Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

4 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 414 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 wynter

wynter

nov na sceni

• Člani
  • 209 prispevkov

Objavljeno 04 april 2018 - 23:24

pozdrav vsem!

sva par, oba sva bi in bi rada spoznala kakšnega zanimivega fanta za druženje. jaz (punca) sem veliko v lj in bi bila zelo vesela, če bi se mi kdo pridružil ob kaki kavici. sva oba dolgolasa metalca (drugače zelo prijazna in normalna človeka, kjub izgledu :P) ne poznava nobenega bi fanta pa bi nama bilo zelo zanimivo koga spoznati, ker se sploh on malo nelagodno počuti ob dejstvu, da je pač bi, se še ni uspel čisto sprijazniti s tem ... aja, on 25, ona 35 (po duši pa ne več k 20 :P ) ljubljana in gorenjska.

#3 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 269 prispevkov

Objavljeno 06 april 2018 - 13:25

Pozdravljeni, sem slepa oseba. Rad bi spoznal fanta, ki bi me imel rad. Vizuelni izgled ni tako pomemben ni pa nepomenben. Sem 37. letnik. Pogoj je le ta, da se ujameva v čustvenem in partnerskem odnosu. Če koga zanimam sem dosegljiv na zs.

#4 Some1lost

Some1lost

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 13 maj 2018 - 17:58

Hey guys! (:
Hm, želela bi spoznati kakšnega biseksualca.. ugotavljam namreč, da jih iz svojih krogov poznam zelo malo. Če ti je do druženja, kavic, sprehodov, pogovorov ali pa samo do dopisovanja in si starosti nekje od 22-30let, mi lahko pišeš. (:

(Seveda bom vesela tudi kakšnega novega 'gay-prijatelja').

Hit me back. ^^

#5 trendline28

trendline28

piščan'c

• Člani
  • 59 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2018 - 10:03

33 letni, samostojen, iz Kopra, če se rad pogovarjaš, sprehajaš, klepetaš ob kavi ali kozarcu vina imaš rad morje in kopanje oglasi se z sporočilom in kontaktom. Zaželjeno med cca 28 - 38 let.

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov