Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Spoznaj me

6 odgovorov v tej temi

#1 Uredništvo MF

Uredništvo MF

Uredništvo foruma

• Uredništvo
  • 416 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2007 - 19:14

Pozdravljeni, forumašice in forumaši!

Pred vami je tema, namenjena zasebnim stikom oziroma spoznavanju uporabnikov preko zasebnih stikov. Omogoča vam, da objavite prispevek z vašim opisom in napišete, kakšne ljudi želite spoznavati. V tej temi veljajo vsa pravila za uporabo Mavričnega foruma, poleg njih pa še:

1.) Prosimo, da dosledno spoštujete naslednje pravilo: PREPOVEDANI SO OGLASI, KI NA KAKRŠENKOLI NAČIN GOVORIJO O SPOLNOSTI OZIROMA SPOLNIH AKTIVNOSTIH. Takšne oglase bomo nemudoma brisali in avtorja ali avtorico kaznovali s prepovedjo sodelovanja na Mavričnem forumu.

2.) Ta tema je namenjena zgolj objavi lastnih zasebnih oglasov, ne pa tudi odgovarjanju na prispevke drugih uporabnikov. Za odgovore uporabite ZS (zasebno sporočilo) ali drug način za vzpostavljanje stika, če je le-ta v prispevku objavljen. Prispevke z odgovori bomo dosledno brisali.

Način, kako uporabniki stopijo v stik z vami, si izberete sami, vsekakor vam odsvetujemo objavo osebnih podatkov in telefonskih številk. Če boste te podatke vseeno objavili, sami nosite odgovornost za morebitno zlorabo. Mavrični forum ne prevzema nikakršne odgovornosti.

Dovoljena je objava vaših osebnostnih in vizualnih lastnosti (telesna višina, teža, barva oči, las, itd ...), vendar tako, da prispevek ni v nasprotju s pravilom v točki 1.

Čeprav sta v Ženskem in Moškem kotičku ločeni temi, ne pomeni, da z oglasom ne smete sodelovati v temi za nasprotni spol. Če želi dekle spoznati fanta, je seveda dobrodošla tudi v Moškem kotičku in obratno. Oglasi bodo po 2 mesecih izbrisani. V primeru, da hočete oglas obdržati, pred iztekom 2 mesecev obvestite moderatorje kotička ali pa ponovno objavite oglas.

Uredništvo Mavričnega foruma si pridržuje pravico, da zgornje besedilo prenovi in ga razširi z novimi pravili ali v primeru neresnosti in zlorab temo ukine.

V upanju, da boste spoznali čim več zanimivih ljudi, vas lepo pozdravljamo!

Uredništvo Mavričnega foruma

#2 uzivac76

uzivac76

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 29 september 2018 - 13:30

star sem 42 iz lj. zadnje čase redno fantaziram o moškem.filmi mi niso več dovolj rad bi probal v živo.bodi mojih let. 

#3 22_cuddling

22_cuddling

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2018 - 15:53

Sem 22 letnik iz okolice Celja  :kuku:  Sem bolj zadržane sorte, miren ...

Iščem nekoga ki mi je lahko podoben ali pa tudi ne, nekoga ki zna tudi poslušati, ne samo govoriti  :mrgreen: Za kakšno pijačo, prijateljevanje, crkljanje, posteljne radosti  :akcija:

Če se najdeš v opisu, ne študiraj preveč  ;) ! 

#4 boyce91

boyce91

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 30 oktober 2018 - 14:14

Kdo za druženje v Kopru, do 30 let?

Lp :)

#5 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 10 november 2018 - 00:23

Pozdravljeni, sem star 37 let. Iščem nekoga za družbo, zabavo skratka preganjanje prostega časa pa tudi česa resnega se ne bom branil. Rad imam glasbo, karakter človeka in iskrenost mi veliko pomenita.

#6 Randdude

Randdude

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 16 november 2018 - 00:40

Hej, 20let iz nove gorice :) ce je kdo za kako pjaco naj sporoci ;)

#7 slobooy

slobooy

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno Danes, 11:13

Zdravo..25 let iz MB. :)

Ko za kako pijačo, pogovor? Potem pa bomo videli kam pelje..

:)

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov