Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Gej in mama

41 odgovorov v tej temi

#26 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2011 - 22:02

Med mano in mojo mamo so se vezi še bolj okrepile, ko sem ji povedal da sem gay. Čeprav sem mislil, da bo ravno obratno. Ampak sem se motil. Veliko bolj me zastopi sedaj kot prej in tudi veliko bolj mi je v oporo.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#27 Camorrista

Camorrista

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2011 - 00:21

Z mami in očijem se razumem približno enako. V bistvu se razumemo dobro, samo jaz imam neko blokado in ful ne morem z njima govorit o osebnih stvareh ... tko, kako se ob čem počutim etc. Kar mi ni glih všeč, bi rad to spremenil, ampak nekako ne gre.
Tko da mami očitno ni moja najboljša frendica :roll: .

#28 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2011 - 00:30

Podobno kot Camorrista.

Se razumem ampak nekako ''ne morem'' govoriti z njima o osebnih stvareh. O tem se pogovarjam povsem normalno z dvema kolegicama ampak s starši....Še posebej mama me je res dobro sprejela ampak vseeno ji ''nisem sposoben'' razlagati preveč osebnih stvari. Tudi ne vem povsem zakaj. Lepo bi bilo, da bi ji lahko povsem samoumevno kdaj povedal tudi kaj bolj osebnega ali pa npr. kako se počutim...Saj zaupam ji ampak vseeno je prisotna ta blokada, da ji nisem sposoben govoriti o ogromno stvareh. =|
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#29 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2011 - 16:07

Na splošno se z mamo bolje razumem kot z očetom, ampak oba sta mi blizu, vsak na svoj način. Nisem se še razkril, tako da bomo videli kaj bo ko še pridemo do tega. Upam da ne bo totalna polomija.
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#30 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2012 - 10:05

Odvisno kakšno vzgojo imajo starši, potem lažje razumejo . Če starši niso toliko izobraženi in so iz strogo katoliških družin je to zelo tabu tema. Moja mama je odlična bolše si res ne bi želu imeti, dala mi je use, , najbolša prijatelja ravno nisva , povedal sem ji a ni razumela, sedaj razume na nek svoj način, reče kdaj to je tako zdaj ko si mlajši, in planira kakšna bo moja punca in omenja otroke. Oče je za mene nekdo ki je podoben hitlerju in kaj čem sploh njemu to govorit, nikoli se nisva razumela, če bi nadaljevau z fuzbalom bi mogoče lahko funkcionirala, ker je to njegov svet. = ) Zakaj povedat sploh staršem, če pa imaš že jasno vizijo kaj se lahko zgodi, čemu ta obsedenost .

Prispevek uredil/a: psihoboss, 02 januar 2012 - 10:07.

He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#31 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2012 - 22:36

Jaz morem malo posodobit moje stanje. Sedaj ko sem outiran, se precej bolje razumem z očetom kot z mamo. :mrgreen:
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#32 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2012 - 10:06

In kaj je tko spremenilo njegovo mišljenje ?
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#33 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2012 - 20:25

Nič ni spremenilo njegovega mišljenja, le jaz sem imel napačne predstave o tem, kako bo to sprejel. To je vse.
Córdoba.Lejana y sola.

#34 Alien

Alien

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2012 - 00:42

Z mamo imava res super odnose. Vse ji povem razen ene stvari.
Srce mi se para, ker se ji tega ne upam povedat.

#35 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 258 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2012 - 00:56

Sama z mamo nimam več tako dobrega odnosa namreč za brezvezne stvari mi je težila in zaradi tega sem se potem tudi sama vase zaprla nekako. :solzice: In po kakem letu, ko se dejansko nisva mogle več prenašati in obe sva si vsak dan skakali v lase sem se odselila in odkar sem na svojem je malo bolje, ker nimam vsakodnevnih stikov z njo in mi posledično ne more tako težiti drugače. Je pa res da mi je pripravljena pomagati če imam kakšno resno težavo no ja to je pri meni malo krat. :P
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#36 zelena_zaba

zelena_zaba

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2013 - 18:50

midva mava super odnos zaenkrat (morm prov potrkat :) ) drugač pa svaka čast da je tko sprejela, kukr je :)

#37 najstnik17

najstnik17

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2014 - 00:03

Ce bi tastara zvedela za mojo usmerjenost, nevem kako bi reagirala samo vem, da bi zelo jezna krnek:( valda bi pol postali sovrazniki, glede na to da sem razkril mami da bi sel na operacijo mal popravek nos. Pa je rekla, da če bom sel na operacijo, avtomaticno izginila. Pac spada na starše ki so ji ful pomembn mnenje okolice kot od lastnga sina zalostno. Ravno sem ji pokazal eno sliko, v katero je ena huda punca, ki je bila nekoc fant. Rekla je da je budalo.. In sm vidu kak je reagirala pa sm raje bil tiho, krneki ugl!!! plus za mojo transeksualnost ah.. Res skoda da nimam tistih starsev k so cist kul.. Vidim da mate sreco ni kj:)

#38 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2017 - 23:49

Moja mama je top. Ko sem ji povedal zame ji ni bilo kul samo to, da ji tega že prej nisem povedal. Drugače si pa vse poveva, slišiva se vsak dan in tabu teme pri nama ne obstajajo (več). Od vseh otrok ima z mano še najboljši odnos (se vidi da sem tamav). Najbolj všeč mi je pa, ko reče: pa pozdravi mojga zeta heheeheheheh :D

#39 Tejko

Tejko

piščan'c

• Člani
  • 78 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2017 - 11:41

Moja mama je sicer zelo lepo sprejela, ko sem ji zaupal, da sem gej .... ampak nimamo pa nekih strašnih ne vem kako super odličnih odnosov ....

naša družina je pač taka ... od nekdaj smo se vsi brigali bolj vsak zase .... pri nas ni tiste ljubečnosti in objemov in zaupanja itd kot se jo vidi v filmih ali pa npr. v družini moje best frendice ....

pač, se razumeva, se pogovarjava - predvsem o službi, vsakdanjih rečeh - sicer sem redkokdaj doma, ker sem se že 8 let nazaj odselil - ampak pač je v redu in rad jo imam, čeprav ji pa ne morem zaupat kakih ljubezenskih težav ali česa takega, tudi nisva navajena, da bi se pogovarjala o osebnih zadevah - je pa vedno lepo sprejela vse moje bivše fante, ko sem jih pripeljal domov :) 

#40 Jacques

Jacques

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2017 - 21:16

Nisem še out, ampak z mamo se razumeva nekako srednje. Pač zelo sva si različna po karakterju, ona odprta, rada govori in srečuje ljudi. Jaz nisem preveč socialen tip in se raje držim zase in že to jo moti. Sicer verjetno ne bi bilo groze, če bi ji povedal, vendar imam neko blokado. Mogoče bo kaj lažje, ko se odselim in mi je ne bo potrebno srečevati vsak dan. Glede očeta pa ne morem primerjati, ker ga nimam že 17 let in se kaj dosti ne spomnem. Sem pa večino lastnosti dobil po njem (kot so ročna dela, umetnost, glasba itd.), verjetno bi se bolje razumel z njim, ne vem ...

Hominem quaero

#41 mattiec2017

mattiec2017

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 20 september 2017 - 19:15

Težko je ko se z starši o svoji spolni usmerjenosti ne moreš pogovoriti in ko veš,da boš veliko tvegal ker veš 99 % te ne bojo sprejeli.V takem primeru po moje bolje molčati.

Ko pa se osamosvojiš in na nek način nisi odvisen od staršev je prav jim razkriti kaj si to pravico imaš in tud mama ali oče imajo pravico vedet kdo si in ne čakajo celo življenje tvoje potomce.

Tako sam razmišljam.

#42 shinestar

shinestar

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 04 december 2017 - 22:30

Z mamo sva se vedno super razumela. Odselil sem se od doma, dobil fanta iz Brazilije, se porocila tukaj v Sloveniji in takrat, ko se bilo vseh teh poti konec, sem ji povedal kaj sem. Je rekla, da: Ah, la saj to sem itak vedela :) Ze prej sva imela super odnos, sedaj imava se boljsega. Sprejela je mojega moza, vcasih se bolj zanima za njega, kot za mene. Tezko se sporazumevata, ker ona ne govori anglesko on pa ne slovensko, ampak važni so itak odnosi. Vsi so sprejeli razen brata. Glavno, da je ona sprejela, za druge mi niti ni tako mar... njihovo misljenje.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov