Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Sperma

186 odgovorov v tej temi

#26 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 10 januar 2005 - 21:56

Meni je full vzburljivo, če mi špricne po prsih. Tisti trenutek, ko vzdihuje in bo zdaj-zdaj špricnil, pa je itak najboljši.

No, mi pa vseeno ne paše, da špricne po meni vedno.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#27 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2005 - 16:57

S svojim fantom, ki ga dobro poznam in mu zaupam, to naredim z veseljem. Se rajs vidm, da ko mi spusti v usta, da zadrzim in da me tipo pol se zalize. Najboljs mi je, da nama pride hkrati in oba zadrziva spermo in se pol zalizeva in da se obojna sperma pretaka med najinima jezikoma. :P
Kar tako z enim, ki ga pa ne poznam, pa tega neb mogu naredit. Ne vem zakaj ne. :?: Mogoce zarad strahu pred boleznimi. Ne vem.
Razn, ce bi mi bil tipo reeeeees fuuuul kjut pa da bi se fuuuul ustekala ze prvic ... pol bi verjetn tud tprvic ze to naredu :)

#28 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2005 - 21:19

no js večinoma oz. skor vedn pogoltnem...ne vem...rajcig mi je pa do sedaj mi je bila vedno okusna. :)

LP

Live and let live

#29 orange4u

orange4u

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 23 marec 2005 - 00:02

Hm sperma. Zanimiva tekočina različnih okusov. Moram priznat da jo imam naceloma rad v ustih, na obrazu trebuscku in se kje, vendar sem jo pogoltnil le pri dveh fantih, ki sta imela tisto pravo gosto in povsem belo, druge mi očitno niso bile všeč. Ena od teh, je bila tako agresivna, da nekaj dni nisem vedel kaj pijem in jem, dobesedno mi je razkužila usta.
Izgled ni vse,Bistvo je očem skrito.

#30 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 23 marec 2005 - 17:57

Ja okus sperme se razlikuje od tipa do tipa. To je logično, veliko je pa odvisno tudi od prehrane ;) Nikar jest česna pa takih stvari , če nameravate sprejeti spermo v usta oz. jo dati (ker vam jo bo plunil ven :P).

Lep pozdrav, Glorchy 8)
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#31 urko

urko

piščan'c

• Člani
  • 93 prispevkov

Objavljeno 23 marec 2005 - 18:08

Pri nama nihče ne je česna :D
Drugače mi je pa sperma ful všeč;
Da, pogoltnem! :lool:
Sanje so skoki od tal.

#32 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 29 marec 2005 - 11:04

Ja, men je sperma dobra. Ampak sam od mojga tipa.
Sicer pa sm ze v osnovni soli sanjaril o tem, da lezim na eni mizi, okol mene pa enih 6-10 tipov, ko drkajo in izmenjaje hodjo okol mene in mi ga dajejo v usta. Pa pol eni men v usta spricajo eni pa po men !!! :pepper:
ZAKON!
Pa tud ko mojga gledam ko mu prhaja, jst pa drkam zraven in mu ga fafam; ko mu pride, ko zacutim spermo v ustih ... takrat men sprica na veliko!!! :pepper: mljaska :pepper: :pepper:

#33 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 29 marec 2005 - 15:54

do zdej sm pogoltnu (večkrat) samo enmu tipčku, pa mi je blo kr good! :)
zdej pa niti ne pomislm, da bi pogoltnu spermo :bruh:
mogoče bi to naredu tipčku, k bi do njega RES ful čutu in bi mu s tem samo potrdil, da mu zaupam in da ga mam res rad - mislm, da je biu to tut razlog, zakaj sm takrat (long time ago) pogoltnu to lepljivo belo tekočinco :angelcek2:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#34 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 03 april 2005 - 19:50

:idea: mentol naredi dober okus, sam ga morte zaužit v večjih količinah.

metin čaj, after eight,...

#35 Mali

Mali

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 08 april 2005 - 13:03

Jaz sem do zdaj pogoltnil samo svojo spermo in še to samo kakih 3-krat.
...Ne vem.... ko mi pride, pa mi nekak sperma postane nagnusna, pa je ne morem pogoltnit, zato pa sem se samo kakšnih 3-krat prisilil, da vidim, kakšen je okus. Pa mi je bilo všeč. Samo ne vem, kako to, da mi je potem nagnusna. Samo ko mi pride. Pred tem ne. Zato bi pa rad probal spermo od enega tipčka. Da njemu pride, meni pa še ne.

By, Mali :pepper:

#36 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 08 april 2005 - 23:08

Ne vem.... ko mi pride, pa mi nekak sperma postane nagnusna, pa je ne morem pogoltnit, zato pa sem se samo kakšnih 3-krat prisilil, da vidim, kakšen je okus. Pa mi je bilo všeč. Samo ne vem, kako to, da mi je potem nagnusna. Samo ko mi pride. Pred tem ne.

Morda te bo malo potolažilo, da je pri meni bolj ali manj isto. Sploh ko sem bil mlajši, sem si na ta način predstavljal, da je ob meni tip in mi bo špricnil v usta. Tako zelo sem se vživel, čeprav sem se igral sam, da je bilo poželenje na viško in sem si jo full želel čutiti v ustih ... ampak ob orgazmu je želja večinoma takoj ugasnila. Iz radovednosti in ne ravno užitka sem jo probal le nekajkrat.

Seveda je drugače, ko imam tipa. Sploh če njemu pride pred mano in želja torej ne ugasne, čeprav vedno tudi ni prisotna in realizacija dejansko ni bila ravno pogosta. Je bilo pa vznemirljivo.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#37 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 09 april 2005 - 08:15

Isto je pri meni, pa še pri marsikomu 8)
S spermo v ustih se igram samo z resnim tipom s katerim sva v vezi. Avanture odpadejo.
Če men še ne pride, jo imam komot v ustih. Najboljše je če tipa ne mot in se pol zaliževa :pepper:
Če pa mi direkt šprica u usta, jo pa najraje pojem kot pa, da jo "žvečim" :mrgreen:
Sicer me pa ne moti po telesu - četudi mi prej pride, sem vedno rad pošprican :slayer: (Trebuh, prsa, kurac)

Lep pozdrav, Glorchy :angel:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#38 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 15 april 2005 - 22:21

hm, včasih, ko sem bil še mal bolj gibčen, pa ful narajcan, mi je pasalo če sem sem noge dal čez glavo (na hrbtu ležeč seveda), in si ga fafal, potem mi je pa prišlo naravnost v usta.... njami... je pa grozno, če ti v oči špricne, joj, kako peče :evil:

Drugače pa imam raje spremo po telesu, ker če nimaš pri sebi kaj za poplaknit, okus kasneje ni glih naj... :?:
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#39 Mali

Mali

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 20 april 2005 - 15:11

hm, včasih, ko sem bil še mal bolj gibčen, pa ful narajcan, mi je pasalo če sem sem noge dal čez glavo (na hrbtu ležeč seveda), in si ga fafal, potem mi je pa prišlo naravnost v usta.... njami...

novo za mene. morem enkrat probat :pepper:

#40 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 20 april 2005 - 15:37

Am tok gibčen nisem, da bi ga sam seb :?: Pa me niti ne rajca svojga, raje od drugih 8)
Sem pa že, sam sebi zdrkal v usta (preval nazaj ...).

Lep pozdrav, Glorchy :sreca:

#41 Mali

Mali

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 20 april 2005 - 15:53

Mene zanima od kolko tipov ste že probali spermo??

#42 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 25 april 2005 - 12:19

Mene zanima od kolko tipov ste že probali spermo??

Od dveh, s katerima sem hodil. Pa svojo, seveda.

Pri avanturicah, ko sem bil samski, pa nisem riskiral. Sej mi je super, ampak tolk dobra pa tudi ni. ;)
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#43 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 25 april 2005 - 15:04

Od 3 tipov s katerimi sem hodil. Probal pa sem jo že mogoče v litrih (od teh 3-eh :D)
Pri avanturah pa se z spermo ne igram :no:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

#44 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 27 april 2005 - 14:03

itaq ti verjetno clovek, s katerim si, blazno lepo disi, tko da bi ga kar pojedu, njega, spermo in se kaj drugega njegovega.sperma je pa ja moski vonj koncentriran na kubik in se vec, tko da je sperma moskega, ki ga imas rad, zelo okusna. kot tudi slina in pot in itd

pa vprasanje.. koliko neke hrane in koliko casa pred seksom bi bilo treba pojesti za doseg zeljenega okusa sperme...?
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#45 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 27 april 2005 - 22:00

Am tok gibčen nisem, da bi ga sam seb :?: Pa me niti ne rajca svojga, raje od drugih 8)

Se ne strinjam. Kdor je že probal in mu je uspelo dobit svojega v usta, dobro ve, da je to presneto rajcih... Škoda, ker mi ne rata več. :?:
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#46 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 27 april 2005 - 22:39

S čim pa se tukaj nimaš za strinjati :?: Meni osebno svojega ne bi bil užitek fafat niti si ga ne morem 8)

#47 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 28 april 2005 - 13:25

itaq ti verjetno clovek, s katerim si, blazno lepo disi, tko da bi ga kar pojedu, njega, spermo in se kaj drugega njegovega.sperma je pa ja moski vonj koncentriran na kubik in se vec, tko da je sperma moskega, ki ga imas rad, zelo okusna. kot tudi slina in pot in itd

pa vprasanje.. koliko neke hrane in koliko casa pred seksom bi bilo treba pojesti za doseg zeljenega okusa sperme...?

Se strinjam z vsem povedanim. Moj lubi je mljask!

Sicer pa imava midva zadovoljive rezultate s ca. pol litra ananasovega soka ali četrt ananasa vsak po kosilu na primer. Čeprav moram reči, da nama ni v interesu ravno "splanirati" okus...obema je všeč sperma že taka kot pač je. Izkušnje pa kažejo, da je omenjeni "recept" kar dober. seveda moraš pa dati naravi nekaj časa, da vse arome prodrejo v "rezervoarje". To ponavadi traja nekaj ur.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#48 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 30 april 2005 - 08:53

bogglefreak20 :respect: :respect: :mrgreen:
Tud men je sperma cool, kakršna že je (če ješ normalno prehrano).
Če bi jedel samo začinjeno pa česen itd. - tisto pa raje ne bi, da si ne opečem jezika :evil:
Drugače pa od osebe, ki jo imaš rad je sperma prov fajn :|

#49 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 12:52

Ja sem mel spermo več al manj v vseh odprtinah :) Pogoltnem tut rad, sam ni pa najbolj če je grenka, se splača kak ananas prej pojest, drugemu valda :) Da jo pa dobiš v rit pa najbrž ni treba razlagat, da to ni glih najbolj varno, sam je pa rajcih, tko da če že, potem to samo z svojim tipom s katerim sta/sva že dolgo skupaj.

lp

#50 PeterSlo

PeterSlo

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 21:07

No s to zadevo je tko, da je zlo pomembno kaj človek je in pije. Resno, opravljene so bile neke kao raziskave, kao zato, ker noben "resen" znastvenik tega ne bi priznal, torej , pozna se okus kaj človek je. Primerno je sadje in čokolada, bog ne daj česen ali kak čili in podobno. Zadeva v ustih je čist kul, seveda če veš od koga je, hehe (safe sex); morda pa se kdo opogumi in začne delat slo študijo okusov, hehe :lool:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov