Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

11 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 415 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 RoooKi

RoooKi

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2018 - 16:28

Hej hoj kako ste? Namrec iscem fanta ki je pripravljen it z nekom kaj da se razvije lepo in dolgo zvezo. Namrec sem res razucaran ker vsi sex in odgovor NISI MOJ TIP IN SI PREMLAD. Res da sem mlad 22let ampak v zivljenju me je ful nek naucilo veliko pomenov. Vec ti povem ob zasebnem sporocilu. Javite fanti do 45let. Lp

#3 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 23 junij 2018 - 22:04

Sem David, štejem 19 pomladi in sem načeloma za vse od kavice do posteljne gimnastike (pripradnice nežnejšega spola izvzete iz slednjega), dokler šteješ maksimalno 6 pomladi več kot jaz in se zaštekava. Vse o mojih interesih izveš v mojem podpisu, ki ga uporabljam na tem forumu (pod črto, pod tukaj napisanim. Za več info ZS).

Ampak ne, resno. Piši, če si pripravljen/a iti na kakšno kavo in si iz Maribora/Ptuja/okolice.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#4 King

King

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2018 - 20:48

Hej, nov na forumu, star 22 let iz maribora, odprt za vse.

Če si okoli mojih let, mi kaj napiši. :D

#5 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2018 - 08:26

Prišel je čas ko odpiram nov nepopisan list v svojega življenja.
Najti želim predvsem iskreno osebo ki ji ni tuja gejevska ljubezen in je pripravljen zajeti gay life "z polno žlico".
Najlepši so trenutki ko ljubiš in živiš v dvoje....
Čas je da odpreš srce,obrišeš prah iz svojega srca,preženeš sivino in zaživiš znova.
Si romantičen ljubeč....?
Oglasi se čaka te resen tip

#6 aljazzz19

aljazzz19

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2018 - 11:49

Pozdravljeni! :D

Star sem 20 let, študent.

če si za kakšno avanturo ali prijateljstvo mi piši :D 

Moj mejl: greenday.dvorak@gmail.com

#7 SanjamSanje

SanjamSanje

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2018 - 12:10

Hojla,

22-letnik v iskanju sprva klepeta, nato pa mogoče še česa več, če bo namenjeno ...

Če ti je do pogovora, piši, z veseljem poklepetam :)

Bodite lepo :adijooo:

#8 Base

Base

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2018 - 13:18

Pozdrav ;)

Sem 21 letnik iz okolice Maribora. Rad hodim na sprehode, potujem, se ukvarjam z glasbo, kafetkam, se pogovarjam ;) sem direkten in iskren. Nisem suh, nisem debel. Ce hoces nekaj na hitro skakat med rjuhe, si reči kar sam adijo, če pa hočeš prijateljstvo in če bo kemija kaj več pa ne vem, zakaj še nisi v zasebnem sporočilu razmišljujoč kaj mi boš napisal :)

Nisem obsojevalen, imam pa kriterije kaj mi je všeč, kot vsak :D

Če se me nisi vstrašil in imaš 5 minut mi kaj napiši pa bomo videli če je to to :) odpišem vedno, ampak bolj zvečer ker sem popoldan v službi :)
Kriteriji: do 26 let, ne več kot 190cm, normalne postave, prijazen, iskren, potrpežljiv, ne vsiljiv :)

#9 umetnicek

umetnicek

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2018 - 11:28

Živjo! :) 

Sem 23 letnik iz Celja oziroma njegova okolice, študijsko večino časa živim v Ljubljani. :) 

Zelo rad se pogovarjam, kofetkam, tudi sprehajam ali pa se pač samo cartam. :) Sem ustvarjalno bitje, zanima pa me praktično vse. 

z veseljem poklepetam, z veseljem se domenim za kako kavo, z veseljem - če nama bo - tudi za kaj več! :) 

pište, pište!  :objemfanta:

#10 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2018 - 21:51

Hej!

Ti je dolgčas in bi klepetal? Pošlji sporočilo in mogoče te čaka noro dober klepet in dobra družba.

#11 trendline28

trendline28

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2018 - 15:44

33 letni, iz zaledja Kopra, ljubitelj morja, sonca, dolgih sprehodov in narave, željan spoznati simpatičnega, optimističnega fanta, cca 26 - 34 let...Več pa v klepetu in na 4 oči :mezik:

#12 IAN24

IAN24

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2018 - 15:28

Iscem tisti 1% za kaj smiselnega. Za iskrenega, zrelega, diskretnega.... starost nekje do 32.... pisi pa vidiva ;)

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov