Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Nenavadni pripetljaji, duhovi, NLP

81 odgovorov v tej temi

#76 amy

amy

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 19 december 2013 - 00:40

wooooooooo tema zame, zakaj je prej nisem odkrila. imam kup stvari za povedati o tem.

1. kot otrok sem bila močno dovzetna za vse nadnaravno. kot baje večina otrok. no, bili smo na pogrebu bratovega najboljšega prijatelja in jaz sem ves čas mami govorila, da vidim tega bratovega prijatelja, mami pa je bilo nerodno, češ kaj govorim. spomnim se občutka njegove bližine levo ob meni. spomnim se tudi, da sem, ko sem rabila kakšno pomoč, poklicala njega.

2. kot otrok sem imela sanje, da sem šla na hodnik, ki potem vodi v kopalnico, sobe, na drug hodnik... in sem hotela nekam iti, verjetno v eno izmed sob. Vrata vseh sob so bila rahlo odprta. kar naenkrat pa so se vsa zaprla, jaz pa sem začela kričati. no, v mojem kričanju me je mati našla na tleh sredi istega hodnika, ki sem ga sanjala. no, za to že imam nekakšno pojasnilo I guess. bila sem otrok. intenzivna čustva...

3. prisostvovala sem klicanju duhov. bila sem radovedna. do takrat me noben še ni prepričal, da je to možno itd. no. ni bilo najbolj prijetno. oz. niti najmanj in si tega ne želim ponavljati več. ena je padla v šok, drugi so nekaj čutili... jaz sem pa kar naenkrat čutila, kot da je prostor poln nečesa. kot, da bi bil nasičen z nečim. spet-mogoče sem si samo predstavljala. ampak me je pa navdalo s strahom.

4. močno čutim energijo ljudi na splošno. večinoma dobro predvidevam kaj se bo zgodilo z določenimi ljudmi. mogoče je to posledica tega, da ljudi rada opazujem, sem pozorna na njihovo mimiko medtem, ko pijejo kavo, hodijo in nekoga iščejo... mogoče ljudi že znam preveč dobro prebrati. ampak energijo še vedno močno začutim. dokler ne pridejo vmes čustva. potem nimam več jasne predstave o osebi.

Straight? So is spaghetti before you heat it up.:)

#77 Animalslover

Animalslover

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 19 december 2013 - 15:47

Ko sem bila še mala punčka, stara tam nekje 2-3 let, sem stala na balkonu in nekaj me je pritegnilo na nebu, ko pa sem pogledala na nebo, pa sem tam videla, neke take čudne mavrične barve, bile so v obliki male živali, amapk, mi je pa že prej, ko sem prišla iz vrtca, poginil hrček, šele potem sem videla to obliko neke male živali, :angelcek2: verjetno je bil moj hrček angelček.

#78 matej85

matej85

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2014 - 14:34

Niso ravno duhovi, je pa vsekakor srhljivo in nenormalno kot kakšen ogaben filmski prizor. Včeraj sma na Pržanu s partnerko najdla kup lesenih križev, na krvavi kamniti plošči, okrog pa zgnitih in odrtih vsaj 20 živali, psi, mačke..nevem deluje kot "oltar"..verjetno se mularija igra kakšne igrice s klicanjem hudiča..sick

#79 GreedyFeature

GreedyFeature

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2014 - 15:15

<matej85> Sta koga obvestila o najdbi? Vsako/tako mučenje živali je treba prijavit.

#80 neznalec

neznalec

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2014 - 14:46

Mi smo imeli vcasih kmetijo, kjer je stala se bivsa fabrika in tam je bila stara baraka, ki jo je potem moj fotr vzel v najem. Tam so imeli sobe delavci bivse fabrike, veliko jih je umrlo v livarni, veliko je bilo samomorov. Nekega dne sam v sobi poslusam radio, ko so se naenkrat zaslisali koraki proti moji sobi, v kateri sem bil jaz. Na hitro sem odprl okno in smuknil ven, :) zivali zunaj so bile podivjane in noben ni prisel iz barake. Bil sem totalno usran, ko se je foter vrnil nazaj. Imeli smo kotel, ki je imel ogromen pokrov na vrhu, v katerega smo polagali piscance in potem movsali in enkrat, ko da bi stopil foter z eno nogo iz barake in rekel, pojdi narediti to pa to, se obrnem ze slisim njegov glas z delckom ocesa ga opazim in naenkrat se spremeni "foter" v veter, ki je sel dobesedno skozi mene pokrov pade v vodo v kotlel in pravim jaz sebi, mater kaksen veter, v istem momentu pogledam v ogromen hrast nad mano, vsi listi na miru :o okoli hrasta je bil skedenj, ograja iz plasticnih salonitk, tako da veter ni mogel iti drugam kakor pa gor v drevo. Zelo scarry je bila tista kmetija ...

Prispevek uredil/a: ženska, 30 maj 2014 - 01:55.
Prosim, uporabljaj samoglasnike in ločila!

#81 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 452 prispevkov

Objavljeno 03 november 2018 - 22:12

Ta je malce strašljiva zgodbica samo zato ker se je pripetila na noč čarovnic/dan mrtvih oziroma 31. oktobra. Sediva s prijateljem v moji sobi z odprtimi vrati na hodnik, kjer imam avtomatično se prižigajočo luč. Senzor za luč je obrnjen tako, da tudi če bi v moji sobi skakalo 10 ljudi, ga ne sproži. Luč se ni nikoli sprožala sama, ni pokvarjena in ne trzne za vsak drek, torej moraš pomignit z roko pred senzorjem, da se dejansko prižge.

No, luč se je prižgala sama od sebe. In potem sem jo zapakirala v omaro. Celo noč sem imela občutek, da je nekaj "ob meni", ampak moja domišljija je tako intenzivna, da to niti ni važno. Odločila sem se, da je senzor sprožila žuželka... Ker duha in česa podobnega nisem videla še nikoli. Niti ne verjamem nikomur, ki trdi, da ga je. Včasih sem se bolestno bala, da bi ga videla, duha namreč. Danes se mi zdi, da tudi če bi ga, se ima on bolj za bat mene. He'd be like buuuu and I'd be like buuuu hu hu, fuck off, this is [probably] a simulation anyway.

#82 Dean123

Dean123

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 23 marec 2019 - 22:51

Nadnaravno? Obstaja. Začnimo s pametnimi telefoni:)

Planet zemlja išče vesoljce. Zdi se, da so nas prav oni našli že dolgo" tega:)

Posebni znaki, ki se pojavijo po smrti nekoga, kot so ugašanje luči, ropot.... seveda obstajajo. Le kdo in kaj jih povzroči:)

Zakaj je Nikola Tesla, poleg mnogih drugih tako poseben?

FOLK a res samo youtubate ?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov