Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Suhi ljudje

105 odgovorov v tej temi

#1 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 04:08

Osebi ki je obilnejša verjetno ne bi čisto tako rekli "u lej ti si pa zavaljen kot kit, se te dotaknem pa se mi prst vate pogrezne".

Zakaj se potem tako pogosto dogaja da kdo (resno ali ne) pripomni da je nekdo suh ko trlica in se bo ob dotiku zlomil?
Je isto grdo, oziroma zakaj ne; ker se je zrediti lažje kot shujšati?

In tisti ki ste bolj suhi, precej suhi: se vam je že kdaj zgodilo da so ljudje po nepotrebnem zganjali paniko okoli vas, misleč da imate kake probleme s prehrano?

#2 Tadej/

Tadej/

biskvitek

• Člani
  • 34 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 08:52

Seveda ne mores obilnejsi osebi neposredno reci, da je debela! Za suhost je pa cist druga stvar! In (pre)suhi ljudje so definitivno privlacnejsi kot (pre)debeli. Sem bil tudi jaz v obdobju, ko so govorili, da se bom zlomil zaradi suhosti... a mi je to nekako celo laskalo! Suhost pac ni nekaj negativnega! In debeli ljudje so ubogi, ker bi radi jedli, a ne smejo! Suhi ljudje lahko jedo kar jim pase in nikakrsne diete sploh ne potrebujejo! Ce pa se ze zelijo vsaj malo zrediti pa se s cokolado dalec pride :D

#3 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 10:20

Lepotni ideali se spreminjajo. Debelost, ki je bila včasih lepa in zaželjena, sedaj velja za odvratno.
Čeprav mi se niti ne zavedamo, kdo je prava kost in koža. Taboriščniki v koncentracijskih taboriščih so bili resnično suhi in to res ni bil lep pogled. Koža se jim je povesla in kosti so se jim videle, lasje pa so začeli izpadati. In to vse zaradi slabe hrane. Taki ljudje so še danes vidni v nekaterih območjih Afrike.
Debelušni so pravzaprav precej simpatični ljudje, ampak ker nas omejujejo modne smernice se nam ti ne zdijo tako prijetni. Poznam jih kar nekaj in vsi so vredu ljudje.
Sam sem sicer suh in se se že skušal zrediti ampak mi nekako ni uspelo. Mogoče imam trakuljo? :?
Is the pious loved by the gods because it is pious, or is it pious because it is loved by the gods?

#4 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 10:39

Bebironchek zelo dobra tema. :stima:

Isto nesramno je, ko nekdo nekomu reče, da je suh ko prekla in, da se bo zlomil. Opazke za suhe ljudi so čedalje bolj pogoste. Velikokrat mislijo, da imaš probleme s prehrano. :vojak: Ljudje imajo predsodke pred samim sabo. Kar se pa tiče hujšanja. Ni lahko a tudi zrediti se ni lahko.
Lep pozdrav, Glorč :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#5 sumljivtip

sumljivtip

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 11:19

Jaz sem suh. Vendar to povezujem z dejstvom, da sem zrastel in še vedno malo rastem. Do 6. razreda oš sem bil vedno bolj pri sebi, potem se je pa počasi začelo.. začel sem trenirat in s tem posledično rast. Me prizadene, če mi kdo reče da sem suh ko prekla, ampak na srečo mam v sebi "boli me k*** za vse", tako da hitro pozabim. Mislim, da je to zgolj prehodno obdobje in da se bom zredil, ko se bom razvil v "tapravga deca". Sploh pa niti nisem tako suh, ljudje zmeraj kaj preveč zinejo, ne da bi pomislili kakšne posledice ima to. :|

#6 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 11:56

Se imam bolj za suhega, sam obenem pa imam tudi po mnenju drugih samo konstrukcijo telesa bolj atletsko, fizično delo pa še bolj primore k temu. V familiji pa pravijo da imam to po fotru, ki je sedaj ko je odrasel svojo višino cela mrga :D
Samo če bi imel zbiro shujšati/zrediti se, bi se vseen kako kilo zredil.

Sam se ne bom delal tok nedolžnega, sem se že norčeval iz koga ki je bil res prekomerno debel, sem pa se nato vsakič zavedal da sem res neumen da to "pribijam", človek morda ni sam kriv da ima tako postavo, sicer kdo bi si želel biti res debel, mogoče celo suh?? Navsezadnje tudi jaz nisem sam izbral da sem gej (čeprav mene te ne moti, problem je zaradi okolja).

Glede lepotnih idealov, debelost kot res debelost nikoli ni bila ravno lepotni ideal, je pa bilo v obdobju baroka "in" če se bil pač samo malo bolj močne postave, pa še to je bolj za ženske veljalo, danes je npr. tako še v Indiji. Vsekakor pa prekomerna koščenost ni ravno najlepša, se v tem povsem strinjam.

lp ;)
Podpis ni potreben.

#7 pishka

pishka

piščan'c

• Člani
  • 196 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 12:39

JA! In to mi gre presneto na živce. Nazadnje sem šla na en tečaj pa me "Učitelj" obtoži (seveda za mojim hrbtom) da ker sem vsa bleda in suha mam zihr anoreksijo in pol so me vsi tam opravljal, povedala mi je pa moja kolegica k je bla enkrat zraven ko se je začela debata. Najbolj hecn je da sej sm suha sam tok pa spet ne, da bi me človk obtožu anoreksije.

Al pa npr. k čakam na avtobusni pa tam čakata še dve, da nam nesramna debelušne bejbe in se mi začnejo smejat v obraz in šepetat ena drugi na ušesa češ kok sm suha, da se bom zlomila in da so onidve pa rajš takšni kot sta kot pa takšni kot jst... ITD. V tistem trenutku bi jima najrajš neki naredla.

Sej včasih mal zaboli, sam kaj me briga. Takšna pač sem in sm vesela da sploh sem.

Pa jst tut nikol ne opravljam debelih ljudi. K moj fant je tut mal bolj okrogel, pa kaj. Mi je všeč takšen kt je in teža še nikol ni bla moteča do te mere da s človekom ne bi bila.

#8 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 12:43

Tu jaz sem zelo suh in me včasih malo prizadene, če mi kdo reče, da sem suh ko trlica. Enostavno nevem kaj mi je. Fuul dosti pojem. Fuul dnara od žepnine porabim za hrano, ki si jo kupim v šoli pa dosti jem tudi čokolado in take stvari pa se vseeno nikakor ne zredim.
Velikokrat kdo misli, da malo jem, ampak to zagotovo ni res.
Če mate kake nasteve kako se zrediti so dobrodošli :P

#9 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 12:45

Pa daj ne bodite zakompleksani. Če si si všeč kot suh, potem to bodi. Jaz sem si všeč tak kot sem. Nekomu bom všeč, nekomu ne. In kaj zdaj. ;) Mal samozavesti pa bo!
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#10 ..me..

..me..

piščan'c

• Člani
  • 182 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 12:46

Vrjetno ni nasveta, vsaj jaz ga ne poznam.
Čisto odvisno je od presnove in naših staršev ali pa kr sorodnikov...
Torej smo kakršni smo, lahko se trudimo še naprej smao nekateri, ki hrano samo pogledajo se že zredijo. Nekateri v tem primeru ti pa se lahko cel dan samo prehranjujejo in se jim nič ne pozna. :D
Za vsakogar pride enkrat pomlad, ki je ne bo doživel. Uživaj torej prav v vsaki pomladi.

#11 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 12:46

TheChosenOne, to jaz velikrat slišm, tudi jaz velik pojem in se ne redim, se še nism nikol do zdej preveč in mi je prav smešno gledat reklame in skrbi ljudi, joooj eno pizzo dam u usta in boma debel/a!...poglej s svetle plati ker nimaš oz. nimamo takih težav, ampak to sma zdej ker rasteš in se razvijaš in najbrž gre za to ogromno energije...mogoče pa boš čez 10 let z bier bauchom okol hodu :D joke

lp
Podpis ni potreben.

#12 Zoja

Zoja

Častna članica

• Člani
  • 739 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 13:24

Enkrat sva se o tem pogovarjala z enim forumašem, on je na suhem polu, jaz na debelem. :mrgreen: Prišla sva do zaključka, da gre v bistvu za isto bolečino, ko ti nekdo kaj takega reče oz. ko opaziš, da te ljudje opazujejo in si mislijo stvari, ki najbrž niso najbolj pozitivne. Meni osebno gre najbolj na živce, ko slišim, kako dajejo kakšni precej vitki osebi nasvete, kako naj se zredi, ali pa meni, kako naj shujšam, kot da mi ne poznamo vseh teh trikov in stvari. Halo, živim življenje suhega/debelega človeka in ti mi daješ nasvete o tem? :roll:

V bistvu tako ni nič za naredit glede tega. Jaz včasih človeka, ki bulji vprašam, kaj je tako zanimivega, ali pa buljim nazaj. :?: Pishka, zelo mi je žal, da si imela tako izkušnjo s strani 'mojega klana' ;) . Lahko si prepričana, da sta bili punci ljubosumni, ker is sami želita bit takšni, kot si ti. Ljudje kar naj gledajo. Nihče ni brez napak. Če jih ne vidiš na zunaj, se slej ko prej prikradejo iz notranjosti. Zato delim mnenje z gloriusom, da bomo nekomu všeč, nekomu ne. Tako pač je. Pa še rima se. :)

#13 lokvanj

lokvanj

piščan'c

• Člani
  • 161 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 13:37

tudi meni gredo ta dvojna merila pošteno na živce. človeku, ki je predebel se bo v družbi reklo, da je "bolj okrogel, močnejše postave itd.", medtem ko se bo za nekoga, ki je presuh reklo "ojoj, kera prekla, ta pa sigurno nič ne je, same kosti in koža, a je iz dachaua ušel?" ljudje očitno dejansko mislijo, da s takimi pripombami človeka, ki je presuh pravzaprav sploh ne prizadanejo. še več, dozdeva se mi, da pričakujejo, bi si bo tak človek takšno pripombo vzel kot kompliment (zaradi modne mašinerije, ki promovira manekenke s prenizkih ITM-jem ter zaradi ostalih bleščečih zvezd (beri: igralke, pevke) s popolnimi vitkimi telesi) :?:

sama sem bila zaradi takšnih in drugačnih pripomb velikokrat zafrustrirana, žalostna, nataknjena in nezadovoljna sama s sabo. spomnim se namreč, da sem v zadnjih razredih osnovne šole hodila okrog v baggyjih in širokih puloverjih ravno zato, ker sem hotela čim bolj zakriti pomankanje oblin. prve "oprijete hlače" sem si kupila šele po nekaj urnem prepričevanju prijateljice. vseskozi mi je bilo tudi neprijetno spoznavati nove ljudi, ljudi, ki me ne poznajo od otroštva (vedno sem bila namreč med najbolj drobnimi), ker sem že v osnovi pričakovala uvodni stavek: "ooo, kok si pa ti suha!" :x da ne omenjam komentarjev pod mojimi in prijateljičimi slikami, ki so bile objavljene na strani nekega kluba v stilu: "ti dve imata pa sto posto anoreksijo. če ne to pa bulimijo. ah, okostnjaka sta". danes me kaj tekega ne gane več. raje zamahnem z roko in si mislim svoje. :|

zase vem, da se ne morem zredit, ne glede na načine s katerimi sem v preteklosti že poskušala. pravijo, da se ženske s tako konstrukcijo zredijo šele po 40. letu starosti. si pa lahko predstavljam tudi stisko ljudi, ki se trudijo zgubiti kilograme, pa jim to ne ratuje. tak primerek imam pravzaprav v družini (hodi na fitnes od 3-4x na teden, poje približno toliko kot jaz, kilogrami pa ostajajo :?), tako da se nikoli in nikdar nisem norčevala iz ljudi, ki so pravzaprav takšni kot jaz.
kar se tiče lepotnih idealov, se je po moje promoviranje suhosti začelo s twiggy v 60ih letih. bolj polna ženska telesa niso bila moderna samo v baroku, temveč že prej npr. v prazgodovini. spomnite se kipcev vener (kot simbolov rodovitnosti oz. po nekaterih teorijah povezani z naslado, spolnimi užitki), z močno poudarjenimi prsmi, boki.
:P
i think prime numbers are like life. they are very logical but you could never work out the rules, even if you spent all your time thinking about them.

#14 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 14:29

Jaz sem bil kot šest-letni otrok zelo suh. Zanimivo je tudi, da sem tedaj imel plave lase, zdaj pa imam temno rjave. Moja suhost je okolico skrbela. Starši so me zato z ladjo odposlali na 14-dnevni redilni tečaj v južno Dalmacijo. Za nas, suhe otroke, so skrbele nekakšne učiteljice. Zgodba je poučna ravno zato. Da so namreč učiteljice, vsaj mene, dobesedno do konca shirale. Spominjam se, da sem jedel praktično šele po dveh dneh, ko smo se z ladjo bližali otoku. Bil sem tako sestradan, da bi za še en kruh z marmelado storil karkoli. Pa ga nisem dobil. V nadaljevanju sem moral jesti surov paradižnik, drugega, kaj bolj ogabnega se niti ne želim spominjati. Domov sem se vrnil iz taborišča Dachau.
V srednji šoli sem bil še vedno suh. Zelo zgovoren je tale podatek. Telovadni učitelj je bil zelo surov. Ko ga je kdo ujezil, ga je prebadal z očmi. Zanimivo pri tem je, da ni odmaknil oči z njega, ko se je bližal zadnjemu v telovadni vrsti - in to sem bil jaz. Z eno roko me je dvignil in nesel, prislonil na prsi in me zalučal v grdobo, da sva oba padla po tleh. Bil sem torej zelo pripraven kot kaznovalni pripomoček. Velikokrat sem molil, da ne bi kdo našega dreserja ponovno ujezil.
Nobene spremembe ni bilo tudi naprej, Edino, da sem se v zadnjem letniku potegnil in z najmanjšega zrasel med večje. Dosegel sem 1.84 m in se odpravil k vojakom. Tudi tam sem veljal za siromaka. V Srbiji smo ob nedeljah za kosilo jedli ovčje meso iz konzerv. Marsikdo je svoj obrok odstopal meni, da bi se poredil. Naj se ne sliši zlagano, ker je res, da sem konzerve žrl v najtemnješem delu spalnice, da nisem videl ogabne vsebine. Nič ni pomagalo.
Ko sem zaključil faks in se v službi nekako znašel, ko sem pozidal hišo in hodil s prvo punco, sem šele kazal prve vidne znake izboljšave. Ta me je najraje vlekla na Bled, da sva jedla kremne rezine. Kot da jih ima ona rada. V resnici pa je tako skrbela za moj telesni napredek. Zdaj sem bil vitek, ne pa suh In tako je še danes. Zredil se ne bom nikoli, kajti preveč skrbi me tare. S svojo preobčutljivostjo sem se sposoben nenehno sekirat. In to ohranja mojo solidno postavo. Ko se je natačno izrisala še moja istospolna usmerjenost, je razlogov za obup nešteto.
Ampak, kako je na svetu vse zanimivo! Naj nevadem primer: s sodelavcem stojiva na koncu savskega mosta, ko se bliža res debela ženska pri 40-tih. Jaz je nisem opazil. Moj kolega pa se je pasel po njej in zraven z naslado opisal vsaj tri zgovorne spolne položaje, v katerih se je videl skupaj z njo. In ponosna je bila tudi sama, saj je nosila pravzaprav samo najlonke s petimi klobasami v kolenih, rit pa ji je za silo pokrivala ohlapna tunika, da so maščobne obloge zgovorno orisale tudi intimne predele. Ko je šla mimo, je zaokrožila z očmi in celo mikajoče mežiknila. Bila je predmet naslade (za nekatere). A je torej kak razlog za to, da si tak, kakršen si, morda nesrečen? Vsak najde svoj par (no ja, skoraj vsak - razen mene).

#15 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2007 - 11:50

nisem vedela, da gre to suhim tako na živce :oops: se oproščam vsem, ki sem jih kdaj s tem prizadela!

jaz namreč kar dostikrat rečem suhim, kakšni so, ampak ne s tem tonom, kot ga omenjate "dej no poglej se, sigurno imaš anoreksijo", ampak bolj, ker me boli srce, ko vidim sonce sijat skozi človeka ... in pa mogoče, ker si tudi sama želim, da bi lahko zaužila neomejene količine čokolade in se mi ne bi nič poznalo... :oops:

#16 bir0kk

bir0kk

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2007 - 17:08

Zelo dobra tema :) ...

Moram priznati da tudi mene moti, ko me ljudje čudno gledajo ali kaj pripomnijo na mojo suhost,... ampak tako pač je. Jaz se trudim, da me taki dogodki ne bi prizadeli, a na žalost me skoraj vedno... No, res pa nimam tako hudih izkušenj kot nekateri izmed vas.

#17 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2007 - 17:15

ampak bolj, ker me boli srce, ko vidim sonce sijat skozi človeka

Pa saj to je isto. :) Kao stil smiljenja. Joj ti si pa tako suh itd. Je isto, samo na drugačen način povedano.

#18 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2007 - 18:35

Sam tudi pašem med prekle...

V enem krožku v srednji šoli smo imeli tudi eno punco, za katero je izraz "okrogle postave" ali "baročno izpopolnjena" preveč malenkosten. Bejba je bila preprosto ogromna in zašpehana. Ne zamerim ji njene postave, ampak njen odnos do nje. Konstantno je jokcala, kak je ona debela in s pogledom iskala usmiljenje v naših očeh. In nikoli ni storila nič za svojo postavo! Pri športni je imela celoletno opravičilo, pri naših vajah pa je ogrevanje izpustila, češ ona pa tega ne more. In to ogrevanje je bilo tako naizi, v prvi vrsti je bilo namenjeno, da smo se sprostili in premaknili, da ob igrah nismo bili fiksni. V glavnem ta punca ni zašvicala v življenju, hkrati je poskušala igrat na violino sočutja, name pa se je spravljala z vsem zadoščenjem! Enkrat sem ji konkretno povedal svoje in da imam težave enakih proporcij kot ona, pa je rahlo vzela na znanje. Ne bom ji pa odpustil nikoli, čeprav dvomim, da je mislila biti zlobna...

[Uredila ženska]
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#19 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2007 - 19:05

V popolnoma posebno kategorijo pa spadajo ljudje, ki kljub temu, da vedo zakaj sem suh, vseeno brez sramu pripomnejo:
Joj, blagor tebi, ki si suh.... Js bi mel/a tud to bolezen.
Yes, lucky me. Slim on the outside, rotten on the inside. :roll:
In žalostno je to, da vedo da je to bolezensko, pa vseeno pripomnejo da so raje bolani in suhi kot zdravi in debeli. Tega pa nikoli ne bom razumel drugače kot totalni idiotizem.

#20 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2007 - 20:08

Pa saj to je isto. :) Kao stil smiljenja.

ni glih isto, mene resnično boli srce ob tem... nedavno sem spoznala enega tako suhega tipa, da mu je vsaka žila izstopala, jaz bi takega z veseljem pitala... no, čeprav mi večina res reče, da kar naprej to poslušajo..

Joj, blagor tebi, ki si suh.... Js bi mel/a tud to bolezen.

ja, to so pa res skrajnosti in na žalost je takih dosti.. vsaj jaz sem že dostikrat čula take izjave... ljudje bi imeli radi probleme s ščitnico in vsemi podobnimi boleznimi zato, ker bojda pri tem shujšaš.. ja halo :loco:

#21 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2007 - 14:06

Uuu, tema zame. :D

Velikokrat ljudje mislijo, da nič ne jem in da sem zato pač tako suh. Pa to sploh ne drži - po mojem bi marsikoga presenetilo, koliko pojem. Pozna pa se mi ne nikjer - kje je vzrok? Najbrž ima pri tem precejšnjo vlogo dedni faktor (vsi v družini smo bolj suhcene postave), svoje pa gotovo naredi tudi presnova. :?:

Nekih blaznih težav s tem, da bi se veliko ljudi obregnilo ob postavo, niti nimam. OK, tu pa tam kdo, ampak itak je vse skupaj mišljeno bolj v šali. Res pa je, da ne bi imel nič proti, če bi pridobil nekaj kilogramov. :D
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#22 [LiNa]

[LiNa]

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2007 - 21:07

Joj, kako si suha. Ti dajo doma kaj zajest? (ma ne, gospa, stradajo me!) A maš probleme? Imaš anoraksijo? Bolemijo? Zakaj ne ješ? Uf, kako si shujšala, si mogoče še v jezik? :roll:

No ja, takšne in drugačne opombe poslušam kar večino časa.. Sama ne vzamem to kot žaljivko, opazko, vendar mi gredo na živce. Sem pač jaz, z malim primanjklajem teže. In nimam nikakršnih psihičnih bolezni.
Hrano obožujem, večina denarja zapravim za red bull, kave in hrano. :shock:
Res pa ne prenesem tistih ljudi, kot jih je že en predhodnik omenil, ki so debeli, se počutijo debele in pričakujejo tolažbo od suhcenih. Zase pa nič ne naredijo.

No ja, sama si poskušam pridobiti nekaj kg, ker ko smo bili na nekakšnem testiranju maščob, me je že skoraj medicinska sestra zaprla v kabinet in začela s psihološkim pogovorom ali imam bolezni. Bila sem "na meji" podhranjenosti. :shock:
Moram povedati, da napredujem, za en kg.
Počasi se daleč pride. ;)
Hakuna matata!

#23 daroon

daroon

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2007 - 14:32

U bistvu je grozn kako dandanes vsi norijo za tem, da bi bili suhi ampak RES suhi. Vpliv modnih smernic, višjih stanov in pa vsi znani ljudje itn. Jaz npr nism ne suh ne debel ampak nekje vmes in no ja, recmo da sem zadovoljen s tem ampak sigurno se pa ne bom metau ven s tem, da bi iskau čimveč pohval pri drugih ljudeh, da bi se počutu karseda najbolje. Če ti nekdo sam od sebe reče je veliko boljše kot pa da to od njih iščeš.
Kar se pa tiče zdravja in tega, mislim da niti preveliko niti premalo kil ni ravno zdravo, čeprov preveliko kil potegne za sabo hujše posledice. Sem bil pa zadnjič presenečen nad osebo, ki se je zarad svoje postave(res permalo kil) tako zelo sekirala, ker se pač ne more zrediti. In pač res sm dojel, da je na tem svetu vse v ravnotežju. Če so nekateri nenormalno debeli, so spet drugi nenormalno suhi. Tako pač je in tako vedno bo.
..Mi je pa osebno bolj všeč, če tip ni samo kost in koža, da dejansko ne moreš 'konkretno' objet ampak da je mal bolj mehak:)..hehe..kar pa spet ne pomen...'premehak'...ljudje, ki pa samo jamrajo, da bi radi shujšali in glede tega nič ne naredijo, se mi zdijo pa res slabiči, ker iz svojih izkušenj govorim, da vse kar je pri tem težkega je začetek.
.as my soul yearns to see,
again those eyes, those eyes once more.

#24 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 12 marec 2007 - 11:52

Ko sem bila mlajša sem bila res prava suhljad... zato sem od vrstnikov velikokrat dobivala različne pripombe: so me hecali, da sem suha južina, da imam noge kot pajek itd., in vse te opazke so me zelo prizadele. Včasih sem dobesedno prijokala domov :cry:
Tudi danes sem še vedno bolj vitke postave, velikokrat me kdo vpraša če sploh kaj jem in podobno , a se za take izjave sploh ne zmenim :?: Ker nisem tkoooo suha in tudi količinsko pojem zelo veliko hrane, se pač ne zredim :?:
Sicer pa vse pripombe vzamem bolj ali manj kot šalo ali pa kot kompliment, tako da me sploh ne motijo :)
Ok, na živce mi gre samo moja mama ki res nenehno poudarja, da so me same kosti- kar sploh ni res, in ravno zato mi gre to tako na živce :x
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#25 Maja85

Maja85

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2007 - 21:11

Eni ljudje so pač tako nerazgledani, da ne vedo, da obstaja tip postave, ki se mu reče ektomorf. Suhci pač, ki povsem normalno ali pa celo veliko jedo.
Mi ne pade na pamet, da bi komu komentirala postavo. Kdo pa sem, da si lahko kaj takega privoščim. Sploh pa se me ne tiče. Seveda imam svoje preference glede postave (sploh partnerja), ampak pač nismo vsi enaki.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov