Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Varanje

98 odgovorov v tej temi

Anketa: Si že varal? (733 članov je oddalo svoj glas)

1. Da (75 glasov [35.89%])

Odstotek glasov: 35.89%

2. Ne (134 glasov [64.11%])

Odstotek glasov: 64.11%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#26 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2004 - 11:06

Hi!

Sam mam mal drugacen pogled na varanje. Prvo vprasanje je ali je recimo varanje ze to, ce tvoj tip pogleda koga drugega, ce se nasmehne, ce se zalize, etc. ali je varanje samo to da se da dol z nekom. Zame je recimo zalizovanje na istem nivoju kot seks.

ja to je neko sivo področje pr pedrih bi jz reku, za ene je to največji kriminal za druge le nedolžna igra, jz se ne ližem s tipi (no ene parkrat sem se, ssam sem bil takoj kregan) niti ne spogledujem se z drugimi, zdej glih v tla pa tut ne morem gledat tko da sem pol itak jz vedno kriv če mi kdo teži, ker je pa logično ne, da se bo takoj en najdu k te bo zatožu tvojmu tipu pa še mal začinil zgodbo, hinavci prokleti :x :x :x

lp

#27 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 227 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2004 - 11:09

Pravš das bil kregan, ker si se lizu z drugimi tipi :?:

Pa a se ti zdi to nelogično? Ker če imaš tipa, zakaj bi se pol sploh lizal skom drugim :?: Tega jz ne štekam al pa sm jz res tok netipičn peder :roll:

Lp :wink:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#28 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2004 - 11:11

Pravš das bil kregan, ker si se lizu z drugimi tipi :?:

tko bom reku, proti enim sem jz pravi angelček, vem kaj je prav in vem kaj ni, če sem naredil napako sem jo priznal in se zanjo opravičil, to pa vem da večina pedrul ni sposobna narediti

lp

#29 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 227 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2004 - 11:14

Imaš prav ja. Vsaj napake priznaš. Sej dela jih vsak! Tud jz sm že naredu napako, za katero mi blo fulla žal. Nisem angelček :roll: , toda vem pa da ko sem 1x naredu, pred časom - vbistvu pač 16 let sm mel :roll: :shock: od takrat naprej nič več. In vem dab če mel tipa, ki se žvalil z drugimi - pa&pa .

Lp
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#30 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 21 marec 2004 - 11:39

Saj ne vem, ampak če razmišljam, če pride nekdo, da mi reče, ej sorry prevaral sem te s tem in tem in zgodilo se je tako in tako...ne vem, bi bil najprej jezen :x , nato žalosten, potem ko bi to rpebrodil, pa bi se z njim hotel pogovriti, zakaj se je to zgodilo., kaj nama manjka, ker če nekaj manjka, se to lahko zgodi, če pa nič ne manjka, pa se ne more, vsaj po moje in če bi ugotovila, da ni vse ok med nama, potem bolje, da nehava, če ne pa bi skušala popraviti, če bi bila volja na obeh straneh. res pa je, da bi bilo nekaj suminčenja kar lep čas, zato bi težko shajal z mano prvih nekaj mesecev...ampak zato bi si bil kriv sam.
Saj ni problema, jaz oproščam dokaj hitro, pozabljam pa ne nikoli. In verjetno, bi trajalo kar nekaj časa, da bi si pridobil spet mojo naklonjenost, kajti redki jo dobijo na prvi pogled, sploh če ne odobravam njihovih dejanj. Ampak trohica dvoma, bi verjetno še naprej ostajala :?: , zato se mi zdi varanje nekaj, kar na dolgi rok škoduje, čeprav na kratek rok lahko vezo reši (eni trdijo, da jo utrjuje, jaz bi rekel prej nasprotno).

Vsekakor, love is in the air.

Lepo nedeljo vsem,
LPB
Dicono che alla mia età si deve ridere, ma chi lo dice non sà che alla mia età si piange per due occhi castani, per una voce un pò strana, perchè non ti guarda e non si accorge di te.

#31 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 227 prispevkov

Objavljeno 07 maj 2004 - 14:29

Danes zvedu, da je frend končal s fantom, ker mu je tip ponosno in brez kakršnekoli krivde priznal da ga je prevaral ... zdj mu prbija, da je nefer ker ga zarad tega pusti, da če bi ga ljubil, ga nebi zarad sexa pustil.

Khm take fore me tok razpizdijo. Zdj je frend v depri, ker se sekira ker mu zdj un učita da ni bil nikol in love, namest dab se govoril o tem da ga je njegov tip prevaral. A če koga ljubiš, ga lahko prevaraš? Lihtko bi lahko rekel frend, temu tipu da ga ni nikol ljubil, če ga je prevaral pa mu tega ni rekel. Pa smo tam .... krivi so drugi, čeprav je kriv tisti ki vara in za to ni nobenega opravičila. In se strinjate? Če ljubiš nekoga, varanje spregledaš :?:

Lp :?

#32 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2004 - 12:04

Zanimivo! Včer se je men čist isto zgodil! Pob mi je brez sramu povedu, da se je z enim tipom dol dal. Popizdu sm! :x

Sam hvala bogi nisma bla še tolk dolg skupi, da se nisem ne vem kak v njega še zaljubu. Je reku, da je še premlad, da bi se vezu in da se more znoret prvo. Sicer bo z mano, ampak poleg tega bo še z drugimi tipi se dol daju. Mislim, da mi ni treba razlagat, da je odletu ko gumb s hlač! :evil: :evil:

Mogoč me bo kdo označu za staromodnga, ampak js mislim, da če si z nekom skupi, pa če ga že ljubiš al pa še ne, je fer, da ga ne varaš! Vsaj spodobl bi se. Razen, če se oba zmenta, da se bosta varala. To je pa drugo. Ampak moj je vedu, kaj si mislim o varanju, tak da ni opravičila.

Tak da: I'm back on the market! :wink:
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#33 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2004 - 13:04

Strinjam se z vama, Glorious in Nohhec, da če nekoga ljubiš oziroma si z nekom vsaj par, da je pošteno, da ga ne varaš. Mislim, da imamo glede tega zelo podobne poglede.

Kljub temu pa vsaj teoretično, praktično ne vem, če bi mi uspelo, malo začenjam razmišljati tudi v to smer, da ni nujno, da če te partner prevara, da mora biti veza končana. Seveda je to odvisno od (prevaranega) posameznika, če zmore odpustiti in iti preko tega. Smatram, da je odpuščanje lahko dokaz res močne ljubezni, kar pa ne pomeni, da je v nasprotnem, če torej ne zmoremo odpustiti, ni. Seveda to ne pomeni, da bi odpustil v vsakem primeru. Vendar, če bi bil z nekom skupaj dolgo časa in bi se zelo dobro ujemala, bi mu morda dal še eno priložnost, če bi me prepričal, da si to zasluži. Z dejanji, pozornostjo in seveda z temeljitim pogovorom, zakaj je do tega prišlo.

Kakorkoli za varanje ne najdem opravičila, pa vseeno moram postaviti naslednje vprašanje: ali nisem mora k temu pripomogel tudi sam? In če dobim potrdilen odgovor, lahko pogledam na varanje še z drugega zornega kota, čeprav ne bi bilo nič manj boleče ... in se vprašati, ali lahko grem preko svojih načel, da ni opravičila za varanje, in mu dam še eno priložnost, če je dober razlog za to: recimo da sva dolgo skupaj itd. in je šlo za obojestransko ljubezen.

Upam, da razumete, kaj hočem reči. S tem, da bi lahko sami prispevali k temu, da ga je zaneslo, pa imam v mislih primere: ko npr. zanemarjamo njegove spolne potrebe, se ne potrudimo, da smo dovolj skupaj, smo zaradi šole ali službe velikokrat slabe volje in se morda celo znašamo nad njim, nimamo časa zanj, mu ne prisluhnemo ... zaradi česar utegne dobiti občutek, da ga ne ljubimo več ali pa da nam ni več dovolj spolno privlačen. Zaradi česar utegne iskati »uteho« drugje.... Tukaj bi rekel, da se približujem temu, kar je napisal Ragazzo.

Ampak kot pravim, ne vem, če bi bil sposoben odpustiti, če bi bil prevaran. To je le poskus pogleda na problem z drugega zornega kota.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#34 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2004 - 18:05

Ne vem Ganimed, ne vem!
Dvomim, da bi lahko odpustil človeku, ki me je prevaral. Moral bi ga res močno ljubit. V vsakem primeru bi se pogovoril z njim. Sej sem se tut s tem. Njega v bistvu še razumem. Ni še bilo tiste prave ljubezni pa tut nikol nisma točno definirala te najine veze. S tega stališča ga razumem. Pustil sm ga, ker mi je povedu, da BO z drugimi spal, kljub temu, da sma skupi.

Čist neki druzga je pa to, ko si z enim človekom že dolgo skupi in si res zaljubljen vanj. Pr men bi v vlki večini primerov letu. Čist odvisno od okoliščin, zakaj je to naredil. Sej najbrž je to že kdo v tej temi reku: če bi te prevaru s kakšnim bivšim fantom, pol še razumeš, zakaj je to naredil, in bi mu mogoče odpustil.

Res je pa, da se vprašaš, če ni mogoč tega naredil zaradi tebe. Tko kot si reku, da se mu mogoče nisi dost posveču pa to. Pol normalno, da ta partner išče neko "nadomestilo" za to. Ampak da te gre prevarat. To pa ne razumem. Če je to sam način, kak bi dobil tvojo pozornost... Mislim, da smo ljudje dost civilizirani, da se da pozornost tut drugač pritegnit. Pač se pogovoriš s partnerjem. Mislim, da bi bila prevara zadnja izbira, če se bi sploh odloču zanjo.
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#35 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 227 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2004 - 20:09

Ganimed, če on opraviči svoje varanje stem, da si se mu premal posveču ali karkoli, mu tega ne bi odpustil Zakaj ne? Zato ker je v vezi potrebna komunikacija med partnerjema, in če bi sam povedal kaj ga moti, bi se dal vse poštimat, ne pa da to pokaže na način varanja.

Ko si rekel, da odpustit je izraz močne ljubezni. Torej tuki je razvidno, da tisti ki te je prevaral te ne ljubi niti toliko, kot ga ti, kaj šele zelo močno. Torej zakaj bi oprostil, če ti partner dokazal, da mu je sex bolj važno kot pa skupna veza :?:

Sicer pa pr men tak tip odpade. Pa tud če je kadarkol varal.

Lp :wink:

#36 Aquaris

Aquaris

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2004 - 15:30

Sem bil že sam dvakrat prevaran, tako da na to ne mislim sploh. Preveč boli, da bi to bolečino prenašal naprej - na drugega človeka. Sam sem ful zadovoljen z mojim tipom tako da mi tud na kraj pameti ne pade, ker mi to ni v krvi, ne čutim tako.

#37 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 11 junij 2004 - 11:58

Zame je zaupanje temelj prijeteljstva in toliko pomembneje v vezi, ki je nadgradnja prijateljstva. Vsaj zame.

Zvestoba je mus. Brez tega ni veze. Brez zvestobe ni ljubezni, če se mene vpraša.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#38 someone00

someone00

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2004 - 23:27

Varanje...uh...,zelo nasty stvar da jo storiš svojemu partnerju, čeprav priznam da je včasih skušnjava velika, ampak če imaš partnerja vsaj malo rad, mu takšnih bolečin ne bi povzroču.

#39 bucek

bucek

piščan'c

• Člani
  • 188 prispevkov

Objavljeno 11 september 2004 - 12:35

Ubistvu vest me ni pekla ker sm to hotu sam.
Iz maščevanja tud ni blo.
Blo je zato ker je to rajc,pa pac sede tud varat.Ka pa bi blo da bi bli vsi ludje isti :clap: :lol:

#40 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 227 prispevkov

Objavljeno 11 september 2004 - 16:38

Oh stakimi ven hodit, da je varanje cool - ker smo si ljudje različni je pa tud mal neumno :roll:

Varanje je neki podlega. Če te to vzburja, si najdi vsaj tipa, kateri bo vedel, da sexaš z ostalimi (odprta veza). Najbolj nesramno je, ko tipu lažeš (če mu).

Glorchy :pepper:

#41 groff

groff

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 14 september 2004 - 13:55

Jaz pa cist stekam, da je lahko nekdo res zaljubljen in se da dol s kom samo za zadovoljevanje tiste (recmo magari zivalske) potrebe po nekem sexu z nekim neznancem al pa odkrivanjem novih seksualnih dogodivscin. So nekateri, ki jim to niti na misel ne pride in spet drugi, ki to pocnejo. Sem pa tudi preprican, da je to tudi lahko faza v neki vezi, ki se cez nekaj casa umakne in veza obstane nedotaknjena.

Jasno pa je neki cist druzga, ce ti nekdo tko vehementno rece, da se bo se naprej kavsal z drugimi... to je izraz neke infantilnosti. In se dobro, da si ga pustil.

Je pa dejansko vprasanje: je laganje, ce fantu ne poves, da si ga prevaral. Je to res, da ce ne ves, da ne boli!?
WIN OR DIE!

#42 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 15 september 2004 - 13:29

Je pa dejansko vprasanje: je laganje, ce fantu ne poves, da si ga prevaral. Je to res, da ce ne ves, da ne boli!?

Dokler ne veš, res ne boli. Vendar vsaj po mojih izkušnjah resnica sama pride na dan prej ali slej, če jo iščeš ali ne (verjemi, imam take izkušnje, da te to mora prepričati - taka naključja pač ne morejo obstajati - a je predolga zgodba, da bi jo tu razkladal). In ko resnica pride na dan... hja, jaz že vem, da raje zvem danes in direkt od fanta, kot pa jutri od kake tretje osebe.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#43 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 227 prispevkov

Objavljeno 15 september 2004 - 21:15

Točno tako.
Bolje izvedeti čimprej, čeprav boli kot p....!
In če je nekdo zaljubljen - potem ima intimo samo s osebo, v katero je zaljubljen.
Ni logike, da nekoga ljubi, daje se dol pa še z enim zaradi "živalske" potrebe. :roll:

Glorchy :pepper:

#44 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 16 september 2004 - 13:28

Ni logike, da nekoga ljubi, daje se dol pa še z enim zaradi "živalske" potrebe. :roll:

Se strinjam. Vse je stvar prioritet. "Žrtvovati" svojo promiskuitetnost na eni strani in podariti sebe celega drugi osebi - zame je popolnoma jasno v katero smer se nagne tehtnica.

#45 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2005 - 23:05

Zanima me, ali je že kdo presenetil svojega tipa v objemu z drugim in kakšne so bile vaše reakcije, oz. kako bi se obnašali v takem primeru? :kavalir:
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#46 LiL*AnGeL

LiL*AnGeL

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 01:45

Že ma razlog za to, konec v trenutku, očitno nisma za skupaj :|
OoOoO What Does This Button Do? :D

#47 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 09:43

ne, dubu ga nisem z drugim, sm pa potem ko sva sla ze narazen zvedu za akr precej njegovih podvigov. :?: Ceprav ne vem zakaj, ker je doma dobil kolikor je rabil. No ... jst sm meu premal, ne on. Pa je on sel in ne jst. Kaj cmo, se zgodi.
Kaj sm naredil? Nc, ker itak nisva bla vec skup. Pa me je ze boleu k... za njega. Ne vem pa kaj bi naredil, ce bi to zvedel takrat ko sva bla se skup. :?:
Verjent bi bil se vesel, ker bi vsaj nasel razlog da greva narazen :lool: :lool: :lool:

#48 BlueGirl

BlueGirl

piščan'c

• Člani
  • 118 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 10:26

Kaj pa če bi šlo "samo" za poljub?
A parfum, ki nosiš ti, na drugemi drugačije diši.

#49 redangel

redangel

piščan'c

• Člani
  • 96 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 10:56

Ja, ''samo'' poljub, postavlja vprašanje, kakšen poljub?
Po pravici povedano, je bila, do sedanje punce, moja reakcija vedno :adijooo:.
Potem pa je prišlo do tega primera med nama, šli sva vsaka svojo pot, ampak nekako je bila ljubezen močnejša. Usedli sva se, se pogovorili, našli razlog in pri nama tudi krivdo iz obeh strani.
Tako da po mojem mnenju se usedta skupi, pogovorta in videla boš, kako stvari stojijo. Vem da boli, ampak le tako boš zvedela vse. :?:
''Ljubiti pomeni prevzeti največje tveganje.To pomeni položiti svojo prihodnost in srečo v roke drugega.To pomeni, dovoliti si da zaupaš brez pridržkov.To pomeni, da sprejmeš ranljivost.''

#50 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2005 - 10:57

Kaj pa če bi šlo "samo" za poljub?

Ce ze pride do "samopoljuba", ze mora bit neka dolocena privlacnost med tema osebkoma. Sploh, ce je ena izmed njiju v (resni) zvezi, mora le-ta prisebi razscistit, kaj sploh pricakuje do tega poljuba. Je pa to definitivno znak, da neki skriplje. Tud, ce gre "samozalpoljub". :| Zakaj si tista oseba zeli drugo etc.
A hug is the shortest distance between Friends.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov