Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Brada in brki

110 odgovorov v tej temi

#51 monet

monet

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2007 - 19:36

a. brijem se odvisno... na dva dni, tri... ne raste prov zlo. ko bom starejši (O.O se zahihita) si bom mogoče pustu da mi clo kej dlake zraste na obrazu. tko mal mogoče. ker mam občutek da bo uredu. sam trenutno mi je pa všeč gladko in smooth in fine

b. všeč so mi oboji. čist odvisno. nekomu res sede če ma mal dlak bo obrazu, nekomu pa če jih nima. najbolj so kkšni k jim sede oboje. kkšni italjančki :poreden: ne maram pa kozjih bradic in mogoče če ma nekdo sam brke, ker v večini primerov res zgleda grozn :adijo:
bučka

#52 Ihim

Ihim

piščan'c

• Člani
  • 182 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2007 - 17:56

Moj privilegij, če lahko tko rečem, je da sem ledig nu frej in se mi ni treba vsak dan brit. Britje je zame namreč eno tistih zoprnih opravil, ki se mu izognem, če se le da. Ker se brijem z brivnikom se mi zdi, da se nikoli ne morem res na gladko pobrit, negladka koža pa me draži bolj kot mehka brada.
Klinca na žalost ne pride v poštev, čeprav se mi zdi zlo rajcih, ker bi gotovo zgledal kot ljubljanska klavnica.

Pred pojavljanjem v družbi pa se navadno na sveže prikrajšam na najkrajšo možno dolžino. Pravijo, da je tako najbolj fajn. Prikrajšam si jo tudi, ko začne kazati zanemarjen videz.

Če povem odkrito mi je tudi pri drugih videz kratke, sveže in negovanae bradice zlo seksi.. Verjetno pa je to odvisno od primera do primera. Ne zdi pa se mi stvar tako pomembna, da bi ne upošteval želje drugega.

#53 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 03 september 2007 - 23:20

Briti se moram kar pogosto, sicer bi me lahko zamenjali za neandertalca. :jaz cepec:
Če se obrijem pop/zvečer, imam glih t.i. secon-day stil. :kitara:
Ja ne trebam nikoga, da pokazuje... Što to trebam, što se smije, a što ne smije.. I tko si ti sada, da mi sudiš?

#54 cyrusII

cyrusII

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2010 - 13:16

britje je zame muka. pa še vedno mam feeling, da zgledam z brado/brki dosti boljše, malo starejše.

#55 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2010 - 01:25

Mene pa zanima kdaj ste se začeli briti? Jaz sem se danes šele drugič (imam 16 let). Res, da kakšne hude brada še nimam, se mi pa počasi začenja in sem se kar začeu počasi briti. Zdaj se še poredko, ampak bo treba vedno pogosteje. Sicer je meni razmeroma kratka brada na tipu privlačna in morda se tudi sam ne bom bril vsak dan, ampak npr. 3x na teden. Sicer pa me kratka brada privlači le na moških, ki jim raste že nekaj časa, ne pa tistim mladim, ki jim je komaj začela in izgleda prav hecno ko majo le na določenih predelih obraza.
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#56 TheMr

TheMr

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2010 - 09:13

Mene pa zanima kdaj ste se začeli briti? Jaz sem se danes šele drugič (imam 16 let). Res, da kakšne hude brada še nimam, se mi pa počasi začenja in sem se kar začeu počasi briti. Zdaj se še poredko, ampak bo treba vedno pogosteje. Sicer je meni razmeroma kratka brada na tipu privlačna in morda se tudi sam ne bom bril vsak dan, ampak npr. 3x na teden. Sicer pa me kratka brada privlači le na moških, ki jim raste že nekaj časa, ne pa tistim mladim, ki jim je komaj začela in izgleda prav hecno ko majo le na določenih predelih obraza.

@blup: Tudi jaz sem 16 letnik. Brijem se cca 6mesecev, 1-2x na teden (ker mi raste relativno počasi). Nimam pa dlak po 'celem' obrazu, ampak samo brke, ob straneh obraza (od lasov navzdol), na bradi (pod usti) in tko ful na redko drugje.
Meni je tudi tista brada drugi dan ful ušeč! Ampak drugače pa nisem nek ljubitelj dlak, čeprav me ne motijo (dokler je v mejah okusnega).

LP!

#57 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2010 - 09:39

Letos bom star 19. Brijem se največ 2x tedensko. Tudi jaz nimam neke hude brade. Zelo podobno kot pri TheMr. In prav tako nisem ljubitelj dolgih dlak. Zna pa bit kar rajcing, če je tip star okol 20 let in si pušča tko čist mal pod nosom in na bradi, ravno tolk da je mal temno :D :P. Daje občutek da je starejši xD
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#58 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2010 - 09:56

se strinjam. Mene osebno tipi s krajšo brado prav privlačijo. (morajo biti seveda tudi sicer simpatični) Sicer pa je meni zaenkrat dovlj če se brijem enkrat na mesec, ker res skoraj nič še nimam. (malo pod nosom in pod zalisci..)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#59 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2010 - 11:23

Mene pa zanima kdaj ste se začeli briti?

Pri 15. letih, tam nekje (eni smo zgodnji :D). Se pa brijem 1x tedensko (no ja, vsaj načeloma, včasih kak teden izpustim, ker se mi ne da kdaj obrit :D), čeprav če bi hotu met nek čist izgled, bi se verjetno mogu na vsake 2, 3 dni obrit (ampak za to sem pa sploh prelen, tako da...).
Sicer pa, kot rečeno imam itak bradico, tako da me ne moti če nisem obrit, če pa druge moti, je pa to njihov problem, ne moj :angelcek2:

#60 solaris

solaris

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2010 - 12:22

brijem se cist po potrebi od na vsake dva dni do maksimalno enkrat na tedn (drgac me brada zacne srbet in ni glih fajn feeling). Pri drugih pa mi je naceloma cist kul ce je brada al pa ce je ni, sm da mu pase :)
One must have chaos in oneself in order to give birth to a dancing star

#61 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2010 - 13:05

Brijem se nekje enkrat na teden, pa še to zelo zelo mukoma. Britje me ubija. Ko nisem obrit zgledam še starejši in po eni strani mi je kul.

Drugače pa je čist od tipa do tipa odvisno. Enim ful paše malo bradice itd. drugim pa sploh ne. Ok, življenjsko si ne predstavljam, da bi se moral poljubljati s tipom ki ima tiste košate brke na vsako vstran...bljahh..:=)
Kdor molči, devetim odgovori

#62 zero

zero

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2010 - 13:21

Običajno vsak drug dan, če grem kam zvečer (žurat) preden grem, če sem na morju pa se ne brijem. Začel sem pa pozno nekje pri 17-18ih.
Love more. Fear less.

#63 xxkid19

xxkid19

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2011 - 21:54

Jaz se redno brijem, z izjemo da pustim kaka dva dni, pol pa takoj skinem dol:=)Brki mi niso všeč na tipih, brada pa odvisno kak komu paše ja:D

#64 Aisuhaato

Aisuhaato

piščan'c

• Člani
  • 58 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2011 - 23:59

Sovražim britje (with a passion) ker imam izredno občutljivo kožo na obrazu in v roku par ur dobim mozolje. Vendar se silim brit vsake 2-3 dni (imam srečo da sem blond, tako da se dlake ne vidijo preveč). Na tipu pa me brada ne moti... čeprav raje pogledam za nekom, ki je sveže pobrit ;)

#65 teddybi

teddybi

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2011 - 02:59

taka brada mi je sexi, sam mogoč še čist mal krajša:)mtkod a se mal več kože vidi vmes:)

sexi:)
You are what you want to be!

#66 apple

apple

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2011 - 03:50

Začel sem pa pozno nekje pri 17-18ih.

js sm star 19 pa se brijem tak približno 1krat na teden, pa še to se mi ne bi blo treba, ker zrastejo kr ene zadeve, vidne šele od dost blizu, sam pač mene osebno motjo.
in žal bi si ravno js želel met ornk brado, poznam pa dost folka k je nočejo met in se morjo zarad tega brit vsak dan...

glede ostalih tipov pa: FUKABILNO ŠE PA ŠE, čist pobrit tut super, sam če nima preveč babyface obraza, kozja bradica groza!

#67 Nerej

Nerej

piščan'c

• Člani
  • 91 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2011 - 10:02

Brijem se vsak drugi dan zaradi težav s kožo. Ne smem uporabljati ničesar po britju zaradi alergij. To zna bit na momemte zelo hudo. A je še kdo tu, ki ima podobne težave in kako jih obvladujete.

#68 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2011 - 20:00

Jaz se brijem enkrat na teden oz. občasno na dva tedna. Imam temne dlake, in so tudi kar precej goste, kar mi je všeč. Svoje brade ne prilagajam posameznikom in ne sledim nobenim kvazi modnim trendom. S svojo brado sem povsem zadovoljen in mi je zelo všeč, ker ni izumetnična ampak spontana.

Sam pravzaprav ne maram neporaščenih babyface tipov.

#69 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2011 - 20:28

A je na MF sploh kdo, ki si pušča vsaj nekaj brade? S tem mislim na to, da imajo npr. kozjo bradico, ne da si po en teden puščajo brado rast, preden si cel obraz pobrijejo :P

#70 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2011 - 16:52

Brijem se vsak drugi dan zaradi težav s kožo. Ne smem uporabljati ničesar po britju zaradi alergij. To zna bit na momemte zelo hudo. A je še kdo tu, ki ima podobne težave in kako jih obvladujete.

Hej, podobno težavo, jap tudi jaz ničesar ne uporabljam več, poskusil pa sem skoraj vse, tud za najbl sensitive kožo... ne vem verjetno je zaradi teh parfumov pa po britju je koža razdražena,..

Sam uporabljam 70 % etanol, ki ga nanesem na gazo, in potem razkužim kožo bo britju. Začuda, ker je pač zadeva bolj agresivna, nimam nobenih izpuščajev,... pač tistih par sekund malo zapeče ampak, potem sem kul.

Sicer pa mam look, tko 2-3 dni neobrit,... :)
Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#71 Woof

Woof

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 26 februar 2012 - 16:06

Nor na tipe z bradami. To ne pomeni, da gledam za vsakim 50 let starim stricom, ki je prelen, da bi se obril, če pa je poraščenost na obrazu pravilno vzdrževana, potem se pa kar stopim.

Slika objavljena

<3

#72 nobody

nobody

piščan'c

• Ban
  • 55 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2012 - 19:40

Brada ja, najboljša je una sveža :P .. brki pa .. NE ;)

#73 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2012 - 19:47

Brki mi niso všeč, brada me pa včasih še posebno pritegne, če le ni pretirano vse skupaj. Tista ''sveža'' je idealna, včasih tudi malo daljša...=P
In pa lepo obriti obrazi seveda.

#74 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2012 - 23:48

Jaz osebno se brijem nekje na en do dva tedna, ker se mi po enem tednu še čisto nič ne pozna, ko se obrijem. :D

Drugače mi pa brki ali brada sploh niso všeč na tipih je pa tudi res, da se ne sme vse tipe u en koš metati namreč vsakemu nekaj paše enemu, da je bolj obrit drugemu una kozja bradica........ :P
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#75 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2012 - 23:56

Sem že povedal, pa bom še enkrat :P Sam sem bradač, tako da nimam nič proti bradam - še bolj všeč bi mi bilo, če bi moj tip (ko bo do tega nekoč prišlo) imel brado - no, razen če bi imel samo brke, potem je odvisno, ker meni načeloma sami brki niso všeč, čeprav se pa na vsake toliko najde kakšen tip, ki mi pristajajo.

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov