Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Internetni (in/ali youTube) junaki

25 odgovorov v tej temi

#1 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2007 - 00:44

Čau,
ste že slišali za Williama Sledd-a, fanta ki je zaslovel na youtube?
To je 23 letni gej, ki objavlja svoje videoposnete, kjer deli modne nasvete ( in še marsikaj drugega ) in podaja svoja mnenja o skoraj vsem povezanim z modo, trendi...Njegova oddaja je Ask a Gay Man

Fant je postal svetovno znan http://en.wikipedia....i/William_Sledd
William signs 6 month hold with NBC to produce his own show.
William speaks with Rosie O'Donnell about his videos
William in talks with doing story with unnamed famous fashion designer for Yahoo news.
William leaves for Texas next week to do a story with Elle magazine
William talks with owner of mondonation for a William Sledd t-shirt collection.
"Ask a Gay Man: The Book" is offered to William Sledd
Skratka so njegovi posnetki na dveh straneh: http://www.youtube.c...er=WilliamSledd :D

Kakšen se vam zdi?
Smešen, pozitiven/negativen za gejevsko populacijo?
ajdi, Sienna

#2 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2007 - 17:50

Ja sem že videl tega fanta, moram rečt no ja, kar OK :)
Se je spustil v nekaj, mu je uspelo, se pravi kar tako naprej. Zdi se mi, da je malce podjeten. Sicer pa internet prenese vse :mrgreen:
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#3 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2007 - 19:18

Nekdo me je po mailu opozoril na Jonny-a McGovern-a alias Gaypimp-a. Nič nisem zasledil o njem, zato sem odprl temo.
Poznate? Meni je zelo všeč spot z naslovom Soccer Practice, poslušal sem tudi komad Lookin Cute. Dobra besedila, besede pravilno izbrane, pašejo v kontekst.
Dobro zastavljeno - nimam kaj. :mrgreen:
Spletna stran
Vaša mnenja?

#4 seelent

seelent

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2007 - 23:47

Joj, sem gledal še takrat ko ni bil tako slaven, pa se mi ni zdelo prav preveč kvalitetno. Okej, verjamem da kakemu modnemu neznalcu zadeva pač pride prav, iz praktičnih razlogov, imam pa občutek, da je njegova publika predvsem strejt :D

Jaz osebno ga ne morem niti pogledat več, ker mi je tip totalno ANTI.
Sam mojih 5 centov.
v4sw6CHJMUYhw5ln5/6pr7Ock4ma8u7Lw2m5l6/7Ui6COgedit/e9t3Mb9GHMOSTen5a2Xs6GMSr8p-6.62/-6.77g5

#5 seelent

seelent

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2007 - 23:50

Na YouTube najdeš nekaj njegovih spotov. Soccer Practice sem zasledil že kako leto nazaj. Tržna niša je pač že dovolj velka, internet pri tem samo pomaga.
Tip mi drugače deluje premalo seksi, nevem, ne zgleda mi kul. Sploh če se gremo fuzbal, je treba bolj južno it po igralce :D
v4sw6CHJMUYhw5ln5/6pr7Ock4ma8u7Lw2m5l6/7Ui6COgedit/e9t3Mb9GHMOSTen5a2Xs6GMSr8p-6.62/-6.77g5

#6 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 03:27

Nisem ga še gledal, sem pa gledal enega drugega fanta, ki nima "oddaje" ampak svoj video blog. In tip je mjami :drool: En tak luškan avstralec, ki v vsakem delu o kakem novem fantu, tisti svoji kolegici ali novi mikici... :D Res ql za gledat pred spanjem, kar zaljubiš se :oops:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#7 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 03:29

Ta suck suck suck soccer practice je pa men tok gnil komad, da še na spletno stran nočem pogledat :bruh:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#8 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 11:44

qty, ne sodi človeka po obleki. ;)

Drugače pa še nisem prišla do ogledov filmčkov.
Ne morem verjet, da se je YouTube prodal Googlu.
A hug is the shortest distance between Friends.

#9 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 16:12

Nagnusno, kr neki, tudi če ne bi bilo. :roll:
Good enough? :P
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#10 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 21:01

Tip mi drugače deluje premalo seksi, nevem, ne zgleda mi kul. Sploh če se gremo fuzbal, je treba bolj južno it po igralce :D

Hehe, vsak ma svoje mnenje in prav je tako 8)
Ja kar se fuzbal igralcev tiče, tele fantje niso najbolj seksi, vsaj za moje oči ne. Je pa dobra fora, pa tiste simpatične "navijačice", ki v resnici to niso :mrgreen:

#11 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 22:54

Joooj :D :D Tipi niso kaj preveč sexy. Če je že neki fuuzbal pol bi mogli biti tisti tapravi tipi, mišičasti, malo skrivnostni itd. To tukaj zagotovo ni. Sicer pa tudi tale "glavna oseba" :D ni nevem kaj. Pesem se mi zdi grozna. :D :?: :|

2QT2BSTR8

#12 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 23:29

Meni je bolj norčevanje in parodija, kot kaj drugega. Ni mi všeč. :|

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#13 seelent

seelent

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 23:48

Ask a gay man je preteklost :D :D
Chris Crocker je vzhajajoča gejevska internetna legenda. Nekateri pravijo, da je shizofreničen, nekateri, da je še otrok, tretji, da je neozdravljivo nor, nekateri pa so prepričani, da bo uspel kot filmska zvezda. Vsekakor ima nekaj igralskih talentov, ni mu težko vživeti se v vlogo koga drugega, najlepše pri njem pa je to, da premore veliko (samo)ironije.

Če je zadeva samo fejk, kot se je za nekatere YouTube zvezde že izkazalo, presodite sami, verjamem pa, da se boste nasmejali:

You mad
I have a problem..
A lesson in lipsynching
I'm NOT fake!
... (pobrskajte po jutubu)

Kaj si mislite vi?

#14 baby

baby

redni gost

• Člani
  • 361 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2007 - 00:01

ma Chris je faca :mrgreen:

meni so vsec teli njegovi ''nastopi'' pred kamero. je zelo sproscen,smesen in zelo dober igralec. jest bi na njegovem mestu sama sebi umirala od smeha......mislim, da ni bolan ali pa karkoli ljudje ze govorijo....to govorijo samo zato, ker je drugacen od ostalih in ker se ne obnasa tako kot je sprejemljivo in ''normalno''

#15 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2007 - 17:59

Dober je tale Chris.. Chris Crocker - I have a problem... všeč mi je, če je res kaj bolan, da ma kak Tourettov sindrom (kompleksno nevropsihiatrično motnjo) bo to s prida izkoristil. Kot sem že nekje napisal, internet prenese vse, če pa bo poba s tem kaj zaslužil, pa toliko bolje zanj. Meni vsekakor razmiga obrazne mišice, ker se ob določenih insertih tako iz srca narežim :lool: :lool:

#16 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2007 - 19:40

Danes smo itak lahko vsi zvezde. :bruh: (in res ne vem, zakaj zdaj za vsako "youTube zvezdo" odpiramo novo temo)
Poglejmo, kaj za-to potrebujemo:

- WEB cam
- zmogljiv PC
- internet
- domišljijo
- a looot of free time

Težko? 8)
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#17 seelent

seelent

piščan'c

• Člani
  • 172 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2007 - 20:18

Hehe, pozabil si omeniti najpomembnejše: jajca!
Kdor hoče takole na youtube si more tut precej upat.

Dugače pa, zakaj imamo za Razočarane gospodinje posebno temo, pa za L word? YouTube (in podobni) počasi na nekaterih področjih zamenjuje televizijo, oziroma jo nadgrajuje.

#18 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 528 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2007 - 20:26

Tri teme, ki obravnavjo internetne junake, sem po posvetu s somoderatorkama združila. ;)

Lepo vas prosim/o, da ne odpirate nove teme za vsako ime, ki ga srečate na internetu ali na youTube.

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#19 crazy_daisy

crazy_daisy

Častna članica

• Člani
  • 464 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2007 - 01:15

Hudiča, jast sem pa ravno pred kakšno uro dobila pošto, da sem na YouTube. Zdaj mi pa ne pripada tema ... :cry: :lool:

Tale gospodič Chris s temami a la My shit doesn't stink me pa ni navdušil. :?:

#20 sumljivtip

sumljivtip

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2007 - 15:29

Nisem vedel kam naj to dam, ampak se vsekakor splača pogledat!

Naturally Seven

#21 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2007 - 19:53

waw, to pa je dobro.

Ko potuješ in začne kdo takole prepevat (seveda dobro prepevat), postane potovanje še prijetnejše.
Za pesimizem je prepozno.

#22 Scissor Sister

Scissor Sister

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 11 september 2007 - 15:49

Jaz pa sem enkrat na Youtubu po naključju odkrila eno punco iz Nemčije z nickom lizzie225. Punca mi je vizualno zelo všeč in se snema med preigravanjem nežnih kitarskih komadov, ponavadi kakšnih malo manj znanih ženskih vokalistk. Ne vem, morda se motim, ampak zdi se mi, da je naša, in sicer zaradi dveh razlogov; prvi je njen nick, zelo očitno, ane :mrgreen:, drugi razlog pa je, da je na precej clipih še ena druga punca (jette1112) in stalno ji napiše nekaj v stilu love you my dear, adore you, itd. Saj pravim, morda si samo domišljam in sta pač dobri prijateljici, ampak moj gejdar mi pravi drugače ...
http://www.youtube.com/user/lizzie225

Lizzy the Lezzy pa je že itak legendarna. Zdaj se ji je pridružil še Gary the Gay.
http://www.youtube.c...r/lizzythelezzy
That's all.
Miranda Priestly

#23 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 068 prispevkov

Objavljeno 24 november 2008 - 12:06

Spletna stran YouTube ima novega junaka, Freda Figglehorna, šestletnika, ki hitro govori in ima težave z obvladovanjem jeze. Na internetu objavlja videe, ker ne dobi dovolj pozornosti od svoje z alkoholom zasvojene mame, njegov oče pa je v zaporu.

Tega hiperaktivnega dečka igra 15-letni dijak Lucas Cruikshank, čigar spletne nanizanke so postale ene izmed najbolj gledanih serij na spletni strani YouTube. Nekateri celo namigujejo, da naj bi bil poba gej Slika objavljena.

Fred Figglehorn on Election Day

Skratka, mene ni navdušil. Ogledala sem si samo en del, pa še to ne do konca, ker se mi zdi prav nadležen.
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#24 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 068 prispevkov

Objavljeno 29 december 2009 - 12:36

Nova slovenska zvezda Youtuba - simpatična Barbara
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#25 lenanat

lenanat

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 01 januar 2010 - 16:30

Susan Boyle.
Jebentiš.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov