Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Izkušnje s puncami

45 odgovorov v tej temi

#1 cooKie_

cooKie_

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 23 november 2008 - 04:13

Sem bil na obisku pri naših puncah, in sem videl temo izkušnje s fanti. No podobno a vendar obratno vprašanje postavljam sedaj vam- vaše izkušnje s puncami?

V OŠ sem nekaj poskušal. S eno sva bila skupaj 9 mesecev pa še nekaj nedolžnih zvezic na morju in kakšen francoz. Potem sem ugotovil, da je ukvarjanje s hetero zvezo dolgčas. :gejljubezen:

Drage kroglce pregelk, nikdar nočem biti vel`k!

#2 Puer

Puer

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 23 november 2008 - 10:00

Izkušenj kar nekaj. Od avanturic, do resnih zvez, a tudi ko je punca napeljevala k sexu, jaz nisem pristal. V tistem obdobju sem si še naivno verjel da sem očitno kao konservativen in da nočem zveze samo zarad sexa. In vsaka zveza se je kaj kmalu končala, punce pa so me čedalje manj mikale.

Pred dvema lepoma pa kar z jasnega neba FLASH in zaljubim se v tipa. Od takrat naprej imam zvezo s puncami v mislih le še kot teoretično možnost in optimistično verjamem da sem BSX. A pred mano se lahko sleče najbolj TOP modelka, pa dvomim, da bi me ganila... tak pač sem. Bolj star, bolj gay :D

#3 Menino

Menino

nov na sceni

• Člani
  • 213 prispevkov

Objavljeno 23 november 2008 - 12:01

S puncami nisem imel nikoli resne zveze, samo avanturice za eno noč.. teh je bilo kar nekaj čeprav tega ne toleriram in tudi že od nekdaj drkam na tipe. Vendar alkohol, potreba in nedostoponost tipa naredita svoje.. Odkar sem bil pa prvič s tipom pred dobrim letom s puncami ne maram bit, saj mi tipa nič ne nadomesti. :)

Drugače pa rad s puncami zaplešem, s tipom pa še nisem plesal. Mogoče po prvem plesom s fantom tudi s puncami ne bom več maral plesat. :D
“In three words I can sum up everything I've learned about life. It goes on.” R. Frost

#4 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 23 november 2008 - 13:59

V oš sem bil med puncami dokaj priljubljen :P. Veliko sem bil v njihovi družbi in kdaj pa kdaj fasal od katere kakšen
poljub :P. Vsak dan sem "hodil" z drugo punco itd... pač otročarije. Tisto resno pa se je začelo v srednji šoli. Vedel sem, da
sem gey, ampak če me je katera lepa šmekala, tudi nisem imel nič proti :D Imel sem kao 3 resne. Eno sem varal s tipom :D
Sexsal nisem z nobeno, ker enostavno orodje ne bi delovalo, zato so bile te zveze kratke ( kakšen mesec, mesec in pol ).
Zakaj sem bil z njimi še sam ne vem, ampak verejtno zato, ker sem pač bil popularen zaradi tega , še posebej takrat, ko sem hodil z eno
blondinko :D. Zaljubljen nisem bil v nobeno, ampak samo zagledan. Znam pa zelo občudovat žensko lepoto :D :P
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#5 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 23 november 2008 - 15:22

V srednji šoli so kdaj pa kdaj bili poljubi in random makeout sessioni s puncami, nikoli pa nič resnega.
S faksom se je tudi to zaključilo, vseeno pa never say never [again], ane.

#6 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 23 november 2008 - 21:42

Iz prehoda iz OŠ v SŠ sem imel dve punci. Obe sem spoznal na tečajih angleščine v Angliji in ena je bila celo iz Rusije :D in me je neprestano cartala ter vlačila naokoli (čeprav sem takrat še imel dolge lase in približno 100 kil več) in bila vame zaljubljena še pol leta zatem, ko se nisva več videla. A jaz sem vseeno raje pogledoval k svojemu sostanovalcu v isti sobi, ki je čisto slučajno bil gej, kot je naneslo. Lahko rečem, da je to bila prvo in edino srečno naključje v mojem življenju, če odštejem svojega bivšega in da me včeraj ni dobila policija. Imel pa sem še tri neuslišane ljubezni. Verjetno pač nisem zbral dovolj poguma. :P

Prispevek uredil/a: valda1, 23 november 2008 - 21:43.

Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#7 krašowc88

krašowc88

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 26 september 2010 - 22:17

s puncami nimam popolnoma nič iskušenj, ker je nisem imel Edino na maturanskem izletu sm dobu "kazen" da moram eno poljubitpa mi ni blo prow nič ušeč
Ot tizga ku ga ne poznamo, zmjri vjmo usi narveč. (Iztok Mlakar)

#8 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 27 september 2010 - 00:03

Zaenkrat imam več ''izkušenj'' s puncami, čeprav me nobena nikoli ni privlačila. Sem pa že v zgodnjih razredih OŠ imel punco (takrat sem tako rekel, a če gledam za nazaj so bile to res hude otročarije) kaki 2 leti, a takrat še nisem vedel da sem gej. Nazadnje pa sem jo imel pred 3 leti v 8. razredu. Nevem kaj sem takrat mislil in zakaj sem se odločil tako, ker sem se že zavedal, da sem gej. Sicer pa sva menda bila skupaj le kak mesec in se še poljubljala nisva kolikor se spomnim. Edino kar se mi je še zgodilo s punco, je bilo kakšen mesec nazaj, ko sem bil pijan in sem se zažvalil z neko punco, ki sem jo spoznal tisti večer. Tudi ona je bila malo pijana, ker drugače je imela tipa in se mi je naslednji dan opravičevala....seveda pa nisem ob ''poljubu'' čutil nič posebnega, prej pa odpor kot pa užitek..
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#9 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 28 september 2010 - 07:49

Meni se je pripetilo že večkrat, da so me tudi punce privlačile, sicer ne toliko kot moški, imel sem tudi nekaj zvez. To niso bile zgolj avanture, temveč resne zaljubljenosti, ki se jih spominjam z nostalgijo... Lepo je bilo. Ne bom trdil, da se ne morem več zaljubit tudi v žensko, ker bi lagal. Poznam eno, ki me zelo privlači, a ima fanta.
Vsak, ki je v življenju doživel različne izkušnje, jih najbrž zna ceniti.

#10 ankh

ankh

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 28 september 2010 - 15:56

S puncami še nobenih izkušenj, jih ne rabim & nočem - homo 4 ever! :) Drugače družim se pa raje s puncami, se mi zdi, da so bolj za štose in bolj sproščene. :stima:
Work like you don't need the money, love like you've never been hurt, dance like nobody's watching ;)

#11 Nočnifant

Nočnifant

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 14 december 2010 - 00:07

jaz pa sem imel zelo lepo zgodbo.....s punco sva se pisala po obali.net in sva se lepo ..to je bilo 1x poleti pred dvemi leti......sklenila dobit ob 18.00 uri....naslednji dan pridem jaz na kraj srečanja ob 17.30 in jo čakam čakam ura je bila 18.00 nje ni nikjer čakam čakam ura je bila 18.30...in si rečem klinc pa še punca grem jaz proti eni trgovini in vidiš njo z frendi in frendicami kako se oni lepo pogovarjajo zabavajo...tako da folk se opravičujem vendar zame punce niso in nikol ne bodo:D

#12 Tejko

Tejko

piščan'c

• Člani
  • 78 prispevkov

Objavljeno 26 december 2010 - 14:01

s punco mam trenutno samo to izkušnjo, ko je na brucovanju nekaj let nazaj prišla do mene ena zeeeeeeeeelllllllllllooooooooooo pijana in zadeta punca in se lepo zalizala z mano,
pa enkrat sem se še poljubljal s prijateljico, zato da sva "dokazala" da sva par, da je ni nadlegoval en tečen in pijan italijan XD

drugače so se tudi zaljubljale vame tako v OŠ kot v SŠ kot tudi zdaj na faksu, ma js jih niti opazil nisem kej dosti, ko so moje ukice itak sam za tipi gledale že od nekdaj :mrgreen:

#13 nobody

nobody

piščan'c

• Ban
  • 55 prispevkov

Objavljeno 27 december 2010 - 22:47

Nekaj izkušenj je, tudi dandanes mi ni problem z punco "zasrat" ampak kaj več ko to, pa malo težko ;)

#14 xxkid19

xxkid19

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2011 - 14:13

Kot otrok sem se noro zaljubljal v punce, potem pa se je vse obrnilo:)

#15 gayguy

gayguy

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 12 april 2011 - 17:52

Bit z žensko je bit ko v kletki oz. vsaj zame to pomeni čisto nasprotje moji volji oz. želji... saj jst sem tako izkusil:). In sicer sem imel en večer zmenek in sva bila kao kar par, ko sem prišel domov sem celo
noč obžaloval vsak korak kar sem ga naredil z njo. Drug dan pa sem jo moral zabremzat in dat konec na čim lepši način kar jih je možno, nakar mislim da sem
bil prenežen in se je nisem dobro rešil:S

#16 frick24

frick24

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 12 april 2011 - 22:32

Imel izkusnje s puncami bil tudi v vezi, sam sčasoma sem videl da to ni zame, da si takega zivljenja v prihodnosti ne morem predstavljat... odkar sem pa prvič s tipom, pa težko da bom še kdaj s punco... no sam nikoli ne reči nikoli :D

#17 afterself

afterself

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 13 april 2011 - 22:57

Huh…s puncami sem imel par izkušenj…do zdaj vedno na žurih. Ampak vedno sem jim povedal, da sem gay preden je postalo vroče :P Nekatere je to ustavilo…z nekaterimi pa sem vseeno malo zasral. Spolnega odnosa pa še nisem imel z nobeno in ga tudi ne mislim imeti. Me ne privlači.

#18 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 11:50

Moje so slabe. Imel sem veliko šans da bi lahko izkoristu priložnost in šel v zvezo a sem jih vse po vrsti odbil. Čeprav bi tudi lahko seksal, tega nisem izkoristu.
Na koncu sem enostavno ugotovil, da me ženske ne privlačijo tolko. Z nobeno ni blo nekih iskric, z nobeno nisem sploh čutil poželenja da bi se je dotikal.
Ko sem se s punco poljubljal, sem bil čisto hladen, kot da bi lizal železo. Spet je možnost, da nobena izmed njih ni bla tista prava zame, ampak spet tako pomanjkanje libida za nekega heteroseksualca ni normalno.
To pač enostavno mi ne dogaja.
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#19 Joyofboys

Joyofboys

piščan'c

• Člani
  • 79 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 13:59

Le kaki Francozi in malo iskrice pri mlajših letih...več ne, ker si ne morem predstavljat sebe v spolnem odnosu s punco. A-a enostavno ne gre X(

I know it's cheesy, but I feel GRATE!

#20 Hex

Hex

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 14:45

Lep pozdrav!

Se opravičujem, ker vam bom rahlo zasmetila temo, a ravno tale je pritegnila mojo pozornost in se malček navezuje na moj problem, pa če bi mi kdo znal iz prve roke kaj svetovati.... Torej, sama sem punca in skupaj s fantom sem že 3 leta. Že pred kakim letom mi je povedal, da ima zelo pogoste fantazije o oralnem seksu z moškim in da bi zelo rad to poskusil, sedaj pa je ''našel'' primernega kandidata za to, enako heteroseksualnega moškega ki bi bojda tudi rad probal. Fant pač pravi, da je njegova želja po tem res močna, zato mu pač ne mislim stati na poti ob tem. Ampak dejansko me zelo dajejo dvomi, da najina zveza tega ne bo preživela oziroma, da bi fant spoznal da je gej (s čimer seveda ni nič narobe, mi bo pa seveda strlo srce glede na to, da sva že načrtovala skupno prihodnost in da je najina zveza preživela že kar nekaj padcev, ker je to moj prvi partner, ki ga zres ljubim), ker je tudi sam rekel, da bi rad probal da vidi, al bo ostal z mano ali pač bo od tedaj naprej z moškimi. Naj omenim še da sem jaz njegova 3. resna zveza in 9. spolna partnerka in da si sam ne želi probat z gejem, ampak z nekom radovednim kot je on, pravi tudi, da si ne predstavlja da bi se s fantom poljubljal ali seksal analno, ampak samo oralo. Mogoče kakšne misli, je to res samo radovednost ali naj začnem počasi kar pakirati kufre? Lahko povem še to, da seksava ''normalno'', sva oba odprte narave, probava marsikaj in med seksom imam vedno občutek, da me z veseljem obdeluje (tudi vmes veselo mrmra in hvale moji prsi npr.). Ne vem, zanima me, ste tudi vi imeli po več dolgoletnih razmerij, uživali v seksu s puncami, v razmerjih in se je potem to kar naenkrat obrnilo? Lahko omenim še to, da je partner že v drugi polovici tridesetih. Vsak odgovor in namig bo dobrodošel pa še enkrat se opravičujem, če sem res off topic :) Če sem moteča, lahko moj post tudi zbrišete, pa bom vprašanja postavila kam drugam. Lep pozdrav!

#21 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 15:01

Pozdravljena Hex. Moje mnenje o tem je to, da se mora tvoj fant še nekako najti. Glede na to da ima toliko že izkušenj z ženskami po mojem ni gej, ampak biseksualec. Glede tega pa kaj hoče sprobat: nestoj se nek dan čudit če bo, ko bo sprobal oralno, mogoče si zaželel tudi analnega seksa ali žvaljenja s moškim. To so pač tabuji, ki se ti v glavi razvijajo in tudi razbijajo in dokler ne probaš ne veš. Zame konkretno lahko rečem, da se mi je še dve leti nazaj analni seks zdel ogaben, danes si pa kar želim da bi ga sprobal (ne, nisem še). Po mojem moreš sledit razvoju in bit pripravljena na vse. Če je vajina čustvena vez dovolj močna, pa po mojem tudi enkrat ko dobi potešitev svojih želja ne bo nobene panike za vaš odnos. No, moje laično mnenje. Zagotovo kdo drug, lahko pove še kaj več.
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#22 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 15:10

Pozdravljena!

Čisto nič nisi moteča in prav lepo se mi zdi, da si se za tak nasvet obrnila na naš forum.

Na tvojem mestu bi se dobro pogovoril s partnerjem, zanimalo bi me kje je razlog da si tega želi in če morda kaj čuti do moških...
Sicer pa bi podobno kot si že napisala, pustil da dobi izkušnjo. Ima že svoje razloge za to. Možno je celo, da bi to vajino zvezo popestrilo in da potem ne bi imel več takšnih želja.
Če pa ima tvoj partner slučajno kaka globja biseksualna ali homoseksualna nagnjena je še bolje da preizkusi in se prepriča ter ugotovi kako zadeve stojijo. Že res, da bi bila ti zelo prizadeta če bi npr. izvedela da je gej, ampak pomisli, si želiš živeti s človekom ki je morda gej?
Saj če se ti strinjaš in si on še vedno želi biti v zvezi s teboj, bi bilo to verjetno le enkratno dejanje? Če pa je biseksualen, se bo moral odločiti.

Sicer pa so meni osebno takšne želje heteroseksualcev močno nenavadne. Tisto, ko želijo str8 punce preizkusiti poljubljane s žensko se mi še ne zdi nič posebnega, ta tvoj primer pač.
Ker hetero moški običajno res nima želje po nikakršnem intimnem odnosu z drugim moškim.

Jaz takih izkušenj nimam, saj sem vedel da sem gej veliko prej, preden bi se lahko resno zapletel z žensko.

Najbrž ti nisem povedal nič pametnega ampak še enkrat. Temeljito se pogovori s partnerjem, vprašaj ga zakaj in vse kar te zanima. Če se ti zdi mu dovoli, da proba. Če pa bi si želel tega potem večkrat, ne vidim smisla zakaj bi bila s takim človekom še v zvezi?

Lp in vso srečo! : )
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#23 Hex

Hex

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 15:29

Najprej najlepša hvala ker ste me tako lepo sprejeli in za odgovore :)

O tem sva se že večkrat pogovarjala in kot sem rekla - tudi njemu - mu ob izpolnjevanju te fantazije nikakor ne mislim stati na poti. Prav tako, če se izkaže da je to to, bova pač končala zvezo, ker ne mislim bit z njim samo zato da bi bila z njim in mu bom seveda dala prosto pot.
Kar se tiče vzrokov pa je tako, v njegovi najdaljši zvezi je fant izvedel da ga je punca dlje časa varalai kar ga je močno potrlo in pustilo na njem ne samo psihične posledice - imel je namreč kar nekaj težav z potenco, zaradi česar se je močno zasekiral. Te težave so bile prisotne tudi nekaj časa v najini zvezi, ampak so se razrešile in trenutno že dlje časa glede tega nimama problema. Ima pa fant problem, ker ga je še vedno mnogokrat strah tega, da bi ''zatajil'' in ravno zato pravi, da ima tako močne seksualne fantazije, ker mu ta njegov problem nekako onemogoča, da bi jih udejanjil recimo v trenutku ko bi naneslo na to (pa med temi fantazijami so prisotne tudi orgije, MŽŽ trojček z mano in še eno žensko, MŽŽ trojček z dvema neznanima ženskama itd.). Dal mi je primer da npr. če bi se sedaj našla dva tipa, ki bi obdelovala hkrati mene, to recimo ne bi bil problem, ker bi jaz to stvar lahko fizično speljala kamot do konca, da npr. on pa bi v vsakem takem scenariju lahko ''zatajil'' in da ga to pač nekako navdaja hkrati s strahom, hkrati pa ima zaradi tega močnejše fantazije. Po eni strani sem že razmišljala, da bi predlagala MMŽ trojček (tu lahko povem še, da mene osebno seks med dvema gejema oziroma biseksulani MMŽ trojčki, kjer se tudi tipa med seboj obdelujeta, zelo vzburjajo, in tudi sama večkrat fantaziram da se npr. s fantom dobiva še z nekim parom, in sem potem jaz z žensko, on pa z moškim), ampak v to nisem prepričana, da bi bila sposobna tudi izpeljati. Saj po svoje ga razumem, tudi jaz sem imela v preteklosti težnjo po izkušnji z žensko in sem jo tudi udejanjila. Seks je bil fantastičen, ampak kaj več kot to pa me ni pritegnilo, ker si ne predstavljam sebe v zvezi z žensko, in nimam ne težnje ne želje po tem.

#24 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 16:21

Hm, v "vezo" s punco sem se spustil predvsem zato, da bi skril, da sem gay. Med nama sicer ni blo (Thanks god) nič. Iz tega poa sem ugotovil, da biti z nekom, samo zato, da se prilagodiš drugim, ni fer. Vedno je treba gledat, da si sam srečen. Sicer pa me ženske sploh ne zanimajo - kaj več kot prijatelj z njimi nebi mogel biti. Sicer pa tko vna smešen način vendar po pravici povedano, se mi njihov spolni organ gravža. Sploh ni ničemur podoben. :) Veliko rajše mam moške spolne organe, hehe. Pa tudi tko povedano, me nikoli ni mikalo, da bi se v kaj resnega spustil z osebo ženskega spola.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#25 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2011 - 16:30

Meni se pa ženski spolni organ ne gravža ampak preprosto me ne gane. Nič me ne rajca. Morda mi je tudi malo nenavaden. =P Z ženskami se razumem zelo dobro, vedno sem se. Ampak kot prijatelj. Enostavno mi nikoli ni bilo problema navezati stika s puncami. Pri meni je kar nekako spontano da se z večino punc dobro razumem. Se mi zdi, da lahko s punco stkeš izjemno močno prijateljstvo. Če je prava oseba seveda.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov