Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Hitra prehrana (fast food)

150 odgovorov v tej temi

#51 ricolinka

ricolinka

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 20 december 2009 - 19:12

McDonald's <3

#52 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 20 december 2009 - 20:10

Pleskavica s kajmakom v Ajdi pri štacjonu v Ljubljani :sreca:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#53 najwa

najwa

zasvojen'c

• Člani
  • 401 prispevkov

Objavljeno 21 december 2009 - 19:07

meni pa sta vsec hot horse in falafel. od burekov zmaga olimpija. najboljso pleskavico pa se iscem (oz. bom preizkusila qtyjevo pohvalo Ajde). se mi postavijo lasje pokonci, ce naletim na pol prazen burek, trdo lepinjo ali preslano meso.

#54 bucek

bucek

piščan'c

• Člani
  • 188 prispevkov

Objavljeno 26 december 2009 - 08:03

Ne maram hitre prehrane (oz. sem se je odvadil )in se tudi ne spomnim kdaj sem zašel nazadnje v meka al pa kam drugam :D

#55 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 26 december 2009 - 09:22

Vegi burger pri hot horsu je zame najboljši. So eni izmed redkih, ki ga napolnijo z zelenjavo in vsemi "omakami", ki pašejo zraven, pa še jalapeno papričice ti dajo , če želiš. Res tak svez, sočen zelenjavni sendvič brez cvrtega sranja, s katerim si vsi predstavljavljo vegi burger.
Všeč mi je (iz enakih razlogov) tudi vegi kebab nasproti železniške- Konkurenca, menda...? Tako fajn svež fast food, da si ga je kdaj tudi moja punca vzela namesto mesnega originala.
Uf, falafel na Trubarjevi, mmmm... pravi fast food- ja, z ocvrtimi kroglicami, ampak ... tja noter pač to paše :)
Kdaj pa kdaj pade tudi kakšen slice pizze ali burek. Ampak res redko. Niti nimam najljubšega placa niti za eno niti za drugo.
V McDonalds grem pa največkrat po sladoled- če imam pms, vzamem zraven še pomfri in ga namakam v sladoled. Ampak to gre samo pri njih. Domačega pomfija še nikoli nisem pomakala v Planico in si tudi ne predstavljam, da bi :misli:

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

#56 ovnica

ovnica

piščan'c

• Člani
  • 123 prispevkov

Objavljeno 30 december 2009 - 19:29

Obožujem vegi kebup v Domžalah, sladoled z čokolado in z pomfrijem v Mc-u, vegiburger v Horsu pri Tivoliju-mmm, kako lačna sem postala!

Pozabila sem pizza margarita v Nobel burek v Lj je fantastična, vendar naj bo prelita s kečapom ... oh!
Izkušnja ni tisto, kar se nam zgodi. Izkušnja je, kar storimo s tistim, kar se nam zgodi.
Potovanje vase - Shirley Maclaine

#57 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 31 december 2009 - 20:18

načeloma sem se odvadila hitre prehrane - predvsem iz Mc-a. tam me ni bilo že kar nekaj let. drugače pa se nekako ne morem upreti fantastičnemu okusu mešane jufke (z malo čebule, solato, zeljem in omakce) iz konkurence (!) :lacen2: mmmmm njam njam redkokdaj zmažem tudi kakšen burek (samo sirov je pravi), to je pa to, kar se tiče hitre prehrane pri meni.

Right now, nothing can kill my vibe

#58 Darja

Darja

biskvitek

• Člani
  • 34 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2010 - 17:56

Jaz pa v McDonald'su obožujem pomfri, kadar grem iz kina se tam oglasim.

#59 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2010 - 19:00

Ste opazili nov jumbo plakat?

McDonalds - uradna restavracija Olimpijskih Iger ??!!

Kakšen komentar na to? :?: Ker jaz nikakor ne morm povezat športnih iger skupaj z "junk-food"om?
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#60 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2010 - 20:09

Ko sem ga videla sem dvakrat pogledala, da sem se prepričala če sem prav videla. Narobe svet. Absolutno ne podpiram tega sodelovanja. Očitno gre že spet samo za denar ali kaj...

#61 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2010 - 20:29

Se strinjam - nekaj je sponzorstvo, ampak to je pa višek .. :cenzurirano:

#62 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 109 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2010 - 20:30

Seveda se vse vrti okoli denarja... McDonald's ostaja eden izmed desetih največjih pokroviteljev olimpijskega komiteja za obdobje prihodnjih štirih olimpijad.
Sicer pa jaz temu sodelovanju ne nasprotujem. Če komu tovrstna hrana ni všeč, naj jo torej ne je.
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#63 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2010 - 20:45

Ni štos v všečnosti ampak v pomenu tovrstne hrane na telo. Mislim, da tu tudi ni bistvo v kalorijah, maščobah, beljakovinah, ker vse to vrhunski športniki potrebujejo v nenormalno velikih količinah. Bistvo je v tem, da naj bi šport zagovarjal zdravo življenje, katero hitra hrana sigurno ni. To je samo moj aspekt celotne zadeve. In me moti ravno zaradi tega.

#64 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 109 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2010 - 21:28

Ja, seveda je "štos v všečnosti". Če ti hrana ni všeč, je ne boš jedel, navkljub ne vem kakšni reklami. Naj promovirajo kolikor jim je volja, če po (tvoji interpretaciji) živiš zdravo, v take restavracije ne zahajaš, oziroma ne boš zahajal. Če te pa reklama premami, je pa to sigurno tvoj problem.
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#65 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2010 - 23:56

Vsem dobrim namenom navkljub mislim, da je glavni cilj pridobivanja sponzorjev zbrati čim več denarja za izvajanje svoje dejavnosti. Žal je tako, kot je napisala Lenči - vse se vrti okoli denarja. Z moralnimi načeli ne bodo mogli pokriti stroškov organizacije.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#66 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2010 - 01:17

Če se ne motim, sem McD-jev logo videl tudi na nekaterih posnetkih denimo NBA tekem in drugih športnih lig. OI ziher niso edina športna prireditev, ki jo McD podpira.
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#67 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2010 - 09:32

Se strinjam z Lenči in Shamanom. Pa še nekaj o škodljivosti te hrane - škodljiva je, če jo ješ vsak dan, če si jo privoščiš enkrat na leto, pa gotovo ne.
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#68 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2010 - 12:13

Uglavnem, dejstvo je, da ni logike pri takšnih sodelovanjih. To je tako kot, da bi promovirala perutninarsko podjetje na nekem festivalu, ki ga organizira neko društvo za vegeterijance. Oni bi si pa rekli naj oglašujejo kakor hočejo, briga nas kaj delajo, jaz sem itak vegeterijanec in ne bom jedel mesa? Če odmislimo denar ne vem zakaj bi oglaševali na takšnih prireditvah, ki nimajo veze s tem kar ti oglašuješ. Seveda pa vem, da je denar sveta vladar in preko tega gremo težko.

#69 Rain

Rain

Častna članica

• Člani
  • 239 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2010 - 12:46

Meni se pa zdi, da bi bila totalna frajerka, če bi dobila perutninarsko podjetje, ki ti bo sponzoriralo vegetarijanski festival! V lastno skledo pljuvajo, pa še plačajo za to. Go, Puff! :super:

Res, da je ljudstvo zabito, ampak o junk food-u je bilo pa že toliko povedanega, da mislim, da sponzorstvo OI ne more imeti kakšnega "misleading" učinka, kar se tiče koristi take hrane za naše zdravje. Če že, se meni zdi bolj sporen sponzorski monopol proizvajalcev energijskih pijač pri ekstremnih športih. Ker veliko ljudi dejansko kupi ta "daje ti krila" štos. Ampak tudi to je samo vprašanje časa (in znanja).

Sicer pa je sponzorstvo pač samo ena od oblik oglaševanja. In zanjo zato ne veljajo nič višja in nič nižja etična merila (kakršnakoli ta že so…). In kot pri vsakem oglaševanju – eni bodo "idejo" (in hamburger) kupili, drugi pa pač ne.

#70 Mjau

Mjau

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2010 - 00:01

Obožujem fast food. Kebab je na prvi stopnički, na drugi McDonald's in na tretji pice. Hitro hrano jem v povprečju cca. 5x na mesec, ampak takrat ko jo, se jo res najem.

Prispevek uredil/a: Mjau, 19 februar 2010 - 00:03.

#71 Blue_wing

Blue_wing

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2010 - 10:43

Jaz tudi obožujem fast food :D Ampak ker pazim na zdravje in postavo se že 1 mesec vsemu odrekam :/ Prvo mi je bilo sicer malo težko ko sem šla mimo McDonald'sa ampak zdaj sem se navadila. Prvo mi fast food sploh ni bil dober ampak sem sem ga navadila jest zaradi pomankanja časa in potem mi je postajal vedno bolji. Tako da sem ga jedla dvakrat tedensko ... Najraje pa mam falafel :D :P

#72 justin1985

justin1985

piščan'c

• Člani
  • 157 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2010 - 14:35

Jaz te hrane ne maram in si je tudi ne želim v svojem telesu - je zelo nezdrava in povzroča premnoge bolezni.
Danes je lep dan!

#73 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2010 - 17:36

Pa se vam ne zdi, da največ te "packarije" vase spravimo v zgodnjih jutranjih urah, po poštenem žuru? Ker pri sebi opažam, da se junk food najbolj prileže po prepiti noči ...
Da bi se prav spravil v McDonalds ali pa na burek čez dan - ni v moji navadi? :S

#74 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2010 - 18:22

To je mislim, da zato ker pokuriš energijo in si lačen. Trgovine niso odprte, sabo ne boš nesel doma pripravljenega obroka, tiste micene prodajalne kebabov pa so odprte 24ur na dan. Iznajdljivo, kajne? Sicer pa sama tega ne počnem, raje grem lepo domov in tam kaj bolj primernega pojem.

#75 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2010 - 23:13

Nisem tako zbirčna glede hrane, tako če mi pač zapaše kebab ali pa kakšna druga vrsta fast fooda, bom pač jedla. Grem pa rajši na kebab kot v McDonalds. Jedla sem solato s prelivom ne vem točno kateri preliv je bil. Vem le, da sem zatem bruhala in umirala sem od želodca :bruh: . Mislim pa, da je bil preliv kriv in od takrat naprej izogibam se McDonaldsu.

Naša " osećanja " u vezi sebe direktan su  pokazatelj gde se nalazimo u odnosu ..na 

Svoje Želje !

Zoran Pavlović 

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov