Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Velikost pomembna?

54 odgovorov v tej temi

Anketa: Idealna dolžina penisa je: (413 članov je oddalo svoj glas)

1. 15 cm in manj (28 glasov [19.86%])

Odstotek glasov: 19.86%

2. od 16 do 17 cm (77 glasov [54.61%])

Odstotek glasov: 54.61%

3. od 18 do 19 cm (27 glasov [19.15%])

Odstotek glasov: 19.15%

4. 20 cm in več (9 glasov [6.38%])

Odstotek glasov: 6.38%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#51 Skuliran

Skuliran

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 25 september 2016 - 15:44

Zanimivo brat, kako smo geji največji sovražniki sami seb. Vsi bi imeli resne zveze in padajo skupaj ampak tipa s premajhnimi kočniki pa nikakor ne. Zadnjič je imel pa tisti preveč okrogel biceps...

Na tak način ne prideš nikamor.

Penis imaš tak, kot ga imaš. Za živet z nekom je vsak dovolj velik. Pomembno je le to, koliko užitkov daje lastniku in partnerju. Treba se ga je naučit uporabljat. To je prvi pogoj.

Da bi pa zaradi majhnega penisa nekoga odslovil?! Ste ja hecni. Pa pri 35 človek že marsikaj vidi in doživi. Get real!

"Life is like a Box of Chocolates - you never know, what you gonna get...."

#52 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 303 prispevkov

Objavljeno 25 september 2016 - 18:48

Brez zamere, a potem si ga tisti v zahtevani zgornji polovici dvajsetih centinov očitno veliko mečete na roke ker fuk*ate zelo verjetno bolj malo.  Ko sem recimo na nudistični plaži prav opazujem velikosti orodja (sploh ker večino časa preživim v moški družbi in se naposlušam kako imajo vsi tako dolgega, da si ga lahko zavežejo okrog pasu pa še dvakrat okrog gležnjev) in recimo letos sem nad 17 cm od recimo 200+ kur*ev vidla točno in samo dva. In preden me začne kdo prepričevat da ima na speed dialu leaderja sekte prekokurčnih kandidatov - please don't.

Sicer se vse skup mene osebno ne tiče ker mi kur*i osebno ne dišijo preveč, ampak se moraš prijet za glavo ko bereš take čisto skregane z realnostjo. Je bil pa par strani nazaj predlog o obcestnih stebričkih za ekstremiste, samo tako, v razmislek.

Prispevek uredil/a: idoru, 25 september 2016 - 18:49.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#53 litijan53

litijan53

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2016 - 11:44

Velikost sploh ni pomembna,sicer sem imel že enega z 21cm,pa je bilo kar lepo,ampak tudi boleče,je pa bolje imeti manjšega v sebi pa tistega poskočnega.

#54 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 30 november 2016 - 22:06

Meni pa velikost ni toliko pomembna, bolj sam videz tiča in proporci. Predvsem pa mi je pomemben lastnik. Nikakor ne bi mogel oddvojiti tiča od samega lastnika, sploh, če me ta ne bi privlačil. Potem mi tudi neka batina nič ne pomaga. Bil sem s tipom, ki ima 12,5 cm v erekciji, in s tipom, ki ima 21 cm. Res je, da je ta z 21 cm že nasploh najlepši gol moški, kar sem jih kdaj videl v življenju (športnik, seveda), ampak tudi ta z 12,5 je tak cutie, da se mu ne da upreti. Z obema sem ful užival in ohranjam lepe spomine na skupna doživetja.  :D

Hello, hello, hello, how low?

#55 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2017 - 23:25

Velikost pomembna???
Z leti se tako ali tako skrajša! IN TO ZA 2cm!! 
Z leti se skrivi!  (preveč sado mazo!!)

Tisti, ki pa ga preveč kažete, lahko... no kar sami preberite članek.

Aja, pa tudi mošnjiček se povesi. (pa ne tisti z denarjem)

Prispevek uredil/a: milkyway, 19 januar 2017 - 23:26.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov