Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Sem gej ali ne?

41 odgovorov v tej temi

#1 speaker

speaker

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 20 november 2007 - 17:29

Živjo
Zelo me privlači moški spol se pravi sem istospolno usmirjen. Z fantom še nisem bil in tud nisem spal morda tudi nikoli ne bom. Sedaj pa me zanima povsem neki nenavadnega. Kdaj lahko rečeš, da si gej sam vem, da me privlačijo moški ampak z fantom še nisem bil in tudi spal ne. Nekateri so spali z moškim in so geji kaj pa jaz. Men se zdi to, da če so mi všeč moški še ne pomeni da sem gej ali kako ???? Prosim pomagajte mi. Je pa res, da si ga vsak dan dr*am ter hkrati gledam kakšne dobre filme na računalniku o tipih. Ženske me ne privlačijo ampak samo moški.

lp

#2 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 20 november 2007 - 17:34

100% gej...joke

Zdaj bo prišla faza notranjega comming out-a, kjer se moraš v bistvu sam sprijazniti in sprejeti sebe, ter se zavedati, da si gej, ter se tega ne sramovati. Ta faza pri ljudeh traja različno dolgo. Upam, da to prebrodiš čimprej. Drgač pa gay je OK:d:d:d
Kdor molči, devetim odgovori

#3 Ihim

Ihim

piščan'c

• Člani
  • 182 prispevkov

Objavljeno 20 november 2007 - 20:03

Drgač pa gay je OK:d:d:d

speaker : nisem noben ekspert a če te vzburjajo fantje, moški pol se temu menda reče, da si gej. Tudi pri meni je tako. Se nič ne da naredit, si lahko samo priznaš ali pa ne. Kar se seksa :nerodno: tiče pa ti želim več sreče in poguma, kot sem ga premogel sam. ;)

#4 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 20 november 2007 - 21:13

Spolno usmerjenost načeloma definira privlačnost do istega oziroma nasprotnega oziroma obeh spolov. Izkušnje gor ali dol - pomembno je, kdo ti je všeč. ;)
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#5 anis

anis

biskvitek

• Člani
  • 43 prispevkov

Objavljeno 20 november 2007 - 23:01

Se strinjam s predhodniki in to da ne spis s fanti te ne naredi nic manj geja.

#6 speaker

speaker

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 21 november 2007 - 00:18

Se strinjam s predhodniki in to da ne spis s fanti te ne naredi nic manj geja.

In kaj si naj kar lepo na jasnem priznam in povem bližnjim. Morda v mojem četrtem življenju. Hormone si pa tako ali tako potešim z saj veste z filmi in D??????M. Si pa srčno želim, da nebi nikoli imel splne odnose z moškim ravno zaradi aids-a in drugih bolezni,hvala ampak ne. Obstaja danes adsl in samo lahko rečem gledat in uživat in bo najbolje........
lp

#7 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 21 november 2007 - 00:23

speaker, zakaj pa take hard frustracije, kar se tiče priznanja (mogoče res samo sebi na začetku, pa je čisto dovolj) in sploh nekaj najlepšega: sexa?
Kakšne bolezni vendar?! Pa sej nismo zdej usi gay-i kužni?! :jazne:
Resnično ne vem, zakaj si odpiral novo temo in postavljal vprašanja na forumu, če boš tako ali tako "pobegnil" pred resnico in se zatekel k "adsl zabavi"? :kava:
Sori, ampak totalno otročje.
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#8 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 21 november 2007 - 00:26

speaker kako pa sam gledaš na to? Te je sram, da raje pogledaš za fanti? Si želiš kdaj izživeti svoje fantazije? Ni se ti treba obremenjevat z izrazi in nalepkami, in čeprav imaš rajši fante, to še ne pomeni, da moraš povedat takoj in povedat vsem. Niti se ti nikamor ne mudi, kakorkoli se boš že odločil živet. Smo pa včasih vsi bili v tej fazi, vsaj večina tukaj je daleč ali nedaleč nazaj razmišljala o istih rečeh in iskala iste odgovore.

Bolezni med homoseksualci so nekako stigmatizirane. Nikar ne misli, da ženske ne morejo postati HIV+ ali virusa prenašati! Obstajajo pa tudi zelo zanesljiva sredstva za zaščito.
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#9 inxs

inxs

redni gost

• Člani
  • 325 prispevkov

Objavljeno 21 november 2007 - 00:34

Poleg tega pa ponavadi uporabiš zaščito, a ne? Sicer pa, a misliš, da če boš spal z žensko, pa ni nobene možnosti, da dobiš HIV ali pa katero drugo spolno prenosljivo bolezen.
Če te pa spolno privlačijo samo moški in si izmišljuješ rahlo butaste izgovore, zakaj s tipom nočeš spat, bi pa uporabila izraz, ki tebi morda ne bi bil všeč... mene pa bi stal kakšnega ukrepa na forumu... :mavrica:

Everything happens to everybody sooner or later if there is enough time.

#10 Ihim

Ihim

piščan'c

• Člani
  • 182 prispevkov

Objavljeno 21 november 2007 - 12:22

Če te pa spolno privlačijo samo moški in si izmišljuješ rahlo butaste izgovore, zakaj s tipom nočeš spat, bi pa uporabila izraz, ki tebi morda ne bi bil všeč... mene pa bi stal kakšnega ukrepa na forumu... :mavrica:

Lahko ugibam kateri izraz si mislila? Oprezna rit bi se mi zdel kar v redu.

Speaker mislim, da te, ne glede na napisano, vsi močno razumemo. Kot so že predhodniki rekli, če imaš tovrstna nagnjenja je, če nič drugega, fer, da si jih priznaš. Svetujem pa, da se ne zatekaš samo k sanjarjenju ob slikcah in filmih. Pomemben je tudi stik z dejansko, ljubljeno osebo - predvsem za tvoje zadovoljstvo in izpolnjenost. Če pa misliš, da bi ženski lahko dal vso pripadnost, ki bi jo dal fantu, raje pojdi s punco. Je lažje.

#11 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 21 november 2007 - 16:02

Odprta tema ima jasen naslov. Vsi "off topici" so bili izbrisani. Speaker tebe pa javno pozivam, da se držiš teme, pravil foruma in tudi osnovne logike glede na temo, ki si jo odprl prav ti.

Lep pozdrav, glorious
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#12 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 23 november 2007 - 14:03

Kot so že napisali nekateri pred mano, je bila najbrž večina nas v takšni ali podobni situaciji, kot speaker. Čas naredi svoje, veliko ljudi pusti takšne težave za sabo in začne normalno uživati svoje življenje brez slabe vesti, ker so drugačni od večine. In pozabimo, kako je bilo v tistih časih, ko bi dali vse, da bi bili hetero.

Prosim vas, da s svojimi sarkastičnimi komentarji ne jemljete volje ljudem, ki jim lastna seksualnost predstavlja konflikt in si sami ne znajo pomagati. Če se vam ne ljubi napisati kakšne tople besede v podporo, vsaj ostanite tiho in ne poslabšujte že tako neprijetnega stanja.
Vsi neprimerni prispevki bodo dosledno romali v arhiv.

Hvala.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#13 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 23 november 2007 - 15:19

Speaker, kot so ti že drugi povedali, vzami si čas in o vsem dobro premisli in si priznaj, da si pač gej.
Vsi smo morali iti čez to fazo, nažalost družba kljub aktivizmu še vedno ima močen vpliv na večinsko mnenje in na vso problematiko, ne ukvarjaj se z drugimi, ukvarjaj se s sabo, pa si poišči nekoga, s katerim bosta srečna.
Mislim, da je najtežje imeti v sebi neizživete fantazije, glede bolezni pa, bodi previden, pa se drži tistega "pamet v roke, kondom na glavo".!

#14 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 23 november 2007 - 17:10

Amm, baje je sex s pravo osebo 400 krat boljši od virtualnega. Če bi ljudje v kameni dobi zaradi varnosti ostajali samo v jamah, bi od lakote pomrli. En ameriški predsednik je dejal: "Tisti, ki se je zaradi varnosti pripravljen odreči svobodi, bo izgubil oboje in pridobil nič.
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#15 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 23 november 2007 - 18:36

preprosto povedano si homesexsualec ...gej pa boš takrat ko boš to sam sprejel :)

#16 speaker

speaker

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 24 november 2007 - 02:24

Ali se vi sploh zavedat v kaj se spuščam-o.
Nekateri nam bi rekli, da smo duševno prizadeti, pedri usrani, homiči, pedofili,idioti....veste takih besed ne maram slišati in me hudo prizadenejo. Še tole, da se bom pa s fantom sprehajal po mestu in se držala za roki si bom pa še večjo sramoto naredil. Odziv ljudi okoli nas. Da o domačih ne govorim pomoje bi me mati in oče dobesedno potolkla pa čeprav niti ne vesta kaj je to biti gej. Veste kakšen udarec je to dva moška za starše. Je pa res, če bi kdaj šel v kakšne detajle s fatnom bi se pa absolutno dobil na skrivaj, da nebi noben vedel le tako bom zadovolil sebe, nasprotnika in ne bom prizadel domačih. Sorodnikov pa imam ogromno. Moj oče je imel 12 bratov in sester, mati pa 6 bratov in sester veste koliko imam bratrancov, sestričen.......in, da vsi to zvejo si naredim sramoto.

Sam vem, da se bom mogu s tem sprijazniti, ni kaj, biti gej ni enostavno sploh pa iskati partnerja tako kot, da bi iskal šivanko v kupu sena. Pa tud nekaj sem razmišljal, da bi mogoče v bližnji prihodnosti odpotoval v svet. Konc koncev čas bo dal svoje.

#17 seelent

seelent

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 24 november 2007 - 05:08

Včasih je bolje, da ne veš, v kaj se spuščaš. Sam sem sicer vedel, vendar me to ni ustavilo. Imel sem hude psihične probleme s coming outom, ampak ne pred družino, temveč pred prijatelji. Svojim najboljšim prijateljem nisem upal tega "priznati" in sem pri svojih 15h letih doživel nekakšno depresijo in hud asocialni moment (ki se sicer še vleče, ampak nima veze s homoseksualnostjo), ki ga je (začuda) samo še okrepil moj trud, da bi se s "svojo vrsto" srečeval skrivaj. Tako sem šel v Tiffanyja iskat prijatelje, našel pa vse kaj drugega....

Jap, nekateri bi nam rekli, da smo "duševno prizadeti, pedri usrani, homiči", ampak saj bi tudi tistim, ki se v šoli učijo, rekli prokleti zagamani piflarji in tistim, ki delajo z računalniki, dolgočasni nedružabni mozolarji in samohranilke bi oklicali za pocestnice, ki jih nobeden noče, in kadilcem bi rekli fašisti smrdeči in vegetarijancem zelenjadarji nju-ejdževski in liberalcem komunajzarji rdečkasti... Za vsakega se najde ignoranstki izraz, bolj ali manj izviren... Tudi jaz ne maram slišati takih besed, vendar me ne prizadenejo, ker vem, da v sebi nosijo zgolj sovraštvo ali vsaj odkrito neodobravanje, ki izhaja iz nerazumevanja, ignorance ali preprosto pomanjkanja izobrazbe.

Sramota z držanjem za roke? Odvisno kje. Sredi Zg. Kašlja sicer verjetno, v Ljubljani pa komaj vredno obračanja vratov...

"Veste kakšen udarec je to dva moška za starše." - LOL! Kašen že? LOL! Sicer te razumem, ampak si se tako lepo izrazil, da nisem mogel zadržat glasnega smejanja.

Sorodnikov imaš ogromno? Pri meni ni kaj dosti drugače. Moja družina šteje samo v fotrovi veji približno 25 stricov in tet, od katerih vsako leto spoznam kakega novega bratranca / sestrično v drugem / tretjem kolenu in prav presenečen sem nad njihovo odprtomiselnostjo, glede na to iz kakšnih rovt večina prihaja. Če pa komu kaj ni všeč, hej!, meni tudi niso všeč vonj po kravah, tvoj način prehranjevanja in politične preference, pa se zato še vseeno lahko razumeva, ali pač ne?

Sramota je relativen pojem in je predvsem način sprejemanja močnega neodobravanja okolice, ki pa je NIČ v primerjavi z notranjim konfliktom, ki ga biješ, če živiš "dvojno" življenje. Če si dovolj samozavesten, te "sramotenje" ne bo ganilo, medtem ko ti bo skrivanje odvzelo vso notranjo integriteto (in posledično psihično zdravje, razen če si mazohist ali hinavec).

Se opravičujem za ostre besede, ne me napačno razumet, bil sem v popolnoma isti situaciji, ampak konformizacija bo samo otežila tvoje življenje in življenje vseh gejev, ki pridejo za nami. Moje razmišljanje je tako, da družina, ki te ne sprejema takšnega, kakršen si, ni nobena družina ampak ena sama muka. In če ji pač ne uspe sprejeti svojega družinskega člana, si ga ne zasluži, prav ta član pa ima možnost ustvariti si svojo družino, ki morda ni tako številčna, je pa prijazna in razumevajoča do svojih članov - in to je po mojem definicija družine.

In še to, da zaorkožim v okviru teme, comming out ni lahka stvar in je predvsem dolgotrajen proces, ki v bolj zabačenih družbah lahko traja znova in znova celo življenje. Pomembno je, da se ne skrivaš sam pred sabo in pred svojo najožjo družbo, ki jo zagotovo potrebuješ, da si lahko sproščen in se spočiješ po celodnevnem delu, učenju ali izletu v naravo...

Vzem si ga na izi, al kako so repal uni... And don't be in denial, kot se glasi prvi ukaz, ko prideš na AA rehab. (P.S.: partnerja ne smeš iskat, on mora iskat tebe, če se mal pohecam)
v4sw6CHJMUYhw5ln5/6pr7Ock4ma8u7Lw2m5l6/7Ui6COgedit/e9t3Mb9GHMOSTen5a2Xs6GMSr8p-6.62/-6.77g5

#18 gregor

gregor

piščan'c

• Člani
  • 95 prispevkov

Objavljeno 24 november 2007 - 10:45

seelent, mi je všeč kar si napisal - zdaj ko razmišljam o preteklosti sem tudi jaz šel skozi neko fazo družbene izolacije v srednji šoli, ko sem mislil...da me nihče ne razume, da sem poseben ker so mi všeč fantje...če bi zdaj imel to znanje, ki ga imam danes...bi si znal drugače pomagati.

Najbolj všeč mi je pa ta, da mora partner iskat tebe...v bistvu je tle zlo dosti resnice:)))

Dober, pošten, samozavesten outiran fant...dobro blago se samo hvali:)

#19 Ljubjanski ZMAJ

Ljubjanski ZMAJ

piščan'c

• Člani
  • 168 prispevkov

Objavljeno 24 november 2007 - 11:12

Jaz pa mislim da človek trpi dokler se v sebi zatira in skuša živeti življenje, ki ga od njega pričakujejo drugi. Češ, kaj bodo drugi rekli in podobno. Nikjer ne piše da je treba vse takoj svoji žlahti povedati in ne vem kaj. Nikjer ne piše da moraš svoje življenje (!) žrtvovati samo da bo cela četa stricev, tet, sosedov... srečnih.
Tudi sam izhajam iz zelo verne družine, dokaj velike in ko se je izvedelo da sem gay ( sem povedal ko sem bil 100000% prepričan vase in v svojo podporo) so se pač eni obrnili vstan. Pa kaj potem. Takih ne potrebujem v življenju in hvala bogu da sem videl kdo mi je resničen sorodnik in prijatelj. Tudi veliko tet in ostalih sorodnikov je ki pač z mano zaradi tega ne govorijo in zaradi tega še ni konec sveta. So pa ostali tisti, ki me sprejemajo. Npr, moje tete in strica pač nič ne zanima z kom jaz počnem tiste svari in tako naprej. Tudi se ne zanimam z kom oni kaj počnejo.
Več info preko ZS.

#20 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 24 november 2007 - 13:00

Zanima me, ali ti že živiš na svojem oz. živiš še doma pri starših=?? Kaj pa s tem, če si gej prizadaneš starše? Je res, da je na začetku za vsakega starša malo šok, pač ko zve in mu poveš, da nebo vnukov, sicer pa imajo priložnost te sprejet takšnega kot si. oz. te ne sprejet in bodo oni na slabšem, ker bodo izgubili dobro osebo.

Na začetku posta si tudi napisal, da te besede, peder, homič, mislim, da je bila celo beseda pedofil napisana.......hallllllloooooooo????
Zakaj pa tebe to prizadane? Saj če si gej potem nisi pedofil, to sta 2. različna pojma in povezujejo ju tisti, ki so zelo ozko razgledani.

Če boš želel enkrat srečno življenje, ti priporočam, da začneš samega sebe analizirati, kaj si želiš v življenju, kaj bi rad, ampak pri tem ne gledaj zraven na vse strice in tete, pa bratrance in sestričen, ker v končni fazi je življenje TVOJE in si ga lahko sam krojiš.
Kdor molči, devetim odgovori

#21 speaker

speaker

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 25 november 2007 - 00:37

Zanima me, ali ti že živiš na svojem oz. živiš še doma pri starših=?? Kaj pa s tem, če si gej prizadaneš starše? Je res, da je na začetku za vsakega starša malo šok, pač ko zve in mu poveš, da nebo vnukov, sicer pa imajo priložnost te sprejet takšnega kot si. oz. te ne sprejet in bodo oni na slabšem, ker bodo izgubili dobro osebo.

Na začetku posta si tudi napisal, da te besede, peder, homič, mislim, da je bila celo beseda pedofil napisana.......hallllllloooooooo????
Zakaj pa tebe to prizadane? Saj če si gej potem nisi pedofil, to sta 2. različna pojma in povezujejo ju tisti, ki so zelo ozko razgledani.

Če boš želel enkrat srečno življenje, ti priporočam, da začneš samega sebe analizirati, kaj si želiš v življenju, kaj bi rad, ampak pri tem ne gledaj zraven na vse strice in tete, pa bratrance in sestričen, ker v končni fazi je življenje TVOJE in si ga lahko sam krojiš.

Živim na veliki kmetiji pri starših in pri bratih, sestri. Pod veliko kmečko hišo nas je 7.
Hm pozabil sem vam še povedati, da se zdravim za bolezen depresijo. Tablete jemljem komaj 2 meseca.
In kaj, če živim še pri starših, doma je ogromno dela, jaz nisem prvi rojen tako, da sem samo pomagač, občasno delam preko študenta in upam, da bom v prihodnosti dobil solidno službo.

#22 seelent

seelent

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 25 november 2007 - 02:13

To, da živiš doma in da pomagaš na kmetiji, se meni osebno zdi lepo in koristno. Tudi sam živim v sedemčlanski družini in se v njej precej udejstvujem, kar mi pomeni zelo veliko. Še veliko težje je kar tako popolnoma se ločiti od družine, če si nanjo (in ona nate) navezan. Namenil bi ti samo (še) kopico pomirjujočih besed. Bolj kot boš svojo "bolezen" sprejemal kot nekaj naravnega, običajnega (kot nekaj, kar sploh ne potrebuje izrecnega poudarka...), manj bo negativne reakcije iz okolice.
Je pa očitno, da bi se rad izpovedal in zadihal svež svobodni zrak. Gotovo lahko komu resnično zaupaš (vendar vseeno ne bodi prehiter), internet je sicer priročna, ampak hladna in brezsrčna rešitev.
In glede na to, da so te nekateri sprejeli s precej grobimi besedami, pridodam še tole: čestitam za pogum! Prvi korak si že naredil. A ni super, da ti internet nudi določeno mero anonimnosti? Počasi, ko boš siguren, naredi naslednji korak itd. Največja muka je, če se počutiš krivega tako, da ne moreš pogledati v oči svojim staršem, in tega se moraš rešiti. NISI KRIV!

(globoko opravičilo za pretirano čustvovanje, shizofreno strukturo odgovora in predpostavko o izvoru omenjene depresije - resnično ne odobravam zdravljenja z antidepresivi, to leti na medicino, ne na paciente)

Prispevek uredil/a: seelent, 25 november 2007 - 02:14.

v4sw6CHJMUYhw5ln5/6pr7Ock4ma8u7Lw2m5l6/7Ui6COgedit/e9t3Mb9GHMOSTen5a2Xs6GMSr8p-6.62/-6.77g5

#23 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 26 november 2007 - 16:26

Ob vprašanju ali si gej ali ne, se ne bom niti ustavljal, ker oba veva, da to ni več vprašanje.

Vem da bo težko, ampak vedi, da vsi tvoji prijatelji, starša, bratje in sestre, strici pa tete, bratranci in sestrične skupaj ne bodo zaradi tvojega razkritja trpeli toliko, kot boš ti trpel, če si boš dejstvo, da si gej, do konca življenja tajil. Ja, ljudje so butasti in zlobni, ne bodo razumel in marsikatero žaljivko boš lahko slišal, tako od tujcev, kot od sorodnikov in znancev. Če ne zato ker si gej, bodo pa kaj drugega našli, da ti bodo pod nos metal. Tako pač je. Vsi mislijo da so najpametnejši in da imajo edini prav, kaj je normalno in kaj ne. Kdo pa sploh pravi, da morajo vsi vedet za tvojo spolno usmerjenost? Zame vedo starši, brat in njegova punca in nekaj ljudi, ki jim pravim prijatelji. To je morda 10% od ljudi s katerimi imam stike vsaj enkrat na teden. Ob popoldnevih in vikendih se družim še s kopico ostalih, ki jim ne nameravam povedat, pa ne zato, ker bi me bilo strah njihove reakcije, ampak zato, ker se jih trenutno to čisto nič ne tiče, kot se mene ne tičejo njihove ljubezni.

In še nasvet od sodepresivca: nobena tableta na svetu ti ne bo pomagala, če si boš tajil ali se sramoval tako pomembnega dela svoje osebnosti. Tablete ti dajejo samo počitek in priložnost, da nekaj ukreneš proti depresiji. Če hočeš popolnoma ozdraveti, moraš predvsem veliko delati na svojem razmišljanju in dojemanju samega sebe in sveta okoli tebe.
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#24 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 26 november 2007 - 16:46

Jst bi se pa s seelent-om najbol strinjal.
Mislim, da ti je dal res pametne nasvete, ki jih je vredno upoštevat. Največji je strah pred samim sabo, ko boš sebe sprejel takega kot si in ko se ne boš zavestno obremenjeval z mnenji drugih, boš lažje zadihal in tako kot so že predhodniki povedali ti je internet v veliko pomoč.
Ko sem bil sam v tej fazi sem tudi mislil, da sem edini in največ sem moral narediti na sebi, da se ne obremenjujem z mnenji drugih, ampak živim kot živim, ko pa se bom moral outirat, bom se pa takrat prilagajal situaciji.

#25 traveler

traveler

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2008 - 15:51

Živjo
Zelo me privlači moški spol se pravi sem istospolno usmirjen. Z fantom še nisem bil in tud nisem spal morda tudi nikoli ne bom. Sedaj pa me zanima povsem neki nenavadnega. Kdaj lahko rečeš, da si gej sam vem, da me privlačijo moški ampak z fantom še nisem bil in tudi spal ne. Nekateri so spali z moškim in so geji kaj pa jaz. Men se zdi to, da če so mi všeč moški še ne pomeni da sem gej ali kako ???? Prosim pomagajte mi. Je pa res, da si ga vsak dan dr*am ter hkrati gledam kakšne dobre filme na računalniku o tipih. Ženske me ne privlačijo ampak samo moški.

lp

Jezs marija :mrgreen:
ko sem prvic prebral uvodno sporocilo so se mi kar oci obracale :roll: in sm si rekel pa to je joke, zato da nekdo zafrkava folk in da se sploh kaj pise gor.
Ma vidim, da ste se razpisali. Kr se vedno mislim, da je joke bom kratek:
1. ali se sprijaznes da si 100% gay, pedercina, queer, homo, topli bratec in si bos uredil pocasi zivljenje tako, da bos lahko lazje zazivel in si poiskal tipa, :navijacica: :mavrica: :navijacica:
2. ali pa lahko to mirno zanikas do konca svojih dni, se naprej jemljes antidepresive in se ga nalivas z alkoholom, da bi pozabil na tisto kar ti roji po glavi in bos pri 50-ih nadlegoval mlade fante v javnih straniscih, se skrivoma plazil po gay kruizing placih in zakotnih plazah za anonimen sex s komerkoli se te bo usmilil. :deda: :buu:
Jaz predlagam, da vzames prvo varianto ker ti bo veliko bolje. :mavrica2:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov