Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj vam NI všeč?

173 odgovorov v tej temi

#151 FemmeLove

FemmeLove

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2018 - 14:10

f.c.ing ženska histerija vsaj enkrat na mesec totalni čustveni tornado. me ma za it nazaj na "straight". No, pa sem izrekla, so kill me

#152 Moska_Lezbijka

Moska_Lezbijka

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2018 - 11:52

Vem kaj mislis to je tudi moja punca mela ko je bila v zvezi s kero lezbijko prej.

#153 Moska_Lezbijka

Moska_Lezbijka

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2018 - 12:57

Men pa ni všeč moderna muska in moderni ljudje ker jih sploh ne morem ločit med seboj vsi so isti.

#154 Moska_Lezbijka

Moska_Lezbijka

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2018 - 12:59

Enkrat sem delala promocijo za svoj karate klub pa sem eni ženski ene 10 krat ponudila letak čeprav je bila skos tam za sosednjo stojnico ma je šla vsake toliko neki iskat in pol sem ji vsakič ko se je vračala ponudila letak na srečo je vzela kot joke čeprav je sploh nisem spoznala sele pol ko sem videla da je šla do sosednje stojnice XD

zato mi gredo moderni ljudje na živce vsi so isti in jih ne znam ločevat hh :)

Prispevek uredil/a: Moska_Lezbijka, 05 junij 2018 - 13:00.

#155 Smrekica

Smrekica

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2018 - 17:12

Khm, torej :D Ni mi všeč. Nestrpna in sovražna politična prepričanja. Izkoriščanje iskrenosti in zaupanja. Da te nekdo obklada s pozornostjo in komplimenti in odvrže ko smet ob prvem malem problemu. Polno besed in obljub pa malo dejanj. Nekonsistentnost. Pomanjkanje sočutja. Popolna odsotnost telesne aktivnosti in skrbi za zdravje.

No moram pa dat še pozitivno, za uravnotežit. Da se da z njo pogovarjat kljub nestrinjanju. Družbenopolitična ozaveščenost, razgledanost. Da zna govorit in tudi poslušat. Sočutnost, iskrena prijaznost, vzajemno spoštovanje. Rajši preprosta in skromna kot polna same sebe. Videz pa, kot že rečeno, vsaka je samosvoja kombinacija zunanjih in notranjih lastnosti in vsaki pristaja to, kar jo dela usklajeno samo s sabo.

Prispevek uredil/a: Smrekica, 13 junij 2018 - 17:13.

#156 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 695 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2018 - 20:59

Niso mi všeč prepiri v zvezi. Ko se zgodi, da obe padeva v luknjo, iz katere enostavno ne znava ven splezat. In tičiva in čemiva v tisti luknji, vsak dan nekaj razčiščujeva, a nikoli nič ne razčistiva, samo vrtiva se in vrtiva v eni luknji kot dva hrčka na kolesu.

Starejša kot sem, težje prenašam prepiranje. Ne da se mi. Ne morem. Nimam energije za to. Škoda je življenja za prepire. In, a ni zanimivo, da vsak zrel človek to ve? :roll:  Pa vendar se še vedno prepiramo. To mi res ni všeč.

Ljubezen je večna, dokler traja.

#157 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 147 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2018 - 00:11

^Meni se tudi vec ne da. Ampak njim se da. Jeba.

Ni mi vsec opravljanje, nenehno sinfarjenje.
Ni mi vsec slab make up.
Ni mi vsec odisavljanje s parfumi.

#158 Alix

Alix

redni gost

• Člani
  • 369 prispevkov

Objavljeno 02 oktober 2018 - 18:59

Ok, vsi poznamo tip človeka, ki je "lep" in mu to stopi v glavo in je pač ego. I can kind of live with that.

Res mi pa ni všeč "hiper ego". Ko je človek povprečnega izgleda in se tega zaveda in komplicira ob vsakem komplimentu, ker ne more prebolet, da je povprečnega izgleda do te mere, da bolestno ne mara svojih slik, poudari vsako nepravilnost na sebi... Js mislim, da si cute, ampak če ti ne, to ni moj problem. And don't make it my problem. Začela bom dajat komplimente "v primerjavi s splošno populacijo meni nisi grda, tvoja prijetna osebnost makes me not care about your imperfections, but you keep this insecure shit up, I will get bored with you, because this is really immature."

J'ai créé un monstre, et maintenant je dois vivre avec.

#159 meduza

meduza

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 02 oktober 2018 - 20:09

Meni pa ni všeč pretirano ukvarjanje z drugimi. Deluje kot balastno polnilo dnevu, ki sam po sebi nima smisla in ga je treba na silo osmisliti.

Vedno se je bolj zanimivo ozreti k sosedu, kot pa v ogledalo. Čeprav le to ponavadi ne laže...

#160 nekogirl

nekogirl

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2018 - 08:41

Me prav zanima katere so sploh v popolni meri takšne kakršne si jih vi želite.. in če bi bile, bi pa takoj začele iskat tisto ‘napako’ v njej.
Če je pametna ni dobro, če je neumna ni dobro, če ma rdeče nohte je fuj, če ji je všeč nicky minaz je katastrofa... kaj pa, če jo naučite, kaj pa če je sramežljiva in ima damn good reason za to? To lahko pomeni, da morate drezniti vanjo, da jo lahko zares spoznate.. naučite jo kaj je bedno, kako naj se izraža, kakšen stil bi ji bolj pasal, glede na njeno postavo ipd.
Ali pač smo že vsi odrasli pri 18ih in moramo že takrat imeti vse pošlihtano v glavi?

''Remember to always be yourself. Unless you suck.''

- Joss Whedon

#161 Alix

Alix

redni gost

• Člani
  • 369 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2018 - 11:50

Kot nekdo, ki je v preteklosti trpel za severe anxiety panic attacks, je bil zivcen do meje paranoje in je bil tocno oseba, ki sem jo opisala, lahko recem, da se da it cez dolocene stvari. In cez te stvari sem sla, ker ljudje niso tolerali mojega dreka, ko je to res bil.

Vceraj sem ze razmisljala kako bom napisala post za protiutez, ker zveni, kot da ne razumem kako je bit v tem poziciji, v bistvu pa sama izhajam iz nje.

Cez ene stvari ne gres, ce se ne zaves vcasih kako butaste so. So problemi in potem so "problemi." In pri teh letih (ja jebena leta stejejo) se mi ne da vec ukvarjat s "problemi."

Predvsem pa ti pri teh stvareh ne more nihce pomagat, nihce te ne more peljat cez njih, to samo vse poslabsa, ce te kdo ujcka. Zakaj bi moral kdo drezat vate in te nekaj ucit? Do you want a girlfriend or a mommy?

Najbolj koristna izkusnja ever zame je bila, ko sem ostala povsem sama. Morala sem se centimeter za centimetrom zvlect ven iz mentalnega pekla In sem se. Ljudje te bodo vedno dojemali priblizno tako kot se dojemas sam. Okoli tega ni bliznjic. Prelagat odgovornost za svoje dozivljanje na druge vedno vodi v vecjo izolacijo.

Ti si tista, ki razmislja o napaki in jo posledicno pokaze, fora je, da folk odbije ta prekomerna ranljivost in obcutljivost, ne napaka. To razumet kognitivno ni prevec tezko, ampak empiricno dosezt to... Je pa vsakodnevni mental martial arts training.

#162 Alix

Alix

redni gost

• Člani
  • 369 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2018 - 12:41

Pa lahko dodam še, da to ni tako, da to ne izgleda tako, da se ljudi odjebe ob prvem znaku ranljivosti. Govorila sem o ponavljajočem se kroničnem vzorcu obnašanja, kjer oseba sploh ni sposobna odnosa, ker ima več kot očitno druge težave, za katere ne bi smel biti odgovoren/imeti na svojih plečih partner. Izkušnje te pripeljejo do tega, da take vzorce včasih prepoznaš še preden res spoznaš osebo, pa ti mogoče sploh ni do nadaljevanja. Če imaš res prav ali ne, neveš, samo nagon je včasih pametno poslušat. 

Imet vezo z nekom, ki se ni zmožen sprostit in potrebuje tri ure psihoterapije na dan pač ni fun. 

In kdorkoli se znajde v situaciji, kjer nekdo dejansko začne ujčkat... Kompleks rešenika pa skriva druge pasti in glede na moje izkušnje ujčkanje pride s svojo ceno, velikokrat je to maska kontrol frika introvertirano emotionally needy osebe. Nekdo bo za ujčkanje zahteval/te čustveno zmanipuliral do tvoje naklonjenosti in bo s tem tudi reševal sebe skozi tebe, kar je enakovredno bad, zato bi se jaz tega izogibala tako ali tako.

#163 Eya

Eya

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 04 oktober 2018 - 17:31

Alix...kapo dol za tole...

#164 Alix

Alix

redni gost

• Člani
  • 369 prispevkov

Objavljeno 04 oktober 2018 - 19:12

Hvala. :)

Nevem zakaj ljudje mislijo, da ljudje, ki smo samozavestni nismo ranljivi in ne rabimo tudi mi da nekdo pride do nas in nas res spozna. V lezbičnih razmerjih je ta trend "ti si ful materinska, skrbi zame" treba ubit. I am not your fucking mommy, I am a woman just like you. Mislim, da se moraš redno vprašat " a sem nekdo, ki bi ga jaz dejtala?" in dokler ni odgovor "da." be single for god's sake. Če še sam sebe ne maraš, nevem zakaj bi kdo drug žrtvoval sebe za tvojo srečo.

#165 WickedMe

WickedMe

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 04 oktober 2018 - 20:00

Še je upanje haha. Fascinantno je tut, ko nekdo ugotovi, da maš čustva. Ker omg, če si samozavestna in ne jokcas za vsako malenkost si kao hladna in zajebana.. In potem dobiš neki v smislu vau pa ti si v bistvu ful dusca k te človk spozna.. Ja valda, da sem sam nism jokica k išče pozornost tko da non stop dela žrtev iz sebe! In nism pijavka k se na nekoga obes dokler ti ne popije vse energije in vso svoje sranje prelozi nate..

#166 Alix

Alix

redni gost

• Člani
  • 369 prispevkov

Objavljeno 04 oktober 2018 - 20:44

Jaz vedno začnem ful samozavestno, ampak me je vleklo k takim ženskam, ki so to vzele kot izziv, odkrit kje so moje šibke točke ali kako daleč je meja preden postanem pussy. To zdaj nima veze s temo, ampak ok, če se je že razvila debata... Tu je krivda povsem moja, nisem znala ven, ko mi morala. Zato vsem toplo polagam na srce, da če ste pač občutljivi in samozavestni hkrati (izjemno redka kombinacija) je treba to pri sebi rešit. Like, ja they treated me like shit, ampak why did I stay? Odgovor je skoraj vedno v tebi. 

Pa da ostanem on topic... ne razumem in ne morem razumet kako nekateri funkcionirajo v odnosih, kjer je komunikacija nonstop neko verbalno dvobojevanje. Ne štekam. Poznam ful parov, ki se začnejo pred mano bockat, pa ne tko šaljivo. Bitch, if I'm dating you or you're my friend you better be nice to me ALL the time and treat me like a princess. Ne štekam kako si nekateri ne povejo stvari iskreno... a ni to point veze? Folk je v kr enih vezah, da je bolj socially acceptable. Na koncu veza postane zapor namesto tega, da bi se počutil ljubljenega in safe. Ne. Štekam. Mogoče to zmede ljudi pri meni. Sem sposobna cinizma, sarkazma in zabijanja ljudi, ampak tega NE ŽELIM počet s frendi ali partnerji. Razen, če je šaljivo. Eni ljudje imajo neke predstave kakšen si, ker preberejo par vrstic na dan od tebe in se počutijo ogrožene za brezveze. In potem kar nekaj izzivajo, ker pač imajo občutek, da te poznajo. I hate that.

Prispevek uredil/a: Alix, 04 oktober 2018 - 20:46.

#167 Eya

Eya

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 04 oktober 2018 - 21:30

Alix,meni je ta tvoj del dal misliti..te citiram:
"In kdorkoli se znajde v situaciji, kjer nekdo dejansko začne ujčkat... Kompleks rešenika pa skriva druge pasti in glede na moje izkušnje ujčkanje pride s svojo ceno, velikokrat je to maska kontrol frika introvertirano emotionally needy osebe. Nekdo bo za ujčkanje zahteval/te čustveno zmanipuliral do tvoje naklonjenosti in bo s tem tudi reševal sebe skozi tebe..."

Še moja verzija...
Me zelo spominja na v bistvu protislovno odvisnost svobode in lastninjenja druge osebe. Nekaj v stilu, da imajo nekateri ljudje radi nadzor, saj jim to daje občutek varnosti, da se jim partner na ta način posveča. Vedno bolj iščejo pozornost v smislu" saj sem za vse sama/sam"...in na ta način manipulativno pritiskajo na partnerja, ki mu vest oz. pomanjkanje samozavesti ne dovoljuje, da bi to pomoč odrekel, saj mu ta občutek daje moč, da je on tisti, ki je sposoben.
Oseba nadzira drugo in si jo lasti zgolj zaradi lastnega občutka varnosti. In to daje občutek stabilnosti in moči. Začaran in čustveno težak krog, ki se ga mnogi sploh ne zavedajo.

#168 Bem

Bem

nov na sceni

• Člani
  • 247 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2018 - 10:55

Glede osebnostnih lastnosti, vidim da mi je izredno naporen egocentrizem/egotizem/egoizem. Nekaj na tem spektru, v glavnem. To, da oseba vidi le sebe, vse se vrti okoli nje, govori samo o sebi. Če ne govori o sebi, misli, da ve bolje od drugih. Zato se ne pogovarja in ne prisluhne perspektivi drugega, ampak drugo osebo samo obvešča o tem, kakšna je ona sama, kakšna je druga oseba, kakšna je situacija. Če izpostaviš težavo v odnosu, aktivno zavrača razumevanje (ne poskuša razumet) tvoje perspektive. Mogoče ne zmore? Ne vem. 

You can never be overdressed or overeducated. ― Oscar Wilde

#169 summer_nights0

summer_nights0

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2018 - 08:47

:nene:  Punce, ki pijejo alkohol in kadijo.

#170 Lelith_Zen

Lelith_Zen

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 14 oktober 2018 - 21:22

Osebe, ki niso iskrene, tudi osebe, ki lažejo in izvajajo hinavščino.

#171 FisCisGis

FisCisGis

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 06:16

Osebe, ki se prilepijo nate in pricakujejo da jih bos filal s pozitivno energijo. Vsaj to se meni dogaja...

#172 chillpill

chillpill

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 09:53

Osebe, ki verjamejo, da bo vesolje poskrbelo zanje. Vesolje ima kaj druzga za delat, kot pa tebi dat dobro energijo za izpit, ti službo najt, idealnega partnerja itd.  No, dajmo ne sanjarit cele dneve in dajmo bit proaktivni!

#173 Lunalei

Lunalei

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 15:18

:D jaz verjamem, da vesolje skrbi za moje dobro. To sicer ne pomeni, da sedim za mizo in čakam kosilo. Pokličem kolega in mu povem, da lahko pripravi tiste marele, ki jih je nabral, saj sem že na poti do njegove mize.
Službo imam, za ostalo pa čakam, da pridem na vrsto. Malce humorja, ko čakam pa tudi prav pride ;)

OK, ne maram, da mi vesolje ni priskrbelo boljšega avta. Včasih kar z levo roko opravi :/
pa kšna vejca ke pa sm

#174 Veronica

Veronica

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno Včeraj, 16:00

Prepotentnost. Odbije takoj in to daleeeč stran. Ena karakterna, ki mi je takoj padla na um, če že govorimo o odbijajočih lastnostih deklet.
Fizično bo pa najbolj na mestu, neurejeni zobje. Ne vem zakaj, vem samo, da jih opazim zelo hitro. Urejene in neurejene ;)
I'm just one of those regular weird people. (J. Joplin)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov