Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Britje telesa

344 odgovorov v tej temi

#326 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 08 april 2014 - 16:46

A je slučajno kdo probal depilacisko kremo uno k sam obrišeš na jajcih?

Jaz uporabljam od Veet-a depilacijsko kremo, ampak samo za rit. :) Pa še to ne čisto do "kritične" točke. Se mi zdi zadeva čist preveč agresivna in smrdeča, tako da na ene 2 mesca to naredim, pa je. Jajc si jaz s to kremo ne bi upal... :)

Lahko pa poročaš o izkušnjah :)

"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#327 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 607 prispevkov

Objavljeno 08 april 2014 - 20:38

Pred več leti sem uporabil Veet depilacijsko kremo, za preizkus moje občutljivosti kože sem namazal pazduho, zelo me je pekla koža, zato sem takoj opustil uporabo depilacijske kreme. Takrat ko sem kupil depilacijsko kremo, sem imel v mislih, da bi jih uporabil za depiliranje zadnjice in za modnik, torej je bil stran vržen denar.

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#328 jakec_n

jakec_n

piščan'c

• Člani
  • 98 prispevkov

Objavljeno 08 april 2014 - 20:43

jst uporabljam depilacijsko kremo... neko od Veet-a .. pa mi je dost kul, tud agresivna ni

a kdo ve kje se da kupit uno Veet za moške? en mi je enkrat reku da v Sparu, pa je jst v LJ v Cityparku nisem našel (edino če nisem na pravem oddelku gledu) :D

#329 2Storm

2Storm

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 09 april 2014 - 21:59

Kero veet? in a za jajčka? No mene res skominja se z britvico okol jajčk šetat zato sprašujem. A mate kakšno posebno tehniko? K men se v vseh unih gubah skrijejo dlake pa ni glih fajn za britvico.

Grizem po potrebi :angelcek2:

#330 jakec_n

jakec_n

piščan'c

• Člani
  • 98 prispevkov

Objavljeno 09 april 2014 - 23:00

trenutno imam eno z aloe vero in vitaminom e (za občutljivo kožo)... pa ja za jajčka in vse ostalo :). A mate kakšno posebno tehniko? K men se v vseh unih gubah skrijejo dlake pa ni glih fajn za britvico.

#331 kodzi95

kodzi95

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2014 - 14:24

Jaz sem včeraj probal depilacijsko kremo od afrodite za britje po stegnih in moram rečti, da je bil učinek presenetljiv :) Za vse ostalo pa uporabljam Gillete Mach 3 in gel za britje Nivea for Men(Sensitive) in za po britju obraza uporabljam tudi kremo od afrodite za vse ostale dele pa vlažilno kremo od nivee :)

Kodzi!
You say i should be straight, i say taste the rainbow! Bitch!

#332 xox

xox

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2014 - 12:29

Probaj si tazadno obrit, ko se tusiras...das majhno ogledalo na tla bane, pocepnes, gledas in brijes.

#333 malimedoo

malimedoo

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 13 julij 2014 - 18:44

Jaz se pa pod pazduho, po jajckih, okoli penisa in po ritki. Dobr če prištejem še moje najstniške brke. Nismo še vsi na bradi :D
Na tipu mi je pa fajn da je pobrit tam kjer sem jaz. Nekak nujno vsaj pod pazduho, po jajckih in okro penisa (lahko je sam skrajšano). Ker me odbijajo mal kkšni gozdički. Za ritko pa ni tak nujno, razen če je preveč poraščena. Dlake po nogah pa morjo obvezno bit, ker me to dost rajca. Včasih sem pri kakšnemu kar mal razočaran ko ma tko revne noge z dlakami. Pa ne tega vzet kot da mam rad ekstra poraščene noge, sploh ne! Mam enega takega sošolca in me je kr groza ko vidm njegove medvedje noge.
Najbolj seksipilna stvar na tipu je pa brada. Mor bit mal daljsa, glih tok da bode oz. pika ;-) za tam spodi mam pa raje da je skrajšano kot pa čist pobrito.
Pa zelo sm slab na kakšne dlakave hrbte, dlake iz bradavičk, zelo poraščena jajčka itn...

Pa ne uporabljam nobenih voskov, depilacijskih krem itn. Ker tam kjer jaz brijem je koža občutljiva. Tako da z novo britvico se da vse najhitrejše in najboljše!
Je pa ful adrenalina ko se srečata britvica in moško mednožje. Ker ob korenu penisa vedno končam krvav :/ Ko pa nadaljujem po jajčkih pa itak kar cvikam od strahu hahah
Pa me zanima, če bi vi svojemu dragemu zaupali britvico v roke, da bi se sam lotil vašega premoženja? :D

#334 Kalejdoskop

Kalejdoskop

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 14 oktober 2014 - 19:17

Sem zagovornik obritega moškega telesa. Svojega in njegovega!!!

Sem izurjen v depiliranju in prisegam na britje. Sem prešel vse te faze o katerih pišete na forumu, se kdaj pa kdaj porezal, ampak sem se pa izuril ;) 

"Vaja dela mojstra"!

Skozi "razvoj" britja sem ugotovil sledeče:

- pred britjem tiča, jajc in rite se stuširam, da se dlake nekoliko omehčajo,

- kožo in dlakice namilim z intimnim milom,

- na namiljeno kožo nanesem peno za britje,

- uporabim britvico z najmanj 3 rezili, sedaj se že dobijo pregrešno drage britvice s 5 rezili, ki so najboljše (ampak za svoje intimno premoženje se splača riskirati),

- po britju si kožo najprej nežno obrišem z brisačo, nato pa napudram z otroškim pudrom, ki jo sicer mamice uporabljajo za nežne dojenčkove ritke,

- oblečem sexy sveže spodnje perilo, kjer nato pustim počivati svojega korenjaka.

- Brijem se najmanj 1 krat na teden, včasih tudi dvakrat, ker je lažje in z manj "škode" briti kratke dlake.

- Dokler nisem imel stalnega partnerja sem se tisti dan izogibal spolnih odnosov.

- Vsakič znova uživam v rezultatu "obdelave", sprva svoje in potem partnerjeve in svoje, saj je rezultat v zadovoljstvo obema! 

In na celem svetu ni lepšega kot partnerju predati in od njega prejeti njegovega, lepo pobritega tiča, nadišavljenega z otroškim pudrom. Mmmmmmm,... 

#335 snowflakesandroses

snowflakesandroses

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2014 - 18:40

- Brijem se najmanj 1 krat na teden, včasih tudi dvakrat, ker je lažje in z manj "škode" briti kratke dlake.

Glede na to da se tako pogosto briješ.. Si kdaj pomislil na lasersko odstranjevanje dlak?

#336 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2015 - 00:57

Brijem jajčka in zadnjico. Ponavadi sem uporabljal depi. kremo, ampak mi je nekako vedno povzročala probleme še tedne po depiliranju...tko da sem prklopu na britvico.

Live and let live

#337 bobitoi

bobitoi

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 03 april 2015 - 11:45

Kdo ve, če ZZZS tudi lahko krije stroške laserskega odstranjevanja dlak v nekaterih primerih?

#338 snowflakesandroses

snowflakesandroses

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 03 april 2015 - 14:31

V nekaterih primerih ja. Gre pa za zelo specifične primere.

#339 Lan

Lan

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 23 avgust 2015 - 20:13

Se brijete pod pazduhami in okoli genitalij? Vam je bolj všeč poraščeno ali neporaščeno telo... :) ?

#340 kvakavec

kvakavec

piščan'c

• Člani
  • 109 prispevkov

Objavljeno 23 avgust 2015 - 21:18

Pod pazduhami se ne brijem, si pa pristrižem, ko postane predolgo oz. moteče. :) Okoli genitalij na 2 tedna recimo. Mi je pa bolj všeč neporaščeno telo, da se čuti gladko kožo. :P

#341 machete777

machete777

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 23 avgust 2015 - 22:01

Bolj kosmato je, tem bolje. Razen hrbta seveda

#342 cbt

cbt

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 27 avgust 2015 - 11:42

Brijem okoli penisa, jajčka in zadnjico. Uporabljam pa navadno britvico in brivsko peno.

#343 PikiMiki

PikiMiki

piščan'c

• Člani
  • 140 prispevkov

Objavljeno 28 avgust 2015 - 09:34

Pod pazduho itak-tam na dober tedn, okrog tiča se porežem samo-ne čist ker mi je grdo če je čisto porezano oz depilarano. Ogabno-za kozlat. Ne maram tega. Pravi ded je kosmat, vsaj malo...

An eye for an eye makes the whole world blind.

#344 Ravens

Ravens

piščan'c

• Člani
  • 167 prispevkov

Objavljeno 10 september 2015 - 19:29

Čist na nulo pobrit je grdo. :bruh:

Tako, da so dlake vsaj malo nakazane, pa je noro sexy. Vsaj meni. :P

#345 imgay

imgay

gay friendly

• Člani