Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Alergije

156 odgovorov v tej temi

#151 rising_sun

rising_sun

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 10 september 2017 - 15:24

Imam alergijo na jagode. Ni moteča zadeva, se jim izognem. Opažam pa porast alergij...pri malčkih in odraslih, ki kar naenkrat dobijo simptome, pa prej nikoli niso imeli težav. 

...you see it's not the wings that makes the angel,
you just have to move the bats out of your head...

#152 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 10 september 2017 - 16:44

Ja to se je meni zgodilo. Čez noč alergija na tri čisto drugače si stvari. Z vsemi temi sem bil obkrožen od otroštva ni nikoli niti kančka sledu o morebitni preobčutljivosti na le-te.

#153 inesita

inesita

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 13 september 2017 - 22:19

Zadnje čase me večkrat zgrabi in kar naenkrat začnem kihati in mi teče iz nosu, ampak še nisem ugotovila kaj bi lahko bilo. Neki let nazaj sem bila na kožnem testu, ker sem imela neke rdečine po koži, ampak nisem bila alergična na nič od tistega. In pa mislim, da sem alergična na laktozo, ker od kar pijem mleko brez laktoze je vse vredu.

#154 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 14 september 2017 - 19:04

Za nosne zadeve meni pomaga zdravilo Dymista. Imam seneni nahod. Sicer vec tezav, kadar zunaj cveti, pa obcasno me tud cez leto zagrabi. Ta zadeva pa pomaga 100/ uro...
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#155 LostGirl

LostGirl

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 15 september 2017 - 12:34

Tudi jaz imam Dymisto, ampak moram reči, da mi ni tako zelo všeč. Če nisem totalno pazljiva, mi pride v grlo in imam še cel dan čuden okus v ustih. Pomaga pa, to je res.

Drugače imam alergijo na pršice in neznano drevo, da sem konec februarja/marca, ko cveti, čisto boga. Morava z zdravnico ugotoviti kaj točno je, da se bom lahko izogibala.

Se mi je pa tudi čisto nenadoma pojavila alergija na vse vrste oreščkov. Lansko leto sem jih še lahko jedla, sedaj pa pojem samo enega in mi je več dni slabo.

#156 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 15 september 2017 - 19:20

Zanimivo. Jaz sem ga nekajkrat polomil, pa sem glavo drzal nazaj in je bilo res zoprno. Zdaj pa jo drzim dol med spricanjem v nos (tako je prav), pa skoraj nic ne cutim. Sicer pa. Bolje to, kot zabit nos...

Prispevek uredil/a: Quechua, 15 september 2017 - 19:21.

"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#157 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 31 marec 2019 - 20:41

Mislim nisem pa sigurna , da sem alergična na mlečne izdelke  . Vsa sem flkekasta po obrazu . 

Naša " osećanja " u vezi sebe direktan su  pokazatelj gde se nalazimo u odnosu ..na 

Svoje Želje !

Zoran Pavlović 

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov