Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Britje telesa

344 odgovorov v tej temi

#1 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 15:16

Mene pa zanima predvsem za geicke kje se brijejo oz. za nekatere bo lažje napisat kje se ne... :)

Jest sm pobrit povsod (sam po glavi ne) pa okoli penisa mam samo skrajšan....

(sm pisal popolnoma slovensko)
Lp PaLcHy :gay: :gay:

#2 Gatecrusher

Gatecrusher

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 16:07

caoo!

Jah, no! Tudi jaz se brijem povsod in nimam nikjer nič skrajšano.
Zdej ko se začenja poletje pa bo treba še noge!! :mrgreen:

#3 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 18:42

No pol nimaš vse noge mam jest tut pozimi tko da khm... :) nikol ne veš kaj se lahko zgodi drgac pa rok si pa ne prijem ker nimam tolk dlak pa niso temne tko da nej kar bojo

#4 Munchy

Munchy

piščan'c

• Člani
  • 59 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 19:42

:o Ohhh... da se spravim na vse svoje kocine, se lahk en dan sam brijem :roll:

BRIJEM se samo po obrazu.
Noge? Eh, halllo? Tri kilometrske noge naj grem še brit. Jap, to bo.

Men je ful fino, če je tip kosmat. Ok, ne kot ena gorila, apak prav možato kosmat. :P
Världen utanför

#5 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 193 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 20:48

Brijem se pod pazduho, jajčka ;) in okol penisa krajšam. Noge mam pa kosmate in tud na tipu mi to cool. Ne rabm ene uskublene kokoške (sorry vsem pobritim po nogah).

Nekak mi je to moško da ma tip kosmate noge in mi je to všeč. Tko da genitalije pa pazduha ok, noge pa not ok. Tud nevem zakaj bi si noge bril ... mi res mim. Kot rekel Munchy ;)

Glory :slayer:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#6 Munchy

Munchy

piščan'c

• Člani
  • 59 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 20:59

K smo že ravno pri britju in kosmatosti. Kaj pa prsa? So vam všeč kosmata? Si jih brijete?

Jst mam srednje poraščena, pa si jih ne mislim brit. Kot prvo zaradi izjemno občutljive kože in bi bil potem samo v izpuščajih in mozoljih, kot drugo pa, ker do sedaj še nisem imel tipa, ki mu ne bi bile všeč dlake na prsih.
Världen utanför

#7 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 193 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 21:02

Srednja poraščenost je cool. Vsekakor si z človekom zaradi njega samega, ker ga imaš rad, ga ljubiš ne pa zaradi njegovih kucin. In me nič ne moti.

Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#8 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 23:20

jajcka da, potka, do njega :) je urejena in posisana. Noge, definitivno ne, pod pazduho definitivno ja :) Zal za prsa pa ne morem nic rect, ker jih nimam :)

#9 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 535 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2004 - 23:56

(sm pisal popolnoma slovensko)

Pa me res zanima tvoja ocena za slovenski jezik v šoli, hm. :o
Če bi jaz bila tvoja "tršica".... :roll:
A si že kdaj slišal za vejice in podobne zadeve?

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#10 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2004 - 11:40

Jaz se brijem po faci, jajčkih, kurcu in riti, krajšam si jih pa po nogah, rokah pod pazduho in nad kurcem. Frizurca mora bit tud spodej pošlihtana. 8) Občasno jih krajšam tudi po prsih, čeprav nisem preveč poraščen. Nekako bolj mi je všeč feeling. Moj tipo pa v bistvu isto - pobrita rita, jajčka, kurac, krajša povsod drugod. :P

Tako nama je všeč, se pa ne sekirava, če stvar ni vedno perfekta - vse v mejah normale. Mislim, ni da bi ga iz postelje metal, če najdem kako predolgo kocino. Pravzaprav mi je včasih fajn celo, če ima kak dan staro brado. Potem se pa zrihta v kake bolj športne cunje pa leder jakno...HOT! :evil:
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#11 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 193 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2004 - 14:44

Khm po rokah pa po nogah :o :o Đizus :loco: Sicer kokr komu paše, glavno je to da se je cool pod pazduho brit zarad higiene in estetskega razloga, jajčka k se pol lahka tipo komot znjimi igra brez špikanja :P , ritka je tud cool če dost poraščena da je gladka (mljask :mrgreen: ) pa okol tiča pa je cool samo krajšat dlake na minimum. Mal dlak treba met 8)

#12 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 193 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2004 - 12:52

Kar se tiče britja face ... ja sj to je že samoumnevno :?: Vsak jutr k ustanem, pena na faco in s klinco šlik šlak :wink: Pol pa kolonjska in spet v šolo :roll: al pa na zmenk :P
Po eni strani bi me pa motil če se tip nebi krajšal dlake pri tiču. Pol k fafaš maš polno teh kucin v ustih lahko. Fuj, kakor pod pazduho (čist zdepiliran) ... higiena boljša pa še estetsko.

#13 rookie

rookie

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2004 - 16:24

ej ne vem, sam jst sem pobrit samo po glavi in faci. v bistvu tip mora bit mal kosmat! sej v bistvu je vse odvisn od stopnje porascenosti pa od barve dlak. jst mam svetle pa dost mal kocin mam po rokah tko da se ne bi nikol bril po rokah... pr tipu mi je pa cist kul ce je zmerno kosmat sam ne sme bit lih medo :)! pod pazduhami so mi kocine cist estetske (odvisno kolk) me pa tud ne mot ce je tip pobrit pod pazduhami. okol kurca mi je pa odurno ce je tip pobrit... tko ful bl cudn zgleda tic. al pa noge....kje ste to vidl? ajde razumem kolesarje, plavalce watever.... sam zakaj bi clovk drgac to hotu? pa ful lazi te komarji picjo :) pa po riti me tud ne mot ce so kocine, sam spet ne prevec...
v bistvu edino po prsih mi je logicno da se kdo pobrije sploh ce je nabit k una suma ful skrije misice :)

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 193 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2004 - 16:38

Je razlika če je tip okol tiča pobrit al pa če ma samo skrajšane dlake ;) Jz sm za skrajšane tko da nič čudno ne zgleda.

#15 groff

groff

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2004 - 18:41

Jaz pa brijem faco, pa jajcka pa okol tica mal skrajsam, ceprav je mojmu "suma" bolj vsec. Nezno mam kosmat trebuscek, brijem pa podpazduhe (ker se je lazje obrisat z morim robckom in nadeodorirat 8) ). Brijem si pa tud prsa. To pa zato, ker mam 14 kocin v 15h vrstah :wink: in to samo okol bradavic, pa sem pa tja kera po prsih in mi je to v ueber grdo. Tko da mam gladka. Moj pa enako....

Noge sem si pobril samo enkrat za pusta k sem mel miniko :oops: , pa nikol vec ker mi ni vsec... mam kar kosmate noge in mi to pase...

Nimam pa nic proti kosmatim tipom, ceprav moj ni ful (pa sem mu reku, naj si neha strizt okol rite, k mi je kosmata zakon).
WIN OR DIE!

#16 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 12 junij 2004 - 14:28

Men je pa grdo ce tip nima skrajšan okol kurca in da nima pobritih jajčk in ni pobrit pod pazduho mi tolk nehigienicno deluje da sam fujj :( kaj morm... :?:

#17 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2004 - 11:01

Če pustimo obraz ob strani, ker se mi to zdi samoumevno, se brijem samo pod pazduho, pa še to spomladi in poleti. Sem si pa kakšnih trikrat obril tudi genitalije in ritko, pa mi je bil občutek grozen: najprej pekoč, potem pa me je še nekaj dni pikalo in mi je bilo nasploh neprijetno.

Tudi meni sicer pretirano poraščeni moški niso privlačni, mi je pa lepa ena normalna poraščenost, naravna, brez pretiravanja z britjem. Če bi seksal z nekom, ki ima pobrito celo telo, bi se verjetno počutil, kot da seksam z otrokom. kar pa mi ni ravno všeč...

Me pa zanima za tiste, ki si brijete intimne predele ali pa to pričakujete od partnerja, še naslednje:
- s čim se brijete (depilacijska sredstva, želetke, električni brivnik...)
- s čim si krajšate dlake (npr. okoli penisa)
- se brijete sami ali pa vam kdo pomaga
- kako pogosto se brijete
- kako pogosto se je sploh potrebno briti, da si človek ne poškoduje jezika ali pa da mu ni neprijetno ob rimmingu oziroma pri lizanju intimnih predelov
- se vam ne zdi, da so dlake nekaj povsem naravnega in da je pretirano britje morda nekakšno »prikrivanje« moškosti
- kako se počutite po britju: ne mislim psihološko, ampak če vas peče koža ipd.

Zal za prsa pa ne morem nic rect, ker jih nimam

Kako jih nimaš? Prsi pa imamo res vsi. Si pa verjetno imel v mislih dojke, a ne? Ali si pa mislil reči, da nimaš dlak?
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#18 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 193 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2004 - 11:23

Ganimed, SEcond Nature je mislil, da nima dlak na prsih ne pa da nima dojk :D :D Oh bučman "moj" :mrgreen:

s čim se brijete (depilacijska sredstva, želetke, električni brivnik...)

Pod pazduho se brijem z depilacijsko kremo Veet (Mit Mandelmilch).

s čim si krajšate dlake (npr. okoli penisa)

Dlake krajšam z škarjicami, jajčka pa brijem s peno za britje in klinco.

se brijete sami ali pa vam kdo pomaga

Ponavad sam.

kako pogosto se brijete

Odvisno od letnega časa, polet definitivno pod pazduho bolj pogosto, okrog intimnih predelov pa redno recimo na 14/dni.

kako pogosto se je sploh potrebno briti, da si človek ne poškoduje jezika ali pa da mu ni neprijetno ob rimmingu oziroma pri lizanju intimnih predelov

Odvisno od poraščenosti tipove ritke, stem tudi anusa. Recimo na 14 dni kot tič in jajčka.

se vam ne zdi, da so dlake nekaj povsem naravnega in da je pretirano britje morda nekakšno »prikrivanje« moškosti

Dlake so naravne in tud poraščenost je nekaj naravnega.
Stem ko briješ, pazduho ter okol tiča in jajčka ne prikrivaš moškosti. To delaš zaradi (vsaj jaz):
- higiene,
- estetskega razloga
- manj neprijeten vonj pri potenju
- pri sexu je cool lizat gladka jajčka
- rimming cool delat na neporaščenem anusu
Nog si ne brijem, tako da "moškost je predvsem na nogah" če se že tko jemle, tko da tip mora imeti poraščene noge. To rulz in tud sam mam rad svoje poraščene noge :)!!

kako se počutite po britju: ne mislim psihološko, ampak če vas peče koža ipd.

Koža me ne peče, niti se mi ne vname. Za pod pazduho mam cool kremo katero sm tud napisu, za jajčka mam pa cool peno za britje in cool klince (Wilkinson Sword). Ko si pobrijem jajčka grem pod tuš nato pa si pobrite dele namažem s body milkom oz. kremo, da koža dubi vlago in se ne vname. Tako da stem nimam problemov ;)

Glorchy :pepper:

#19 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2004 - 12:37

No jest se nekak podobno brijem oz. depiliram kot "naš" glorchy samo depilacijsko kremo uporabljam drugo sam se trenutno nemorm spomnt kako se ji reče je pa uglavnm od leka (slo. kvaliteta) pa mi kr ustreza ker po veet dobim rdeče pikice kr pa ni gut :( body milk je pa njbols mandljev od afrodite :)

#20 BunnyBite

BunnyBite

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2004 - 20:23

Kaki obrito :shock:
Ok pr ženskah je to lepo, pr moških pa more da je hipi style!! Under pazduha and under popk :mrgreen:
I´ve been walking in the rain just to get wet on purpose...

#21 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2004 - 00:17

@Ganimed :lol: dlake, dlak nimam :)

Drgac pa odgvori na vprasanje:
Pod pazduho mam veet v spreju. Nasprejam, pocakam in obrisem :)
Okoli penisa s skaricami in podobno kot je Glorious napisu :)
To pocnem vedno sam. K ostalim zadevam se pa pridruzujem Glorious-u.

#22 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 193 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2004 - 05:58

Ok pr ženskah je to lepo, pr moških pa more da je hipi style

:loco: :loco:

Ne gre sam al je lepo al ni. Gre za higieno mudel. Al kosmata pazduha al nekosmata = razlika. Noge itak večina, z mano vred ne brije, ker so kosmate nogice čist fajn :ass: :ass: , pobrita jajčka pa rulz, zarad predigr pri sexu ;)

#23 BunnyBite

BunnyBite

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2004 - 12:12

Ok pr ženskah je to lepo, pr moških pa more da je hipi style

:loco: :loco:

Ne gre sam al je lepo al ni. Gre za higieno mudel. Al kosmata pazduha al nekosmata = razlika. Noge itak večina, z mano vred ne brije, ker so kosmate nogice čist fajn :ass: :ass: , pobrita jajčka pa rulz, zarad predigr pri sexu ;)

Ja mudel lej, jst očitn ne švicam tok k ti
Pr men je higiena čist ok, pa ne zdj govort da če se ne briješ nis higieničen

banchy :loco:
I´ve been walking in the rain just to get wet on purpose...

#24 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 15 junij 2004 - 12:31

Me pa zanima za tiste, ki si brijete intimne predele ali pa to pričakujete od partnerja, še naslednje:
- s čim se brijete (depilacijska sredstva, želetke, električni brivnik...)

Žiletke.

- s čim si krajšate dlake (npr. okoli penisa)

Mašinca za strižt al pa škarje

- se brijete sami ali pa vam kdo pomaga

Sam. Nimam pa nič proti, če bi mi tipo pomagal...kot predigra neke vrste. Bova probala kdaj.

- kako pogosto se brijete

Odvisno. Faco 3-4x na teden, ritko bolj redko, ker je bolj občutljiva. Jajca pa komot tudi 3-4x na teden. Jim nič ne škodi.

- kako pogosto se je sploh potrebno briti, da si človek ne poškoduje jezika ali pa da mu ni neprijetno ob rimmingu oziroma pri lizanju intimnih predelov

Glede na to, da s tipom ne stanujeva skupaj in se dol dajeva torej ob ponujenih priložnostih, ki so odvisne od mnogoterih dejavnikov, to pomeni, da tudi britje ni vsakodnevno opravilo in da ni problema se obrit pred sexom. Skoraj vsakič.

- se vam ne zdi, da so dlake nekaj povsem naravnega in da je pretirano britje morda nekakšno »prikrivanje« moškosti

Dlake so naravne, seveda. niso pa prijetne med zobmi. Pa tudi za oko so včasih moteče. Zadnjič sem zagledal fanta, še kar simpatičnega v oprijeti majčki brez rokavov. Kul. Potem pa dvigne roke in zagledam izjemno, ampak res izjemno košato podpazduho. Ehhhh...ni bil prijeten pogled. Ne pravim, da bi moral bit obrit, je pa lepše (in to je moje osebno mnenje, ne univerzalna resnica), če so vsaj skrajšane, urejene torej.

- kako se počutite po britju: ne mislim psihološko, ampak če vas peče koža ipd.

Ne, je čisto OK.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#25 BYourself

BYourself

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 17 junij 2004 - 15:03

Mene zanima, kako vi krajšate dlake?! Hvala

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov