Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Tetovaže, poslikave, piercingi ...

676 odgovorov v tej temi

#1 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 29 april 2005 - 18:22

Zanima me, ali so vam všeč tetovaže in kako gledate na njih. So vam všeč ali vas morda odbijajo? Ste mogoče sami tetovirani ali pa ste morda kdaj razmišljali, da bi se odločili za to? Kakšni motivi pri tetovaži so vam najbolj všeč, tudi če se sami ne bi tetovirali in katero mesto se vam zdi za poslikavo najboljše?

Čemu ste bolj naklonjeni - tetovaži ali permanentani poslikavi, ki sčasoma zbledi, zakaj?
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#2 bucek

bucek

piščan'c

• Člani
  • 188 prispevkov

Objavljeno 29 april 2005 - 18:56

Hm...jest sploh ne vem kaj bi blo na svetu brez taoo-jev pa brez piercingov.

Sam še nimam tatoo-ja,ampak razmišljam,da bi si ga med glavnimi počitnicami dal na lopatico.Kaj:enga hudička,ker sem sam tud en hudiček :mrgreen:

So mi tatoo-ji fuuuuul všeč-me ne odbijajo :mrgreen:

lp :pepper:

#3 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 177 prispevkov

Objavljeno 29 april 2005 - 22:00

Tetovaža je eksogeni pigment in nimam nekakšne želje do tetovaže. Sam je ne bi imel. Če pa jo ima kdo drug, it's ok.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#4 Pia

Pia

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 29 april 2005 - 23:31

tatuji so kul,sam ne preveliki..so mejčkeni bolj sexy..
drgač so mi pa piercingi všeč..sem jih sama že skor povsod imela... 8)

#5 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 30 april 2005 - 01:17

taki mejhni, na "prepovedanih" delih telesa so ql tatooji! :pepper:

kšni velki ne pridejo v poštev. :roll:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#6 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 30 april 2005 - 02:21

sm si že hotel dat kaj majhnega, pa se nikakor nism mogel odločit kaj bi, ker se bojim da bi se naveliču.
Drgač so mi pa te stvari zelo všeč.
Sam ne tista (pralni stroj) čez cel hrbet.

#7 mirboy

mirboy

piščan'c

• Člani
  • 90 prispevkov

Objavljeno 30 april 2005 - 09:30

če je njemu ušeč je pol tud men :D
zaenkrat ga še nimam, lohk mi pa bo gdajt mal za flaširal pa si ga bom dal :?:

lp
Conscientia mille testes. Čista vest velja toliko kot tisoč prič. (Mark Fabij Kvintilijan)

#8 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 30 april 2005 - 14:03

meni so tatuji ful všeč in se grem tudi sama zdaj v bližnji prihodnosti tetovirat :pepper:
najraje pa mam kitajske znake ali pa kr neke znakece :mrgreen: aja pa črno-belo more bit barvni mi niso najbol všeč... :)

#9 LaiDee

LaiDee

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 30 april 2005 - 14:10

Pirsinge in tatuje obožujem! Sem bila svoj čas tudi sama precej prepirsana, a sem jih vso kovino skenslala, pustila sem si le uhan nad brado.

O tatuju tudi razmišljam že dolgo, a nimam dovolj poguma, ker si ne predstavljam, kaj bi bilo čez 20, 30 let, ko morda tatuja ne bi več želela imeti. :?
ČE bi se tetovirala, bi si pa dala narediti kakšno poslikavo na spodnjem delu hrbta, very very sexy :pepper:
Always remember that you're unique. Just like everyone else.

#10 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 30 april 2005 - 20:03

hehe, tisti, ki me poznajo vedo, da obozujem tako tattoje kot piercinge. nekako se mi izmenjujejo - eno leto tatu, naslednje leto piercing. hmm, oz. glede na to, da imam 4 piercinge in 3 tatuje, po zelji (zacelo se je namrec 2000, torej pred 5 leti. kar pomeni, da je matematika tukaj malo mimo, hehe)
v planu pa imam trenutno dva tatuja, ampak bo za letos samo en izbran. ali stavek v arabscini na notranjo stran podlakti (kako se to napise? moja slovenscina suxx!) ali pa en barvni na sprednjo stran leve rame (nekako takole)..
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#11 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2005 - 08:27

Sam sem kakšna dva meseca nazaj zelo resno razmišljal, da bi se tetoviral in sicer kak zelo dober tribal vzorec čez celo notranjo stran podlahti. Potem sem ugotovil, da nisem tip človeka z takšno tetovažo :D , poleg tega bi me ta velika stala preveč denarja :|, tako da sem idejo opustil. O kakšni manjši tetovaži nisem niti razmišljal, kitajske pismenke se mi še najbolj dopadejo, ampak so že znucane in neizvirne. Potem ko sem zadevo še boljše prespal, sem se odločil, da si bom raje dal narediti poslikavo, ki sčasoma zbledi, če se bom že kdaj naredil ta korak. Za zdaj me to namreč ne veseli več.

Na drugih me ne moti, če so tetovirani, v kolikor tetovaža res ni prevelika in jih ni veliko. Najbolj všeč so mi tetovaže na lopatici ali pa kjerkoli na roki, sploh na tipu. Ampak mora bit lepa, da ne izpade preveč vulgarno.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#12 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 02 maj 2005 - 15:40

So mi všeč...sam na žalost sm taka, da bi se sto posto naveličala... tko da..ne hvala, taka odločitev je prehuda zame, najbrž si nebom dala narest tatuja. Pircing..hmm..ma tut bi se naveličala..mam sam ful naluknana ušesa..toj pa tut vse.
Kar se pa tiče na partnerki....mi je bolj všeč če nima tatujev in pircingov, razn na ušeskih pa miogoče še obrv..sam popk pa kaki intimni deli..pomoje mi ne bi blo všeč, tatuji pa tut ne...ker nevem, men se zdi neki posebnga dones če tega nimaš... kt pa če maš.

#13 redangel

redangel

piščan'c

• Člani
  • 96 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2005 - 11:42

Obožujem tatuje. sama ga še nimam, ker je to kr draga stvar.
Ja kaki kitajski simboli so mi nori, pa živalce, pa ne barvni, k se mi zdi da ful čudn ispadejo.
Moja bejba ma tigra na desni roki in men je tko hot. :evil:
Sploh pa pr današnji tehniki, tud tatu ni več za celo življenje, loh ga odstraniš. Ja sam pocen pa tud to ni.
''Ljubiti pomeni prevzeti največje tveganje.To pomeni položiti svojo prihodnost in srečo v roke drugega.To pomeni, dovoliti si da zaupaš brez pridržkov.To pomeni, da sprejmeš ranljivost.''

#14 BlueGirl

BlueGirl

piščan'c

• Člani
  • 118 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2005 - 17:46

Na rami imam malega sončka, za katerega sem se odločila dobesedno čez noč. Imam ga že 4 leta, pa se ga na srečo še nisem naveličala. O novem pa tudi ne razmišljam. So mi pa tatuji bolj seksi kot piercingi. :?:
A parfum, ki nosiš ti, na drugemi drugačije diši.

#15 Smurf

Smurf

zasvojen'c

• Člani
  • 581 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2005 - 00:31

Nikol nisem razmišlju o kakšni tetovaži na sebi.. Pomoje bi se slej ko prej naveličal.

Všeč so mi recimo kakšni mejhni tatooji, črni. Kakšne velike barvne tetovaže pa fuj :?

#16 deniss

deniss

redni gost

• Člani
  • 350 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 07:39

Tatoo nebi dajal nase, ker mi ni, pa tudi če, bi se ga hitro naveličal.
Mi je pa zelo všeč piercing u jeziku. Mogoč, enkrat?

#17 MigMac

MigMac

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 15:24

jaz imam tatoo.. no ja tattoo za 5 let, ki ga imam ze dobrih 7 let.
malo je zbledel, zginil pa ni.

imela bi pa se kake 2 tatooja.

jih imam rajsi na vidnih mestih.
na rokah recimo.
zdejsnjega imam na zapestju.

piercingi mi pa niso pri srcu, ker vedno ko jih pogledam, me mal strese. :?:

#18 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2005 - 17:04

Vecina tatoo-jev, ki sem jih videla na ljudeh, mi je bilo grdih in jih ne bi imela za noben denar. Nekaj je bilo pa tudi svetlih izjem. Prevec nacickani in barvni so mi sploh grdi.

Sama sem premisljevala nekoc tudi o tem, ampak me minilo. Teh stvari bi se po moje hitro navelicala. Prav "modni" so bili nekaj let nazaj, vse babe so si jih dale tja nad rit... :roll:

Piercingi so mi pa vsec. Tipom se mi zdi, da ful pase v obrvi, zenskam pa pod ustnico naprimer... Piercingi na intimnih delih -> :|
Sama mam preluknjena usesa, mela sem pa popek, ampak pol je busi zrastel. Tud zdaj k izginja, mi ne pride na pamet, da bi dala tist spet v popek....

#19 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 00:21

Da je clovk cez celo telo poslikan, to mi ni vsec. Da pa ima kaksnga manjsega max 10 cm premera, mi je pa kul. Sam ne tko da se vsakodnevno vidi. Recimo na raki pod komolcem ... Ni mi vsec kje po nogah ali po vratu pa po prsih (razn na zenskih prsih mi je kul kak manjsi -> Rebeka Dremelj). Kul mi je na kaksnih intimnejsih predelih, pa na lopatici, na rami.
Sam mam enga manjsega (barvnega) pa kljub temu da vecinoma vidm tega ne odobrava, moram povedat da pride barvni prav kul. Ce tip zna nardit.
Razmisljam pa da bi si dal se kaksnega manjsega s kitajskimi znaki naredit. V kratkem.

#20 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2005 - 17:08

Hello,

včasih je lepo pogledati kakšno zanimivo tetovažo... ampak da bi jo sama imela? :?: Če bi se že odločila (za kakšno majšo slikico), vseeno ne bi imela permanentnega tatooja.

LP vsem.
Ljubezen je večna, dokler traja.

#21 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 07:52

Vsaj kukr sm jst slisou, ti permanentni zbledijo, izginejo pa nikol cist. Tko da ce se ze odlocas, pol dej tazga ko se bo vsaj vidu!
better blow job, than no job :oops:

#22 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2005 - 15:39

moj nazadnje-pridobljeni tatu.

KLIK
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#23 insomnia

insomnia

piščan'c

• Člani
  • 54 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2005 - 23:05

všeč ja, ampak js ne bi nikoli mela... črnobeli, ne preveliki...
če ma človek lep hrbet, pol je ful lepo videt tko tam nekje med lopaticami, malo bolj gor...
enkrat vidla žensko ki je mela tko čisto na kratko (par milimetrov) postrižene/pobrite lase in nad levim ušesom vtatuirano črtno kodo.. :P
ful dobro zgledalo... čeprav me malo tko srhljivo spominja na orwellov nihgteen eighty-four al pa na minority report oziroma na nekaj v stilu, da bi blo grozljivo če bi bli vsi na nek način označeni, "popisani"... (ok, se opravičujem za offtopic...)

#24 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2005 - 23:08

meni je tudi (pred približno tremi tedni) uspelo da sem se spravla tetovirat :) pa še bi mela :mrgreen:

drugače pa freeeky mi je ta tvoj tatoo ful všeč :)

[uredila ženska]

#25 Demetrius

Demetrius

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2005 - 11:43

kej anarhičnega? ;)

Jz ga še nimam, mogoče čez kakšno leto. Všeč so mi pa manjši pa enobarvni. Kakšni bi pa bli v starosti npr. 80 let, z enim velikim, razbarvanim, zgubanim pa povešenim tatoojem :?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov