Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Nenavadni pripetljaji, duhovi, NLP

81 odgovorov v tej temi

#51 Jaka

Jaka

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2010 - 22:33

Uh se je dogajalo tudi meni nekaj čudnih stvari.

Prva je bila ta, da ko je moj dedek umrl, je ura, ki jo je dobil za abrahama, crknila. Sicer ne vem točno, če ob enakem času, bilo pa je blizu.

Klicali smo tudi parkrat duhove in nisem nič posebnega videl, razen enkrat s kolegico za finto sva klicala. In sva sedela v kuhni in pila kavo, nekje ob 1:00 je bila ura ponoči. Vem, da smo ravno prišli iz mesta. No nakar se je po celi hiši slišalo kaplanje vode, ni bil dež vse pipe v bajti zaprte. No nisva resno jemala, pa sva mislila samo čudne cevi. Potem pa še je pregorela luč v kuhinji in potem sem vklopil ono nad štedilnikom, zraven pa je bil šopek in na steno je padala senca obešene nosečnice in je resnično kruto bilo. Vse sva premišljevala, kaj bi lahko blio to in nisva razumela.

Čez 4 mesece je zanosila in kasneje je rodila zdravega fantka :mezik:

Tako da še zdaj včasih pomisliva, kaj se je zgodlo tistega večera. In ni bilo vmes alkohola trave ali pa še česa hujšega :)

Prispevek uredil/a: ženska, 18 julij 2010 - 01:33.

#52 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2010 - 22:10

Preveč cvička ali pa se je res dogajalo ...
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#53 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 24 september 2010 - 13:50

Zgodil se je nenavaden pojav, saj je reka Iška, ki je še v začetku tedna poplavljala dobesedno izginila...

http://www.rtvslo.si...eka-iska/240041
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#54 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 24 september 2010 - 18:27

kar se tiče paranormalnega...

ne verjamem v NLP, duhove itd, ampak sem zelo odprt zvezi s tem in če me kdo/kaj lahko drugače prepriča z veseljem spremenim mnenje.

osebno bi zelo rad sodeloval pri kaki seansi ampak ljudje, ki dejansko so, so 1. v malem številu in 2. prestrašeni saj se je kao "nekaj zgodlilo". po pojem je to vse samo psihološki stres, napetost in strah zaradi grozljive atmosfere... ampak kot sem rekel, bring it on!

#55 ena_mala_roza

ena_mala_roza

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 25 november 2010 - 11:39

Vedno sem mislila da so ljudje ki vidijo NLP preprosto nori oziroma iščejo pozornost. Pred kakim letom, letom in pol pa se to zgodi meni. S frendico sva ponoči vidle na nebu žarečo kroglo (izgledala je približno tako), ki se je počasi premikala, kot da bi lebdela in počasi izginjala. Verjemite, poskusila sem najti preprosto in znanstveno razlago za to, a je nisem našla. Upala sem da je bilo krivo eno pivo, ki sem ga spila, ampak je kroglo videla tudi mama od frendice, ki pa je bila popolnoma trezna. Prišla sem nekako do treh možnih rešitev: nezemljani, igra svetlobe al pa sem smotana :?:

Drugače pa sem mnenja da je vesolje preveliko, da bi bili mi v njem sami. Verjamem v življenje na kakem planetu samo mogoče ne ravno v taki obliki kot si predstavljamo.
A man should look for what is, and not for what he thinks should be. (Albert Einstein)

#56 nekdo

nekdo

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2011 - 16:47

Ko sem bil mejhen, je blo na tv neki o nlpjih pa obdukcja pa tko, pa še v šoli smo meli pri astronomiji dosti filmov, pa me je bilo strah in sem ene 3 tedne zvečer zunaj kar slišal kot da bi nekaj nevidnega lebdelo nad domom, zdej se mi pa praktično j... za to

#57 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 30 april 2011 - 23:10

No ravnokar, nekaj minut nazaj (pa zdej nevem a je to mogoče zarad nasplošno slabega počutja) sem dobila rahel panični napad in prisegla bi, da je bil nekdo oz. nekaj v sobi. :obup: Čutila sem, da me je nekaj opazovalo in hvala bogu sem ravno takrat telefonirala, povedala punci, kaj se dogaja in se v paniki z odejo pokrila čez glavo, ravno v tistem momentu pa je klicala mami in me vprašala če sem vredu. Čez pet minut je bila že pri meni, me mirila in mi vklopila lučko v sobi, občutek prisotnosti nečesa je hvala bogu izginil, mislim pa da danes ne bom mirno spala. :vdam se:

Aja pa ravnokar sem se spomnila, ko se nas je pred nekaj meseci nabralo nekaj pacientov in smo šli v staro vojaško bolnišnico "klicat duhove". Sej nekako sem bila skeptična do vsega, dokler mi ni nekaj močno pihnilo na vrh glave, kolegice zraven se je pa nekaj obregnilo ob komolec. Med vsemi temi poskusi, je neka punca dobila panični napad in je bila čisto out, tko da smo mogli klicat sestre in zdravnika, da so jo spravili k sebi.

Sicer po nekaj ogledih raznoraznih oddaj o nlp-jih na Discovery-u, verjamem da so na Zemlji že bili "neznani obiski" (sodeč po pričevanju pilotov raznih letal so se jim med letom pridružili in jih nekaj časa spremljali še drugi leteči predmeti, ki jih v kontrolnem stolpu oz. na radarju ni bilo zaznati in so kasneje izginili z osupljivo hitrostjo), dejstvo da v vesolju nismo sami, je pa tako ali tako skoraj nemogoče ovreči.
"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#58 mladsoncek

mladsoncek

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2011 - 20:19

včasih sem zelo verjel v take stvari. tudi zaradi določenih dogodkov. Danes se pač zavedam, da so moje življenje pač samo sanje in ljudje okoli mene so v teh sanjah :D tako kot vsi ostali dogodki. Nič ni res - vse je izmišljeno ;)

Prispevek uredil/a: ženska, 05 maj 2011 - 02:00.

see my soul

#59 MucaMia

MucaMia

redni gost

• Člani
  • 302 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2011 - 11:59

Ste slišali za mizo na Koroškem? Taka, ki se dviga in odgovarja na tvoja vprašanja? :)

No jaz sem bila tam včeraj.

Lastnica nam je odprla vrata in nas gostoljubno noter povabila, pokazala nam je kako se usedemo za mizo. Rekla je, da ko zaslišimo, da miza poka, da naj ji rečemo, da če je pripravljena, naj se dvigne.
Samo nas je miza ignorirala... Potem je ta bakica prišla zraven in položila svoje roke gor in je zelo hitro začelo učinkovati. Ta en kolega je kar jecljal, ko jo je spraševal, koliko je star - pravilno - 24x se je dvignila.

Torej.. "govori" cifre ter da/ne - če je odg. da, se 1x dvigne, če ne, pa nič.

Gospa je vprašala mizo, če bo odg. na vprašanja, tudi ko mi gremo, pa je rekla, da ja. Ampak ni :) Čeprav smo vztrajali.. potem je spet ga. prišla zraven.. in ko je šla.. spet ni šlo. Nazadnje je njena vnukinja bila zraven. Bilo mi je nerodno spraševati vpričo nje.. samo kaj naj... drgač mala trma ni hotla odgovarjat :D

No še vsebinski opis :) Najprej smo jo preizkušali - pravilno je odgovirala na to, koliko nas je v prostoru, koliko je 6+1, koliko sester imam, koliko prstov je na levi roki, katero številko je kolega vrezal v nočno omarico, ko je bil v srednji šoli, v keterem mesecu je rojen prijatelj od frenda, kateri tedaj ni imel rok na mizi, koliko zob ma kolegica v ustih, št. noge njenega sina,...

Je pa miza tudi nekaj stvari zafrknila. Npr. kolegica je vprašala, koliko mesecev je star njen sin (18), miza se je pa kar majala in ko je prišla do št. 40 smo ji rekli naj se ustavi. Res je pa, da je tista vnukinja vmes roko dala - mogoče ima to kaj veze s tem. Pa recimo vprašali smo jo, če nam ne zaupa, je rekla, da ja, potem smo jo vprašali, če nam zaupa in je odg. spet bil ja, pa da bo njena psica imela enega otroka, čeprav je sterilizirana...

Glede moje prihodnosti, če koga slučajno zanima: imela bom enega otroka in to že čez 2 leti, moja malka bo čez 4 leta umrla, z novo službo začnem julija, tam bom 3 leta, potem bom samo še eno službo mela, nekaj sem glede družine sprašvela, aja pa bogata bom (nisem plehka no! :P)...

Aja pa mizo smo prosili, da se dvigne, kolikor se lahko.. in se je FUL nagnila v našo smer... ravno toliko, da se ni dotaknila naših nog.

P.S.: To da se dvigne, ne pomeni, da se v zrak dvigne, ampak nagne v našo smer.

Lp, MM

#60 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2011 - 19:24

Haha, kaj tao čudnega pa že dolgo nisem prebral. Je ta miza slavna?

Me zanima, ali zna napovedati, čez koliko let jo bodo razžrli črvi :D

be a slut, do what ever you want

#61 hunney

hunney

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2011 - 19:56

Tudi jaz prvič slišim za to mizo. Sliši se zanimivo, sama pa žal ne verjamem tem stvarem.

Prispevek uredil/a: balerina, 30 maj 2011 - 21:40.

Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage. - Lao-Tzu
True love begins when nothing is looked for in return. - Antoine de Saint-Exupery

#62 Joyofboys

Joyofboys

piščan'c

• Člani
  • 79 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2011 - 22:40

Jaz pa sem se enkrat vozil s kolegico v njenem avtu in sma poslušala radio, pri eni pesmi (ne vem katera), ki je bila njej všeč meni pa ne, sem slišal zvonenje telefona in celo pogovor. med pesmijo naenkrat zazvoni telefon, jaz sem mislil, da zvoni kolegici, pa čakam da dvigne, jo pogledam zakaj ne dvigne in naenkrat slišim ful na glas:
- "Halo! Nesrečo sem imela en je prehitro zabremzal pa sem se mu zalatela v rit."
- "kaj je z avtom, je vse vredu?"

In v tistem se jaz začnem režat ker sem mislil, da so se po radiju kaj frekvence zmešale in bistvu, da je tistemu kretenu vseeno za punco, le avto ga zanima. gleda kolegica mene zakaj se smejim, pa jo vprašam če tega ni slišala, pravi ne in me ma za norca. Se peljeva dalje in vidiva eno prometno nesrečo, ko ima en avto razbito rit, en pa spredaj. In v tistem se zaderem kolegici na uho: "AHA!!!!!" :lalala:

Prispevek uredil/a: ženska, 30 maj 2011 - 23:47.

I know it's cheesy, but I feel GRATE!

#63 MucaMia

MucaMia

redni gost

• Člani
  • 302 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2011 - 07:57

Crane, hunney, pogooglajta "nenavadna miza" ali "miza, ki se dviga". Folk hodi tja, samo niso pa ravno vrste :)
Od kolegice kolegica je šla tja in je povedala kaj je bilo in je potem tudi ta moja kolegica nam rekla, da gremo pogledat. In smo šli na izlet.

Malo smo debatirali o tem. En zelo racionalističen in skeptičen frend se je nekaj trudil razložiti to s tem, da mi mizo premikamo z avtosugestijo, ampak da se tega niti sami ne zavedamo.
Ampak tudi samo dobro ve in je celo priznal, da so neke stvari res neobrazložljive.
Torej kako ve odgovore na stvari, ki jih noben od nas ni vedel. Večkrat vmes je celo šel proti mizi - torej tedaj ni mogla delovati avtosugestija. Ko smo mizi rekli naj se dvigne kolikor se lahko, je bila že toliko na naši strani, da bi se prevrnila, če bi bila navadna miza.

Pa še škripa predno začne odgovarjati.

Crane, zgleda, da je nikoli ne bodo razžrli črvi :) ZELO dobro se drži, glede na to, da je 3 stoletja stara - tako odgovori vsakič :)

Ful me je zanimalo več o tej mizi, pa mi nič niso znali povedat. Bakico sem vprašala, kako so ugotovili, kaj zmore miza. Pa je rekla samo da ne ve, ker je bila miza pri hiši, še predno se je ona rodila. Očitno ne krožijo nobene legende al kaj...

#64 hunney

hunney

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2011 - 09:28

Očitno ne krožijo nobene legende al kaj...

ali si pa še niso izmislili nobene zgodbice, hahahahaha :D
ne saj ne rečem, da je vse izmišljotina, nekaj malega verjamem o teh pojavih, samo tole ... kaj pa vem. :?

Prispevek uredil/a: ženska, 01 junij 2011 - 00:29.

Being deeply loved by someone gives you strength, while loving someone deeply gives you courage. - Lao-Tzu
True love begins when nothing is looked for in return. - Antoine de Saint-Exupery

#65 general

general

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2011 - 09:38

Včeraj ko je bila cimra pod tušem je slišala kako sem jaz kao prišel domov z frendom, in da sem šel v kuhinjo, kjer sem se tudi pogovarjal, potem
pa sm z frendom odšel v sobo, in da sva sexala, to je blo kao ob 22:30. Danes pa ji povem da ne mene ne cimra ni bilo doma do več kot polnoči.
Malo se je pa ustrašila, kaj pa kako oz kdo je bil doma, ali pa je imela prisluhe :D
Ničesar ni, kar ne bi mogel biti, delati ali imeti...

#66 paparazzi

paparazzi

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2011 - 22:58

tvoja frendica je v praznemu stanovanju slišala, kako je nekdo sexal?! pri tebi pa res strašijo zelo pohotni duhovi! hahaha :akcija: :D
They may crush the flowers, but they can't stop the Spring. (A.Dubček)

#67 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2011 - 00:12

Uh, ena tema zame. Namreč mene take stvari ful zanimajo. Sicer sem imel že sam 2 dogodka z duhovi (recimo 3).
1. Bilo je v času, ko sem bil še froc. Z bratom sva imela skupno posteljo (pograd). On je spal na vrhu, jaz pa spodaj. Nekega večera (noči), sem se zbudil približno ob polnoči (ja ura strahov). Moral sem it na WC. V trenutku, ko sem se zbudil, sem zaslišal, da nekje igra kitara. Problem je bil, da je glasba prihajala iz kuhinje. Mislil sem pač, da je nekdo pozabil ugasnit radio. Vstanem in grem v kuhinjo, da bi ugasnil to presneto reč. A ugotovim, da je radio bil izklopljen. Istočasno pa se je glasba preselila v drug prostor. Zunaj ni bilo žive duše, sosedje so spali in v bistvu sem bil samo jaz pokonci. Hitro sem stekel na WC in ko sem prišel nazaj je glasba še kar igrala. Ves prestrašen sem stekel v sobo in prebudil brata, da mu povem kaj se dogaja. V tistem trenutku ko se je on zbudil, pa je glasba prenehala. To se mi je zdelo zeloooo čudno in strašljivo.

2. S sosedom sva sedela na terasi za hišo. Nekaj sva se pogovarjala, nakar jaz pogledam proti njihovim vhodnim vratom. Pri vratih opazim zelo bled (skoraj bel) obraz, ki se je nagibal izza vrat. Glava je bila plešasta, obraz resen. Ko sem hotel to pokazat sosedu, je obraz nemudoma izginil. Še danes sem prepričan, da to ni bil nihče od sosed, ampak duh. Še danes imam v spominu tisto golobučno resno in bledo glavo.

3. No to pa je še zadnje iz te teme - z moje strani. Namreč bili smo z familijo na poletnem kopanju v enem izmed slovenskih kopališč. Ker smo bili lačni smo šli v notranjo gostilno nekaj pojest. Ker sem hotel ovekovečiti nekaj trenutkov, sem malo slikal okoli. Nato pa sem hotel poslikati še malo mamo (tako iz heca). V tistem trenutku ni bilo nič kaj nenavadnega v objektivu. Ko pa sem slike dal razvit, pa sem opazil nekaj nenavadnega na sliki, kjer sem slikal mamo. Pred njo se je pojavil bled vrtinec, ki ni bil ustvarjen z pomočjo kakih dejavnikov (svetloba, dim, ali kaj podobnega. Malo sem počekiral po netu in našel razlago. Ta vrtinec naj bi predstavljal območje, kjer je trenutno "duh" nastajal. Tisti ki se z duhovi ukvarjajo, rečejo temu "vrtinec duhov" ali "Ghost Vortex". Še sedaj imam nekje to sliko in vedno, ko jo vidim, se malo zamislim.

Prispevek uredil/a: ženska, 01 julij 2011 - 01:16.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#68 Keiris

Keiris

nov na sceni

• Člani
  • 206 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2011 - 09:57

MucaMia kot zanimivost ti lahko povem, da imamo mi takšno mizico doma. :) Sicer tega nisem preveč vesela in jo vsi pustimo pri miru, ker meni je ta miza preveč ''creepy''. Je povedala že marsikaj in sama sploh ne dvomim v njeno delovanje, čeprav bi raje videla kakšno razumsko razlago skeptika o tem, ampak do zdaj me ni mogel noben prepričat. Po mojem gre pač za nek pretok energije. Mizica od tebe črpa energijo in ti v bistvu pove samo odgovore, ki jih ti sam ali pa tisti ki so s tabo v sobi, že vedo; mogoče nekaj podzavestno veš. Ker ne pove ti pa pravilno loto številk, ki bodo naslednjič izžrebane :mrgreen:
Posebnost te mize je ta, da nima nobenega vijaka, nič kovinskega (in tudi ti ne smeš imet kaj na rokah ali okrog vratu takrat, ker ''jo motiš'' :D). Tako da če doma narediš (ali nek mizar) enako mizo/mizico/stolček ki je samo iz lesa in brez šraufov, bo zelo verjetno tudi delovala.

Fall seven times, stand up eight. 

#69 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2012 - 22:35

Meni se je pa tudi neki zanimivega zgodil lani poleti ampak nima nobene veze z duhovi ali pa kakimi nlp-ji (i guess xD). V bistvu je šlo za srečo.

S sestro sva šla na sprehod v gozd in še malo raziskovat. Tako sva šla nekje iz makedamske poti in splezala po zelo strmem bregu kakih 20-30 metrov visoko. Spodaj je tekel potok. Potem ko sva hodila zgoraj že kakih 5 minut, sem opazil da sem izgubil telefon. Seveda sem postal paničen, slabe volje in s sestro sva začela iskati telefon. Sploh nisem vedel kje sem ga izgubil, pravzaprav sem imel slabe pol kilometra odsek, kjer bi mi lahko padel iz žepa ampak glede na to, da je bilo vse v gozdu, na odpadlem listju, možnosti za najdbo res niso bile velike. Tudi zelo možno je bilo, da bi mi padel v potok. Ko sva telefon iskala že več kot 20 minut, se je pričelo mračiti. Kmalu sem obupal in v slabi volji pogledal v nebo ter si res zaželel da bi telefon našel. Ko sem pogledal nazaj na gozdna tla, je moj pogled obmiroval točno na izgubljenem telefonu! x)
Seveda sem bil ful vesel, da sem ga našel ampak sem imel potem še nekaj dni tak nenavaden občutek. Po vsem tistem iskanju v gozdu, mrak je že bil, telefon sive barve, ki bi lahko končal v potoku oz. pod odpadlim listjem. Potem pa pogled v nebo in nazaj, naravnost v telefon. =)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#70 Višnja

Višnja

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2012 - 01:30

No, jaz sem pa enkrat doživela ritmično dolgotrajno premikanje zaprtih vrat. Kar tako. Ni bilo nobenih sledi o prepihih, nobenih pranksterjev, sam vrata, ki so se premikala. :?:
Free Your Mind... and Your Ass Will Follow.

#71 LustL

LustL

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2012 - 20:51

Meni so se pa dogajale ene 14 dni zapored take nenavadne ˝sanje˝ ...
To se je zgodilo po tem, ko sem gledala film Paranormalno. Seveda, brave as hell, sem se za ta film odločila ob 11ih zvečer, sama doma -.-
pa ne da bi mi bil grozen film, ampak tko ... grozljivka kot grozljivka, nobenih presežkov.

Ko sem si pogledala film, se odpravim spat in vem da sem že zaspala in potem kar naenkrat: občutek kot da bi se zbudila, torej zavedno stanje, oči sem imela zaprte (v to sem prepričana!), ampak sem videla vse pred sabo, torej videla sem stvari, ki jih ponavadi vidim s postelje.
Bolj nenavadno je to, kar se je dogajalo z mojim telesom. Sploh ne vem, če se temu da reči telo, bolj kot da bi moj duh oz. jaz v svojem duševnem stanju izstopala iz mojega snovnega telesa. torej, izstopam iz telesa in lebdim proti stropu. Seveda me je bilo strah, panika, kakopak, bil je pa catch v tem, da sem po celem telesu čutila mravljince in se nisem mogla premaknit. zavedala sem se vsega okoli sebe, tudi dejstva da je moje telo na postelji in da samo moj duh lebdi in to dejstvo me je tako močno strašilo, da sem se hotela premakniti, a se nisem mogla. Po nekaj časa neuspešnega boja s svojim telesom, se mi je uspelo premakniti.
To se mi je dogajalo okrog 14 dni, skoraj vsako noč. Potem se je nehalo, kar tako.
Ker mi to seveda ni dalo miru, sem se pozanimala o tem, stvar poguglala, prelistala nekaj knjig in ugotovila, da so se take stvari pripetile ljudem, ki so se ˝srečali˝ s smrtjo. Klinična smrt in podobne zadeve.
Iz nekaterih virov sem tudi razbrala, da se stvar da ˝natrenirati˝ in da lahko kontrolirano izstopaš iz telesa. Je pa to stvar meditacije, bolj budistična smer.
Je pa zanimivo, ni kaj.
They spoil every romance by trying to make it last forever.
-Oscar Wilde

#72 Woof

Woof

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2012 - 00:08

V duhove, kot posmrtne "ostanke" osebe ne verjamem. Če bi že sprejel duhove in podobne pojave, bi verjetno rekel, da so verjetno oblika energije in so del del kakšne četrte, pete, ... dimenzije, katere mi z našimi čutili ne zaznavamo. Da ljudje strašijo po svoji smrti pa se mi zdi skrajno absurdno.

Če verjamem v NLP-je? Odvisno kaj vzameš kot neznani leteči predmet. Neka domača sestavljena raketa z abstraktnim videzom bo marsikomu peljala misel na nezemljane. :P Da bi vesoljci prihajali na našo domovino se mi zdi, kljub pogledanim ogromno delov Star Treka, precej nerealno.

Edina "nadnaravna" stvar v katero verjamem, so vizije v oddaljena časovna obdobja. Čas smatram kot linearno enodimenzionalno dimenzijo in kot taka je fiksna ter se ne spreminja. Pa pustimo filozofiranje za kdaj drugič. V gledanje v prihodnost verjamem zaradi lastnih izkušenj. V zgodnjih letih so me grozno mučile nočne more. V sanjah sem videl slike in odlomke, katere sem kasneje v življenju sam doživel identično, kot so bili prikazani v sanjah.

Prispevek uredil/a: ženska, 25 marec 2012 - 02:05.

#73 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2012 - 00:22

Edina nenavadna stvar, je iz mojega otroštva:
Kot vedno smo na božični večer postavili božično jelko. Tisto leto smo jo postavljali mama, brat in jaz (oče ne vem kje je bil :P ). Pa jo postavimo na njeno standardno mesto in se vsedemo na kavč ter gledamo televizijo (še vedno mama, brat in jaz). Med gledanjem televizije sem pogledal jelko in je bil v zraku nek rdeč flek. Pa smo šli do jelke in našli na njen navadno milko. Oče je prišel domov komaj čez kake pol ure ali uro.
Še danes ne vem kaj je bilo, pa v bistvu niti nočem vedet, ker mi je tako magično. :P Verjetno je tudi to en izmed razlogov, zakaj mi je božič tako ljub. :opala:
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#74 Animalslover

Animalslover

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 18 december 2013 - 16:54

Meni je pred 1 letom in pol umrl dedi, in sem ga zvečer po njegovi smrti, umrl je ob 1 popoldne, sem ga sanjala, kako sem stala pri vratih njegove hiše in je prišel in me je prijel za ramo in se mi nasmehnil in kar izginil, takoj sem zbudila, vedela, sem da se je prišel posloviti od mene. :solzice:

#75 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 952 prispevkov

Objavljeno 18 december 2013 - 22:00

Ne vem sicer ali se to kvalificira pod nadnaravno, a že od nekdaj mi stvari izginjajo in se pojavljajo na mestih, za katera vem, da jih nisem sama tja postavila, niti kdo od bližnjih. Izginil in se nato ponovno čudežno pojavil mi je že denar, posodica s pisali, da zoknjev in mini spodnjega perila sploh ne omenjam. Tudi npr, ročne ure ne morem nositi, ker mi že po nekaj dnevih crkne, tudi, če zamenjam baterijo, včasih imam občutek, da me nekdo opazuje itd. ... Ampak okej, meni se vse to zdi še dokaj normalno, glede na to, da je od očeta stric baje imel sposobnost telekineze in zdravljenja, ter da so mi vse poprejšnje generacije poročale o videnjih NLPjev ter vizijah angelov/demonov, sama pa že od majhnega izkušam precej do zelo natančne in precej pogoste 'dejavu-je' ... Ni čudno potem, da me imajo nekateri za 'insane', zgolj zato ker dopuščam možnost, da pa toliko ljudi je že težko zmešanih na isti način, Nikakor pa ne trdim, da je to normalno. Vsaj ne (še) za ta čas. Zato tudi mene zanimajo vaše in naše 'nenavadne' zgodbe ... da vidim, če je še kdo vsaj pol tako 'nenavaden' ... excited.gif

Prispevek uredil/a: Eos23, 18 december 2013 - 22:01.

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov