Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Avanture?

75 odgovorov v tej temi

Anketa: Avanture? (492 članov je oddalo svoj glas)

1. Da - ko nisem v vezi (66 glasov [42.04%])

Odstotek glasov: 42.04%

2. Da - tudi ko sem v vezi (32 glasov [20.38%])

Odstotek glasov: 20.38%

3. Ne - nikoli (40 glasov [25.48%])

Odstotek glasov: 25.48%

4. Nekajkrat na leto (19 glasov [12.10%])

Odstotek glasov: 12.10%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#1 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2004 - 11:20

Vsi vemo, da obstajajo, vsi vemo da je med geji tega velik.
Večina je mela kdaj avanturco, pa nikol več, nekaterim pa je to všeč.

a) Dobre lastnosti avantur :?:
b) Slabe lastnosti avantur :?:

Anketa je anonimna, in se ne nanaša na posameznega člana foruma, ki je / bo podal svoje mnenje!

Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#2 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2004 - 16:29

V anketi se skorajda ne najdem, še najbliže bi bil prvi odgovor, pa še takrat avantura, če to lahko tako imenujem, samo izjemoma. Pač, ko se zveza razdre, mi nekaj časa ni za nič resnejšega, ponavadi moram preboleti bivšega ... pa tudi do avantur mi sicer ni, se mi je pa vseeno že zgodilo, kakšnih štirikrat, da me je nekdo tako zelo pritegnil, da sem šel preko svojih načel in preživel lepo neobvezujočo noč s kom. Ni pomembno, kako daleč sva šla ... lahko je ostalo samo pri poljubih in ljubkovanju.

Tipa, s katerim pa sva v zvezi, pa ne bi nikoli prevaral. Sem že napisal, da če sem z nekom zadovoljen, ni potrebe po avanturi ... če pa zveza ne bi bila tisto, kar pričakujem od nje, pa v njej ne bi vztrajal. Čist simpl!

a) Če si v zvezi, dobrih lastnosti ne vidim. Če nisi v zvezi, pa je dobro morda to, da sebi in njemu polepšaš dan, neobvezujoče, sploh če spoznaš koga, s katerim zveza ne bi imela dobrih pogojev za obstoj: npr. zaradi razdalje. Morda tudi zaradi popestritve, nečesa novega... Pa tudi zelo dober način zadovoljitve tistih, katerim je moto življenja: Toliko fantov, pa tako malo časa!
b) Če si v zvezi, mislim, da je to tako ali drugače slabo ... če ne za drugega, za partnerja. Če nisi v zvezi, pa je problem predvsem, ker lahko mimogrede stakneš kakšno bolezen ali pa dobiš etiketo »light«. Pri avanturah seveda običajno niso tako močne emocije, če sploh, ker menim, da zgolj seks brez ljubezni, razen izjemoma, ne more izpolniti človeka in njegovih potreb.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#3 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2004 - 13:34

Full bi me zanimala razlaga, kateri je podal glas da ima avanture, tudi med vezo.
Res si ne morem predstavljat kaj je vzrok za takšno dejanje/takšna dejanja :?:

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#4 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2004 - 21:41

Glorious, a avanture med zvezo definiraš tako, da tvoj partner ne ve za to? Ali free zvezo nasploh?
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#5 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2004 - 21:43

Ja seveda da ne odprte veze - pol nebi blo smisla govort.
Pač avanture, medtem ko imaš z nekom vezo.

#6 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2004 - 11:14

Veza zame izključuje avanture. Torej sem za monogamna razmerja. Ideja "odprte veze" je zame popolnoma nesprejemljiva. Če sem z nekom, hočem, da se mu predam v celoti in obratno.

Ko pa nisem bil v vezi, sem imel par avanturic. Sex je bil sicer čisto v redu, vendar sem skoraj po vsaki taki izkušnji občutil neverjetno praznino (pa ne govorim o jajcih) in nov dokaz, da to ni način, na katerega želim živeti svoje življenje.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#7 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2004 - 11:41

Sem mel možnost 1x odprte veze pa sm isti moment reku Slika objavljena
Sm mel že avanture, toda še to ko sem bil samski in nisem bil zaljubljen.
Mi pa avantura vse drugo, kot pa nekaj kar je zanimivga in nekaj noro dobrega. Pač ko si potreben ti že sede, da bi znekom sexal, takrat ti domišlija (vsaj men) dela 100km/h in ti grejo po glavi marsikere "neumnosti" & "perverznosti".
Samo ko pa končaš avanturo se pa počutiš čist praznega, samega sredi sveta. Tisti mument, ko ga imaš u ustih je že fajn ... ko pa se konča, sem se zmeram počutil bednga, zato sem avanture hitr pomedu stran od mene. Se pa zmeram lahka še zgodi - če pa se, mora bit tip full hud v smislu, da je kjut in da me fascinira. Do zdej ni blo to velikrat :roll: :?
Vsekakor so pa veze cool in sem pristaš iskrenih vez in stem tud dobrega sexa s tipom, katerega imaš noro rad :love:

#8 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2004 - 14:14

Trenutno je 50% glasovalo, da jih ima avanture tudi ko so v vezi.
Razlogi za to pa so :?: Jaz sem o tem že velikokrat razmišljal pa jih nekako nisem našel - vsaj ne argumentirana.

#9 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2004 - 17:54

Ne vem, samo mislim, da sem na to ze odgovoru in je odg. kr zginu. Pa vseeno, avanture DA, samo ce nisem v zvezi. Ce je veza je stvar popolnoma drugacna. Zakaj avantura? Iz preprostega razloga, nisi vezan, koncentracija testosterona je ogromna, ...... pa malo eksperimentiranja ne skodi. Naj poudarim, da to ni sex iz ljubezni, temvec samo potesitev. Vem ja, saj obstaja Desanka, samo tudi tega se navelicas :)
Tako, da ce je opcija jo probam izkoristit, ce ne pol pa nikomur nic. Ceprav sem raje za stalnega fuk partnerja. Najraje bi pa vid3l, da imam resnega modela. Samo kr nikakor se ta prav ne najde :roll: :?:

#10 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2004 - 19:48

Pa ok, ko nisi v vezi še štekam.
Samo ko si v vezi pa tega ne štekam še manj pa odobravam.
Razlogi, da varaš partnerja katerega ljubiš - enostavno jih ne "prepoznam".

#11 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 02:51

Ce je clovek ''razvajen'' (ce sploh lahko temu tako recem, bolj se mi zdi da NE kot pa da) in ko ima enkrat vse, ni in ni zadovoljen in isce nekaj novega. Ceprav te dejansko ima rad in vse lepo in prav, samo sex pa naj bi bil poglavje zase. Kolikokrat sem ze slisal, da je bil pac z njim, samo do njega nic ne cuti. :roll:
Verjetno gre resnicno samo za sex. :?: Bi nam moral nekdo, ki to prakticira odgovorit :mrgreen:

#12 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 07:56

Pomoje si kr sam si ze na to odgovoru:

pač ko si potreben ti že sede, da bi znekom sexal, takrat ti domišlija (vsaj men) dela 100km/h in ti grejo po glavi marsikere "neumnosti" & "perverznosti".

Samo ko pa končaš avanturo se pa počutiš čist praznega, samega sredi sveta

#13 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 13:31

Če imaš nekoga res rad, niti ne pomisliš na avanturo, prava iskrena ljubezen tega ne dovoljuje.
Vsaj pri meni ne.
lp
discret

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 14:48

pač ko si potreben ti že sede, da bi znekom sexal, takrat ti domišlija (vsaj men) dela 100km/h in ti grejo po glavi marsikere "neumnosti" & "perverznosti".

To velja, ko nisi v vezi. V vezi mi to na pamet ne pride.

#15 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 16:04

To velja, ko nisi v vezi. V vezi mi to na pamet ne pride.

It's true!!

lp
discret

#16 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 16:12

a ko si pa v vezi pa ne smes biti potreben?

sej nimas tipa skos na spagci zraven ali pač?

#17 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 16:15

Replay FirstTimer-ju:

Mislim da odgovor na to ni potreben in je nesmislen. Ti očitno misliš le nase! kaj pa tvoj fant, ki je nekje drugje, dela ali študira, ter vse lepo kaj vidi ga spomni nate, ter te ima rad? A bi to bilo pošteno do njega??haloo
"Samo na roke do poroke"

#18 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 16:23

Sem potreben tudi v vezi (logično) :)
Toda za sex imam tipa, katerega imam tudi rad.

In da si tipu zvest, se mi ne zdi, da imaš fanta na špagci.
Če tudi ni ob meni (kar je logično, da ni ves čas) ne pomeni, da bom potem ta čas izkoristil, da ga prevaram. Ker ga imam rad, mi tudi sex ni vse. Zame je varanje full nizkotno dejanje.

#19 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 17:54

Discret:

Moj tip mene podi se z drugimi seksat BTW :roll: pa z bejbo me hoce tut v pojstlo spravt. Ampak kle se pa ne dam! :evil:

Naj delam dobra dela, pravi. Tko da hmmm kaj nej rečem. Ja, strašen sem, grozen, sama gorja povzročam vsem naokol. Mu pa za cist vsako povem, no ne, da jih je blo tolk velik. 1 sama v 3 mescih, pa se ta bl tko, ponesreč, brez planiranja.

Ajde.

#20 silver

silver

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2004 - 22:06

brez komentarja
:) it's nice to be important, but it's more important to be nice!!! :P

#21 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 20 oktober 2004 - 12:54

Res so besede na to odveč!
have a fun

discret

#22 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2006 - 18:21

No kaj tukaj na forumu ni nobenega, ki prakticira avanture. :?:
Ste sami angelčki ali pa vsi srečni v vezi (to ni mišljeno sarkastično)? :)
Pa da ne bom jaz tiho. Jih imam trenutno. :D

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

#23 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2006 - 19:57

Torej, po tvoji klasifikaciji sem angelček. Tudi ko nisem v vezi.

Ko nisi v vezi, je to dober čas, da skušaš zanalizirati zadeve, predvsem samega sebe, se posvetiš sebi in ugotoviš, kaj bi lahko izboljšal, pa ne zaradi tega, ker sta se s partnerjem razšla, ampak preprosto zaradi sebe kot osebnosti. Amapk seveda, vsak bo raje užival in bežal pred odgovornostjo za kvaliteto svojega življenja in se predal avanturam. Če sebe ne razdajaš kar tako brezveze iz nekega nagona, je s tistimi, ki ti res nekaj pomenijo, toliko več vredno.

Mene avanture pač ne fascinirajo. Razumem, da vsak tu in tam da kakšno skozi. Meni se pač zdi, da te pustijo osebnostno praznega, ne ponudijo ti ničesar pozitivnega, tudi tako potreben nisem, in mi je pod častjo porivati ali biti porivan od tujca, za katerega sploh ne vem, kakšen človek je, kakšna je njegova preteklost, kaj v življenju je naredil, kaj bi lahko od njega kot oseba pozitivnega odnesel. Pa nisem človek, ki bi bil pretirano ponosen, ampak toliko samospoštovanja že imam in cenim se tudi. Predvsem pa ne pristajam na idejo, da je človek samo kos mesa oziroma objekt, kar je potrošništvo s pranjem možganov in manipuliranjem večini uspelo vcepiti, pa se tega ne zavedajo in bodo za vsako ceno trdili nasprotno.

a) Dobre lastnosti avantur :?:
b) Slabe lastnosti avantur :?:

a) ni ti dolgčas, tudi emocionalni invalidi se za kratek čas, dokler jim ne pride, počutijo osebnostno celovite

b) spolno prenosljive bolezni, tudi z oralnim spolnim odnosom, česar jih večina niti ne ve, duhovno in osebnostno nazadovanje, emocionalna invalidnost, zatiskanje oči pred resnico, laganje samemu sebi, iskanje bednih izgovorov, zakaj to počneš, ki jim še sam ne verjameš, eventuelni moralni maček, "debela kartoteka", nelagodnost in premajhna kapaciteta spomina, ko te partner povpraša po zgodovini, posledično skrivanje in štartanje veze, ki je zaradi skrivanja hirava oz. defektna, nezadovoljnost na drugih področjih, ker si navajen dobivati vse in še več, nisi več oseba, ampak zreduciran samo na objekt, ki je zadovoljen in zadovoljuje druge, z vsakim naslednjim človekom v življenju si vedno manj zadovoljen, vedno bolj si izbirčen, česar se na psihološkem nivoju ne zavedaš, bežanje pred soočenjem s pravimi problemi, iskanje potrditve na napačen način, pridobitev potrditve na tak način je kratkotrajna, zaradi tega se na drugih področjih pojavi primanjkljaj in si spet nezadovoljen in imaš težave, gojenje bolestne narcisoidnosti, nezdravo pumpanje ega, gojenje nepotrpežljivosti, nezmožnost samorefleksije, ker so tvoje misli obremenjene in onesnažene s trivialnostmi, potrjevanje potrošniške mentalitete "uporabi in odvrži", pristajanje na povprečje, označen si za "spref*kano meso", ljudje ti v življenju težje zaupajo, ...

Naj poudarim, da je to zgolj moje skromno osebno mnenje. Sem žleht?
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#24 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2006 - 20:32

Ja mharc nisi žleht, heh. Si pa nesramen. Govoriti, da ljudje, ki imajo avanture - se ne cenijo, je zelo nefer. S tem kar si napisal, jih postavljaš v manj vreden položaj. Drugače pa se ne mislim zagovarjat. Misli si kar češ, to je tvoje mnenje. :)

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

#25 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2006 - 20:38

Ah daj no. Povedal sem svoje mnenje, tisti, ki ste na drugi strani pa ste itak vedno v večini. Od kod vam torej tak obrambni refleks, ko nekdo nekaj pove? ;) Geji, ki se bodo vedno gonili naokoli, imajo zelo močno zeledje :D tako mnenje pa je res samo kaplja v morje.

Sicer pa lahko vsak na forumu povede svoje mnenje. Če lahko jaz poslušam namige, da sem purist, nazadnjak in podobno, potem lahko povem tudi, zakaj se v avanture ne podajam.

Če se vam zdi neprimerno, pa sem takoj pripravljen prevzeti vso odgovornost in sprejeti ukrepe. ;) Za svoje besede pa se opravičeval ne bom.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov