Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

10 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 414 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 Efia

Efia

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 01 januar 2018 - 20:47

Živijo!

S punco (ena študentka, ena absolventka) iščeva družbo v Ljubljani. Iščeva par ali pa posameznika, ki je sproščen, odprt in pripravljen z nama iti na kuhano vino, kavo, sprehod, bowling ipd. Ne grizeva in bova ful veseli vsakega povabila na druženje!   :sonce:

Don't go through life, grow through life.

#3 mitek

mitek

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2018 - 21:08

Pozdravljeni,

star sem 30 let in manj kot leto dni že živim v Lj, kjer delam (po rodu sem štajerc) in bi rad spoznal koga... Da razširim krog ljudi tudi v teh krogih.

Mitek

#4 Ancort

Ancort

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2018 - 23:28

Zdravo!

V zadnjih letih sem se posvečal naprej študiju, zatem delu, tisto bolj osebno področje pa zanemaril. Zdaj sem začutil, da bi rad spoznal fanta za nekaj več.
Tem stranem in razni socialnim omrežjem ne posvečam veliko časa: raje imam življenje in stike izven. 

Zanimal bi me nekdo, ki prav tako ve, kaj bi rad.

#5 umetnicek

umetnicek

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2018 - 17:16

Hejhoj! :) 

23 letni (skoraj)štajerc, ki že nekaj let študiram in živim v Ljubljani, bi z veseljem spoznal koga podobnih let ali tu naokrog za klepetanje ali druženje in vse podobno. 

Zanima me svašta, rad se pogovarjam, kofetkam in sprehajam. Večino svojega časa posvečam umetnosti in kulturi, ni pa to edino moje zanimanje. Rad potujem in sem dobre volje. Rad spoznavam nove ljudi. 

Če jih tudi ti - zelo bom vesel tvojega pisanja. :) 

#6 trendline28

trendline28

piščan'c

• Člani
  • 58 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2018 - 09:57

32 letnik, samostojen, iz zaledja Kopra, ljubitelj narave, morja in sonca, dolgih sprehodov, živali. Se rad pogovarjaš in izmenjuješ mnenje ter poglede/izkušnje? Lahko debatirava od A do Ž :mrgreen: .

Željan spoznati fanta cca 24 - 33 let podobnih interesov za skupno življenje v dvoje :mezik:

#7 coolboy

coolboy

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2018 - 17:42

Kakšen prijazen in simpatičen fant do 23 let iz mb ali okolice za kakšen chat? :D 

#8 LMS

LMS

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2018 - 16:28

Živjo!

Isčem fanta iz okolice Ljubljane za kakšno pivo, kavo... star sem 23 let, prihajam iz Ljubljane. Rad se pogovarjam o vsem, ne bo nama dolgčas :) več na ZS :)

#9 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 255 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2018 - 16:12

Jaz bi pa rad spoznal kakšno trans žensko ali možakarja za pijačo in druženje, s čimer tudi dejansko mislim pijačo in druženje :) Rad bi več trans družbe v svojem življenju. 

This is the real me. 

#10 aljazzz19

aljazzz19

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2018 - 22:09

Hooooj!

Iščem gaya, ki bi bil pripravljen za pogovor in prijateljstvo. Morda nekoč tudi kaj intimnejšega :)

Star sem 20 let.

Če si za, piši na:     greenday.dvorak@gmail.com

#11 nima1

nima1

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2018 - 12:27

Živijo

Rada bi spoznala kakega prijetnega fanta za kako kavico in karkoli že nastane iz tega. Nimam nobenih pričakovanj. Vem pa D je ful gayov fuul lepih, pojedla bi vs xD

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov