Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Hitra prehrana (fast food)

150 odgovorov v tej temi

#26 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2009 - 13:54

Jaz se restavracij kot je McD izogibam v velikem loku. Sicer pa jem hamburgerje, pice, kebabe, .... sladolede :P. Samo ne v McD.

Prispevek uredil/a: kanji, 04 februar 2009 - 13:55.

Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#27 Ganymede

Ganymede

piščan'c

• Člani
  • 92 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2009 - 19:07

Ne maram Mcdonaldsa in podobnega, se izogibam kolikor se da. To že en čas, odkar pa sem videl "Supersize me" pa še toliko bolje, je bilo že kar en čas kar sem ga gledal. Seveda je razlika med ameriško kvaliteto hrane, tudi v Mcdonaldsu, in pa evropsko kvaliteto.
Izogibam se mastni hrani tudi drugače, večinoma. So pa trenutki, ko mi tudi to zapaše, pa si privoščim kakšen burek ali pa kaj podobnega.
Dance, Live, Love and make Love!

#28 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2009 - 20:25

V McD ne hidim, ker mi ni cool (izjemoma v tujini, ko sem lačen ko volk in imam malo časa pol grem v McD). V kolikor grem na fast food, grem raje na horsa ali čevapčiče v podhod.
Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#29 Puer

Puer

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2009 - 21:46

Ne maram McDonaldsa, ker je preprosto manj zdrav.... isto je z McDonaldsu podobnimi restavracijami.

Če pa bi bil McDonalds manj nezdrav, pa bi bil zagotovo nekajkrat tedensko tam - preprosto, tista hrana mi je izjemno dobra! :)

#30 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2009 - 22:26

Tudi jaz se McDonaldsu in podobnim restavracijam izogibam. Do sedaj sem bil v McD morda desetkrat in vedno jedel fish burger (oz. filet-o-fish).
Raje imam hrano "na žlico".
Za pesimizem je prepozno.

#31 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2009 - 13:15

odkar sem delala v McD in imela vpogled v sam način priprave hrane, se ga še bolj izogibam kot prej. samo z izjemo njihovih pregrešno dobrih sladoledov ... :pst: sicer pa nestrpno čakam, kdaj bojo v našo vzhodno evropo začeli uvažat tiste mcflurryje, ki so (vsaj) v španiji - mandelj in bela čokolada, česa tako svetovno dobrega pa še ne Slika objavljena

#32 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 109 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2009 - 00:47

Mene McDonald's ne moti in se ga tudi ne izogibam. Ko mi zapaše (sicer bolj redko, ampak se zgodi), zavijem v McD na en Big Mac meni, včasih naročim še vanilijev sladoled s čokoladnim prelivom.
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#33 sean

sean

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 06 februar 2009 - 11:07

V McD sem bil nazadnje lani enkrat, ko je bila sila nekaj pojesti :? . Sicer pa se skušam junkfooda na splošno izogibati, kar pa ne pomeni, da se sicer prehranjujem zdravo. V bistvu sploh ne razmišljam več, kaj je zdravo in kaj ne, čeprav (še iz časov obsedenosti s prehrano; v + smislu) natančno vem, kakšne so posledice takšnega prehranjevanja. Jem pač tisto, kar mi zapaše in kadar mi zapaše. Tako se kdaj zgodi, da kakšen dan sploh ne jem, ali pa pojem samo en obrok, spet kak drugi dan pa počistim vse, kar mi pride pod roke.
Fastfood najbolj paše, kadar se ti dogajajo druge, bolj zabavne/zanimive/nore stvari, kot je prehranjevanje. Greš, kupiš in poješ btw. Ali pa ponoči, ko ni odprta več nobena trgovina ali restavracija, le gospod v kolibi s kebabom, hamburgerji in burekom vestno opravlja svoje delo (btw v Konjicah za avtobusno imajo najboljše :P, pa še ful prijazni so).
Da zaključim, ko sem bil še čisto majhen sem bil nor na McD, čeprav redek gost (mogoče zato), potem sem začel obsojati takšne prehranjevalne obrate, sedaj mi je pa v bistvu vseeno. Če boste kdaj pa kdaj zavili v takšno restavracijo zagotovo ne boste umrli. Hočem rečt, boste, ampak ne zaradi hrane.
Grem poklicat JustMe-ja, če ma kakšno cvetačko zame, da si očistim vest....

#34 mihec

mihec

piščan'c

• Ban
  • 175 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2009 - 00:58

Nisem ravno oboževalec hitre hrane, vsake toliko grem pa vseeno kakšno svinjarijo pojest. Včasih zaradi pomanjkanja časa, včasih se mi doma ne da starcev gledat, včasih pa samo paše. Moti me pa to, da je v mkdonalcu vedno več otrok. Ravno danes je imela neka ženska otroka z dudo s sabo! Njegov starejši bratec (ki je celo že znal govorit) je pa dobil happy meal in se samo igral s transformerjem. Hamburgerja se niti dotaknil ni, dokler ga mama ni nekajkrat opozorila, naj ga poje. Fak, kakšni debili od staršev!
There goes another one.

#35 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 611 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2009 - 10:46

Js sploh ne hodim v McD, niti ne vem kdaj sem bila nazadnje. Če grem na kak fast food je to burek al pa kebabin to samo takrat če nimam časa kuhat. Je pa res imajo v McD dober sladoled s karamelnim prelivom. Na tega pa grem kdaj pa kdaj. :P

#36 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2009 - 11:35

Moj odgovor je identičen odgovoru sončka :P Dobesedno si mi vzela besede iz ust. No mogoče samo to fali, da jaz sploh ne jem kebaba :P

#37 yellow

yellow

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2009 - 13:23

Jaz grem v McD na vsake toliko pa potem tisti dan bolj malo drugih stvari jem da dam telesu čas da se poglobi v reševanje problema, kako prebavit pa pospravit vso tisto kemijo. :pometa:

#38 KyoTai

KyoTai

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2009 - 17:04

am ja, jem, recimo 1x mesečno če mam cajt, če mam pa kakšnee bol take dneve pa 1x na dva tedna :angelcek2:

Prispevek uredil/a: glorious, 15 februar 2009 - 17:08.

garasu geshi ni kimi wo ukabe saiho no-kuchizukeshite

#39 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2009 - 16:01

Čisto nora sem na kebab. Pa čeprav ga zdaj že celo večnost nisem jedla. Sicer pa McDonaldsa ne maram (ok, občasno, če sem lačna, si privoščim kak cheeseburger), raznih Slasti tudi ne.

#40 KyoTai

KyoTai

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2009 - 20:55

jaz sem imel zelooo rad kebab dokler mi ni kar naenkrt KADRKOL sem ga jedel postalo slabo. ne vem zakaj :mrgreen:

Prispevek uredil/a: ženska, 17 februar 2009 - 02:33.
PIŠI SLOVENSKO !!!!!

garasu geshi ni kimi wo ukabe saiho no-kuchizukeshite

#41 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2009 - 23:28

Očitno so se v Ameriki odločili, da gredo čez meje verjetnega: http://www.izklop.co...p...en&id=49702
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#42 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 19 december 2009 - 11:55

Obožujem Big Mac-a in si ga enkrat na mesec tudi privoščim.
Tudi kakšen dober kebab mi paše.

Ker to ni pogosta razvada ne vidim niš slabega v tem.
I.C.C.

#43 lenanat

lenanat

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 19 december 2009 - 12:19

Oo fast food. Lansko leto smo bili v Angliji in smo bli jasno samo McDonald's visitors....aaaaaa-in se mi je tok zagravžala ta hrana, da je že od takrat nisem jedla... :bruh:
Jebentiš.

#44 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 19 december 2009 - 13:02

Vzporedno s to temo paše ogled filma Super Size Me..

#45 eidoJ

eidoJ

nov na sceni

• Člani
  • 243 prispevkov

Objavljeno 19 december 2009 - 14:13

McDonalds občasno, ampak še to le velik pomfri, ki ga najraje namakam v sladoled s čokolado (weeeirdo :zmesan:). Po mojem mnenju imajo najboljši hamburger/cheeseburger v podhodu ljubljanske železniške postaje (tam proti bežigrajski strani, 24-urno odprt mali bife).
I see the glass half full ... but of poison. - Woody Allen v filmu Scoop

#46 ann

ann

piščan'c

• Člani
  • 155 prispevkov

Objavljeno 19 december 2009 - 20:46

Od tedaj, ko sem bila lani v Londonu niti povohat nočem McDonald's-a :buu: ....drugače pa kakšen kebap,pice,pomfriji še grejo ampak raje tega čim manj....
Get Fit & Stay Well

#47 urh

urh

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 19 december 2009 - 22:56

Včasih sem fejst palu na McD, zdej me pa čezdalje manj zanima in mi včasih prav zasmrdi, ko grem mimo. Je pa res, da v tujini takoj poiščem McD in ne kake druge restavracije...

#48 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 20 december 2009 - 13:13

..ni ga čez kvalitetno pripravljenega kebapa...ostala hitra prehrana, se mi zdi zgolj improvizacija nečesa.. :super: :zvecilka:

#49 speaker

speaker

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 20 december 2009 - 16:15

Jaz HP sploh ne jem. Nazadnje sem bil v MC pred dvemi leti prej nikoli
Kebab tega pa še nisem nikoli jedel.
Sendviče jah v 10 letih sem jih zunaj pojedel okoli 10, tud v šoli nisem jedel sendvičev.
Najraje jem domačo hrano

#50 lux

lux

biskvitek

• Člani
  • 45 prispevkov

Objavljeno 20 december 2009 - 17:40

Oh ja, tud jaz imam določena načela, ampak ... če se ti res ne da, skočiš k enemu prijaznemu južnemu fast food prodajalcu čez cesto, da je želodček zadovoljen, vsaj na kratek rok ...

sam ne prevečkrat tega dalat, hmmm, sodček ravno ni fajn bit

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov