Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ženski nakit in modni dodatki

123 odgovorov v tej temi

#26 LesboqueeN

LesboqueeN

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2008 - 22:29

Jaz imam od nakita samo v ušesu dve zvezdici in v hrustancu bunkico. Pa v nosu. Drugega pa ni...
Rada spoznavam nove ljudi, rada sklepam nova prijateljstva.

Življenje je risanje brez radiranja.

#27 bird

bird

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2008 - 10:36

Obvezno morajo bit prstani..trenutno mam 4...mam pa še uro in usnjeno zapestnico...vsake toliko mam uhane...rada pa bi si dala nekam pirsing..se še odločam... :misli:

Become who you are ...

#28 LesboqueeN

LesboqueeN

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2008 - 16:23

hm, pri meni razen prstanov in uhanov (uho in nos) ne vidiš nobenega nakita :mrgreen: , imam dva jeklena prstana in štiri uhane :D
Rada spoznavam nove ljudi, rada sklepam nova prijateljstva.

Življenje je risanje brez radiranja.

#29 bjonda

bjonda

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 04 september 2008 - 22:53

srebrne uhane mam non stop gor.. Drugace ko grem ven kombiniram ker mam ogromno tega nakita..
Pa več nakita nosim pozimi (poleti me motijo zapestnice in verižice od vročine, pa se praskam, itd..) :D
Dum spiro, spero.

#30 strunaMitraljez

strunaMitraljez

piščan'c

• Člani
  • 99 prispevkov

Objavljeno 05 september 2008 - 15:59

Nakit pa ni pri meni viden ne polet, ne spomlad, ne jesni, še najmanj pa pozimi. Vse, kar je je kakšna verižica (ampak se je nazadnje strgala, tako, da nosim zdaj gol kurji vrat naprodaj) pa vedno imam zapestnico od Moje gor. To je to. Nimam niti nobene želje po prekomernem kitenju in krancljanju :D

#31 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 31 december 2008 - 12:28

Hmmm men se vse verižce in zapestnice strgajo, zapletejo...v glavnem nekaj se naredi z njimi zato jih tudi ne nosim. Nimam nikakršnega nakita niti uhanov nisem imela že vsaj 15 let. Nimam niti želje po raznih obeskih na sebi me potem samo motijo pri delu.

#32 Lady_D

Lady_D

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2009 - 21:10

čist nikamor ne grem brez ure in verižice, ki mi jo je lubi kupla za bday. drugač pa se najdejo še kakšni prstan,i pa zapestnice ...

#33 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2009 - 22:08

Hm, mam dva pirsinga (enega v nosu in enga pod ustnico), potem nosim dva prstana (kakega si še nameravam kupit), pa na eni roki imam srebrno zapestnico in črn trak, pa nosim še eno verižico, ki jo imam skoz gor, eno pa dam gor, samo kadar grem kam ven in če se ravno spomnim. :) Uhanov pa še vedno ne nosim in jih tut ne nameravam. :mrgreen:
"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#34 aShocka

aShocka

piščan'c

• Člani
  • 72 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2009 - 21:37

Jst pa nosim armbande (in sem dost znana po njih, ker jih nikoli, ampak res nikoli ne snamem :)) in to na obeh rokah ista. Poleg tega mam en kup vrvastih zapestnic, ki jih mam tut skos gor, pa še neke wnb prstane, ki to niso (nekak mi je ratal prefrizirat ležaje od prejšnjega skejta in sem zdej res skos " v stiku " z njim. Ja, to so velike ljubezni, tile skejti xD

#35 čani

čani

piščan'c

• Člani
  • 116 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2009 - 08:33

Pirsing na sredi ustnice; verižice, ki mi je bila zelo pri srcu ne nosim več, ker sem jo podarila zelo posebni osebi... Vse prstane pa izgubim. Na mene more biti stvar očitno pritrjena, da je ne zapravim. :roll:
If it were true that children emulate their teachers, we'd have a lot more nuns running around.

#36 mustang1984

mustang1984

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2009 - 18:16

Najraje ne nosim nič, saj imam občutek da me ovira. Tudi ure ne nosim več, drugače pa imam doma kar nekaj nakita.

#37 Zenny

Zenny

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2009 - 19:50

... pfft. Nakit na meni je naravna katastrofa. Enkrat sem skoraj frendico zadavila z verizico :(.

Edina stvar, ki so res stalno nosim ze nekaj mesecev, je plasticna modra zapestnica na levi roki. Ne vem... Nekako se ne zatika stalno v druge stvari, hkrati pa se ni odpadla. Na meni prezivijo samo najboljse stvari iz naravne selekcije. :D Saj veste... V naravi prezivi samo najmocnejsi in vse to.
Naked you are blue as a night in Cuba;
You've vines and stars in your hair...

#38 lenanat

lenanat

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2009 - 15:43

Stalno nosim veliko uro in širok srebrn prstan. :mrgreen:
Jebentiš.

#39 Kalia

Kalia

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2009 - 21:02

Nakita večinoma ne nosim, edino poleti kako verižico, zapestnico. V nosu sem mela uhan, pa sem ga lani dala ven. Ure nimam odkar se mi je pred 5 leti ustavila in sem bla preveč lena, da bi jo nesla k urarju :) Potem sem se navadla na to in si je niti nisem več želela, je tista na mobitelu dovolj.

#40 mičkena

mičkena

nov na sceni

• Člani
  • 209 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2009 - 22:04

ja NAKIT !!! nosim in to fullll rada, nora sem na verižice in uhane, tu pa tam si kupim kakšen prstan ali pa zapestnico sicer pa jaa, obožujem nakit :spostovanje:

All people smile in the same language.

#41 yellow

yellow

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2009 - 00:50

Jaz nosim le eno verižico oz. ogrlico...ne vem kako bi temu rekla...pač tisto za okrog vratu, ki ponavadi na štantih prodajajo...še vem ne iz česa delajo te stvari. :D To najraje nosim. Ponavadi nosim tudi športno uro, če ni pokvarjena tako kot npr. zadnje pol leta. Bo treba novo kupit tako, da zdaj čakam na to prijetno opravilo...upam, da ne več predolgo...mi tudi praktično zelo prav pride in jo že prav pogrešam.

#42 aSh

aSh

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2009 - 08:13

imela sem 2 prstana, s tem da sem enega pred meseci izgubila pri zidanici. potem imam eno zapestnico ter običajno še verižico z metulčkom. Če se kam odpravljam, včasih dodam še kakšne simpl uhančke :)

....live your dream, let you life begin....

#43 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2009 - 11:50

Pravzaprav ne nosim ničesar. Tudi luknje v ušesih so se mi pomoje že zarasle. Nakit in modni dodatki spadajo v obdobje pol-pozabljene preteklosti, kjer je kraljevalo iskanje in definiranje lastne identitete. Saj mogoče se ksaj spet kaj vrne, do takrat pa sem povsem srečna z golim vratom in ušesi, v katerih je zgolj glasba :)

#44 Ice

Ice

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2009 - 17:37

lukenj v ušesih nikoli nisem imela, kakšno verižico pa dam bolj poredko, kakšen dan ko mi ravno zapaše :)

#45 Dawn

Dawn

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2009 - 22:15

Jaz tudi nisem neka ljubiteljica nakita. Skoraj vedno sem sicer nosila uhane, a zadnje leto tudi to bolj malo, v bistvu samo toliko, da se mi luknje ne zarastejo. Zelo redko se na rokah znajde kakšna lesena zapestnica, drugače pa so tam samo elastike :mrgreen:
"Love is a fire. But whether it is going to warm your hearth or burn down your house, you can never tell."

#46 glambrdy

glambrdy

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 28 september 2009 - 19:49

ne maram nakita, zadnje čase mi je pa všeč usnjena zapestnica

#47 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 29 september 2009 - 16:04

kar se tiče nakita, je na meni obvezno verižica (ali tezejski križ ali pa zmaj). zapestnice so nuja - take čist običajne. prstanov in uhanov ne prenašam. mam pa 2 piercinga - ustnica in jezik. v kratkem sledi še kakšen :)

Right now, nothing can kill my vibe

#48 ultra

ultra

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 29 september 2009 - 22:26

joj, čim manj oz. samo uro ... ostalo je vse preveč moteče, stalno gor, dol ... eh ... brez ure pa nikamor, se počutim kot da gola hodim po svetu če mi nekaj manjka tam na roki :)

#49 ann

ann

piščan'c

• Člani
  • 155 prispevkov

Objavljeno 19 december 2009 - 14:43

pri meni obvezno pirs na sredini pod ustnico in kakšna zapestnica...nosim, kadar nimam prakse =)
Get Fit & Stay Well

#50 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 25 december 2009 - 11:49

Modni dodatki in nakit.. uff sploh prvega imam toliko veliko, da ze kar pozabljam kaj imam in po veckrat kupim identične stvari.

Absolutno sem mnenja, da so modni dodatki tisti, ki naredijo tvoj stil izrazit, drugačen, zato imam sigurno čez 50 šalov in rut (to so samo tiste ki so stare kake tri leta), pasov za cev kovček, ovratnic, zapestnic, verižic... mislim da z drago v ta namen puščava prav poseben predalnik. Potem so tu definitivno še kravate, ki jih zagotovo nisem ze dolgo štela, razni klobukci, kape, baretke... sem pravzaprav pravi fashion accessory-addict. Vedno ko grem v šoping po recimo par hlač in kak pulovar končam vedno ampak res vedno z kakim novim šalom, pasom, kako novo broško...
Point dodatkov je da si lahko oblečen v navadne kavbojke in črno t-shirt majčko pa če zraven daš še kako ruto, odštekan pas in pa na glavo kako kapo boš izgledal totalno kul, pa še za malo denarja ;)

Kar se pa tiče nakita, nakit kot srebro, zlato itd, vsaj to jaz vklučujem v nakit, razne usnjenje zapestnice in ovratnice spadajo bolj med dodatke... anyway, nakita ne maram preveč, če izvzamem moje pircinge v obrazu in dva srebrna prstana na roki... to pa je to!

Folk okranclajte se! ;)
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov