Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Smučate?

122 odgovorov v tej temi

#51 qwerty

qwerty

piščan'c

• Člani
  • 97 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2010 - 18:19

Tudi sam rad smučam, imam pa že več let željo probat tudi bordat. Mogoče mi letos uspe :D

#52 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 12 avgust 2010 - 05:50

Ja, smučam, upam, da tudi jutri.

Občutek svobode je fenomenalen in čeprav mi je všeč dekadentno vzdušje poletnega morja s knjigo v roki in kavalirjem na straži, so bile zimske počitnice vedno ene mojih najljubših (pravzaprav januar, ker zaradi gužve nismo hodili smučat med počitnicami). Če sem lahko malo off-topic, meni je pravzaprav zelo všeč tudi vzdušje zimskih letovišč, ki so podnevi en tak mali adrenalinski center, topel, čudaški, ponoči prijazno zamežikajo v lučkah in apres-ski kramljanjih. Včasih sem se z ljudmi bistveno lažje povezala, če sem vedela, da so smučarji, podobno kot sem se lažje povezovala z gozdarji (?). Paralelni interesi, I guess, ampak poleg tega so se mi smučarji zdeli nekako moralno neoporečni, večinoma visoko intelektualni, čeprav poznam več kot preveč primerkov, ki te moje nesmiselne teorije sesujejo v prah.

In še - priporočam učiteljski tečaj, čeprav nimaš namena učiti, ker je za izpopolnjevanje izvrsten.

Prispevek uredil/a: Eos, 12 avgust 2010 - 05:52.

#53 Dotyk

Dotyk

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 28 avgust 2010 - 14:51

Smučarija je fantastičen šport. Jaz sem začel smučati bolj pozno, tam nekje pri 12 letih. Poznalo se je, da doma nihče ni smučal. Potem pa sem šel v šolo v naravi in tam me je zasvojilo. Smučarija je od takrat zame prva liga, no takoj po teku in koleasarjenju :P. To dvoje lahko počnem v Ljubljani, njeni okolici in predvsem celo leto (takoj ko očistijo sneg s poločnikov). Opažam edino to, da ne utegnem it tolikokrat smučat, kot bi si dejansko želel. Presneto, gre ti cel dan, tako da si lahko to prvoščim le ob vikendih, takrat pa slovenska smučišča niso pripravljena za smučarke in smučarje - vsaj ne za tiste, ki se dejansko radi nasmučamo. Torej, ostane tujina. No, po navadi sem šel v Flachau, ampak, kaj ko je daleč :/. Potem čisto crknjen voziš nazaj, in ti ne preostane drugega, kot da zaspiš za volanom. Lani pa sem se prvič spravil na Višarje, kjer sem užival na polno. Dejansko ni tako daleč, cena karte je solidna, proge pa so mega!!! Meni res pomeni veliko, da so proge dolge in da je pretočnost zagotovljena. Spadam bolj med tiste, ki se radi podijo, uživajo v hitrosti in visoki strmini. Jaz sem dve leti nazaj začel še s tekom na smučeh, je tud zakon. Proge so dosti blizu Ljubljane, pa cenovno je čist druga pesem, v primerjavi s smučanjem. No, vetra v laseh pa ni tliko, pa tud hitrosti ni take :P.

Jaz mislim, da je smučarija vsesplošno postala izjemno popularen šport, zato je morda tudi večje število gejev med smučarji/lezbijk med smučarkami. O tem, da bi šlo za bolj homo šport pa mislim, da ne gre za razmišljat :D.
v zraku so prepovedane misli...

#54 panda

panda

piščan'c

• Člani
  • 84 prispevkov

Objavljeno 28 avgust 2010 - 15:31

Smučam in bordam. Oboje je super:D!

“We're so busy watching out for what's just ahead of us that we don't take time to enjoy where we are.”

#55 NaaT

NaaT

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2010 - 18:23

Ja, smučam. Zelo rada se podam v zasnežene strmine. Razen, če se mi na smučarskem tečaju razpade pancar. xD (doživeto).
Rada bi se pa tudi bordat naučila, pa ni prilike še bilo.:D
Somehow the song met the soul in the night, it took a moment to make those four eyes making thoughts go wild.

#56 noire

noire

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2010 - 23:14

Smučam več ne, sem prenehala pred leti. Sedaj bordam :juhu: Mnogo bolj zabavno.

#57 Advena

Advena

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2010 - 01:18

Da, obožavam! : ) Još od malih nogu, ima skoro dvadesetak godina, sasvim mi je svejedno gdje, po dječijim stazama, na selu bez žičare, na manjim ski-centrima, na Jahorini na ozbiljnim stazama, male pored kuće, samo da stanem na skije i osmijeh je na licu : )
Secifično se osjećam dok se skijam, takvu vrstu raspoloženja nisam osjetila ni u jednoj drugoj prilici.
Samo ne volim brzo skijanje poslednjih godina. Dok sam bila mlađa bilo je svakakvih vratolomija, a poslednjih par godina mi je daleko važnije da bude što elegantnije.
Jedino što sam propustila zbog obaveza poslednje dvije sezone : ( Nadam se da ću u narednoj iskoristiti bar nekoliko dana : / Samo, koliki me posao čeka, sumnjam i u to : (

#58 teddybi

teddybi

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 01 september 2010 - 19:36

Sem smučal do ene 6-7 razreda osnovne šole, pa me je par prijateljev navdušilo za bordanje, in že 6-7 let bordam, in mi je čist kul ;) Če bi kdo šel kdaj na krvavec, ali kam drugam, pa nima družbe, grem z veseljem zraven, če bom le imel čas.
You are what you want to be!

#59 svetnica

svetnica

piščan'c

• Člani
  • 162 prispevkov

Objavljeno 12 september 2010 - 11:33

Že od malega sem nora na smučanje in zimo. :juhej: Največ pa smučam izven smučišč - turno v hribih. :juhu:
Life is spectaaaaaaaaaacular! :)

#60 junie

junie

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 08 oktober 2010 - 22:42

sem zadnja 3 leta izključno na bordu. :zvecilka:

A potrebuje kdo smučke? haha

P.S. Lep gay pozdrav vsem skupaj :sonce:

Prispevek uredil/a: ženska, 09 oktober 2010 - 01:03.

#61 tomase

tomase

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 10 oktober 2010 - 13:34

smucam in drsam. Vceraj sem bil na ledu v tivoliju, danes pa v zalogu.

#62 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 619 prispevkov

Objavljeno 10 oktober 2010 - 14:15

Smučam, ... čeprav nimam veliko prioložnosti, sploh lanska sezona je bila zame bedna (slabo vreme med vikendi + bolezen). Bordat pa se ne bi hotel naučit, ker me ne zanima.

be a slut, do what ever you want

#63 Amelie

Amelie

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2010 - 15:30

Obožujem smučanje. Opravljenih imam tud par tečajev in mam namen (enkrat v prihodnosti) postat vaditeljica smučanja. Na splošno mi je zima bolj všeč kot poletje. Največkrat smučam na Rogli, ker je najbližje, drugače gremo pa tud v Avstrijo za par dni vsako leto. Bordat sem že probala, pa je bilo kar zabavno. Upam, da bo letošnja sezona čim daljša, ker lanska ni bila najbolša.
Ideas are bulletproof.

#64 MucaMia

MucaMia

redni gost

• Člani
  • 302 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2010 - 16:03

Očitno sva jaz in senzualna edine, ki nama smuče niso znane SPLOH :D
Smučanje samo po sebi me niti ne vleče. Samo, ker vsi pravite, kako zelo fajn je, potem pa moram probati, enkrat. Do tedaj pa ostaja sankanje na Veliki Planinini in kepanje nič hudega slutečih prijateljev. Aja, pa upam, da mi letos uspe iti drsati in najti primerno družbo za to, ki se mi ne bo posmehovala :)

#65 paradoxa

paradoxa

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2010 - 17:02

Smučam in to z največjim veseljem! :)
Včasih sem trenirala smučanje, ampak sem dokaj hitro opustila zadevo (ker sem se predala drugim športom), je pa definitivno to ena izmed mojih večjih ljubezni! :)
Bordat tud znam, ampak mi je smučat velik boljše, sploh če dodamo zraven še mal adrenalin! :P Turno smučanje pa tud ni slabo. :)
Včeraj je zgodovina, jutri je skrivnost - živi za danes ...

#66 KasKaY

KasKaY

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2010 - 19:02

Na žalost ne :(

Sicer sem pa v osnovni šoli celo nekaj malega. Se pa zelo rad kepam :) Je še kje kak podoben? :D
Življenje je treba zajemati, ceniti in graditi po koščkih. Saj vsak košček predstavlja mozaik v tem pisanem življenju, ki je tako nepredvidljivo. -KasKaY-

#67 PROUDtoBEme

PROUDtoBEme

piščan'c

• Člani
  • 64 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2010 - 19:19

Smučam bolj tako tako :D. Približno 1x na leto.

Jaaa ej kepanje ga rula :D

#68 ankh

ankh

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2010 - 19:20

Jaz tudi ne smučam, sem pa v osnovni šoli probal in boljše, da me ni kdo videl! Hehe, potem sem šel z učiteljico vlakca po hribu :nerodno:
Work like you don't need the money, love like you've never been hurt, dance like nobody's watching ;)

#69 čebelca

čebelca

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2010 - 22:46

kot otrok sem vedno smučala - pravi talent,
potem pa so minila leta, ko sem si nabavila vso novo opremo, pa se mi svet obrne na glavo, tako da danes ne smučam, čeprav bi z največjim veseljem.

Na mojih "dilcah" pa se nabira vedno več prahu, edino brat se jih usmili pa si jih "sposodi", ker si on svoje kupuje že par let.

morda mi nekoč zopet uspe se normalno pepeljati po zasneženih strminah, ker enostavno obožujem zimo in sneg ter smučanje.

#70 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 14 oktober 2010 - 21:31

Smučam in bordam. Možno to leto Avstrija, kranjska gora ali krvavec, drugače pa domača smučišca zame zadovoljiva Rogla in Celjska koča. Prvič slišim, da naj bi bil to gay šport kvečjemu, da ni za mlade.
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#71 jutranja

jutranja

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2010 - 18:28

smučam :tralala:

#72 kathe13

kathe13

piščan'c

• Člani
  • 122 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2010 - 10:15

v glavnem tečem na smučeh, me pa mami, da bi se naučila bordati, se katera javi za inštruktorco?

"It's not what i do, but the way i do it. It's not what I say, but the way I say it."

Mae West

#73 Sphinx

Sphinx

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 09 november 2010 - 19:50

^^Jaz sem se lansko leto začela učit bordat, lahko se mi pa letos pridružiš... The more the merrier!

#74 jedaT

jedaT

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 26 november 2010 - 00:24

Lords of the Boards! :zebe:

***A se kaj skupno boarda/smuča tu na forumu kot "Srečanja in druženja"? (nimam dostopa do te teme)

#75 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 26 november 2010 - 10:33

Jaz tudi ne smučam, ampak imam željo, da probam. Imam dosti rajši sankanje in vragolije na snegu. Slika objavljena

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov