Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Suhi ljudje

105 odgovorov v tej temi

#101 GAga

GAga

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2017 - 22:44

Humblebrags...

:S

Prav imaš, v mojem primeru je to dating oglas za tiste, ki jih privlačijo suhi ljudje. I'm here, I'm skinny...get used to it and date me. Unbeliveable.
Če napišeš objavo pod temo, pod katero sodi, pa že kličeš po pozornosti.

#102 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 619 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2017 - 22:50

Prav imaš, v mojem primeru je to dating oglas za tiste, ki jih privlačijo suhi ljudje. I'm here, I'm skinny...get used to it and date me. Unbeliveable.
Če napišeš objavo pod temo, pod katero sodi, pa že kličeš po pozornosti.

(moj prispevek se ni nanašal izrecno nate)
Oprosti. Hvala, da si delil svojo izkušnjo, občudujem tvoj pogum :cart:

Zanimivo je, da je na tem forumu toliko zelo suhih ljudi. Osebno ne poznam nikogar takega.

be a slut, do what ever you want

#103 Jacques

Jacques

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 12 julij 2017 - 23:09

Ja, v nobenem primeru zafrkavanje ali zmerjanje (in podobne opazke) niso nikoli na mestu in ljudje bi se morali tega bolj zavedati, ker lahko pusti neverjetne posledice pri posamezniku. Ne vem, zakaj so ljudje tako frdamano hitri za kaj takega izreči, ker pač noben ni popoln. Sploh odrasli nosijo tolikšno večjo odgovornost, ker so pač odrasli ... Jaz bi včasih kar koga lopnil malo po glavi.

Hm, ITM naj bi se razlikoval med spoloma, ker se mišična in maščobna tkiva drugače razporejajo. Ampak to je grozno posploševanje, ker smo taki in drugačni ljudje, z drugačnimi hormonskimi ravnovesji (n glede na spol) in posledično maščobnim/mišičnim tkivom ... ITM je samo eden od pokazateljev stanja telesa, ki ga je zelo enostavno pridobiti. Za to se ga toliko uporablja, čeprav so odstopanja velika ... Jaz se niti ne bi oziral na to. Pa sej sam pri sebi vidiš, kakšno telo imaš in kako se s tem počutiš, ne glede na to, ali si pod ali nad tistih 18 al kolikor koli že.

Saj ni potrebno, da hodiš v fitnes, da si zdrav. Cvrta hrana pri temu tudi ne bo pripomogla. Jej kolikor toliko zdravo. Dobro počutje te tudi lepšega naredi :) (zdej pa moram to samo še sam ponotranjit)

Hominem quaero

#104 000

000

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2017 - 21:13

Če bi se vsak brigal za sebe bi bil svet mnogo lepši :)

#105 Skuliran

Skuliran

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2017 - 09:18

Kar se mene tiče je ITM bedno posploševanje. Ja, res velja za večino populacije. No, mogoče za tretjino.... samo ostali smo pa izven teh okvirov. ITM ne upošteva moje konstitucije ki je takšna, kot da treniram dvigovanje uteži. Moje noge kot da treniram superveleslalom. Kako naj imam glede na svojih 179cm 75 kg?! Nemogoče, saj bi izgledal kot metla.

Še dobro, da so trgovci pogruntali telirane srajčke, da lahko tudi mi v večjih številkah izgledamo lepo... :)

Drgač pa radi se mejte v vseh velikostih... :vrtnica:

"Life is like a Box of Chocolates - you never know, what you gonna get...."

#106 jmuminov80

jmuminov80

zasvojen'c

• Člani
  • 650 prispevkov

Objavljeno 20 december 2018 - 20:00

Tam nekje do tridesete sem se tudi sama borila z suhostjo. Rojena ,kot nedonošenček z 1.530 kg . Niso bili prijetni spomini posebej ne iz osnovne šole . Pogosti stavek ..a imamo  doma kaj za jest .. pa tako naprej.  Ukvarjala sem se tudi   športom, kar je dodatno pripomoglo , da se nisem mogla zredit . Konstantno sem imela nekaj v ustih ... moji žepi  so bili polni čokoladic , bonbonov . Pojest en kabab za drugim je bila men mala malica. 

Prilezla iz 45 kg/ 158 cm  na 56 kg ... bravo jest ....  :stima: 

Naša " osećanja " u vezi sebe direktan su  pokazatelj gde se nalazimo u odnosu ..na 

Svoje Želje !

Zoran Pavlović 

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov