Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj vam NI všeč?

173 odgovorov v tej temi

#26 symphony

symphony

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 25 september 2007 - 23:27

ne maram če se punca ne maže,razen seveda zjutraj ko me pogleda vsa zlepljena in sexi :sonce: in če se prevež maže,picaso freska me ne zanima.
Ampak videz je bolj prilagodljiv kot pa karakter zato je pomembno samo da je urejena in notranje sexi.

#27 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 083 prispevkov

Objavljeno 15 november 2007 - 12:43

No, na kratko Slika objavljena:
Ne prenesem zafnane, frflaste, posesivne, grobe, vulgarne punce, primitivne, nerazgledane, popolnoma brez domišljije, z monotonim karakterjem, pesimistične, egocentrične, tiste, ki so polne same sebe, ki se konstantno hvalisajo, itd. (tu bi se lahko dalo razpisat)

Sem pa zasledila, da nekaterim pretirana uporaba makeupa, ne odgovarja. S tem se tudi jaz strinjam. Nimam nič proti, samo vse v meji normale Slika objavljena.
L
akiranje nohtov na nogah? O tem raje ne bi... čeeeeprav Slika objavljena, ko ti pogled pade na noge in so nohti „popleskani" s kako živo barvo, ki ti takoj pade v oči.... ihaaaaaa: something just ain't right down there :tralala:
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#28 jmuminov

jmuminov

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 05 marec 2008 - 20:40

Že s samim razgovorom lahko zaključim in mi sploh ni treba vedeti kako izgleda, ker me to nebi niti zanimalo več.
Všeč mi je ženska s katero se lahko pogovarjam v nedogled , smejem , jokam .....
Všeč mi je njena naravna lepota , make up do normala se razume.

Ne maram pohotnic , žensk ki rade druge podcenjujejo, polne sebe oz same sebi všeč.
Ženska z polno fasade na obrazu, ustnice obrobljene s črnim svičnikom :strah: da se prestrašim..
srce nema pameti ono glavom ne bira

#29 Schiki

Schiki

piščan'c

• Člani
  • 128 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2008 - 08:44

Ja vulgarnost je tud meni odveč... mislem, saj razumem, določene trenutke ko zgubiš živce in vržeš ven polno besed o katerih sploh še nisi razmišljal njihovega pomena...ampak... prostaškost bi me tudi slej kot prej začela odbijat..

Drgač pa kar se tiče karakterja, mam rada nasmejane punce :mrgreen: s smislom za humor, ne pa neke zategnjene kokice...in obračajo oči in zamerijo vsak drug hec. In ne maram večnega pesimizma in smiljenja sami sebi... to me res odbija.. nočem vedno biti jaz tista, ki mora držati človeka pokonci... in mu metati naprej spodbudne besede, ki so tako ali tako samoumevne... :?

Kar se pa izgleda tiče... res je , da bi na cesti prej opazila punco z pravo mero make up-a, kot pa punco, ki ga nima nič ali pa ma gor cel relief cerkvenih podobic.. :nor: vendar pa, ko se zaljubiš..se zaljubiš..in če bi bil karakter na mestu, potem mislim, da me niti premalo niti preveč ne bi motilo.. (pustimo maskiranje ki zgleda, kot da bi šli v vietnamsko vojno...če je grozn preveč, je pač preveč.. :?: )

#30 Kittz

Kittz

redni gost

• Člani
  • 348 prispevkov

Objavljeno 15 april 2008 - 22:57

Niso mi všeč pretirano naličene in zafnane ženske.
Too weird to live, too rare to die...

#31 mustang1984

mustang1984

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 20 april 2008 - 18:52

Ne maram zafnanih punc, ki izrablajo ženske čare, da bi kam prilezle v lajfu.

#32 etty

etty

zasvojen'c

• Člani
  • 446 prispevkov

Objavljeno 21 april 2008 - 16:35

Ne maram deklet, ki se obnašajo vulgarno. Torej pretirano preklinjanje ali pa riganje v javnosti in podobno. :D Pa takih, k nase namečejo tri plasti fasade, ko pa pride iz kopalnice, jo po možnosti zamenjaš s svojo babico, potem ne maram takih, ki so preveč zafnane oz. se obnašajo k neke dame, ki so povsem nespontane, vzvišene, take k so razvajene in govorijo, da to sploh niso... Ne maram deklet, ki niso razgledane oz. ki niso poučene o najosnovnejših stvareh, se pa recimo razumejo na to, zakaj je maskara neke znamke boljša od druge ( :roll:), na splošno pa ne maram pretirano otročjih osebkov, s katerimi se v določenih situacijah, ko pride do kakega problema, sploh ne da normalno pogovorit, pa takih, k takoj zamerijo. Mam ful rada razumevanje in dejstvo, da se ljudje za izboljšanje stanja tudi sami malce potrudijo.
"The human heart feels things the eyes cannot see, and knows what the mind cannot understand."

Robert Vallett

#33 Zenny

Zenny

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 11 maj 2008 - 15:30

Ne prenesem hinavk... Ko ti začne jokat o tem, kako je ta in ta punca grozna in 'bijač' in je reeeeees ne more prenašat, potem pa ju vidiš naslednji dan, najboljši prijateljici in se lubčkata in objemata in izmenjujeta lake za nohte in svašta. In celo akcijo nato ponovi vsake dva tedna. Mislim...

Pa prepotentnih žensk, ki pridejo v sobo in se že počutiš, kot da ne moreš dihati, nelagodno, zaprto, utesnjeno. Se ti usede na mizo - halo, hvala, jutri bom jaz malico jedla na odtisu tvoje riti -, te polna usmiljenja in čustvovanja pahne po hrbtu in pričakuje, da ji boš ti - uboga reva revcata, ki se vedno zase drži in ne ve, kaj zamuja, ker se ne druži z njo - zaupala svoje najglobje težave in probleme in let's be best friends for today, tomorrow I'll forget you anyways.

Potem so tu še posebej najstnice, ki so tako lačne pozornosti, da bi res naredile skoraj kar koli, da jim nameniš nekaj minut...

Tudi porcelanaste bejbike so malo preveč zame; ko puder kar leti od njih, pa seveda oblak parfuma, ki jim sledi za petami, ušesa, povešena pod težo uhanov in raznih obeskov, vsak noht polakiran na različen odtenek roza barve, smeh pa tako narejen, da nisi prepričana, ali naj ji daš umetno dihanje, ker se davi, ali poskuša oponašati tisto ubogo kravico, ki jo je videla na pašniku na televiziji.

Drugače glede videza mi je moteče tudi, ko se punca oblači tako, da bi jo brez problema zamenjala za prostitutko v neki temni ulici pozno ponoči... Nato se pa še nedolžno čudi, ko so moje oči dvajset centimetrov nižje od njenih. (:
Naked you are blue as a night in Cuba;
You've vines and stars in your hair...

#34 LesboqueeN

LesboqueeN

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 08 september 2008 - 22:37

Da se čas, dokler vidim drago tako vlečeeeeeeee, ko pa pride tisti dan pa vse tako hitro mine :x
Rada spoznavam nove ljudi, rada sklepam nova prijateljstva.

Življenje je risanje brez radiranja.

#35 strunaMitraljez

strunaMitraljez

piščan'c

• Člani
  • 99 prispevkov

Objavljeno 11 september 2008 - 16:47

No, če smo pri tem, kaj me moti in kaj ne pri punci, potem grem na plan z besedo :)
Zelo kratko in jedrnato. Čeprav ideali ne obstajajo, verjamem v njih samo zaradi moje lube. Pa me ne moti to, da včasih preklinja, da se razjezi, da se afna, da se razgovori in ne neha, da se smeji v navalih brez razloga - ker to je pač enostavno ona. Vse sestavine v pravih merah (:

Mi pa rata slabo, ko vidim punčaro, ko gre po pločniku (po možnosti s čikom v roki in veliko torbo pod roko), pljune tamastnega in se nato dere ko jesihar v primeru, da ima družbo zraven. Še grše je pa videt tiste, ki imajo navado segati po alkoholu na VSE ali NIČ. Pa jo vidiš ko hodi ko pijana krava.

Sicer pa je večino tistega, kar mi ni ravno povšeči že naštetega: hinavljenje, punce WNB perfect, najstniške mušice itd.

#36 nastija

nastija

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2008 - 18:39

Hej!

Mene pa ful moti, da ženska nima smisla za humor, pa da je neodločna in pa nezgovorna. Najhuj je pa, da se že malčk zalubiš, potem pa ugotoviš, da se nisi zalubu v njo, ampak v svojo lastno predstavo o njej. Tko, da ugotoviš, da tisto kar ti je blo všeč na njej v bistvu na njej sploh ne obstaja - jp, recently happened...

Čauč

#37 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2008 - 19:41

Lol sam ene pa mate kriterije... a clo dejansko najdete potencialne partnerke?

:tralala:

#38 rebelgrrrl

rebelgrrrl

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2008 - 22:50

FAKE osebe, ki se prilagajajo trenutnim trendom in jih zanima samo kaj je trenutno IN, in se samo obračajo po vetru, v resnici pa nimajo v sebi kančka originalnosti in samega sebe. Še bolj pa ne prenesem plehkih, shallow oseb, čeprou pri takih potem v nedogled iščem neki več, zato pa je razočaranje nakoncu še večje:/

#39 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2008 - 14:46

Zafnanost in nehigiena. :bruh:
Doing the best at this moment, puts you in the best place for the next moment.

#40 bjonda

bjonda

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 09 november 2008 - 11:03

Niso mi všeč kokoši, neumne ženske, preveč vulgarne, take ki se delajo najbolj pametne na svetu pa take ki mislijo da so največje je**čice na svetu :pazi se: :D

Prispevek uredil/a: ženska, 05 maj 2009 - 21:19.

Dum spiro, spero.

#41 taghag

taghag

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 10 november 2008 - 01:26

najvecji turn-off sta mi neumnost in nerazgledanost - velikokrat nastopata skupaj. ce pa je za namecek dekle se over-samozavestno, je pa ze cist groteskno.
kar se videza tice, najbrz ne bi mogla prebavit nekih skrajnosti v zvezi s tezo (gor al pa dol, cist vseen), pa zelo neseksi mi je zanemarjen nasmeh. drugace pa, ce me privlaci vsebina glave, kar me zelo redko, me bo najverjetneje tudi pakunga :)

#42 _rea_

_rea_

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 10 december 2008 - 03:32

zdej mogoče to komu res ne bo všeč, ampak res me odbijajo debele punce...če govorimo o vizualnem izgledu, ne bi mogla bit s tako žensko (pa tle ne mislim na kako kilo preveč). Pa preveč make upa in nasplošno neurejene ženske...to a nekdo skrbi zase, se pa itak takoj vidi;) aja, pa zelo opazim nohte!! pogriženi so fuj, taka bejba mi deluje neurejeno in živčno...
Kar se pa tiče obnašanja, pa ne prenesem p***, ki se nekontrolirano hihitajo vsaki bedariji, cvilijo, žensk, ki morajo biti zmeraj v "centru pažnje", ki morajo vedno opozarjati nase...skratka, zafnanih, razvajenih kokošk! Pa depresivke so čisto mimo - ženske, ki ne znajo bit vesele, non stop nekaj jamrajo in furajo bed :roll: groza!
****life isn't about finding urself, it's about creating urself!! ****

#43 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 26 december 2008 - 15:00

Ni mi všeč:
-punca, ki cel dan sedi pred TV in je čips ter ostale škodljive stvari
-nehigiena
-da se ne zna postaviti sama zase
-razne oprijete majčke, kavbojke in visoke pete in misli kolk je huda a v bistvu ima 80+ kg
-punce, ki vsiljuje svoje mnenje
-takšnih ki popolnoma preveč govorijo in ti sploh ne pustijo do besede

#44 Kittz

Kittz

redni gost

• Člani
  • 348 prispevkov

Objavljeno 26 december 2008 - 15:37

Js pa ne maram ljudi, ki so ves čas tiho. :D

#45 lenanat

lenanat

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2009 - 16:55

Se strinjam. Najbolj mi gre na živce, ko ne veš sploh kaj si mislijo o tebi ali čemerkoli drugem. :briga me:

Prispevek uredil/a: ženska, 03 maj 2009 - 20:49.
Citiranje prispevka tiste/ga, ki je pisal/a pred teboj in na katerega odgovarjaš, ni potrebno, kajne? ;)

Jebentiš.

#46 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2009 - 18:53

Torej, mislim, da je ni posamezne značajske lastnosti, ki bi me v celoti odvrnila od človeka. Ampak, recimo, če gledamo na potencialne partnerice ...

Ne maram prevzetnih ljudi. Ne maram ljudi, ki domnevajo, da te v določeni situaciji prekašajo in ti to dajo na nadvse vzvišen način vedeti. Ne maram wannabe intelektualk, ki se ne potrudijo, da te vpeljejo v tebi morda neznano področje, pač pa te z levo roko odpravijo (češ: clueless). Nikakor nimam nič proti ljudem, ki veliko vejo, ravno nasprotno - obožujem biti v družbi takih ljudi, pa ljudi, ki se držijo svojih lastnih smernic razmišljanja. Samo morebitno domišljavost preziram. Mislim, da smo se ljudje nasplošno pripravljeni učiti, samo kaj, ko nekateri nimajo potrpljenja uvesti te v nove sfere.

Prav tako težko simpatiziram z zaplankanimi osebami, ki se slepo držijo svojih mnenj in niso odprte za konstruktivne debate. Nič se mi ne zdi narobe z individualnimi prepričanji, zdi pa se mi, da jih je potrebno znova in znova testirati, o njih razmišljati in biti odprt za svež veter. Napak se mi zdi stati za nečem zgolj zaradi principa. Čudovito, da ima nekdo svoje mnenje, ampak meni se zdi potrebno ga nadgrajevati z argumenti. Ni hujšega kot spustiti se v debato z nekom, ki se je vnaprej odločil, v katero smer se bo odvijala. In, ki se je odločil, čemu bo verjel ne glede na nove argumente. In potem, najhujše - ljudje, ki ta svoja trdna mnenja skušajo na vsak način vsiliti drugim. Z veseljem slišim tuja stališča in prepričanja, ampak svoja lastna si pa nameravam sama oblikovati, tenkjuverimač.

Ne privlačijo me ženske, ki jim je povsem vseeno. Ki nimajo mnenj. Ki jih nič ne zanima. Ki jim je vsakršno razmišljanje odveč. S katerimi pogovor ne seže dlje od zadnje 'it' fešte in najnovejših tračev. Kritičnost se mi zdi zelo dobrodošla sposobnost (govorim seveda o kritičnosti z razlogom, ne o teptanju brez osnove, zaradi drže).

Definitivo me ne privlači podložnost vsem po spisku. Hrbtenica je ključna, pa čeprav se vedno ne znaš postaviti zase, čeprav je včasih lažje reči: "Ja, mami," (pa čeprav seveda sploh ne gre za matere) in čeprav to včasih narediš. Ampak zdi se mi pomembno, da se načeloma trudiš ostati zvest samemu sebi in svojim interesom. Dekleta, ki se v želji po ugajanju pretirano obračajo po vetru, me ne zanimajo.

Ne maram ljudi brez domišljije, ki slednjo zavračajo kot nekaj otročjega.

Ne maram egocentričnih Jaz! Jaz! Jaz! žensk, ki ne znajo prisluhniti.

Ne maram ljudi, ki se jim ne ljubi potruditi. Ki se gibljejo po liniji najmanjšega napora (kar se tiče odnosov, čeprav seveda kdaj to vsi počnemo).

Ne maram ljudi, ki se konstantno smilijo samim sebi. :zeh:

Vsekakor pa imam rada ženske, ki se svojih napak (četudi sem jih zgoraj naštela) zavedajo in aktivno delajo na tem, da bi jih odpravile.

Edit: Aha, ups, vidim, da je avtorica teme v svojem vprašanju spraševala predvsem po vizuAlnih dejavnikih; torej, verjetno zveni precej zlajnano, ampak ni je stvari, ki bi me posebej odvračala, če se z nekom značajsko ujamem. Teža mi ne predstavlja nobenih ovir (čeprav je, glede na to, da sem bolj drobna, zaželjeno, da ima partnerka pod kakih devetdeset ali sto kil), tudi bolj okrogla dekleta se mi lahko zdijo neznansko zapeljiva, enako velja za suhice. Šur, pretirana aknavost je verjetno res nekoliko odbijajoča, ampak proti temu se da pomagati.

Aha, že vem - niso mi všeč pretirano feminilne, silno urejene damice. Ki se bojijo sesti na travo, da se ne bi umazale. Pravzaprav prisegam na naravno podobo, z minimalno uporabo ličil (še rajši, če ličil sploh ni). Čeprav nimam nič proti skrajnim famicam, si ne znam predstavljati sebe poleg nekoga v visokih petah. Nesmiselen predsodek, mogoče, kajti če je značaj pravi, me taka nepomembna banalnost, kot je obutev, ne bi odvrnila. Definitivno se pa na cesti ne oziram za takšnimi ženskami.

Prispevek uredil/a: ženska, 03 maj 2009 - 20:55.
Združila dva zaporedna prispevka.

#47 vikki

vikki

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2009 - 20:24

Ma meni niso všeč ženske, ki imajo na vse stvari neke neke predstave kako je prav in kaj ni. Ma dej, saj je vse individualno, tud če ne kaže navzven. Pa ja ne kupujem krave, vsak naj ima svoje pluse in minuse, to je pa ja zabavno! Prikupno je, če ima kakšno bedasto mnenje (kar ne pomeni, da je tudi v mojih očeh bedasto), tud jaz jih imam. pa ne rabi razlage za to, pač čuti tko in konc. Se skupaj nasmejiva temu, pa ni važno kaj nama bluzi, kdo da pa to ni odraslo mišljenje. Eni ne bomo odrasli nikoli, pa če se ceu svet postavi na glavo. Kar še ne pomeni, da smo zabiti do amena.
Nekateri ljudje se pač radi zabavamo na račun t.i. intulektualcev. Ko gre mal v drugačno smer pogledajo kot bi jim mamico saj vemo kaj.
Ženska je ljubka ko je sposobna heca in obenem resnih debat, ki pa vedno dopuščajo alternative, ni vse črno in belo. Zdaleč ne!
Definicije so dolgočasne, punca je najbolj sexy ko je nepredvidljiva, ne pa nek ku**** leksikon.

Prispevek uredil/a: ženska, 03 maj 2009 - 20:58.

#48 Kittz

Kittz

redni gost

• Člani
  • 348 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2009 - 20:59

Haha, Vikki bereš mi misli. Nič ni boljšega kot to, da ti enako malce zmešana ženska reče, če gresta kaj čudnega delat. Vse se potem nadaljuje čisto spontano in ponavadi se takrat najbolj zabavam.
Otročji humor, obnašanje ... to je lahko predvsem super, sam se veliko ljudi zgraža, češ kako si otročji. Js sem otročja in upam, da bom otročja ostala še naprej.
Ful je pa tud lepo, da se lahko potem s tisto osebo normalno pogovoriš kot si rekla. Ne more bit vse samo zabava (če prav je fino, če je :P ).

Drugače pa, kaj me odbija pri ženski: se opravičujem izrazu, sam mislim, da bom tak najhitreje opisala kar mi ni všeč. No ni mi všeč "čefurski" videz. Črni dolgi lasje (po možnosti podaljški), bele preveč pritisnjene hlače, da se vidi špeh ob strani, pa roza majčke ... sej veste o čem govorim. :)

#49 vikki

vikki

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2009 - 21:28

Kittz, me veseli, da me podpiraš :), ker verjamem, da nas je nekaj takih izven serijskih :)
Glede ''čefurskega izleda''.. nekatem to paše ;) Ne rečem, to da špeh visi ven, to lahko tud marskteri zapečeni Slovenki :P Tud to je stereotip, ki ga ne odobravam, ker niso use takšne! Samo, da je luškana, ni važno od kod je in kakšen jezik govori, včasih je pač to stvar okolja v katerem odrašča, važno je kaj ima v srcu, ne pa kaj kaže navzven :)

#50 NickName

NickName

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2009 - 22:50

Jaz se tudi strinjam s tabo Vikki.
Drugače bi pa še dodala, da jaz pri različnih ljudeh lahko različne stvari različno dobro prenašam, tako da je res zelo odvisno od vsakega posameznika kaj me bo na njem motilo in sama težko posplošim zadevo.
Pa tole vizualno opredeljevanje meni ne odgovarja, vsakemu dam priložnost (pa četudi izgleda še tako čudno), velikokrat se za vizualno zelo "čudnim" človekom skriva odlčen človek! Priznam pa, da mi videz nekaj pomeni in da bi težko imela vezo z nekom, ki mi vizualno niti malo ne odgovarja - mora pač biti fizična in psihična privlačnost.

Prispevek uredil/a: ženska, 05 maj 2009 - 01:24.

Ne prepiraj se z idioti, ker opazovalci ne bodo opazili razlike.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov