Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Smučate?

122 odgovorov v tej temi

#101 Callie

Callie

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2015 - 12:22

Jaaaaaaa, samo zadnja leta bolj malo -.-
Jezus died for somebody's sins but not mine.

#102 Ravens

Ravens

piščan'c

• Člani
  • 167 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2015 - 15:09

Ja, tudi jaz. Uživam. Ampak tudi jaz zaradi pomanjkanja časa zadnja leta bolj malo. :-(

#103 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2015 - 16:43

Prerastu sem smučke, isti čas pa je ˝propadlo˝ še naše vaško smučišče in od takrat ne smučam več (približno 10 let)... + ta šport je predrag :?

#104 kvakavec

kvakavec

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2015 - 23:32

Ne vem če, sploh znam še ... 

#105 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2015 - 14:56

Čim se temperature malo spustijo, že obudimo to temo.  :?  ;)  Ne še! Ne bi še smučala. Bi še kaj plavala!  ;)

POZIMI pa zelo rada smučam. Smučam že od 3. leta, ker so bili vsi v moji družini strastni smučarji. Pa še vsak vikend smo preživeli v enem od slovenskih smučarskih krajev, tako da lahko smučanje in smučarske dogodivščine uvrstim med najlepše otroške spomine. Takrat je bil ta šport bistveno cenejši in smo si lahko brez večjih težav privoščili sezonske karte in smučanje v tujini. Zdaj, ko gledam na vsak cent, je precej drugače. Še vedno smučam vsako zimo, ampak sigurno ne vsak vikend. 

Smučanje je postal zelo lahek šport, zahvale (ali pač?) gredo carvingu. Ko smo smučali na sulicah, smo se morali precej namatrati pa tudi učenje je bilo težje. Zdaj mislim, da bi lahko učiteljski tečaj naredil vsak, ki malo več smuča, takrat jih je pa vseeno nekaj popadalo.

Mi je pa cel protokol okrog smučanja zelo pri srcu; smučanje, klepetanje na sedežnici/žičnici, vmesni čajčki, občutek, ko daš enkrat pancar dol ...  ;) Smučarske vasi, sploh nekatere avstrijske in italijanske, so lahko nadvse prikupne. Večerni sprehodi, okrancljana okolica, kuhančki ...  :gay:

Letos upam na kakšen babji ski opening.  :plosk:

#106 FifthDimension

FifthDimension

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2016 - 19:25

Zdravo! 

Obujam temo...vidim, da je bila nazadnje živa avgusta  :S  pa se mi zdi trenutno bolj primerno.

Nekateri ste napisali, da hodite sami smučat, pa me nekaj zanima. Meni bi bilo tudi fino it sama (če pustimo vprašanje, kako bi prišla sama do nekega smučišča), pa se potem pojavi drobno vprašanje...kaj pa če se poškodujem? Načeloma bi bilo fino imet nekoga poznanega vsaj v radiju nekaj km, če ne že nekaj metrov... 

No, če se pa najde kdo, ki bi šel konec meseca oz. začetek februarja smučat z eno nevedno, zvedavo in štorasto osebo, pa mi lahko piše, mogoče se celo uskladimo. =)

#107 MissJupiCocta

MissJupiCocta

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2016 - 22:25

Jaz bi sla s tabo kdaj, sam nimam opreme, :/ mogoce za drugo leto :)

#108 bober05

bober05

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2016 - 23:09

Sam zelo rad smučam, predvsem iz tega razloga je zima moj najljubši letni čas kljub mrazu :) 

Nekateri ste napisali, da hodite sami smučat, pa me nekaj zanima. Meni bi bilo tudi fino it sama (če pustimo vprašanje, kako bi prišla sama do nekega smučišča), pa se potem pojavi drobno vprašanje...kaj pa če se poškodujem? Načeloma bi bilo fino imet nekoga poznanega vsaj v radiju nekaj km, če ne že nekaj metrov... 

V Sloveniji to ni problem - reševalci poskrbijo zate, kot da bi poškodovala kjerkoli drugje.

V tujini pa modra kartica krije samo najnujnejše stroške, v kar ni štet niti prevoz z akijem, kaj šele helikopterjem, tako da se priporoča Coris oz. kaj podobnega - še posebej za nas štoraste...

#109 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2016 - 09:53

Ima kdo izkusnje z dobro solo smucanja oz.individualnim pristopom? Imam polkarving prakticno nerabljene smuci. S starimi dilami sem krasno in rada smucala, z "novimi" ne morem in bi se rada vpisala v tecaj. Kje so kaki dobri? :) hvala

#110 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2016 - 18:01

Nope. Poskušam se držat bolj stran od snega. 8)  V mladih letih sem celo nekaj sezon smučala, potem pa že pred srednjo šolo opustila in ni me nikoli več pritegnilo. Tudi z drsanjem je bilo podobno. Itak tele zimske zadeve niso zame, summer rules.

Ljubezen je večna, dokler traja.

#111 mičkena

mičkena

nov na sceni

• Člani
  • 209 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2016 - 21:20

Ne. Vse to z nogami mi nikoli ni šlo in ko sem se v petem razredu zaletela v cerkev na Treh kraljih mi nikakor ni smučanje postalo simpatično. Nekaj sem se sicer še trudila ampak zaradi varnosti drugih raje ne :)

All people smile in the same language.

#112 punca97

punca97

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2016 - 23:56

Znam, ampak ze vec kot 5 let nisem. Verjetno bi kar nekaj casa rabila, da bi se ponovno privadla :)

#113 blaze

blaze

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2016 - 01:37

Huh ze dolgo nisem smucal.. 2 ali 3 leta nazaj sem nazadnje bil v smucarski odpravi

#114 PikiMiki

PikiMiki

piščan'c

• Člani
  • 138 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2016 - 10:29

Ne. Sem pa kot froc :D Nisem nekak za zimske športe, jih raje gledam po tv ;)

An eye for an eye makes the whole world blind.

#115 TetaPehta

TetaPehta

piščan'c

• Člani
  • 102 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2016 - 13:56

Vozim...vse kar mi daš :D

Prevozila ogromno carvinga, freeride smučk, ups, bigfoote...uglavnem rada se drajsam po progah in izven ;) Lani sem stopla na bord, ker mi je nekak zmanjkal "navdiha" na dilcah, kjer se vozim po dveh, eni, naprej, vzvratno, pičim po progi, se zajebavam čez kuclje, po celcu itd.

Morm rečt da mi je všeč filing na bordu-nove dimenzije uživancije na snegu :)

...se vidimo na smučišču ;)

Boomchickawawa :ples:

#116 Inspirion

Inspirion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2016 - 12:58

Smučam pozimi in poleti. 

Pozimi skušam biti "lokal patriot" čeprav me odbijajo prekratke proge, poleti ko se ostali gužvajo na morje pa se odpravim na kakšen tuj ledenik. 20km prog, nikjer nikogar razen reprezentanc, trd in sproti teptan sneg vsaj tja do popoldneva.

Včasih pa si dam smuči in pancarje na nahrbtnik in se julija/avgusta odpravim iskat sneg v naše hribe.

Tudi klima mi čisto ustreza, ker me zlepa ne zebe, poleti pa malo težje prenašam vročino.

Tako da. Nič mi ni pisano na kožo bolj kot smučanje.

Prispevek uredil/a: Inspirion, 26 marec 2016 - 13:00.

The more people demand to be treated as equals and not "differently" ... the more they call attention to their self perceived differences and shout it out to the world. It's almost like they're trying to get people to react. Quite a phenomenon. Why not just ... be?

#117 blaze

blaze

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2016 - 01:43

Nisem ravno profi v smucanju ali bi se dalo tole se bolj izpilit :P
Letos ni bilo kaj casa, mogoce pa drugo leto, pustimo se presenetit heh :)

#118 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2017 - 21:02

Vsak vikend in upam, da bo tako celo zimo. Drugo leto pa delat tečaj za učitelja 2. Znova sem se zaljubila v ta šport in komaj čakam vikende, da gremo. Čista ljubezen. 

#119 MissJupiCocta

MissJupiCocta

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2017 - 21:12

Jaaa, zelooo raddaa smucam. Prav manka mi, k res nisem sla ze en lep cas.

#120 NIKITA

NIKITA

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2017 - 15:50

Pred nekaj leti sem si  nabavila opremo in po dolgem času spet začela smučat. Totalno navdušena - čista ekstaza!!! 

ski_smiley_tr_ss-souris.gif

I just       ... love her

#121 Knauf

Knauf

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2017 - 12:07

Imam pa samo nesmucarsko druzbo.. na žalost. Sem pa ljubitelj snega in zime. Evo, če bi šel jutri kdo na Krvavec, se lahko koj zmenmo! (al pa kake druge variante, lahko z busom na kaka tuja smucisca ipd)

#122 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2018 - 19:31

Zelo rad smučam, vsaj en teden pozimi preživim na snegu.

I.C.C.

#123 BlackFox

BlackFox

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2018 - 23:38

Pred leti sem imela poskodbo noge zaradi smučanja in sem dobila strah.to leto me spet drži,da bi zacela nazaj...mogoče pa..

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov