Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Brada in brki

110 odgovorov v tej temi

#1 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2004 - 14:44

Temo o britju predvsem intimnih predelov smo že imeli, tukaj me pa zanima vaše stališče do brade in brkov oziroma britja v zvezi s tem. Poleg splošnega mnenja o bradi in brkih me dodatno zanima še sledeče:

A. Se brijete vsak dan ... ali pa se nemara počutite bolj seksi, če se kakšna dva ali tri dni ne obrijete? Si morda puščate celo brado ali brke ... ali pa razmišljate o tem, da si jih nekoč boste? Ali pa se najbolje počutite, ko ste lepo obriti in tip-top urejeni, torej z gladko obrito kožo na obrazu?

B. Kako pa gledate na druge fante oziroma moške: so vam všeč lepo obriti, morda taki z brki, »košato« brado ali pa taki, ki se ne obrijejo samo kakšen dan, dva, tri...? Morda vam je všeč »kozja« ali kakšna druga bradica? Torej, kakšen tip vam je glede tega najbolj privlačen?

Vabljena so tudi dekleta, da povedo, kako pa one vidijo fante glede na temo: britje in brki? :?:
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#2 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2004 - 14:50

A) Sam se brijem vsak drugi dan. Ta tadrugi dan, je že tak da sem mal kosmat sam baje tako mal simpatično ;)
Vbistvu izpade tako, da sem pol starejši, kar mi čisto cool. Pa kakšna dobra kolonjska in mljaskkkk :) Brk si ne puščam, ker mi to ni všeč.

B) Sam mi je tip z brki smešen in me ne vzburja, me odbija. Kaj šele brada :bruh: Kozja bradica - odvisno pri komu.
Tako da smo mi všeč tipi, ki se redno brijejo pustijo 1 dan.
Tako da so mal kosmati, uporabljajo dobro kolonjsko in da so sveži. Uf hot :P

Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#3 Gost_EiZZo_*

Gost_EiZZo_*
  • Gostje

Objavljeno 29 julij 2004 - 14:50

a. NA dva dni. Brada bljak, k pa zacne srbet, je pa ze kriza! Tip top zakon, sam kaj k se mi pa cist vsak dan res ne da.

b. lepo obrit, ce ma bradico (kozjo), da je spedenana in urejena. Brada no fucking way!

#4 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2004 - 15:33

Vsak dan drgac pa mi je lepo vidt tko u izi kozja bradica tko sexy :)) ampak sam tko ubistvu ena crtica na bradi ne da še dol raste dans sm ravn vidu enga k je mel ktko it brade narjeno upam da nam kerga zdj uzalu sam men se je obrnlo ce nebi mel praznega zelodca bi sred mesta bruhu :((
Lp PaLcHy :gay: :gay:

#5 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2004 - 16:33

A. Sedaj med dopusti oziroma če mi ni treba biti urejen vsak dan, se brijem vsak drugi dan, oziroma nekje 4-krat tedensko. Če se pričakuje urejenost, ker sem v stiku z ljudmi, pa 6-krat tedensko. Preskočim samo nedeljo. Brade in/ali brkov si nikoli nisem puščal in si jih skoraj zagotovo nikoli ne bom. Vsaj s sedanjega stališča gledano NE.

B. Podobno so mi všeč fantje, ki se redno brijejo: torej nobene brade ali brkov. Všeč so mi tudi taki, ki se ne obrijejo kakšen dan ali dva in so zaradi tega zelo privlačni. Seveda morajo biti drugače urejeni, ker me občutek zanemarjenosti odbija. Seveda takšno eno ali dvodnevno nebritje ne pristaja vsakemu.

Na splošno pa nekaterim moškim, sploh nekoliko starejšim, brada tudi pristaja, tudi brki, seveda če so urejeni, vendar to ni moj tip tipa. Za mlade pa vseeno pravim: redno britje! Vsaj vsak drugi dan! Nasprotno pa veliko fantom zelo pristajajo zalizci.

Ganimed, (včeraj) sveže orbit, vas ma rad! :)
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#6 Munchy

Munchy

piščan'c

• Člani
  • 59 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2004 - 23:00

Bom pisal brez sumnikov, ker boste drugace zelo tezko prebrali moj post.

Kakorkoli ze...

a) Britje - moja nocna mora. Res se ne maram brit. Na sreco se lahko malo izgovarjam na obcutljivo kozo in se niti ne smem brit pogosto. Vseeno se potrudim in obrjem tam ob ene ponedeljkih in cetrtkih, da sem vec ali manj dokaj urejen cez cel teden :mrgreen: Ce imam res kaksno opravilo, kjer je zahtevana tip top uejenost, potem se ze potrudim. Povedano po pravici, bi si najraje pustil brado. Tako kosato, sedemkrat ovito okrog mize ;)

b) VSec so mi tipi z brado. Seveda odvisno od posameznika. Nekateri so mi dobri s par dni staro brado, nekaterim ful pristoji kozja brada, nekaterim pol brade in brki... za vsakogar se najde nekaj ;) Sj obriti so mi OK, ampak ce je bradica... njami
Världen utanför

#7 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 13:44

Ok, upam da ne zamerte če še js postnem svoj prispevek smle, čeprov to ni moj kotiček, tud berem tukaj, kaj mate kej lepga za povedat.
Sama mam tud slabe izkušnje s tipi k majo brado in brke, mi čist nč ni blo všeč :shock: in opažam da tudi večini gejev to ni všeč...tko da mi ostane sklep, da je to po večini všeč samo str8 dekletom...mi je kr groza poslušat njihovo fascinacijo z bradico :lool:

Lp :wink:

#8 silver

silver

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 14:25

brada in brki, huh no ja zakaj pa ne??? če na nekomu to dobr izgleda je čist cool, sam vprašanje je pa kolk je to praktično, ker poljubljat se s takim človekom je pa bljak!!!!!

ampak izgleda pa lahko ful luštno!!!!
:) it's nice to be important, but it's more important to be nice!!! :P

#9 seelent

seelent

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 14:45

Jaz se brijem vsak drug dan.
Všeč so mi čist obriti tipi ali pa taki z majhno kozjo bradico (seksiii)
Drugač mam pa zlooo slabe izkušnje z neobritim tipom (sem mel čist totalno sf*kano kožo)

#10 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 18:48

a lahko lezba tud kaksno rece tuki? men so kozje bradice al pa na gladko pobrita lica se najbolj vsec. moj edini resni fant je pustil kozjo bradico na mojo zeljo in jo se sedaj (6 let po tem, ko sva sla narazen), se vedno rad nosi :mrgreen:

zdi se mi, da urejen in pobrit moski naredi cisto drugacen (pozitiven) vtis na okolico.
"Wheresoever you go, go with all your heart." (Confucius, 551 BC-479)

#11 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 18:49

Tudi mnenja ženskega spola so dobrodošla, zaželjena :). Kar pogumno! ;)

Lp, Glorious
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#12 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 18:55

Glory nevem a si mal pozabu da so tele vse ženske lezbe in ne padajo na tipe in zenske nimajo brade in brkov 8)
----------------------------------------------------------------
Mnenja lezbijk, biseksualno usmerjenih žensk in trans usmerjenih so več kot dobrodošla, čeprav je to Moški kotiček.
Uredil Glorious

Lp PaLcHy :gay: :gay:

#13 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2004 - 19:43

Brijem, ko mi tista gejiš, ali bolje rečeno pussy bradica pokuka na dan. Po treh, 4, 5 dneh. Če se obrijem zgledam to much baby face. Ne maram, da mam brado ali pa brke, jao jao , brke sploh ne :)

Kar se pa tipčkov z brado tiče je pa tko. Če sem jaz obrit, tipčku je pa glih en dan stara brada mislim ej :drool: :drool:
Ma kje, brada me ne moti, če mi je tip dobr z njo. Če mu ne paše, ga po vsej verjetnosti niti ne opazim, ker pač ne odgovarja kriterju :evil: :?: :wink:

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 31 julij 2004 - 10:45

Če sem jaz obrit, tipčku je pa glih en dan stara brada mislim

:respect: :respect:
Enako, sploh če uporablja kakšno cool kolonjsko (moško) :)
Pol se jz že začnem zverat po njem :mrgreen:

Glorchy :pepper:

#15 silver

silver

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 31 julij 2004 - 14:19

o to ja, če tip uporablja dobro kolonjsko je pa stvar totalno super!!! :) :mrgreen:

se strinjam s tabo Glorchy
:) it's nice to be important, but it's more important to be nice!!! :P

#16 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2004 - 19:54

Sam se brijem, tako kot večina, vsak drugi dan ... ob posebnih priložnostih pa tudi po enem dnevu, če je treba. :evil:
Obožujem pobrite tipe, čeprav sem imel izkušnjo tudi z nepobritim in je bilo prav kul .... :evil:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#17 robert

robert

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2004 - 23:46

Jaz se brijem vsak dan,pac mi hitro raste.
Prav tako imam rajsi obrite tipe.Parkrat sem polubil neobrite pa ni bilo ravno super.

#18 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2004 - 12:34

Sam se brijem na 2-3 dni. Ker se brijem s klincami, vsakdanje britje ne pride v poštev. Brivnik mi je pa zoprn, ker mi še bolj draži kožo (ja, prav ste prebrali) in ne pobrije dobro.

Dan ali dva stara brada mi je včasih všeč tako na meni kot na tipu. Res je za kušvanje malo groba, a je včasih celoten izgled fanta v oprijetih kavbojkah, seksi srajci, sončnih očalih in dobrim, a VARČNO nanesenim parfumom preveč :P :P :P da bi se lahko temu odrekel. Call me crazy but I like to live dangerously. :evil:

Pa še to - dan stara brada me moti veliko manj, kot pa od pretiranega britja vneta koža. In to velja zame in za tipa.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#19 sickie

sickie

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 16 november 2004 - 02:02

jaz sam se velikokrat ne obrijem zaradi lenobe, dok po kake treh tednih ni ze fino zarascen obraz :D
pri tipih pa mam raje manj zarascene, so mi ocitno bolj vsec babyfaced tipoti ;)

#20 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 16 november 2004 - 14:03

Britje je pri meni na urniku po potrebi - nimam tako hitre rasti dlak, da bi se ze zdaj moral s tem obremenjevat. Tu pa tam, predvsem za vikende se clovek potem ze bolj posveti temu, ko se gre ven.

Meni pa obrazna porascenost nikakor ni vsec - cist odbijajoce, ampak par dni zapoznelo britje zna tud bit fajn ^__^ *skomigne*.
Sam nameravam bit baby smooth, pa iscem tud takega tipa :P

#21 queerwannabe

queerwannabe

piščan'c

• Člani
  • 86 prispevkov

Objavljeno 16 november 2004 - 14:20

ponavadi se vsak drug dan... ali pogosteje

#22 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 16 november 2004 - 16:12

od tipa je odvisno, kako mu določen look paše... nekateri se mi zdijo prav "plastični", ko so obriti (kot je nekdo že omenu, imajo tak babyface), drugi pa so taki prav spodobni :wink:
drugače pa so meni bolj všeč une eno/dvodnevne bradice ... seveda za gledat od daleč! :P

#23 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 18 november 2004 - 14:36

Brijem se na ca. 2-3 dni. In to s klincami - veliko bolj fajn mi je to, kot pa brivnik.

Brada in brki marsikomu pašejo, a mora vsak najti svoj stil. Meni na meni pa niso všeč, zato jih ne nosim.

Dan stara bradica, tip pa v tesnih kavbojkah in kaki ledrasti jakni... :P :P :P
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#24 urko

urko

piščan'c

• Člani
  • 93 prispevkov

Objavljeno 23 november 2004 - 22:07

Britje ???
:x
Sovražm ga, ko se vsaj ne bi blo treba brit!!!

#25 BearLove

BearLove

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 17 december 2004 - 23:30

A Vsak dan ne .. se pa vsak drugi ali pa vsak 3 dan...odvisno. Niso mi všeč tipi ki so gladki.

B Uu... brkice ali pa celo bradica so rajcig... res pa da mora biti lepo oblikovano, ne preveč košato..skratka urejena.

No..tolk za moj prvi post :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov