Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Pickup lines

59 odgovorov v tej temi

#1 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2004 - 16:30

Vceraj sem slisala en tak.... posrecen........ izgovor za zacetek pogovora z zensko, ki ti je vsec.... da me zanima, na kake nacine pa ve pristopite k dekletu, ki vam je vsec....... na partyju, na domaci zabavi, v kaficu, na cesti..... take your pick... ?

Vceraj je pogovor med tipicami sel nekako takole:

A [opazi B in se ji zdi ful seksi, pristopi k B]: Cao, jaz sem Julija, a te nisem ze videla v "tej in tej trgovini"?
B [presenecena, mal neumno]: emmmm......... ne.......
A [odide]: oh....... OK........

<cez 3 minute>

C [pristopi A]: Ej, to je bila pa najboljsa pickup line kar sem jih kdaj slisala. Jaz sem Nikola, kako je pa tebi ime?
A [vsa blazena, odgovori]
"Wheresoever you go, go with all your heart." (Confucius, 551 BC-479)

#2 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2004 - 12:42

men se zdi najboljs da sm neki reces, pol je pa itak ponavadi druga ful vesela da je nekdo prebil led... 8)

...načeloma se mi zdi, da tudi v SLO ful premal sprosceno komuniciramo in cakamo na nek spešl razlog, da stopimo v kontakt...a se vam ne zdi?
:?:
Emptiness is form, form is emptiness

#3 andy

andy

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2004 - 19:19

Se strinjam. Zgleda kot da nam je prirojeno, da smo zadržani in sramežljivi. Že generacije se učimo, da moramo bit' previdni pa da se ne smemo osmešit, ker je to ful grozno. Katastrofa! :oops:

Jaz za sebe vem, da sem tozadevno ful nerodna, čeprav sicer veljam za kar tough in neposredno. Mencam, pa momljam, pa nič ven ne pride. :? Vedno mam v glavi ? Kaj če sploh ni lezbijka, pa me bo ful neumno gledala, kaj sploh hočem? Pa večinoma prve besede sploh niso problem, vedno se najde kaj za pripomnit. Samo kak' pol naprej? :?:

#4 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2004 - 09:41

ta strah kako pol naprej je čist odvec, če je taka taprava ji bo itak tolk fajn da si se opogumila, da bo tud ona hotla kej povedat...tko se mi zdi, debate so pa lohk itak o vsemu živem...ravno sem zadnjič debatirala z prijateljico, pa mi je rekla, da ko se spozna z nekom ponavad tolk govori, da se še sama seb smeji. Baje da je pac tko mal čudn na začetku, skor vedno...včasih pa tud ne :)

#5 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2004 - 01:19

pr tipih sploh ni pickup lines kr misljo da si kos mesa pa se začnejo po teb obešat pa misljo da boš kr z nemu pa itd....Ženske so pa tolk ena zakomplicirana bitja...ful komplikacij pa enih nerodnih situacij predn sploh do drinke prideš...pa oh in ah pa uh pa puf..ženske!!!!Slika objavljena

#6 punči

punči

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2004 - 08:55

Ja, s tipi je čist simpl, k so ena taka primitivna goveda. Pogledaš ga "globok" v oči, nardiš tisto baletno pozo; trebuh notr, joške in rit ven, malce postrani nagneš glavco, da ti lasje ponesreči padejo čez obraz, pa ga maš. S puncami je pa res malce težje, še posebej, ker za razliko od moških niso divjačina....(sam bla 2 dni na soncu, pa mi je zgleda neki udarl u glavoooooo)
ko udariš kraljico, jo moraš ubiti s prvim zamahom

#7 Talia

Talia

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2004 - 09:27

Jap ..se 100% strinjam s punči,tipi so nevzgojena goveda,vse kar ponavad izustjo je oh kok maš dobro rit,pa dobre joške in oh in sploh joški in rit-sita sem jih do nezavesti...

#8 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2004 - 15:56

:lool: to o tipih sem tud jaz ze dala skoz in se naucila... ampak sprasevala sem o tem, kako pristopite dekletu :lool:

jaz ponavadi nimam tolk problema zacet pogovora, ce opazim, da sem ji vsec - moja alpha female persona pride ful na dan... ce mi je pa ena vsec, pa nima blage, da obstajam - takrat mi pa vecinoma rabi kar neki casa, da se ojunacim. ponavadi direkt povabim na kavico al pa drink - sicer je pa to odvisno od situacije in kraja, kjer smo tisti trenutek.

#9 soncek

soncek

biskvitek

• Člani
  • 35 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2004 - 00:08

Jap ..se 100% strinjam s punči,tipi so nevzgojena goveda,vse kar ponavad izustjo je oh kok maš dobro rit,pa dobre joške in oh in sploh joški in rit-sita sem jih do nezavesti...

heh, to si pa smešn napisala :) drgač pa....sej so tud ženske kr dost na riti udarjene...morš kdaj tud kr kakšno izjavo o ritih mal preslišat. jej,jej :wink: no sej druge so pa na joške udarjene... :mrgreen: lp

#10 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2004 - 01:19

Hello,

dolga leta nazaj (prahistorik), ko sem bila še mlada :roll: in privlačna :?, je ena na zelo originalen način pristopila k meni. Bil je ples, jaz sem plesala z eno, ona pa z drugo (skratka, nisva plesali skupaj), sva se pa že ves tisti večer spogledovali in si nasmihali...
No, ko smo plesale, se me je dotaknila, me narahlo pobožala po laseh in mi rekla na uho: "Oprosti, morala sem se te dotakniti, da vidim, da resnično obstajaš in nisi le privid."
Joj, jaz pa mlada, nedolžna, naivna itd., so se mi ob tem njenem zapeljevanju kar nebesa odprla :)
Ljubezen je večna, dokler traja.

#11 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2004 - 01:39

v diskacu, najenostavnejsi pristop: "Sem ti morala prit povedat, da se mi ful dopade, kako pleses."

sem pa dozivela ze: "Ej, sem mislila, da si ena moje kolegica, pa sem te vseeno prisla pozdravit, da nebi mislila, da kar tako strmim vate" :lool: Tale me je kar z bar stoal vrgla, ko sem jo slisala :)

#12 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2004 - 17:27

Včerej me je v diskaču na rit vrgl zarad ene bejbe...js nevem a mi na čelu piše al kaj!? verjetn mi na riti piše :Kiss my dykish ass...Slika objavljena

#13 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2004 - 17:30

Včerej me je v diskaču na rit vrgl zarad ene bejbe...js nevem a mi na čelu piše al kaj!? verjetn mi na riti piše :Kiss my dykish ass...Slika objavljena

...kaj pa več...čist mogoče...drugače dobiš s časoma en tak taste...

#14 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2004 - 17:35

ja, se strinjam, gay-dar se scasoma ful razvije, potem je pa zenski pristopit ful lazje, ko nimas tolk dvomov, al je lezba al ne.

#15 Lara

Lara

redni gost

• Člani
  • 337 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2004 - 17:40

ja, se strinjam, gay-dar se scasoma ful razvije, potem je pa zenski pristopit ful lazje, ko nimas tolk dvomov, al je lezba al ne.

ja, jst sm ze razmisljala, da bi mogla it svoj gay-dar reklamirat... k neki ne dela dobr... :lool:
do I dare say I cared when I turned my back on myself?

#16 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2004 - 17:46

ja, jst sm ze razmisljala, da bi mogla it svoj gay-dar reklamirat... k neki ne dela dobr... :lool:

larci, to pride pa z leti LOL sicer ni vedno 100%, ker je odvisno od okolja, v katerem si, ampak se razvije :lool:

pickup lines pa tudi zvadis scasoma.. al pa vsaj druge opazujes v umetnosti, ki se ji pravi zapeljevanje........

#17 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2004 - 16:12

hehe, jst pa nekok nimam tipicnih pick-up lines.... res je da pa vedno povem kaj mislim... in po mojem se to ponavla... #)

naprimer: 'ful mas lepe ustnice. zanima me kako se poljubljas.'

(ja ja ja, sej vem, totalno se bos prepoznala noter, ali ipaq, hehehehehehe)
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#18 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2004 - 17:28

Ok najbolj corny pickup line: How u doin?(predstavljejte si Joey-ja iz Frendov)...Njabolj žalostn je pa da se to res dogaja.... :lol:

#19 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 16 julij 2004 - 15:21

oj oj oj oj !!! ko smo ze pr bedastih pick-up lines !!!
tista varianta: sred diskaca, al pa pac nekega kluba, in pride do tebe in te vprasa: 'kaj pa ti tu delas?'
mislim, halo??? v diskac sn prsla da bom karte igrala al pa ribe lovila (NE v prenesem pomenu, ker tist bi celo blo res, hehe)..... ja pisuka no! :P
sej vem da ni prevec easy it do punce ki se ti dopade, ampak vseen, mal se je pa treba potrudit da ne izpades TOK bedast! :D

#20 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2004 - 20:11

Ugotovila sm da 6 mesečni luštkan dojenček zna pritegnit pozornost...hmmm...

#21 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2004 - 20:13

Ja sam ne od lezb. Če bi rada njihovo pozornost, pelji na sprehod psa, mačko, chopperja...
I belive in God, only i spell it Nature.

#22 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2004 - 20:22

AmyLee: mačka sm hotla pelat na sprehod, sam ni hotu. Pa tud lezbe očara dojenček :lool:

#23 Candy

Candy

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 08 september 2004 - 21:54

Ma js bi najrajš rekla:

Joj, ku si seksi, dej mi umetno dihanje, d mi ne zmanjka kisika in padem dol...

Škoda k najbrž ne deluje... :?
I wanna marry Heather Hunter.

#24 poškodba

poškodba

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 09 september 2004 - 15:34

Včasih je to bil zame tabu, potem pa sem se naučila,če nebom jaz stopla do nje in začela, bom vedno ostaal praznih rok in razočarana...
Ko sem to nardila 1x...se mi je zdelo super, tudi ona se je super odzvala, kar je najbolj pomembno (vsaj za prvič)...in potem seveda probaš še večkrat.

Bilo je pa tako, da sem jo neki časa opazovala, spremljala njene poglede, opazovala kaj gleda...in ko sem ugovotila, da si želi kakšne družbe...pristopla in vprašala..."a te mogoče zanimajo ženske"?! To je moj pristop do nekoga (žensk), ki me privlačijo...

Lp poškodba
Če tukaj ali kje drugje poznaš nekoga, s katerim se razumeš, ne glede na razdalje ali neizrečene misli - takrat se ta svet spremeni v vrt.

#25 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 15 september 2004 - 22:51

en pick-up line ki se mi zlo dopade ampak ga se nikol nisn mogla ponucat ker pac folk ne govori anglesko tam kjer se jst sucem...

'fuck me if im wrong but, isnt your name gretchen?'

LOL!! :D

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov