Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Fetiši

185 odgovorov v tej temi

Anketa: Fetiši (323 članov je oddalo svoj glas)

Kateri fetiši so vam všeč?

1. Prodiranje v anus s pestjo (fisting), kjer ste aktivni (20 glasov [4.36%])

Odstotek glasov: 4.36%

2. Prodiranje v anus s pestjo (fisting), kjer ste pasivni (16 glasov [3.49%])

Odstotek glasov: 3.49%

3. Sadomazohizem, kjer ste nadrejeni (43 glasov [9.37%])

Odstotek glasov: 9.37%

4. Glasoval Sadomazohizem, kjer ste podrejeni (61 glasov [13.29%])

Odstotek glasov: 13.29%

5. Fetiš na superge in nogavice (sneakers & socks) (41 glasov [8.93%])

Odstotek glasov: 8.93%

6. Fetiš na spodnje perilo (79 glasov [17.21%])

Odstotek glasov: 17.21%

7. Glasoval Fetiš na uriniranje (pissing) (34 glasov [7.41%])

Odstotek glasov: 7.41%

8. Fetiš na blato (scat) (2 glasov [0.44%])

Odstotek glasov: 0.44%

9. Fetiš na kri (20 glasov [4.36%])

Odstotek glasov: 4.36%

10. Nič od naštetega (143 glasov [31.15%])

Odstotek glasov: 31.15%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#51 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2006 - 09:48

Kakšen rubber pa leather je tud hot (na seksi tipotu). :drool:
Pa tipčki v trenirkah s pircom na faci. Mljask za podret. :P

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#52 nibirus

nibirus

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2006 - 22:11

Meni so fetiš tipi v usnju, uniformirani tipi (policaji, vojaki), motoristi (kombinezoni), potetovirani tipi in tipi s piercingi.
*** Živi SVOJE življenje ***

#53 8bit

8bit

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2006 - 23:05

men je pa ful všeč če ma tip krive zobe. ampak ne tko da je res vse krivo ampak npr. zobje ob strani al pa da so zgornji potisnjeni naprej. men je to ful kjoot :zate:

sam nevem če je to fetiš. ker js nimam hc fetišev. mogoče pa je...
space for rent

#54 Gost_abstrakcija_*

Gost_abstrakcija_*
  • Gostje

Objavljeno 04 september 2006 - 01:20

Jaz imam total fetish na ženske z očali in sicer z močno plus dioptrijo, rajca me pa tud zobni aparat (snemni bolj kot fiksni)! Sanjam o tem, da bi bil enkrat s tako žensko, ki bi imela očala in aparat!!!!

#55 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 12 september 2006 - 21:08

Meni zastane dih, kadar ugledam srednješolca, ki ma lase na čelo in preko ušes, da ma vitek pas, dolge noge in nežen obraz kot punca.

#56 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 00:47

Meni so tudi všeč emo, malo bolj feminilni. Ni nujno, da so srednješolci. Lahko so še v o.š.
/šala/ :lool:

Všeč so mi gležnji, stopala, bose noge. Pa še bi se našlo, ampak pustimo nekaj za drugič.
I'm not gay! I'm hetrosexualy challenged.

#57 morskimedo

morskimedo

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 00:49

Meni pa močna kosmata stegna in prsa. Močna mislim, ne nujno nabildana ampak velika...mmmmm.

#58 trans

trans

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2006 - 15:07

js pa OBOŽUJEM najlonke!!!!!!!!!!!!!!!fuuuuuuuul hudo

#59 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 02 november 2006 - 01:14

Uniforme :) predvsem vojaške :oops: :)

#60 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 02 november 2006 - 19:36

Nimam kakašni extra fetišev, mogoče me privlači kak postaven mladenič v vojaški uniformi. :D

#61 bir0kk

bir0kk

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 03 november 2006 - 13:36

Vau, kak seznam fetišev :)

Drugače pa sam nimam izrazitega fetiša, razen mogoče fetiš na nekadilstvo (sorry kadilci) in lepe, urejene roke (pogrizeni nohti = fujj)... če se še kaj spremeni/doda pa povem :mrgreen:

#62 ßacteria

ßacteria

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 06 december 2006 - 00:37

roke... prva stvari k jo sploh pogledam in stvar k se mi najbol pomembna zdi:)

drugač pa zavezane oči... bolečina...
Vonj njenih las mi boža obraz...

#63 devila

devila

piščan'c

• Člani
  • 128 prispevkov

Objavljeno 09 december 2006 - 21:31

včasih mi zapaše da je dominantna z mano... mal spankanja pa grabenja za rit... 8) najraj bi jo zvezala, dala trak čez oči, pa delala z njo, kar bi tela... :sreca:
najbol mi je všeč, če se prsesa na khm... niplne... pa tista sladka bolečina... :drool:
pa ful rada jo zagrabim za lase, pa včas kr pocukam fajn... :oops: :mrgreen:
... per aspera ad astra ...

#64 XmatejX

XmatejX

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 22 december 2006 - 18:30

Tudi jaz imam fetiš. Vzburjajo me moška stopala in obutev, nogavice... in sicer že odkar pomnim. Vzburi me že če obujem superge od drugih tipov, pa tudi vonj mi je rajcih. Žal ne poznam nikogar, ki bi ga to vzburjalo, zato sem se že večkrat zamislil, če je z mano vse OK :)))

#65 Stigmata

Stigmata

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2007 - 16:48

Kar se telesno tiče je sigurn hrbet pa vrat.
Drugač pa na nek način mal grobosti (s tem ni mišlen sado-mazo direktno) ampak lisice, zavezane oči in podobn.Fetiš mam tud na grizenje pa na to da je punca glasnejša če ji neki paše. :nerodno:
Uživaj v drobnih stvareh. Morda se boš nekoč ozrl in spoznal, da so bile velike.

#66 ..me..

..me..

piščan'c

• Člani
  • 182 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2007 - 16:51

fetiš na poljubljanje po vratu. :oops:
drugače pa tudi na punce, ki so bol gothic stile. ;) Čeprav se nekak oddaljujem od tega.
oww špičasti jeziki. :D
Bom še dodala če se česa spomnim :mrgreen:
Za vsakogar pride enkrat pomlad, ki je ne bo doživel. Uživaj torej prav v vsaki pomladi.

#67 najwa

najwa

zasvojen'c

• Člani
  • 401 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2007 - 01:36

Vzburjajo me moška stopala in obutev, nogavice... in sicer že odkar pomnim.

sesanje prstov na nogi tudi? i like it. sicer pa... ni mi vecjega uzitka kot opazovanje nage zenske, sklonjene naprej.

#68 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 30 januar 2007 - 12:27

Lep hrbet pa prijeten (mehki, ampak ne od sala) trubešček, to je meni všeč. :)
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#69 najwa

najwa

zasvojen'c

• Člani
  • 401 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2007 - 12:40

...da se mi z nohti sprehodi po vratu... *mmmmm*

#70 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2007 - 12:07

Velike našobljene, rdeče, sočne, mehke ustnice. :nerodno:

#71 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2007 - 09:56

A pa temu, da nekoga vzburjajo ustnice nekoga pa recimo pissing. Lahko to enačimo v smislu, da je vse to fetiš. :?: Jaz vsaj ponavadi fetiš razdelim. :)
Zame je fetiš, ko nekdo reče, da ga vzburja pissing (ali pa kaj drugega;dam samo za primer) in to prakticira. Drugo pa, ko nekdo reče, da so njegov fetiš ustnice ali pa temnopolti tipi/ženske. Je to isto fetiš. :idea: A potem izbirajo tisti, samo ljudi s takimi ustnicami. Ob ustnicah (dal samo za primer) pa doživljajo orgazme. :?
Lep pozdrav, Glorč :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#72 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2007 - 14:48

Fetiš je nekaj kar te vzburja. Kar ti da misliti na sex. Preprosto. Nekomu je fetiš salonar, drugemu pa pissing. Samo da te vzburja pa je fetiš. Simple as that.

#73 sumljivtip

sumljivtip

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2007 - 15:06

Fetiš- 1) pri primitivnih ljudstvih neživi predmet, ki ga religiozno častijo in mu pripisujejo nadnaravno moč; prenesen pomen: nedotakljiva, slepo oboževana stvar
2) povezanost spolne sle s predmeti ali deli oseb drugega spola, npr. kosi oblačil

Vir: Leksikon Cankarjeve Založbe :)

#74 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2007 - 15:20

A fetish (from French fétiche; from Portuguese feitiço; from Latin facticius, "artificial" and facere, "to make") is an object believed to have supernatural powers, or in particular a man-made object that has power over others.
Fetiš je predmet za katerega je smatrano, da ima nadnaravne moči, ali človeško narejen predmet, ki ima moči nad drugimi.(približen prevod, vir: wikipedia klik)

The basic idea of sexual fetishism is sexual arousal and satisfaction through an inanimate object, the fetish. The concrete definitions are not only differing but even contradictory:

Osnovna ideja seksualnega fetiša je spolno vzburjenje in zadovoljitev preko neživega predmeta - fetiša. Trdne definicije niso samo različne ampak so si tudi nasprotujoče:(približen prevod)

In psychology, fetishism is a paraphilia, a sexual psychological disorder. The diagnosis of fetishism is justified only if the additional criteria of paraphilia are fulfilled, above all only if the affected person suffers or harms other people. According to the International Statistical Classification of Diseases and Related Health Problems (ICD), fetishism is the fixation on an inanimate object, while according to the Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM), fetishism is the fixation on an inanimate object or a body part.

V psihologiji je je fetišizem parafilija (spolni občutki do drugače nespolnih predmetov), spolna psihološka motnja. Diagnoza fetišizma je opravičena samo ob dodatnem kriteriju izpolnjene parafilije, če prizadeta oseba trpi ali škoduje drugim ljudem. Glede na International Statistical Classification of Diseases and Related Health Problems (ICD) je fetišizem fiksacija na neživi predmet, glede na Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders (DSM) pa je fetišizem fiksacija na neživi predmet ali del telesa. (približen prevod).

In common speech, any fixation on a singular inanimate object, body part, body feature or sexual practice is called fetishism.

V splošnem pa je vsakršna fiksacija na neživi predmet, del telesa, obliko telesa ali spolna praksa imenovana fetišizem.(približen prevod, vir wikipedia klik)

Besedilo sem prevedla sama, ker vem, da vsi ne znajo tako dobro angleško. Ker pa moje znanje angleščine ni ravno strokovno, če kdo opazi kakšno napako, naj me prosim popravi.

#75 Maja85

Maja85

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2007 - 21:16

Jst bi kiro mal porezala čist na rahlo... Sam tok da bi blo mal krvi... Da bi jo loh polizala iz nje...

Pred kratkim sem odkrila, da me nekaj podobnega noro, ampak res noro rajca (seveda na tipu). Ne mislim nekega mesarskega klanja, sploh ne, saj nisem sadist ali kaj podobnega. Ampak predstava, kako tipu po prsih polzi nekaj kapljic krvi, ki jih nato počasi poližem ... uffff :oops:

Pojma nimam, zakaj se mi zdi to tako erotično. Očitno še marsičesa ne vem o sebi.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov