Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Tetovaže, poslikave, piercingi ...

677 odgovorov v tej temi

#51 fresa

fresa

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2006 - 13:16

Mam tetovažo in pirsing v pički :D

LP
Ne želim biti v tvoji bližini zaradi misli, ki jih deliva, ampak zaradi besed, ki nama jih ni treba izgovoriti.

#52 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 16:35

Pred leti sem enega malo manj običajnega, P/A, ki je seveda čisto kul in ne, ne boli. Moram pa reči, da se zdi veliko bolj rajcih kot v resnici je ..
:?: Še vedno pa si želim poljubljati se s tipom s piercom na jeziku :)
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#53 Rochus nobilis

Rochus nobilis

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2006 - 19:17

jaz sem ga mel v levi bradavički. noro! kako je to fajn! edin problem je bil pozimi...ko te full zebe in bradavička nabrekne...včasih mi je tako zelo, da me je prav bolelo. ker pa se mi je začela zraven luknjice delati ena bulica, sem si ga žal odstranil - bradavički sta zaradi tega različne velikosti :evil: razmišljam da bi si ga dal delat še v drugo samo...zbiram še pogum :D
kar pa se pirsa v jeziku tiče...lupčkanje je noro dobro!!!!
Na popku pa me ravno ne privlači. glede na to, da so mi všeč kosmati popki, ta pirs niti ne pride toliko do izraza.

#54 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 18:43

mmmm pirsingi so zakon,še posebi če ga ma tip na jeziku :P
Drugače si bom jast verjetno dal delat na noska ;)

#55 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 18:45

Na jeziku zna biti simpatično, ja. 8)
Me pa odbija če bi ga kdo imel na tiču.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#56 FirstTimer

FirstTimer

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 19:04

Avatar dost pove. Tatuji so kul. Sam zdej jih nimam več. Pirsi so bli zame vedno removeable tatoos. Zato sm jih pa nosu. Lih včeri sm najdu dva, lepo lično zapakirana v vrečki. Za vsak slučaj. Če bi jih še kdaj nosu ... :)
Na dan misliš 300.000 misli. Daj se slišati!

#57 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2006 - 19:09

Oh na tiču pa res fuj...
Dobr, enim je to kul, sam men pa res ne.
Pa tut večkrat se vprašam kok lahk tak tip sploh seksa normalno :D

#58 robin

robin

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2006 - 13:42

tut jz ga imam v jeziku, pa mislim, pa mislim, da ga bom kr kmalu izvadil.... mal sem se ga ze navelical...

A so ti všeč percingi? jst ga mam na jeziku pa fuuuuuuuuul se je fajn žvalit...majke mi :pepper:

#59 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2006 - 21:39

Jaz pa nimam posebnih želja in potreb po pirsingu kjerkoli na meni, zaradi tega ne bi bil nič bolj zanimiv za druge.
Tudi paše mi ne.
Mi je pa všeč če ima tipček na obrvi rinkco, pa na ušesu več uhančkov.

#60 Fallen

Fallen

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2006 - 01:36

Pirsingi so zakon. :slayer:

Že pred vojsko sm mel 2 sam k sm šel noter sm jih moral pobrat ven.Takoj prvi teden ko sm odslužu sm si šel luknjat ušesa.Zdej jih mam kar 9 v obeh ušesih. :slayer:

Najbol mi je na šihtu ko mi folk prav kolk pirsingov mam, jst jih pa lohk nazaj kurm da nimajo jajc da bi si dali usaj enga. :evil:

Kar sepa tiče obrvi,jezika in bradavičk pa še bo. :evil:

Edino v nos ga nebi dal k mam manši problem z sinusi.Isto velja za tiča,sploh si ne moram predstavlat kako lahko folk tako seksa.
Kar me ne ubije me samo naredi močnejšega.

#61 Marushka

Marushka

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 17:25

jaz ga imam sam še v jeziku. ko sem še po partyih hodila, sem jih mela pa ene 5 (nos, spodnja ustnica, obrv, popek in zgorn del ušesa), sam ne vse naenkrat

#62 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 18:51

js nimam nobenga tatuja ali pircinga, ampak mi je zlo hot če ga ma fant v obrvi ;) (pircing da ne bo pomote hehe :)) )

Live and let live

#63 lokvanj

lokvanj

piščan'c

• Člani
  • 161 prispevkov

Objavljeno 24 april 2006 - 13:15

imam piercing v obrvi..in mi je to dovolj. brezvezni se mi zdijo uhani v popku, ker jih imajo vse punce...ni mi všeč, če posameznik pri luknanju pretirava. :o prav tako, da si da narest piercing ali tatoo zato ker je moderno...
kar se tiče tatoojev..sem premišljevala, ampak se verjetno ne bom nikol odločla, ker nikol ne bom mela dovolj denarja...če bi si pa dejansko dala kdaj delat tatoo, to ne bi bil 1, ampak 3. vem celo točno kaj bi mela in kje :D :D
i think prime numbers are like life. they are very logical but you could never work out the rules, even if you spent all your time thinking about them.

#64 Derz

Derz

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 24 april 2006 - 21:16

katere tattoo strice priporočate v Lj?

razmišlam da bi katerga obiskal preden bo vročina udarla. :mrgreen:

#65 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 00:33

jaz imam dva tatuja... sončni mrk na ramenu (dokler finte razložim vsi vidijo samo sonce) in feniksa na vrhu hrbta... načrtovanega mam še enega dementnega zajca (tistega iz filma Donnie Darko)... ker mi je ful huda prispodoba ta zajec. ampak to po poletju. pomoje grem k istemu tatu artistu kot zadnjič... norberto v madridu. on zna angleško še slabše kot jaz špansko, a sva se vse zmenla...

pirsa mam tut dva... obrv že več kot pet let in jezik dobro leto. tu bo pomoje tut ostalo... sem razmišljal o princu albertu in o pirsu med ustnico in brado, ter v ušesu tam na sredini... ko tko mal stran štrli... tisto mi je blazno seksi. mogoče edino na vrhu ušesa taka lesena palčka... take stvari si ponavadi v tujini naredim (mam srečo, da vedno poznam koga, ki je mahjen na take stvari, da mi svetuje kam naj grem)... drugi kupujejo miniaturne big bene, jaz si dam pirs al pa tatu.
Ego has landed here.

#66 †LonelyBoy†

†LonelyBoy†

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 21:44

Všeč so mi določeni tatoo-ji. Ampak ne tolko kt piercingi.. Piercingi so mi tok blazno všeč - seveda dokler so v mejah normalnosti in tudi s tem mišljeno v mejah količin..
Zelo všeč so mi piercingi v obrvi, na ustnici (le tisti, ki so konkretno na ustnici, ne pa ob kotu) in pa zadnje cajte so mi všeč tej med ustnico in brado.
A mogoče sploh kdo ve kaj več o teh. A so bol zaobljene oz. polkrožne oblike, da lahko grejo skozi ustnico v brado al kako ?
Love me or hate me .

#67 _BiBa_

_BiBa_

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 29 april 2006 - 19:31

uh...nora na tetovaže....fant jo ima na roki....njegove vlke mišice, ki jih krasi tetovaža.....njam...

tudi sama sm že razmišlala o njej....am, mogoče na ritki, na pogled samo posebnim osebcam) al pa na rami tako mičkeno....

lp

#68 *Ma

*Ma

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 30 april 2006 - 17:32

jz mam fuuuuul rada tattooje:love: ...sej k bom mal na večih financah si grem kšnga narest :mrgreen: tattooji so tut hudi na moškmu...še posebj če ma hudo postavco :rotfl: :yahoo:

#69 miska

miska

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 30 april 2006 - 21:43

enkrat ko bom zbrala pogum-mogoče takrat...nekaj na roki, ampak ziher ne kaj takega kar ima vsak drugi...nekaj takega ki me bo izpopolnjevalo :pepper:
• Omnia vincit amor

#70 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2006 - 20:07

8) jaaaaa,tatoo-ji pa piercing-i...čist hudooo!!
na tipih sploh hudo zgleda :P jst resno premišljujem d bi si vsaj za začetek dau en majhen piercing v nos (kao kamnček), kao zgleda bolj gejevsko sam I don`t think so! :?
any way, čist hudo je to! :pepper:
Podpis ni potreben.

#71 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2006 - 20:27

piercing neeeee...
mi ni všeč ne na tipu ne na dekletu...tatoo pa jaaaaa 8)
Si ga bom delu, mam že izbranega, bo sicer zelo zelo drag, samo bo vsesplošno r.dnevno darilo tak da yaaay :pepper: ...

Imam pa v načrtu tako podobno kot angelina jolie, torej bom meu na hrbtu desno zgoraj pri rami tak daljši spis, čisto male črke ...ena pesem, že izbrana hvalnica egiptčanskim bogovom in bo pomoje ful kul zgledlo :slayer:
samo drago bo, pa ok..če bo tko nekak kot mam zamišljen pol se bo splačalo 8)
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#72 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2006 - 21:24

osebno brez, ceprav sem ze razmiljal da bi nekaj gor dau, sam nisem se odlocu ne kaj ne kam.

Piercing ali tatoo mi je vsec odvisno seveda od mesta izbora in seveda pri tatooju tudi od same slike oz. napisa, in tudi od osebe same, ker ni za vsakega vse, oz. ne pase gor.

LP
Zvone
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#73 baby

baby

redni gost

• Člani
  • 361 prispevkov

Objavljeno 02 maj 2006 - 01:13

totalno sem nora in na piercinge kot na tatooje! :pepper:

tetovirala se bom, razmišljam tudi, da bi si dala prelukanti obrv :P

#74 raceing girl

raceing girl

piščan'c

• Člani
  • 131 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2006 - 10:33

Všeč so mi tattoji in tudi sama ga imam 8) . Z veseljem bi se še enkrat dala tetovirat,ampak trenutno še ne vem kaj. Na živče mi grejo namvreč razne brezpomenske vrtnice :loco: .Za izbiro svojega tattooja sem porabila skoraj eno leto,d sem popolnoma izoblikovala svojo željo. :mrgreen:
Bodi kar si //
ostalih je tako že preveč!

#75 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2006 - 10:47

Jst mam namen si na spodnjo stran roke (od komolca do zapestja),
tetovirat neki v Sanskrit-u.
Tole:
Slika objavljena

Je molitev k bogu Rami. Gre pa nekako takole (dobesedno se ne da).

Molim k njemu, ki je nad vsemi; izničevalec vseh grehov,
velik v umu vseh, ki mu sledijo. Rama je največji.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov