Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Velikost pomembna?

54 odgovorov v tej temi

Anketa: Idealna dolžina penisa je: (413 članov je oddalo svoj glas)

1. 15 cm in manj (28 glasov [19.86%])

Odstotek glasov: 19.86%

2. od 16 do 17 cm (77 glasov [54.61%])

Odstotek glasov: 54.61%

3. od 18 do 19 cm (27 glasov [19.15%])

Odstotek glasov: 19.15%

4. 20 cm in več (9 glasov [6.38%])

Odstotek glasov: 6.38%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#26 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2005 - 00:33

Kaj naj recem, - mi je pa RES vseeno. Vse kaj drugega je pomembneje kot pa kaj takega ;)

#27 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2005 - 01:18

Azijci imajo v veliki vecini majhne, tm 10 do 13 cm.

A zato rišejo hentai :lool:
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#28 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2005 - 11:49

Sem bil kar malo presenečen :)
Povprečne dolžine penisov v stanju erekcije v nekaterih državah:

Francozi -> 16 cm
Mehičani -> 14,19 cm
Nemci -> 14,5 cm
Brazilci -> 14,5 cm
Čilci - 14 cm
Japonci -> 13 cm
Grki -> 12,18 cm
Američani -> 12,9 cm
Korejci -> 9,6 cm

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

vir: Jana
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#29 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2005 - 18:32

itak opazam, da se oblika in dolzina penisa, pa okus in kolicina in kvaliteta sperme skladajo s preostalim telesom in duhom moskega osebka, ce tega moskega seveda dobro poznam, preden si zlezeva v hlace, tako da ni nobenih presenecenj v kakrsnemkoli smislu, samo lepota in uzitek in ljubezen, ko se prvic zatipava in zagledava gola. tko da, mejte se radi, pa ne bo cudnih predsodkov o kozici in glavici itd.it s ok
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#30 Nathos

Nathos

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2005 - 00:41

Men je pa dolžina dost važna. Mi je full zakon, če ma tip tam nekje okol 18 - 22, sploh če je debel. Mi je v vezi važn tud sex in to kvaliteten, tko da ne bom trdil, da mi dolžina ni pomembna.

Kdor trdi, da je vse v tehniki in, da velikost ni pomembna, pač še ni sprobal velikih al pa ma sam majhnega. Sorry ...

Me ne moti, če je skrivljen in zavit, glede na to, da sem bolj pasiven kot aktiven pa imam raje v sebi velikega - debelega in nekje okol 20 - kot pa majhnega, k ga sploh ne čutim... :mrgreen:

Sorry vsem, k sem jih užalil, izražam samo svoje mnenje, ki pa ni letelo na nikogar. Prav tako je to le odraz mojih fizičnih potreb in želja.

L.p.
Jure

#31 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2005 - 01:47

Kdor trdi, da je vse v tehniki in, da velikost ni pomembna, pač še ni sprobal velikih al pa ma sam majhnega. Sorry ...

Saj, če povežeš velikost samo s samim seksom, je zapisano povsem razumljivo. :o

Smo pa nekateri hoteli povedati tudi to, da nam velikost ni pomembna, ker če imaš nekoga res rad, ga sprejmeš takega kot je. Z majhnim, velikim ... je res tako pomembno? :?:

Morda potem seks res ni tako razburljiv kot pri tebi ... se pa vseeno najde več kot dovolj zadovoljstva. In to za oba. :P
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#32 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2005 - 12:07

Men je pa dolžina dost važna. Mi je full zakon, če ma tip tam nekje okol 18 - 22, sploh če je debel. Mi je v vezi važn tud sex in to kvaliteten, tko da ne bom trdil, da mi dolžina ni pomembna.

Saj je meni tud važen kvaliteten seks, samo po mojih izkušnjah (in imel sem že opravka z "orodji" med 12 in 20 cm ter različnih premerov), je tehnika vseeno pomembnejša. Hočem reči, sama velikost, vsaj po mojih izkušnjah, ni dovolj za kvaliteten seks.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#33 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2005 - 13:53

Hočem reči, sama velikost, vsaj po mojih izkušnjah, ni dovolj za kvaliteten seks.

:respect: Sploh izjava, da z 16cm ne čutiš nič - je nerelevantna :poke:
Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#34 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2005 - 19:47

Hoj...
ja velikost je pomembna... se popolnoma strinjam.
Jaz bi vsaj 3-4 sobno stanovanje ... in cca vsaj 37 cm dolgega tiča... sem rpezahteven?

Mislim, kot je rekel Glorious, da ne čutiš nič pri 16 cm verjetno imaš namesto riti Postojnsko jamo...
Pa če ti je velikost tako pomembna svetujem, da si nakupiš obcestni stebriček. Morda bo pol uredu.

Cinični, kot vedno, Ragazzo

p.s. Nočem nobenega žaliti, samo tematika velikost se mi zdi vedno tako za lase privlečena, da mi gre včasih kar na bruhanje...
Dicono che alla mia età si deve ridere, ma chi lo dice non sà che alla mia età si piange per due occhi castani, per una voce un pò strana, perchè non ti guarda e non si accorge di te.

#35 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2005 - 20:29

Odvisno za kaj ga uporabljas ...

- ce bi ga imel za gledat pa bozat, pol bi hotu tazga nad 20.
- ce bi ga imel za oralno obdelavo mi je idealno tam med 15 in 19 (rajs zgorna meja)
- ce pa za v ritko dobit, pol pa rajs vidm da je manjsi kot vecji, ker pac nisem vajen tko pol ko se razlaufa bi pa tud kaj vecjega.

To je v primeru, da gre tko za enonocno obdelavo (ce je dobr tud vecnocno).
Ce gre pa to za nekoga, ki ga imas rad pa ni pomebna dolzina. In ne debelina.

Ampak vseeno ... roko na srce, ce bi imel nekoga RES RAD - pa bi imel un v hlacah 10 cm pa debelina prsta??? Kaj pa naj bi pocel z njim? Kaj pa je temelj za dobro vezo? Razumevanje v vseh stvareh! Tudi v sexu! Ce pa ti nekdo tega ne more nudit, pa to isces drugje!
ZAL!

#36 Nerej

Nerej

piščan'c

• Člani
  • 91 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2011 - 16:03

Ko spoznaš tipa, a ti je pomembna celota njegovega telesa, njegov umski potencial ali samo penis ? Če pač rabiš samo penis,potem je pomembna dolžina, če pa želiš človeka, prijatelja, ljubimca, pa je verjetno kaj drugega pomembnejše. Mislim, da se z dolžinami strahovito pretirava.

#37 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2016 - 21:53

Označeno 16-17 cm. 

Meni je bolj odvisno, da se imata dva rada in ne glede kdo ima večjega in manjšega. Ne vem čemu, ki sprašujejo po klepetu koliko cm, teža,...

Glih eden mi je pisal, da je bolj težke postave, je kar mlajši od mene in zaradi tega ga nisem zavrnil. Vem pa tudi kaj to pomeni za človeka,

če ga vedno odbijejo stran zaradi debelosti. Sam sem imel cca 113 kg in sem naredil spremembo bolj zase.

Zdaj pa tisti, ki so iz viška me gledali, me zdaj požirajo z očmi. Takih ne rabim več blizu sebe.

#38 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 29 april 2016 - 12:03

Velikost tipovega penisa je pomembna. Sicer ne najbolj, ampak če gre za avanturo pa toliko bolj.

Pri avanturah me pač ne zanima kako romantičen in topel je tip po druši, pač pa s čim me bo obdelal.

Zgornje povprečje je že kar zadovoljivo zame :D

Je pa zelo pomembna tudi energija. Imam izkušnje z tipom, ki je bil tako ponosen na svojo dolžino, da se sploh ni niti malo potrudil in mignil v seksu. Bil je v stilu,  "tle ga imaš pa se nasajaj". Tak pristop me zelo odbije. Je pa res da veliki penisi so veliko boljši za gledat kot pa za karkoli počet.

Če bi se odločal za resno vezo s tipom, bi seveda tudi velikost tipovega penisa igrala pomembno vlogo pri odločitvi. Tudi če bi nekoga dejtal več tednov pred prvim seksom, ne bi šel v vezo preden ne bi seksala. Če bi po več tednih zelo uspešnih dejtov ugotovil da ima majhen penis, se zelo verjetno ne bi spustil v vezo. Če bi imel recimo nek povprečen penis, ni problema ampak majhni penisi pač niso zame. Seks mi je pa zelo pomemben.....

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#39 Tim91

Tim91

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 10 september 2016 - 22:05

Obremenjevanje z dolžino je odličen pokazatelj, da lahko preveč informacij tudi škoduje :'D Včasih, ko mediji niso bili še razširjeni, so se ljudje znali sprostit in uživat v seksu s tistim, ki so ga imeli radi, ker niso imeli pričakovanj. Danes pa vsi stremimo/jo k popolnemu partnerju, še več, k presežnemu, najboljšemu. No, sam osebno sem mnenja, da je treba razčistit, kaj ti je bolj pomembno - ljubezen ali seks. In ljubezen ni nikoli objektivno popolna.  Nekje sem bral, da so Stari Grki ali Rimljani upodabljali pametne (modre) ljudi z majhnimi penisi, ker je bil to znak modrosti. Ne vem pa, če je to pomenilo da so res meli majhnega :D Kakorkoli, po izkušnjah se mi zdi, da so tipi z velikimi non stop horny in zelo težko zvesti ali pa prepolni svojega ega. Ampak to so moje izkušnje ...

In da se še jaz opredelim, večja velikost bi mi bila pomembna, če bi iskal neko fantazijo, seks, avanturo. Če pa hočem zvezo, bi rajši izbral tistega z manjšim :D

#40 izgubljen

izgubljen

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 10 september 2016 - 23:29

Velikost zame ni pomembna. Sem bil z enim, ki je imel kar čez 20cm marcino :P samo je bil sex tako tako. Je bil bolj lenivec v postelji, ker je vse dal na svojo dolžino manj pa sam sex. Potem pa sem bil drugim, ki je imel 15 centimetrsko :D orodje :motoristka: . Vendar je bil sex božanski!!! :P Pač se je bolj potrudil :D Bil je pravi tiger :P

Po mojih izkušnjah ni pomembna dolžina, ampak kako ga lastnik uporablja, če ga sploh zna :D Če imaš nekoga rad, ga ne pustiš, če nima 20cm kurca  ;)

#41 trendline28

trendline28

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 11 september 2016 - 16:14

CM so vsaj meni osebno, nepomembni, gledam osebo kot cel paket, a imava kaj skupnega, se razumeva, sex in orodije kot češnja na torti:) 20 cm in podobne dimenzije bolj neuporabno kot ne:) Sicer pa vsakemu svoje. Dam prednost srcu in duši človeka.

#42 blaze

blaze

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 21 september 2016 - 12:43

Totalno nebitno :)

#43 simbio

simbio

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 21 september 2016 - 17:36

Velikost je nepomembna. Mi je pa všeč, če je lepe oblike

#44 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 22 september 2016 - 08:57

Zanimivo, kako vsem velikost ni pomembna. :blabla: Se človek vpraša, če ste sploh že imeli spolne odnose. :D Ker mi je malo čudno, da je vsem vseeno ali ima tip 14cm ali 18cm. :blond:  Meni je velikost pomembna in sicer je minimum 17cm.

#45 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 22 september 2016 - 10:08

offtopic!!!

Se strinjam z glorious. Sploh pa ko prebiram ta forum, se mi zdi da ste tipi tukaj povsem drugačnih od tistih ki jih poznam v realnem življenju

Vsi izključno za resne veze, avanturce sploh ne pridejo v poštev, trojček je pa že smrtni greh.

Pa sploh ne iščem nič od tega tukaj, samo zanimivo opažanje. Pa poznam kar nekaj ljudi iz tega foruma tudi osebno...

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#46 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 661 prispevkov

Objavljeno 22 september 2016 - 10:19

Nabijate in eni in drugi. Nabijate tisti, ki pravite, da vam je velikost popolnoma nepomembna in nabijate tisti, za katere je minimum daleč nad povprečjem. 17 cm je minimum? Glede na to, da nismo v podsaharski Afriki, je tale graf za Slovenijo najbrž dovolj dober približek, povprečje cca 14cm.

erectpenislength2.png

Če je 17cm minimum, je primernih kandidatov v populaciji zgolj 10%. Močno dvomim, da se držite svojih lastnih pravil, že zaradi statistične verjetnosti.

Osebno seveda preferiram večje (the bigger the better!  :paprika: ), če že ne zaradi njihove "uporabnosti" kot take, pa vsaj zaradi dejstva, da so veliko bolj sexy na pogled. Normalno si pa ne postavljam nekih neumnih pravil o spodnjih mejah, ker tako ali tako ne bi prestale testa realnosti.

Prispevek uredil/a: BBB, 22 september 2016 - 10:21.

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#47 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 615 prispevkov

Objavljeno 22 september 2016 - 13:36

Od nekdaj imam občutek, da ljudje dodajo ene 5 cm k dolžini svojih tičev, ko izpolnjujejo obrazce. Večkrat se mi je že zgodilo, da se je teh 17 cm na papirju izkazalo za realnih 14 cm.

be a slut, do what ever you want

#48 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 22 september 2016 - 13:45

Kakšen spopad zaradi enih ku***v hehehehe ;)
Glede na to da si dva človeka nista ista lahko vemo, da se tudi želje/potrebe spreminjajo.
Osebno pa: bivši je imel kar xl stvar in ni mi bilo ravno všeč. Pač preveč boleče včasih. Včasih sem se kar izogibal sexa zaradi tega. S fantom pa imava oba podobne velikosti (omenjeno povprečje) in tudi sex mi je veliko bolj všeč :)
Torej ja, osebno mi je bolj všeč povprečje kot pa nadpovprečje :)

#49 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 23 september 2016 - 09:12

Če je kaj neumnost so ti grafi, ne pa to, kaj je nekomu všeč ali ne. Ni nihče rekel, da nisem bil nikoli z moškim, ki je imel manj kot 17cm.

Je pa pač dejstvo, da me odbija, če ima moški majhnega oz., manjšega od 17cm. Nič bat, ne hodim z metrom okoli in merim. :mrgreen:

#50 blaze

blaze

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 25 september 2016 - 00:26

Zanimivo, kako vsem velikost ni pomembna. :blabla: Se človek vpraša, če ste sploh že imeli spolne odnose. :D Ker mi je malo čudno, da je vsem vseeno ali ima tip 14cm ali 18cm. :blond: Meni je velikost pomembna in sicer je minimum 17cm.

Ti si jih ze imel?
Aha.. kar pa je pod 17-ko pa vec ne cutis ali kako?

Prispevek uredil/a: blaze, 25 september 2016 - 00:27.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov