Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Sperma

186 odgovorov v tej temi

#1 groff

groff

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2004 - 14:43

OK fantje:

pogoltnete :P al ne?

Kaksni so razlogi za eno ali drugo?
Midva s fantom vedno... kadar pac fafava.
Kaj pa pri seksu. Vam pride not (brez kondoma) al spicnete ven?

kaka tema, a? :)
WIN OR DIE!

#2 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2004 - 14:57

Pogoltnu sm sam 1x :)
Drgač proti spermi nimam nič, ker mi je rajc :P
Ko sem s tipom, mam rad da šprica po men :oops: na trenutke pa sede direkt u usta. Drgač pri sexu, gre v kondom ali pa po telesu 8)

Sicer se pa zna bit z spermo tud dobr žvalit :@ :P

Lp
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#3 Aquaris

Aquaris

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2004 - 15:10

Ne vem, nama s tipom pa to v usta ne gre glih... Enkrat sem jedva probal svojo, pa mi ni.
Rada pa špricava po trebuhu, prsih, hrbtu... Not pa ne.

#4 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2004 - 15:16

Mejčken sm zgrešla kotiček...ampak....DOBR DA SM LEZBIKA :roll:

#5 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2004 - 15:47

Mi je že kdaj zapasalo in sem jo pogoltnil, vendar to ni bilo ravno pogosto. Se mi je kdaj full zaluštalo in mi je bilo zelo vznemiljivo ... še večkrat pa sem pri fafanju tik pred fantovim vrhuncem "poskrbel", da mi ni končal v ustih. Pač mi ni bilo do tega...

Če že seksam brez kondoma, potem tudi končam v fantu. Pogoj pa je seveda, da sva bila oziroma bi bila v fantom oba testirana, torej HIV-.
Doslej na srečo še nobeden ni zanosil :lool:

Primerjava s tem, ali mi je všeč moja sperma, pa mi ni ravno na mestu, ker so okoliščine, ko sem fanta full potreben, čisto drugačne.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#6 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2004 - 18:40

Ja zanosit se pa ne da :evil: :P
Men zna bit sperma res rajcih, sicer pa je predpogoj pri sexu ko je sperma v igri :) da je možnost pol iti pod tuš in se ornk skrtačit :mrgreen:
Pol mi je vseen kje je sperma in se prov rad znjo požvalim :P :P

Glory :slayer:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#7 Music

Music

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2004 - 12:12

Spermo ne rad pogoltnem. Svojo rad pospricam po trebuhu ali obrazu partnerja in enako imam rad, ce naredi on meni. Ne goltam pa je zato, ker mi ni vsec. Sam to.
Poskusaj razumeti tudi najbolj odstekane misli!

#8 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2004 - 19:07

Sam baje je sperma dobra za mozolje ;) Pa še za kaj :mrgreen:

Sicer pa ko si s stalnim partnerjem, zna bit sperma res dobra stvar :)

Lp ;)

#9 ricky

ricky

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2004 - 14:20

Pogoltnu ze parkrat ampak odvistno od tipa :P. Namreč niso vse enakega okusa...
Npr. moj tipo ima vredi in gre po grlu ....

#10 belavrana

belavrana

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2004 - 11:43

Sam baje je sperma dobra za mozolje ;) Pa še za kaj :mrgreen:

:mrgreen: sem od kolegice slišala, da je nekoč probala si namazat spermo na obraz, ker naj bi bilo dobro za kožo, pa je bila pol dva tedna čist mozoljasta... :lool: :lool: :lool:
tako da previdno s tem...
Lord keep her safe since you can't keep her sane. - Gloria Naylor

#11 groff

groff

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2004 - 11:52

Sem tudi jaz slisal, da je kao dobra za mozoljcke, samo dvomim. Sem pa sam ugotovu, da mi kozumniranje te snovi povzorca mazolje.... (kaj zdej - uzitek al lepota?? :? )

Kar se pa okusa tice, dragim moji, je pa stvar odvisna od tega kaj se je prejsnji dan jedlo (in to govorim iz izkusenj :oops: ).
Tko da, ce se basete s piskoti in sirupom, se boste ali pa vas partner lahko naslednji dan skladkali... ce pa jeste veliko slanih stvari pac ne... najhujs je pa za okus cesen :?:

Tolk....
WIN OR DIE!

#12 Music

Music

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2004 - 13:18

Sem tudi jaz slisal, da je kao dobra za mozoljcke, samo dvomim. Sem pa sam ugotovu, da mi kozumniranje te snovi povzorca mazolje....

Ce bi res bla dobra za mozolje, ne bi blo mozaljastega folka... tako da je to bolj ljudska govorica... Za mozolje pa se ve kako nastanejo in kako zginejo... Ce ima nekdo mozolj na obrazu pa ga bo namazal z spermo... se bo se vedno morala koza obnoviti, tako da v praksi je to nelogicno. Ce se spomnite imamo neke kremice, ki izsusijo mozolje. Sperma se res posusi na kozi, toda nisem se opazil, da bi imela tudi magicno moc, s katero bi skenslala mozolje.
Poskusaj razumeti tudi najbolj odstekane misli!

#13 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2004 - 16:29

Mogoče celo komu pomaga, komu ne. Glede krem k obstajajo -> vse so za en k.... :roll:

Predvsem pa je sperma zadeva oz. tekočina osebe, najbolj da osebe katero maš noro rad. Če maš rad osebo, maš lahka rad tud spermo :mrgreen:

Se pa strinjam, da ima sperma različen okus, predvsem na faktor hrane. Ali pa če tipo pije dost alkohola - potlej sperma sucks :roll:

#14 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2004 - 11:55

Ker sem mahnjen na spermo, jo skoraj vedno pogoltnem. :P Mi je pa všeč tudi, če me tip pošprica po telesu ali pa po ritki. Pa tudi jaz njega rad pošpricam, včasih potem sam dol poližem. :evil:

Njemu je tud všeč sperma, ampak manj kot meni. Noče se pa zalizat z mano s polnimi usti sperme. :?:
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#15 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2004 - 12:45

Dost takih k slavno opevajo, da majo radi spermo, ko se treba zažvalit pa -> no way :mrgreen: Jz tipu rajš neb pustu, da mi konča u usta če bi pol se izogibu poljubom in mu bi blo to vse gravž .... nima pointa potlej :wink:

Sicer pa odvisno oz. predvsem od momenta. Lihkje v avtu se nerad igram s spermo, kje duma ali pa kjer je možnost tuša, časa, intime tam pa komot :P

#16 Gost__*

Gost__*
  • Gostje

Objavljeno 11 junij 2004 - 13:07

Če ne druzga pa lohk spermo jeste kot beljakovinski dodatek :mrgreen:
in bodo mišice same rastle!

Recimo namest beljakov ;)

#17 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 12 junij 2004 - 19:55

Nism se bil s clovekom katerega bi imel tako zelo rad (ceprav sem nasel enga, sam zadevca ni obojestranska), da bi spermo pojedu. O njej vem svasta in vam lahko povem, da nc ne pomaga za mozoljcke :) Pa zadevca ma fuuullll cukra. Tak, da ce jo valjas po ustih bi znala se cool bit. Jao jao, da me tata cuje :evil: :lol:

#18 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2004 - 09:29

No tud če imaš tipa res zelo rad in si znjem zaradi iskrenih čustev ne pomen, da če poješ spermo pol pa ga imaš res rad. Je pa res, da tud ne moreš pojest nekaj če ti ni vsaj mal cool. Če ti jak, potlej tuki ne igra vloge, če tipa ljubiš. Sicer jz stem nimam problemov, k nimam nič proti spermi.

Glory :P

#19 groff

groff

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 13 junij 2004 - 14:13

jaaa, se popolnoma strinjam. Nima veze. Tko kt jst ne jem vampov, pa tud ce mi jih moj lubi skuha... :?:

Sem pa slisal, da je zelo hranljiva, ja. Karkoli to pac pomen...
WIN OR DIE!

#20 SEcond Nature

SEcond Nature

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2004 - 02:33

..... tipa res zelo rad in si znjem zaradi iskrenih čustev ne pomen, da če poješ spermo pol pa ga imaš res rad. Je pa res, da tud ne moreš pojest nekaj če ti ni vsaj mal cool. Če ti jak, potlej tuki ...

To itak, sam ce grem avanturo izigravat pol ni sans, da zadevo pogoltnem. Niti, da se potika v mojih ustih :)

#21 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2004 - 16:12

To itak, sam ce grem avanturo izigravat pol ni sans, da zadevo pogoltnem. Niti, da se potika v mojih ustih

Se podpišem pod tole, saj je lahko to nevarn. Sploh če gre tukaj za "one night stand" in tega človeka niti ne poznaš (avantura). Jz sm do zdej to "samo" s tipom delu, čeprav je bil kot veter glede tega :roll:

Glorchy :pepper:

#22 BunnyBite

BunnyBite

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2004 - 20:17

Tist z mozoli
To se je en spomnu in eni bedaki k so temu nasedl so se pol mazal po fac s spermo. lol :shock:
Sicer pa sperme še nism probu pa je tut nebi :?: , nevem no tko kt urin, gre vn tm nj tut ostane, kaj bo spermi še ena prebava. Pa še tistga cilja ne doeže, k si ga žlijo vsi spermiji.
Grem raj na en milkshake s tipom, pa ga goltam do onemoglosti ok?
I´ve been walking in the rain just to get wet on purpose...

#23 groff

groff

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 16 junij 2004 - 16:03

Hehe, zanimivo. Ceprav seveda ne enacit sperme in urina.

Sem pa bral, da je verjetnost da se okuzos s HIVom ce ti pride v usta in celo ce pogoltnes precej majhna. Seveda ne pomeni, da je ni in da zdej to veselo pocnite. Nikakor si pa ne umivat zob takoj po oralcu, ker si lahko ranite dlesen in to potem vpliva na okuzbo (ce je partnes seveda pozitiven). Me je pa vedno zanimal kako je s predsemesko. K nekaterim pa kr curi ven, madona! :change:
WIN OR DIE!

#24 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2005 - 17:21

Full sede tud, da ko drkam - tipu že prhaja in mi šprica po tiču. Pol mi prec pride :ass:

Glorchy :pepper:

#25 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 10 januar 2005 - 15:17

Full sede tud, da ko drkam - tipu že prhaja in mi šprica po tiču. Pol mi prec pride :ass:

:P podpišem!!!!!
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

3 uporabnikov bere to temo

0 članov, 3 gostov, 0 anonimnih uporabnikov