Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Koliko lezbijk svoji dragi na prvem zmenku podari vrtnico?

128 odgovorov v tej temi

#51 Mandy

Mandy

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 29 december 2007 - 17:27

Jaz pa rada podarim kakšno rožico (kakšno travniško ali pa tako ko jo imamo doma), vendar ne na prvem zmenku. Raje prej spoznam osebico :) Zdi se mi pa tudi lepo, da oseba sprejme rožico na nek (zame) kulturen način. Da jo kar ne vrže nekam, al pa zbaše u torbo, ko bi jo hotla skriti. :misli:

#52 jmuminov

jmuminov

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2008 - 15:04

Iskren nikoli nisem podarila rože na prvem zmenku.Ker to se men ne zdi glih :?: nevem no al pa zato ker osebno nisem ljubiteljica vrtnic ( na splošno rož) Presenetla pa sem jo z vrtnico ampak to sva že ble, kar nekaj časa v vezi.Mela je zelo rada rože pa sem iskoristla to priliko . Zakaj ne ?Malo pozornosti. :zate:
srce nema pameti ono glavom ne bira

#53 Nanai

Nanai

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2008 - 16:11

Hm..sama sem jo že dobila..tako da očitno to obstaja ;) In ja..tudi jaz sem jo že podarila..mi je to ena prav posebna gesta..ki pa ni nujno..da jo lahko uporabljaš pri vsaki osebi oz.simpatiji..določene si le zaslužijo :)
Vsi ljudje se rodijo enaki, a le nekaterim uspe premagati to pomanjkljivost..

#54 minerva

minerva

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2008 - 22:56

Nisem se dobila rozice, sem pa jo ze podarila na prvem zmenku... uff tega je ze dolgo!!!

#55 LesboqueeN

LesboqueeN

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2008 - 22:32

Jaz sem pa že podarila vrtnico ja 8)
Rada spoznavam nove ljudi, rada sklepam nova prijateljstva.

Življenje je risanje brez radiranja.

#56 forbidden

forbidden

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2008 - 23:20

Jaz ne maram roz, zato jih tud podarit ne mislim

#57 nanami

nanami

piščan'c

• Člani
  • 154 prispevkov

Objavljeno 27 julij 2008 - 10:21

Jaz ne maram roz, zato jih tud podarit ne mislim

Se strinjam. Kaj naj z rožami!?
Če je že treba kaj podarit, naj bo to čokolada.

Prispevek uredil/a: nanami, 27 julij 2008 - 10:22.

"Nekateri ljudje vidijo stvari take, kot so, in rečejo: 'Zakaj?' Sam pa sanjam o stvareh, ki jih še nikoli ni bilo, in pravim: 'Zakaj pa ne?' " - George Bernard Shaw

#58 vikki

vikki

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2008 - 19:45

omg, men se je to enkrat zgodlo. nism vedla kk nj reagiram. no good. jsm preprost clovek, prinesi mi pivo, js bom tebi tud pivo al pa vodko, evo, pa se lahko druzimo.

#59 theUNEXPECTED

theUNEXPECTED

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 08 oktober 2008 - 00:34

roža? kaj pa je to?:)

#60 mAgichnA_t3mA

mAgichnA_t3mA

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 05 november 2008 - 11:43

Hm, za prvi zmenek sigurno ne, ker če se zmenim da greva na kavo, je to preprosti zmenek. In če osebe niti ne poznam, nevem zakaj bi ji dala kaj, ko jo prvič vidim, ker si lahko misli ženska, da se ji hočem samo prikupiti. Vsaj jaz sem takšna. Ne maram tega, ker imam občutek, da nekaj pričakuje v zameno. Saj ne znam razložiti. V glavnem- na prvem zmenku ne..
..čLoveK šE nikoLi ni biL takO bliZu zVezDam in tAko daLeč oD sAmeGa sEbE....

#61 taghag

taghag

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 08 november 2008 - 21:44

od mene bi lahko dobila kvecjemu sopek sveze bazilike ali rozmarina, mogoce celo sivke, roz pa prav gotovo ne. se bi mi zdelo cist prevec klisejsko, pa overrated tudi.

#62 Spashley

Spashley

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 24 junij 2009 - 12:22

O seje že kdaj zgodilo.

Evo za vse vas :vrtnica:

#63 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 410 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2009 - 21:49

Sama sem preveč negotova, da bi lahko že na prvem zmenku podarila vrtnico oziroma karkoli sploh. Šele ko vem, da veter zanesljivo piha v pravo smer, pa težko najdeš večjega romantika...a je tudi to že preteklost. Zdaj sem veliko bolj previdna.
The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#64 mravlja

mravlja

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2009 - 22:05

hm...jaz res nimam smisla za rože, pri meni še kaktus umre :) LoL. no, sej v bistvu dosti žalostno. se res trudim skrbeti za rožico (če jo že dobim), a mi zaenkrat še ni uspelo.
drugače pa kar se tiče podarjenih rožic, bivši sem velikokrat podarila kakšno vrtnico ali kaj podobnega, rada sem jo razvajala z majhnimi presenečenji (no, tudi večjimi) in mi nikoli ni bilo težko dati denarja za neko stvar, ki si jo je želela. sem se pač jaz odrekla kakšni škatlici cigaret, pijači in podobnim brezveznim stvareh, da sem ji le lahko izpolnila tiho željo po neki stvari.
drugače pa se spomnim enkrat je bila extremno vesela, ko se nekaj dni nisva videli in ko je prišla nazaj v stanovanje, sem ji na postelji pustila vrtnico. izgledalo je kot da bi petletnemu otroku dala igračo :)
pač take "majhne" pozornosti so se ji zelo dopadle.

Right now, nothing can kill my vibe

#65 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 02 julij 2009 - 15:23

Definitivno nisem ena tistih, ki bi na prvih zmenkih podarjale karkoli, najmanj pa rože.

V osnovi gre tukaj seveda za nasprotovanje takšnega dejanja mojemu konceptu ekološkosti (ki se ga bolj ali manj držim), poleg tega mi je svetje bistveno bolj všeč na gozdnem robu ali sredi cvetočega polja kot v lončku v neki kuhinji. Tam, kjer ima možnost, da si napiše nadvse zanimivo življenjsko zgodbo (npr.: Danes je mimo priletela še posebej velika mesarska muha. (...) Danes je ob meni počivala gruča razposajenih srnjakov. (...) Danes me bo nadvse neznaten črv pojedel.). Cvetje v vazi je pa obsojeno na enolično, poneumljajoče življenje, ki ga čaka neizbežna, prerana smrt med ostalimi odpadki. Dejansko blazno težko gledam umirajoče cvetlive v vazi ...

Kot drugo se mi zdi, da je v prinašanju cvetja na zmenek bore malo romantike. Predvsem zaradi neizvirnosti - mnogo bolj cenim majhne poklone z osebnim pečatom (npr. plastične vrečke) :D
In če že bi bila cvetlica, zagotovo ne bi bila vrtnica - kvečjemu kakšen šopek poljskega cvetja, morda kakšen omamno dišeč nagelj, deteljica, mak ali sončna marjetica. Všeč mi je pa tudi taghagin predlog :stima:

Sicer pa niti nisem tip človeka, ki bi razdajal darila na zmenkih. Kot rečeno, drobne malenkosti, šur, sicer pa ljudi rajši razveselim (ali pač?) z intenzivnostjo naklonjenosti.

Vsekakor pa cenim vsakršen trud in tudi cvetja nikoli ne bi odklonila - nasprotno, velikokrat me je že razveselilo, marjetica ob sporočilcu, denimo ...

Prispevek uredil/a: Eos, 02 julij 2009 - 15:25.

#66 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2009 - 19:16

Hm ... Nič ne bi imela proti, če bi dobila kakšno rožico ali sveže nabran šopek. Zagotovo ne bi zavrnila.

Sicer pa sem pristašica unikatnih daril, presenečenj. No, nekdo bi rekel, da so moje ideje že na robu z norostjo, s čimer se sploh ne strinjam. No, na primer, nazadnje sem Njej podarila toliko velikih Milk čokolad, kolikor meri v višino. (pač je blazno sladkosneda) :)
Doing the best at this moment, puts you in the best place for the next moment.

#67 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2009 - 19:21

No, na primer, nazadnje sem Njej podarila toliko velikih Milk čokolad, kolikor meri v višino. (pač je blazno sladkosneda) :)

O my goood :o, lahko še meni to podariš, bom jaz tvoja Ona :P

Sicer vem, da je tema namenjena ženskam, ampak skozit to nisem mogel.
In, da ne bom off topic. Jaz pa namreč zelo rad podarjam zadeve iz pliša in tudi sam jin rad sprejemam :)

Prispevek uredil/a: fantek_4_u, 03 julij 2009 - 19:21.

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#68 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2009 - 20:02

No, na primer, nazadnje sem Njej podarila toliko velikih Milk čokolad, kolikor meri v višino. (pač je blazno sladkosneda) :)

:stima: Moje draga je imela podobno zamisel (toliko griskotov kot je bilo mesecev :) )

#69 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2009 - 17:25

O my goood :o, lahko še meni to podariš, bom jaz tvoja Ona :P

:) Je en MEJČKEN problemček tuki ... ne vem kakšen okus milke imaš rad. :P

Drugače pa, da se navežen nazaj na temo, osebno niti nisem imela ne-vem-koliko prvih zmenkov, (v bistvu sem imela samo enega, do zdaj, pa še za tega nisem vedela, da je zmenek, ampak mi je Ona potem povedala, da je to pač bil zmenek) :nerodno: da bi rekla: "Ne rože pa res ne bi podarila." Se mi zdi, da je to, kaj boš podaril, če sploh boš kaj podaril, zelo odvisno od inspiracije, ki ti jo le-ta oseba da. No, vsaj meni. Ne vem, ampak meni obdarovanje ni kar nekaj, kar pač mora biti, ampak mi to pomeni neko intimo med dvema. Seveda bi verjetno bila kakšne rožice neizmerno vesela, če bi jo dobila od ljubljene osebe in bi jo neprestano duhala in častila v svoji sobi, ampak osebno obožujem male (ne-klišejske) pozornosti, ki mi o osebi veliko povedo. Pozornosti s katerimi potiho iz mene privabi moje skrite želje, razvade itd.
Doing the best at this moment, puts you in the best place for the next moment.

#70 glambrdy

glambrdy

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 24 avgust 2009 - 19:27

a dejansko obstaja katera, ki je pozorna??

kako lepo, še nisem tega dožvela.

Prispevek uredil/a: ženska, 24 avgust 2009 - 21:00.

#71 chloe20

chloe20

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2009 - 00:59

kaktusi in vse kar pač ne cveti :)

od kakšnega dekleta res nisem še dobila kake vrtnice :vrtnica: na prvem zmenku (ker sploh nism bila tolikokrat na kakem, ampak vseeno). sem pa dobla pivo :flaska: , tako da ... tudi to je nekaj :)

have fun :)

Prispevek uredil/a: ženska, 25 avgust 2009 - 20:20.

#72 lenanat

lenanat

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2009 - 13:13

Jaz+rože=no go. :jazne: To bi bila pa grozna napaka. (ki bi se jo seveda dalo spregledat) :ples: .
Jebentiš.

#73 Kittz

Kittz

redni gost

• Člani
  • 348 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2009 - 12:38

Meni bi bilo čudno, če bi mi dala vrtnico na prvem zmenku. No, jaz vem, da je ne bi dala.
Too weird to live, too rare to die...

#74 myname

myname

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2009 - 17:24

Na zmenek na slepo je 1000% ne bi prinesla.

Na prvi *uradni* zmenek , ko sva se ze nekaj casa poznali, sem jo pa.Sicer sem cel cajt v gledaliscu gruntala, kako bom to speljala, kje, kako bom odreagirala na njen odziv ... ajejej. In sem jo po predstavi peljala na pijaco, tam mi je prehitro spiz** ven iz avta, ravno v lokal je nisem hotla vlacit s sabo, vrtnice namrec in je boga rozica pac pocakala. da sva prisle pred njen blok. In sediva v avtu, jaz zivcna do nezavest in v momentu, ko sem hotla se stegnt na zadnji sedez po rozo, se mi na rit nalima en zivcn tip z bmw-jem! In trobi do onemoglosti, ona je hotla potem pac hitro ven, da se mu umaknem in sem rekla, da naj pocaka. Potem sva se peljale se en krog okrog bloka, ful romanticno a ne? potem parkiram in ji dam rozo in je bla fuuuul vesela. dez je padal, pospremla sem jo do vhoda, zivcni tip z bmw-jem je pa potem ves slinast gledal njeno zahvalo :poljubpunce: za celoten vecer hehe.

Naceloma nisem ljubiteljica roz, ampak vse dosedanje so bile pa se vedno vesele, ce so jo dobile od mene. Ne vem, a so ble vesele roze ali tega, da sem jo dala cista tako, ker jo mam pac rada. Drugac pa raje podarim kaj, kar sama naredim.

Prispevek uredil/a: ženska, 26 avgust 2009 - 19:28.

life is beautiful

#75 Taii

Taii

biskvitek

• Člani
  • 34 prispevkov

Objavljeno 28 avgust 2009 - 20:38

Rože za marsikoga nimajo nekega posebnega pomena. Zato se je pred odločitvijo, da nekomu podariš rožo dobro pozanimat, če bo tej osebi ta pozornost sploh všeč. :)
Obstajajo še druge stvari, ki lahko imajo veliko večji pomen za nekoga kot je roža (ki slej ko prej uveni).
=* Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself. *=

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov