Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Britje telesa

344 odgovorov v tej temi

#51 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 15 avgust 2005 - 23:05

Mene pa zanima predvsem za geicke kje se brijejo

Obraz vsak dan oz. vsak drugi dan. Imam obdobja, ko se mi ne da tudi po cel teden.... pa kaj!
Kaj več pa... 1-2x na mesec si skrajšam dlake pod pazduho in okrog prijateljčka. Drugje pa nikoli.

Hmm, britje okrog riti sploh ni slaba ideja, ker je res bolj higienično. Ampak se mi ne da ubadat še s tem, pa še pikalo bi me nekaj časa. Tako da Slika objavljena
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#52 moo

moo

piščan'c

• Člani
  • 56 prispevkov

Objavljeno 27 avgust 2005 - 00:49

brijem pod pazduho + estetsko oblikujem frizuro spodi :lol:
just my imagination.

#53 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 28 avgust 2005 - 08:58

jes se pa ne bi brila za nič na svetu, kot sem to že nekje napisala. se mi ne da, pa peče in boli, pa srbi, pa porežem se. vglavnem, ne da se mi, pa tudi kosmatlo mi je takooo lepo in prijetno, na meni, na moških in na ženskah, povsod, kamor jim ga je mati narava dala, magari na enojni obrvi ali po hrbtu. tako luštkano in prijetno, pa tudi intimno, ko gledam, kje vse rastejo dlakice ljubljeni osebi, pa kakšne barve so, kako goste in dolge, itd. jih imam rada, tako kot celo ljubljeno osebo.

frizurca-no, če je že treba, vsekakor je boljš kot balinček, ampak najlepši so mi grmički.

kar se pa higiene tiče, pa sej se tuširamo približno 1 do 2 krat na dan, mar ne :?:
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#54 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 01 november 2005 - 02:18

Se brijem pod pazduho.
Po obrazu se ne brijem, ker imam zelo občutljivo in tanko kožo. To me zelo moti, ker ne maram brade :x , zato jo redno krajšam na minimum..

Iz istega razloga tudi spodaj samo skrajšam in oblikujem.
Po nogah in prsih se še nisem bril, mi ne sede. :no: Sicer pa jih tudi nimam toliko.
Dlakice so rajcig ... :evil:
I'm not gay! I'm hetrosexualy challenged.

#55 powwwer

powwwer

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 01 november 2005 - 19:32

še jst,

mogoče sm starokopiten glede tega pa tak naprej,sam jst britja pri tipih definitvno ne maram! :|

ok,mogoče edin okol kurca,to mi je čist vseen a tip tm je poraščen al ne,nima pa tip pri men skor nobene šanse(pa če je še tak cute!)d je pobrit kje drugje,še sploh po nogah-to me prav odbija,jst takim tipom rečem d so oskubljene kure,al pa petelini-pa mislm d je kura in petelin boljš s prejem kokr pa brez njega... :evil:

v glavnem to je moje mnenje 8)
iščem in iščem....

#56 traveler

traveler

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 02 november 2005 - 16:57

dvakrat do trikrat na teden obraz. Odvisno ali je kaka posebna priloznost vmes. Pod pazduho in po prsih vsake toliko (ko se mi da in se mi zdi da je ze skrajni cajt) krajsam. Isto velja za tam doli, da mal bolj urjeno vse skupaj zgleda.:mrgreen:
Britje okrog ritke pa tudi pride v postev, ker je higiensko, dobro se pocutim in veliko lepse zgleda. 8)
Edino kar me moti je to, da si za take stvari moras res vzeti cas in imeti potrpljenje. :x Ce se ti mudi ti lahko malo zdrsne tam kjer najmanj treba in si kaj kmalu prikrajsan za marsikaj lepega. :evil:

#57 jEREMY

jEREMY

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 15 november 2005 - 18:51

Skoraj vsak dan po obrazu,odvisno a se vidima z dragim ali ne! 8) Drgač si jih pa krajšam po prsih,pod pazduho in pa okol tiča. nog se mi pa nekak sploh ne bi dalo lotit ker so dokaj poraščena,pa navsezadnje mi je še kul da so kosmate, se mi zdi bolj moško :P
We love to entertain you

#58 Ps_87

Ps_87

piščan'c

• Člani
  • 56 prispevkov

Objavljeno 15 november 2005 - 23:41

Jest se brijem po obrazu, po prsih redko ker tudi nimam veliko dlak. Drugac pa jajca si pobrijem na 2-3 tedne okol kurca tut. Mam pobrit tko da mam sam nekaksn gozdicek nad korenom in ta gozdicek je seveda prikrajsan. Vsec mi je nekaksn red pr intimnih delih telesa. Aja, glede tega da se nekateri brijete tut pac ritko in tm okol lukne, me zanima, kako vam rata? Jest bi se; al porezal, al pa ne bi dobr naredu. Nism se nikol spravu it tega delat, se mi zdi tezko mogoce. Aja pod pazduho se pa ne briejm ker mam dokaj mal dlak, pa tut ne svicam tok.

Mislem da nimam problemov s higieno pr seb.
Ne počni tega drugim, česar sam nočeš doživeti.

#59 input

input

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 23 november 2005 - 13:41

jst se brijm sam po obrazu,pa še to takrat k se mi da..sicr pa nikjer drugje..mi je všeč kosmata natura..he he

#60 kjesi

kjesi

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2006 - 12:44

Malce zeleno vprašanje pa vseeno. Tisti, ki se brijete po riti in po jajčkih. Kaj ni znanstveno dokazano, da po britju dlake rastejo le še temnejše in močnejše. Kaj ni torej bolje pustiti pri miru, pač tako kot je? :?
Vrniva seee na naaaaajino obaloooooo, kjer sonce v vetru bo sijalooooo...

#61 seb

seb

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2006 - 13:33

Oi!
Je res, da so dlake potem, ko se redno briemo, malo mocnejše in rastejo pogosteje. Jaz si brijem samo obraz, po telesu se ne brijem, razen okoli lulčka si mal skrajšam, to je to. So mi pa veliko bolj všeč tipi, ki so malo poraščeni po telesu, mi je bolj sexi. Meni osebno se zdi, da moški bolj moški, če ima vsaj malo dlak na prsih, ljubavni tepih pa to :mrgreen:

LP SEB 8)
kakšno bi bilo življenje, če bi bili trezni takrat, ko bi bili pijani in bi bili pijani taktat, ko bi bili trezni

#62 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2006 - 22:47

Brijem hehe
Po obrazu,pod bazduho,pri luliju (Mam trikotnik :P ),ritka :P
Noge,trebušček,roke,in glava itak morejo bit orenk kosmate :P
nene sej nism tolk kosmat :D

#63 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 12 marec 2006 - 22:34

Noge??? prav noge si brijete,, weh to je tko neprivlačno. Men so glih noge ful všeč da so tko lepo kosmate...
Se brijem sam po obrazu, 1-2 na teden, včasih tudi cel teden ne, včasih pustim bradico včasih ne, kako mi pač paše...
Pa okoli lulčka si skrajšam to je pa to. Sem bolj takšen medek, samo mi je všeč tkop pri drugih je pa dodatn rajcig. Mi je bolj moško seksi.
Res pa je da so mi dlake pri ženskah prav nasprotno, eww. Pri moških pa me like :P :P

Pa tisto da je bolj higienično če ni dlak :shock: , pa sej jih umiješ tko kot kožo pa vse.. če te motjo je seveda eno, samo da neb ble higienične :D ok, whatever
Kosmati smo po naravi, keep it that way :mrgreen:
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#64 SPORT_GUY

SPORT_GUY

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2006 - 15:56

A si res kdo od tipov noge brije al kaj!??! :o :o :o :o :o

Da si moj tip noge obrije js ga tko zlasam da se bi mu smotlo,... :evil: :evil: :evil:
Lets get naked!!!;)

#65 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 226 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 15:46

Ja tudi tipi si brijejo noge. Če jim tako paše, zakaj pa ne. ;)
Ne vem zakaj tako zgražanje.

urosss a vsakič ko greš na veliko potrebo si rit umiješ? No ker dvomim, da si jo potem dlake niso prov nič čiste. ;)
Jaz imam rad tipa, ki si brije jajčka, krajša nad tičom in brije pazduho. Ne maram dlak v ustih in še najmanj pogleda v zaraščeno pazduho (posebej poleti). :bruh: Tudi pri pazduhi je higiena boljša brez dlak (urosss). ;)

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#66 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 16:08

Sej nobenga ne obsojam, obrij si ti kar hočeš kolikokrat hočeš, samo glede na to da izražamo svoja mnenja pač povem da me pobrite noge na tipčkeku res res ne privlačijo. 8)

Glorchy: ne, ne umijem si vsakič riti po veliki potrebi, obrišem ja ;) vendar če pričakujem, oziroma želim da se partner kaj ukvarja na tistmu predelu, seveda prej res temeljito umijem.
To da dlake niso prav nič čiste... Če si jih vredu umiješ so, če pa misliš da kaj ostaja gor al kakorkoli pa- torej si ti umiješ rit po vsaki veliki potrebi? no ker dvomim, torej tudi tvoja koža tam okoli (pa čeprav ni dlak) tudi ni nikoli perfektno čista ali higienska. ali pač, je res tkoo velika razlika... (glorious ;) )
Eww, kok so str8 people nasty... paceki!! :D

aja pa, torej so navadni povprečni str8 moški res tko veliki packi ali se oni pač nikoli ne ukvarjajo seksualno na teh področjih :?:

Glorious tej pa pobrijmo vse, glavo, roke, noge, vse, da bo higiena res vrhunska. Če se res vse vrti okoli higiene... ali je pri vsem tem bolj stvar okusa kaj je komu všeč in kaj ne.
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#67 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 226 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 16:15

Nisem rekel, da je povsod higiena boljša (povsod tam, kjer so dlake). Spreobračaš moje besede.
Sem povedal za pazduho in rit. ;) Jaz si itak brijem rit, tko da dlak tam nimam.

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#68 SPORT_GUY

SPORT_GUY

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 16:45

Tut js sem sam svoje mnenje povedu, da so mi tipi z obritimi nogami grozni - če teb to paše be my guest (glorious)!!!;)

Js sem pač zato gay, ker so mi všeč tipčki, ne punce - in britje nog, je za moje subjektivno mnenje, domena punc!!!;)

LP
Lets get naked!!!;)

#69 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 226 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 16:53

No jaz si ne brijem nog (ne vem od kje ti to). ;) Imam kosmate in meni tako čisto paše. Tudi na drugih imam rad kosmate noge. Samo ne vem zakaj imam tak občutek, da na take fante, ki si pač brijejo noge gledate manj vredno. Mogoče pa si samo jaz tako interpretiram vaše prispevke.

#70 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 16:55

Ej ej! Pol pa ti meni rečeš da obračam tvoje besede! :x

Sem jasno napisu da me ne moti kaj kdorkol dela, če si hočeš obrit noge si jih daj, če si hočeš glavo zakaj ne. Čist tvoja izbira, maš svoje življenje.

Nisem nič pisu o tem da bi zato na takšne gledu manjvredno!! Pač se ne bi najbrž toliko ujela v spolnem ali ljubezenskem razmerju. To je vse :x !

:|

#71 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 226 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 16:57

Sem ciljal na izraze sport_guya (punčkasto). ;)
Se opravičujem za napačno napisano.

#72 Figlio

Figlio

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2006 - 00:11

Območja kjer se brijem/depiliram/krajšam:

- obraz; vsak dan zjutraj, redkokdaj spustim,
- prsi in trebuh; ker tam nisem ravno gosto poraščen, bolj tako na pol poraščen bi lahko rekli, se pokrajšam in obrijem okoli bradavičk, uhančki lepše zgledajo, kot da so obkroženi s črnimi kocinami,
- pazduha; obvezno obrijem,
- sramni del; pokrajšam in oblikujem z britjem,
- jajčka; gladko obrita.

Pripomočki, ki jih uporabljam:

- strižni aparat,
- britvice,
- pena za britje,
- in losjoni.

Kako pogosto:

- za obraz sem že napisal da bolj kot ne dnevno,
- ostalo približno na štirinajst dni,
- obvezno pa pred obiskom savne, bazena ali plaže.

Na ostala podorčja se ne spuščam. Imam kosmate noge in ritko, kar me prav nič ne moti in prav tako me ne moti to pri drugih moških. Pač narava je vsakega naredila takšnega kot je. Všeč mi je, če fant, da nekaj na svojo higieno in estetiko, se pravi, da če že je bolj poraščen, da vloži malo truda in časa, da je vse skupaj estetsko privlačno in higienično.

Hastaluego :)
Če hočeš spremeniti svet, spremeni samega sebe. (kitajska modrost)

#73 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2006 - 01:06

no jaz pa samo obraz brijem pa še to se mi kdaj ne da.... sem poraščen človek
najraje samo pokrajšam dlake brtije mi je tako mučno

kako sploh obriješ jačka jaz enkrat probu in mislim da nebom nikol več :D

#74 SPORT_GUY

SPORT_GUY

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2006 - 03:28

Js osebno ne gledam nikogar manj vredno - sam sexualno pa dvomim, da bi me privlačil tip ki si brije noge - samo v tem je katch mojega posta!;)

Zarad mene pa lahk dela vsak kar se mu zlubi, dokler da ne posega v moj prostor in intimo - pa tut če si obrvi pa trpalnice brije,... :mrgreen:
Lets get naked!!!;)

#75 legolas

legolas

biskvitek

• Člani
  • 45 prispevkov

Objavljeno 23 marec 2006 - 17:26

Brijem se pod pazduho, sploh si več ne znam predstavljat da bi imal tam dlake.Pa tud zaradi higiene se mi zdi pomenbno.Brijem se tudi po prsih, ker sovražim dlake na njih.Tud pri tipu me recimo odbijejo preveč kosmata prsa.Med nogami se včasih pobrijem, večinoma sem pa pristrižen na kratko.

Lp
Človek je istočasno sramota in ponos narave!

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov