Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Dohodnina

56 odgovorov v tej temi

#51 glambrdy

glambrdy

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 02 april 2010 - 12:02

jaz dobila včeraj,in po nevem kolikih letih tokrat ne plačam nič,jupi:)

#52 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 083 prispevkov

Objavljeno 24 april 2010 - 14:21

Preverite Dursovo matematiko
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#53 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 083 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2010 - 11:45

Ne pozabite na dohodnino - rok za doplačilo dohodnine se izteče 31. maja 2010, torej jutri (velja za tiste dohodninske zavezance, ki so prejeli informativne izračune dohodnine z datumom odpreme 31. 3. 2010 in imajo doplačilo dohodnine).
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#54 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 083 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2019 - 15:35

Napoved za odmero dohodnine: eDavki ali Data.

Po informativnem izračunu bom tudi za preteklo leto morala dohodnino doplačati.

Vsako leto ista pesem :roll: .

#55 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2019 - 03:54

@Lenči lahko se zmeniš z računovodskim servisom da ti odmerijo večjo dohodnino tako da imaš potem manj za doplačat. 

Jaz vsako leto doplačujem po 700 dohodnine eur če te to kaj tolaži... pa vsak mesec plačam prispevkov in davkov za eno bruto plačo zdravnika v JS

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#56 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 083 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2019 - 14:09

@fantek_4_u: Mnja, to varianto sem že sprobala. Par let sem s finančno-računovodsko službo sklepala tovrstni dogovor. Zaman. Enostavno sem se sprijaznila z dejstvom vsakoletnega doplačevanja v skupno malho. Škoda živcev.
Glede na tvoj brutalen doprinos, mi ni kaj preveč lagodno, ko vem še za eno dušo, priklenjeno na molzni aparat v takem ekstremu… pač, naša država je pri obremenitvi plač enostavno (preveč) požrešna.

#57 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 21 april 2019 - 11:29

Izračun za dohodnino je lahko napačen: preverite, sicer sledi globa.

Globo bomo plačali za njihove napake....  :roll: To je neka fora....

Joj kolk bi jast vas rada videla delat v našem servisu . To, da so površni to vem , to da so nesramni tudi , ker to smejo mi pa ne . 

To velja tudi za ZPIZ tam se pa spomnijo po šesti mesecih , da so napak izračun poslal. 

Dobim nazaj točno v cent prav toliko , kot sem si izračunala. 

Pa še nagrado  dobimo za dobre deset let v tej družbi . Vse skupaj imam skoraj 20 let delovne dobe. hmmm 

Naša " osećanja " u vezi sebe direktan su  pokazatelj gde se nalazimo u odnosu ..na 

Svoje Želje !

Zoran Pavlović 

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov