Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Smučate?

122 odgovorov v tej temi

#1 Puer

Puer

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 25 december 2008 - 20:23

Hey,

čedalje pogosteje opažam, da je smučanje postal gay šport. Skoraj stereotipno, tako kot nogomet ni gay šport :D

Pa me zanima: a smučate? Drsate? Imate radi zimske športe?

#2 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 25 december 2008 - 21:38

Ne smučam rada, pa tudi drsam ne, raje imam nogomet, košarko, odbojko,....

#3 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 25 december 2008 - 22:05

Ne smučam, resno (oz. "resno") pa razmišljam o teku na smučeh. Se mi zdi boljši od smučanja, ker je fizično bolj zahteven, cenejši in bolj intimen.... Kdo tukaj, da bi me inštruiral? :mrgreen:
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#4 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 25 december 2008 - 22:11

čedalje pogosteje opažam, da je smučanje postal gay šport.

Res? :šok: Prvič slišim...
Sicer nisem pristašica zimskih športov in vsega z zimo povezanega ( :zebe: ), a kljub temu vsake toliko naredim smučarski športni dan. Alpsko smučanje seveda! Bili so tudi redki poskusi bordanja, ampak... ni šlo. Zato ostajam zvesta svojemu paru smuči. Je pa res, da sem včasih veliko več smučala. V zadnjih letih ni bilo prave smučarske družbe, pa tudi cene smučarskih kart vsako leto tako zvišajo, da me kar mine. :zmesan: Tek na smučeh npr. mi ne odgovarja, drsanja ne maram... mi je pa všeč sankanje. :mrgreen:
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#5 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 25 december 2008 - 22:14

Smučam zelo rad, vendar pa noben od staršev ne smuča in pol posledično tudi jaz bolj redko smučam. Mam vsaj teto in bratrance, s katerimi gremo skoraj vsako leto malo na Roglo. Bi pa z veseljem pogosteje, če bi imel to možnost. Drsal pa, če po pravici povem, še nisem. :nerodno: Sva se s frendico ravno včeraj menila, da bova letos šla 1x. :mrgreen:
Glede tega, da je smučanje gay šport pa nebi vedel kaj dosti. Ljudje, za katere vem, da smučajo so tako gay kot str8.

2QT2BSTR8

#6 Puer

Puer

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 25 december 2008 - 22:41

No, jaz pa obožujem smučanje... mam pa problem, ko se moram praktično zmeraj smučat brez družbe, ker družba a) nima denarja b) zivi predaleč od Pohorja...

Pa vi? Smučate kdaj brez družbe?

#7 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 26 december 2008 - 00:07

Ojoj, smučala sem samo enkrat do sedaj v življenju pa še to ko smo šli s šolo v Cerkno, za 1 teden, v ne vem 4. razredu. Od takrat neprej nikoli več, ker je pač moja familija za kakšnokoli dejavnost nepripravljena in lena. Sem pa bila na tekmovanju takrat prva med puncami...škoda ker je šel moj potencial v nič :/

#8 Camorrista

Camorrista

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 26 december 2008 - 18:05

Uživam v smučanju ... me je navdušil foter. Zdaj grem še vedno največkrat smučat s familijo, vsake tolk pa tut s frendi. Vedno v družbi, še nikoli nisem bil sam ...
Sem probal tudi bordat, pa mi ni blo všeč. Bi pa še kdaj probal alpine bordanje.
Drsal sem že, prav tako tekel na smučeh, pa mi nič ne diši. Od zimskih športov mogoče še kepanje :super: .

#9 Kalia

Kalia

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 26 december 2008 - 18:20

O ja. Zelo zelo rada in veliko!

#10 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 26 december 2008 - 18:24

Nazadnje sem smučal pred šestimi leti, ko sem si zvil nogo. Sedaj pa bi bilo treba nabaviti novo opremo.
Sankanje in kepanje sta pa zakon. Včeraj je zapadlo ravno dovolj snega, da sem zaribal brata. :mrgreen:
Za pesimizem je prepozno.

#11 yellow

yellow

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 26 december 2008 - 21:29

Smučam ja, sicer ne najbolje glede na to, da sem začela smučat šele v srednji šoli z osnovo, ki sem jo dobila v šoli v naravi v 5. razredu. Srednja šola, skupaj z dobrimi in brezskrbnimi časi je minila, zdaj je pa premalo časa in denarja za ta šport.
Drsam ne...mislim, drsat nikoli nisem hodila...ne da me nebi zanimalo samo nekako nikoli nisem prišla do tega športa. Sem se raje v rolanje vrgla.
Drugače imam pa vse vrste športa rada.

#12 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 27 december 2008 - 01:53

Ko sem bila mlajša, sem smučala vsako zimo, če ne drugje pa v domači dolini. :D Enkrat mi je fotr celo naredil res ogromno skakalnico, s katere si pol sploh nisem upala skočit. yeah pussy i know Zdej pa ne smučam več, ker nikamor več ne hodmo, včasih gremo samo drsat, kadar se naša šola spomni organizirat kak športni dan. Pa še v drsalke se komaj spokam in potem, ko se spravim na drsališče, sem pa več časa na tleh, kot pa na nogah. Sicer imam rada zimske športe (še posebej skoke, ampak samo preko televizije), kot otrok sem na začetku imela nekaj problemov s smučanjem, ker sem imela nekaj bližnjih srečanj z grmovjem, pol me je pa soseda naučila pravilno zavijat in mi je potem kar šlo. No ja, mogoče bom v prihodnosti še kdaj stopla na smučke in se še naučila drsat.
"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#13 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 27 december 2008 - 02:25

Smučam že od malih nog. Sprva na domačem hribu, nato pa kar pogumno na smučišča. Smučanje imam zelo rad, a nisem smučal že zadnji dve leti zaradi pomanjkanja snega in časa domačih (z njimi smučam ker ni nikomur od znancev, je**ga) in se mi zdi da sem morda že pozabil vse skupaj...
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#14 ooi

ooi

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 27 december 2008 - 04:19

Ne vem, če je smučanje ravno novi gay šport :) Po moje je smučannje samo zelo slovenski šport. Sem prepričan, da v kanadi najdeš ogromno gay hokeistov,v Avstraliji veliko gay rugby igralecev...

Smučam od ~6 leta. V osnovni šoli smo skoraj cele zime preživeli na bližnjem hribu. Delali skakalnice, slalom proge, proge za sanke...

Sedaj se večkrat odpravim smučat. Med tednom grem ponavadi sam, ker je zežko najt družbo, za vikend pa s prijatelji oz. brati.

Drsat sem prvič probal ta teden.
Ugotovitve: če znaš rolat, znaš osnove drsanja, beton je enako trd kot led (na srečo si bolj oblečen) :D

Zima je moj najljubši letni čas

#15 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 27 december 2008 - 15:51

jaz tudi nisem opazila nekih smučalnih tendenc med geji, pravzaprav mi deluje smučanje zelo uniseks. :?:

smučanja načeloma ne maram - ne maram snega, ne maram mraza, ne maram sider in krožnikov, ker se mi nikoli ne uspe usest na njih, ne maram ljudi, ki se ustavijo sredi proge, da se javijo na telefon, v take bi se z veseljem zaletela, ne maram pancerjev, naravnost sovražim tiste kupčke mehkega snega, jaz jim pravim smetana, na katerih moja štoravost na smučišču še pridobi - niti enkrat se še ni zgodilo, da ne bi vsaj enkrat v dnevu zgrmela na tla, dvakrat sem že izgubila smučko. ampak kljub vsemu temu rada hodim na smučanje, ker mi je všeč vse ostalo: dolge vožnje do smučišč, zjutraj, ko je še tema, in zvečer, ko je že tema, v avtobusu, ko se gleda filme in smo vsi zmučeni in napol speči, ali v avtu, ko je glasba v radiu taka nevsiljiva; življenje na smučiščih - konkretno v tistih gostilnicah, kjer je lepo toplo in kjer skuhajo ful dober pasulj in čaj in zmeraj vrtijo narodno-zabavno muziko, ki super paše v tisti ambient, rada imam resne življenjske pogovore z mojim tatijem, s katerim greva ponavadi sama smučat in - kljub vsemu sovraštvu do snega - obožujem zaledenele črne proge. to je tisto tapravo, na teh prograh bi pa smukala od jutra do večera! :super: zanimivo, na ledeni progi nikoli ne padem, na smetani pa sploh ne uspem stat na nogah :misli:

kakorkoli, če strnem - enkrat do dvakrat na leto grem rada smučat, tistih par ur smučanja pa pač stisnem zobe :mrgreen:

#16 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 27 december 2008 - 16:06

But of course I do! Z največjim navdušenjem! Lani sem imela sicer sramotno majhno število smučarskih dni, sicer sem pa zagrizena smučarka. Letos mi gre malo bolje - po klavrnem začetku sezone, ko sem se skorajda zaletavala v smreke mi je zadnjič na Sorici uspelo kar nekaj lepih fur odpeljat. Go, Eos! :priden:

Letos mi bo pomoje uspelo celo malo učiti - I know, izpit imam že 5 let, pa se še kar nisem spravila :nerodno: Lazy me ...

Pa tudi bordanja sem se po prav tako doooolgem času spet lotila - and, damn, it felt good!!

#17 bugsy

bugsy

piščan'c

• Člani
  • 99 prispevkov

Objavljeno 30 december 2008 - 22:22

Na smučkah sem bla menda ene parkrat v zelo zgodnjem otroštvu. Kukr se spomnim nikol nisem imela posebne želje še kdaj probat spet, še posebej ne ob takih vrtoglavih cenah opreme ,kart in podobno.
Drsat sva včasih šle z mami v Tivoli. Šlo mi je ravno toliko, da nisem bla glih skos na riti :mrgreen:
Mam pa rada razne norčije po snegu; delanje snežakov, norenje po svežem snegu , sankanje, sprehajanje itd. Če je lep sonček toliko boljše :sonce:
Če bi že imela možnost, bi se kdaj poskusila v bordanju :)
Live with no regrets. Dream, dare, do . Everything is good for something.

#18 čani

čani

piščan'c

• Člani
  • 116 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2009 - 21:08

Ne smučam več, zaradi poškodbe kolena; teče že drugo leto. Drugače pa se me je vedno dalo videt drvet po belih strminah, še nekateri rezultati na tekmovanjih za šolo so bili zelo uspešni :P

Prispevek uredil/a: čani, 04 januar 2009 - 21:09.

If it were true that children emulate their teachers, we'd have a lot more nuns running around.

#19 trinity

trinity

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2009 - 22:35

jap, zelo rada smučam, ampak sem še večji privrženec košarke.

#20 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2009 - 04:09

Smucanje je moja druga ljubezen :P in pred dobrimi tremi meseci sva se z Thomasom preselila v same smucarske kraje, ziviva pod samimi visokimi hribi, tako da za Vikende kositiva v polni meri zimo, na Simplonu in v Saas Fee imamo dobrih 2.5 metra snega, najblizje smucisce je oddaljeno 15 min. do Saas Fee, Zermana Gran Montane itd. imava dobor urco se ne cist.
Tako da ce se kdo odpravlja v te konce naj kar mejla in poznava kar nekaj dobrih lokacij.

Lp
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#21 Puer

Puer

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 11 januar 2009 - 11:19

... no, da to temo, ker sem ravno avtor, izkoristim še že povpraševanje :D

Takole gre:
- iščem družbo za smučanje na Pohorju. Čas imam skoraj vsak dan, za nočno smuko pa čisto vsak dan.

ZS me. Aja... morda bi se lahko celo za kdaj dogovorili, pa da nas več pride. No, če vas je sploh kaj zainteresiranih...

#22 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 11 januar 2009 - 12:14

Meni smučanje sicer ni prav nič všeč. Me pa zelo mika tek na smučeh. To pa zato, ker lahko zraven opazuješ še okolico.
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#23 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 11 januar 2009 - 18:05

Smučam zelo rad. To zimo sem bil že trikrat na Rogli, nazadnje včeraj:) Pa mislim, da bom še ene tri do štirikrat na Rogli. Kolega se zdaj uči bordat in me je malo navdušil, tako da nevem če si pred naslednjo zimo ne kupim še borda.
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#24 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2009 - 18:49

Smučam že od malega od kar pomnim. Letošnjo sezono res še nisem nič, je bil plan za kak dan pred novim letom, pa sem žal fajn zbolel.
V glavnem mi je ta šport zelo všeč, ni ga večjega užitka kot drveti po brezkrajnih zasneženih strminah in uživati ob pogledu na belo pravljico :D
Za zanimivost - včeraj sem nekje zasledil, da naj bi lahko Ljubljana do leta 2012 po vzoru večjih evropski mest dobila pokrito umetno smučišče (dvorano) - baje da Jankovič že nekaj dela na tem oz. da je v planu :?:
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

#25 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2009 - 18:54

da naj bi lahko Ljubljana do leta 2012 po vzoru večjih evropski mest dobila pokrito umetno smučišče (dvorano) - baje da Jankovič že nekaj dela na tem oz. da je v planu :?:

A reees? Ojej! Zakaj pa to?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov