Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Mobiteli in mobilna omrežja

450 odgovorov v tej temi

#51 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 25 november 2004 - 00:13

jaz pa nimam telefona. ne maram biti ves cas na razpolago
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#52 insert

insert

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 26 november 2004 - 20:00

nokia 3200 :) je tanajboljsa :shock:

#53 mrsFBIagent

mrsFBIagent

piščan'c

• Člani
  • 106 prispevkov

Objavljeno 26 november 2004 - 21:47

sem pri simobilu, imam pa tudi mobi kartico, ki jo občasno napolnim. imam jo predvsem iz uvidevnosti do mobitelovcev, da me ne rabijo klicat na simobil- oziroma, da nimajo IZGOVORA da me ne kličejo :)
imela sem že vse vrste mobitelov.
trenutno siemens BREZ fotoaparata. jaz tudi ne štekam preveč teh fotoaparatov na mobitelih...
pomembna mi je preglednost, pa da mi ne začne kar nekih operacij sam furat...- skratka da se ne pokvari kar takoj. sem imela enkrat celo štalo z enim eriksonom, ko mi je eno sporočilo poslal enih 15x in je valjda prejemnik mislil, da se mi je malo film utrgal :lool: :notme: :roll:
sem sms frik. sms obožujem pošiljat in prejemat... :slayer:
imam tudi polovico računa od smsov. račun pa je ... jah, prevelik. okrog petnajst tisoč na mesec.
ampak mi ni žal- vsak ima svoje veselje. moje je pač klepetanje (ustno ali pisno) :loco: :rotfl: :ass:
To,kar te ne ubije, te naredi močnejšega ;) 8)
Disney "if you can dream it, you can do it".

#54 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2005 - 17:59

Zadnje dni sem prezivela po necloveskih 2-3 dnevno na telefonu s svojim mobi ponudnikom, ker ne morem posiljas SMSov po svetu :roll:
No, v ponedeljek bom svojo stevilko prestavla (se enkrat :roll: ) na drugega ponudnika, in odlocila sem se za spremembo svoje mobi Nokia religije (Lara bo razocarana :evil: ).

Vzela sem si Sony Ericsson T637 Camera Phone, all-world telefon, ki mi bo delal na vseh kontinentih sveta - pa se zastonj sem ga dobila :D

slikca je pa tule
"Wheresoever you go, go with all your heart." (Confucius, 551 BC-479)

#55 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 529 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2005 - 18:08

Aha Špelca, pridružila si se Ericsson fanom! Jaz sem med njimi, trenutno imam dva T610 + T230.
Sedem Ericssonov do sedaj!
:pepper:

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#56 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2005 - 18:11

Aha Špelca, pridružila si se Ericsson fanom! Jaz sem med njimi, trenutno imam dva T610 + T230.
Sedem Ericssonov do sedaj!
:pepper:

Predvsem so me prepricali s tem, da sem izbirala med zastonj Nokio in zastonj Eriksonom. Nokia je bila navadna in dela samo v severni ameriki, Erikson je pa nafilan z raznimi dodatnimi moznostmi, pa se v Sloveniji si bom lahko kupila SIM kartico in ga uporabljala :evil:
"Wheresoever you go, go with all your heart." (Confucius, 551 BC-479)

#57 Lara

Lara

redni gost

• Člani
  • 337 prispevkov

Objavljeno 07 januar 2005 - 19:51

Vzela sem si Sony Ericsson T637 Camera Phone, all-world telefon, ki mi bo delal na vseh kontinentih sveta - pa se zastonj sem ga dobila :D

slikca je pa tule

po sliki sodeč bi rekla, da je to ameriški ekvivalent evropskemu SE T630... soliden telefon... je pa res, da ni nokia... po drugi strani pa zadnje čase razočarano ugotavljam, da je nokia mal zaspala na lovorikah in da je Sony Ericsson na določenih področjih daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleč pred nokio.... sam tega niste slišal od mene, ker jst tega nikol nebi rekla, jasno?! :|
do I dare say I cared when I turned my back on myself?

#58 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2005 - 00:15

Še eden, ki ima že skoraj dva meseca T610, pa še za smešnih 9 tisočakov sem dobil novega! :)

Prej sem imel Sony CMD C1, bolj znanega kot Mobibelka, če se ga še kdo spomni. Zanimiv model, ko je prišel ven, sploh zaradi vrtljivega koleščka.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#59 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2005 - 19:15

Jaz sem pri Simobilu in mi zelo paše, ker ga ma tud večina kolegov. Pa še zelo poceni jih kličem in nisem v skrbeh za račun, ko se pogovarjam tud po eno uro :blah: Sicer pa nisem odvisn od mobitela, kar me prav veseli. :mrgreen: Telefon potrebujem zgolj za občasne pogovore in kak sms. Velikokrat ga pozabim doma in se sploh ne sekiram, kvečjemu se drugi, ko me ne morej priklicat.

Moj telefon pa je Motorola in mi ni preveč všeč. Menije ima tako nelogične, da kakšno stvar po več kot enem letu še vedno dlje iščem, tako da meniji so Motorolina šibka točka :x Moj naslednji telefon bo definitivno Nokia, ker je simpl, ma fajn menije in vzdržljive baterije. Al pa Sony Ericsson.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#60 moo

moo

piščan'c

• Člani
  • 56 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2005 - 01:44

js mam simobil, sam večina k jih poznam ma mobitel.
nevem no, jst bi meu raj mobitel cifro - pa še zdj majo mmse zaston :idea: pa še ta reklama k je zdj po tv-ju - k dva plešeta mi je blazno všeč :love: k ženska odplava z mislimi... ok to ni važn
drgač mam pa simensa mc60... un seXy. pa mi je tko. uredu :mrgreen: sam od skoz sm si želeu une k se tko dvigne gor. #)
just my imagination.

#61 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2005 - 02:22

če pogledam v moj imenik :zmesan: lohk takoj vidm, da ma večina folksa k ga poznam Mobitel in ne vidm razloga, zakaj bi meu Simobil. :P So mi pa recimo mobiteli ponujeni v akcijah pr Simobilu fuuul bl hudi! (na poklopec valJda). :evil:
Z Mobitelom sm cist zadovoljen in mislm še kr ostat . .
glede mobitelov sm pa jst zlo hitr. :mrgreen: Kaj s tem mislm?
Dost hitr jih menjavam, k se mi zdi, da te tuki tehnika hitr pokoplje, pa še hitr se naveličam mobitela al ma pa baterijo čist sesuto že na koncu. :dance:
trenutno mam Sony Ericsson K500i, čeprou sm biu do zdej večni pristaš Nokie! :solzice:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#62 moo

moo

piščan'c

• Člani
  • 56 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2005 - 02:24

So mi pa recimo mobiteli ponujeni v akcijah pr Simobilu fuuul bl hudi! (na poklopec valJda). :evil:

oooh so that's how they're called
no. vedno sm si želel mobitel na poklopc #)
just my imagination.

#63 frak

frak

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2005 - 16:09

Imam Nokio 3410. Dokler mi delodajalec plačuje aparat, naročnino in pogovore, mi je precej ravno, s kakšno ciglo hodim naokrog. Sem pa najbrž malo čuden, ker nikoli nisem zares skopčal te manije, ki jo folk ima z mobilnimi telefoni. :?:

#64 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2005 - 14:24

Jaz sem pri Mobitelu, ker sem gasilc. Pa imam določen popoust na ta račun. Ampak razmišljam, da bi sčasoma presedlal na Simobil, ker imajo za moje potrebe boljše akcije in boljše pogoje. Skrbi me le to, ker pravijo strokovnjaki, da Simobil v bistvu Vodafonu prinaša izgubo in ga ta lahko daje v davčno olajšavo. Zaenkrat vse dobro, a kaj če se Vodafone nekega dne premisli in si za davčno olajšavo vzame kakega romunskega operaterja, Simobil pa zato dvigne cene. Ampak tam še nismo.

Moj telefon pa je Motorola in mi ni preveč všeč. Menije ima tako nelogične, da kakšno stvar po več kot enem letu še vedno dlje iščem, tako da meniji so Motorolina šibka točka :x Moj naslednji telefon bo definitivno Nokia, ker je simpl, ma fajn menije in vzdržljive baterije. Al pa Sony Ericsson.

Moj telefon je pa Sony Ericsson. Pa se ne pohvalim. Ericssoni so bili fajn, logični meniji, še bolj kot pri Nokii za moje pojme, Sony je pa stvari malo zbrkal. Recimo Ericsson je imel možnost izbire profilov (npr. tiho, slušalke, zunaj, itd.), moj telefon jih nima. in še par malenkosti. Tako, da se bom jaz zagotovo odločil za Nokio. Tudi baterije so boljše.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#65 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 19 februar 2005 - 14:13

Sem pri Mobitelu ze ene 8 let. Vsa moja familija, prijatelji so prav tako tam, zato se mi zdi to najboljs.
Racun od 10k - 18k.

Telefon: Nokia 7200. - zadovoljna.

#66 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 13:43

Orto Smart paket in Simobilovc :pepper: :pepper:
Imam pa SharpaGX20 :lalala:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#67 LaiDee

LaiDee

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 13:56

Tudi jaz Orto Smart pri Silkmobilu. :mrgreen:

SonyEricsson F500i. Sem FUL zadovoljna z njim. Pri Silkmobilu pogrešam le kakšno Moneto ali kaj podobnega - sem pa vseeno zadovoljna z nizkimi cenami. 8)

Brez GSMa mi živeti ni. :pepper:
Always remember that you're unique. Just like everyone else.

#68 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2005 - 01:04

Jaz pa šele grem na SiMobil, ker sem trenutno na debitelu in komaj čakam da se mi izteče pogodbena vezava.
Tako da grem kar lepo na orto smart, pa še prvih šest mesecev ne bom imel naročnine, telefončič bom pa eno nokio brez fotkiča ker ga ne rabim.

Pa sploh poceni storitve ima!

lp

#69 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2005 - 02:44

jaz itq brez moderne tehnologije ne preživim tak da mobitel obvezn! :mrgreen:
mam pa kr dva in sicer mobitel pa vego. dnara pa na tem ufff preveč zapravim :?:
mam pa nokio 3310 (zadovolna) pa sony ericsson t310 (ta je pa katastrofa od telefona :roll: )

#70 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 09 december 2006 - 14:29

Za vse, ki ste naročniki Orto Smart paketa imate vikende zastonj. Pošlji sms z besedo: vikend na 9443
Lp, Glorč :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#71 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 09 december 2006 - 22:30

Pred slabimi 9 meseci sem z Mobitela prešla na Simobil, predvsem zaradi dveh razlogov: mobitela, ki sem ga noro želela, so imeli ceneje samo pri Simobilu, ter poceni smsi. Zanje sem vedno dala najmanj 5 jurjev na mesec. Kar se tiče klicev iz/v tujino, so pa občutno Dražji od Mobitela, pa ni važno, ali gre za Vodafone operater.

Fajn mi je tudi, ker ima Simobil nonstop ene akcije, pa polovične (ali celo zastonj) naročnine (tudi jaz bom imela leto dni polovično naročnino), plus, da nagrajuje svoje dolgoletne naročnike. :) Zdaj so pa konkurentno pri Orto smartu dvignili leta do 31 :evil: tako da sploh kul.

Ostajam pri Simobilu, ko se nama z babo iztečejo te akcije, se bova pa registrirali ... pardon, povezali v mobilno partnerstvo. 8) Kljub temu, da imam Nokio 5410i šele 9 mesecev, se že ogledujem za drugo. :D Ali drugim. V mislim imam Sonny Ericssona ali Nokio na poklopec in z veečjim zaslonom - tale moj dela preslabe slike pa premalo spomina ima. :|
A hug is the shortest distance between Friends.

#72 devila

devila

piščan'c

• Člani
  • 128 prispevkov

Objavljeno 09 december 2006 - 22:40

hmm... Na začetku sm mela neko firmo, za katero še nikol nism slišala... Pol sm mela sony ericsson t68i (ful dobr se je držal), pol siemens m65 al neki tazga.. nikdar več siemensa... Zdej mam pa SE W800... Baterija f*ka...
Največ zapravim za smse vrjetn... Pa tut za klice... (cca 10k)... Čeprav mam 5 sit na smse in klice na 040... :roll:
Menjam na približno dve leti... Pomemben mi je fotoaparat... Nikol ne veš, mogoče boš ravno takrat ga rabu, ko ne boš mel digitalca zraven... Pa ekran mora bit itak barven, velik prostora v pomnilniku..
Ja, moj mobitel gre vsepovsod z mano... :evil:
... per aspera ad astra ...

#73 ..me..

..me..

piščan'c

• Člani
  • 182 prispevkov

Objavljeno 09 december 2006 - 23:38

ostajam pri mobitelu.
Ni smisla, da bi vzela telefon pri simobilu al pri keremu drugemu operaterju, ker ma večina mobitel. ;)

"ponosna" lastnica benqju-simensa ef81. ni najbolši je pa moj. :D
Za vsakogar pride enkrat pomlad, ki je ne bo doživel. Uživaj torej prav v vsaki pomladi.

#74 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 11 december 2006 - 15:23

Moj telefon je pa legendarna nokia 6310.
Baterija zdrži še vedno 4 dni, za več kot sms-je pa telefonarit pa telefon itak ni.
Včasih sem jih menjal na vsakih par mescev zdej mam pa kaka 3 leta že tega in sem čist zadovolen z njim, edino nokia 6280 me je mal fascinirala pa bom rajš počaku da mi tale crkne, pa bom pol naprej kupoval.
Drugače pa sem pri mobitelu.

#75 aLEshY

aLEshY

nov na sceni

• Člani
  • 241 prispevkov

Objavljeno 11 december 2006 - 22:01

Jaz sem tudi zdaj že kar nekaj časa pri simobilu - ortosmart. Okoli 6k plačujem - se pa zato fuuul veliko pogovarjam in na veliko smse posiljam. Simobil mi je dosti bolj ugoden kot mobitel - oz. za priblizno isti denar dobim dosti vec kot prej. Seveda pa se vedno uporabljam nokio (vendar ne isto kot pred dvema letoma - ono sem polil in so zacele tipke stekat :) )

LP.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov