Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Darkroom

37 odgovorov v tej temi

#1 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2004 - 14:05

Verjetno veste, kaj izraz pomeni, me pa zanima, če ste že bili v kakšnem, kaj si mislite o njem, kaj vam je bilo všeč in kaj vam ni bilo, bi oziroma boste šli ponovno ... in če še niste bili, me zanima, če nameravate iti. Vas spolno vznemirja misel na popolno temo in na seks s popolnim neznancem, za katerega si lahko predstavljate, da je vaš ideal, lep, vznemirljiv ... pa čeprav se vam utegne zgoditi, da pristanete v seksu z bistveno starejšim in neprivlačnim moškim. :P

Mene misel ob fantziranju na 8) neznanca v Dark Roomu sicer vzburja, je pa v realnosti verjetno nikoli ne bi uresničil, ker bi mi v dejanski situaciji sigurno vse »padlo dol«. Enostavno se ne bi mogel sprostiti, bilo bi me celo nekoliko strah zaradi nezaupanja, pa niti iz zdravstvenega vidika se mi ne zdi primerna varianta. :o

Doslej sem od znotraj videl le enega, pa še to samo nekaj sekund v diskoteki Bang! v Grazu, ko sem spoznal zelo dobrega tipa, ki me je želel peljati not, ampak meni ni bilo do tega, razen firbca, kako izgleda od znotraj. Po ca. 5 sekundah sem videl »vse«, kar sem želel in firbec me je hitro :mrgreen: minil, čeprav sem poznal vsaj enega fanta, ki ga to strašansko privlači. Tudi na Dunaju imajo Dark Room v diskoteki Why Not? (kako prikladno ime, mar ne?), vendar se temu niti približal nisem, ker to enostavno ni v skladu z mojimi pričakovanji glede seksa ipd., ker mi avanture enostavno ne ustrezajo, čeprav se mi je že kakšna zgodila.

Pa vaše mnenje? Obstaja kakšen Dark Room v Sloveniji? Mislim, da sem za enega slišal (K-4?), me pa zanima, če iz prve roke kdo izmed vas ve kaj več o tem?! :?:
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#2 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2004 - 14:14

V K4 pa prov dark rooma res ni 8)
Tko da v Sloveniji prej ne, mamo sam grmovje po celotni Sloveniji :D
Men je dark room čist mim in nebi šel tja. Ker je nevarno pa še čudni tipi so tam, in spet gre tukaj za čisti sex (avantura), kar pa tud ni cool.

Lp :wink:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#3 Music

Music

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2004 - 12:14

V Novi Gorici je Mostovna (www.mostovna.com) in tam se da dobit dark roome. Sam pa tipov ni!

:lol: :lol: :lol:
Poskusaj razumeti tudi najbolj odstekane misli!

#4 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2004 - 18:58

Nisem še bil pa me tut ne vleče it! :vrag:
Buh vej, kaki folki se not zbirajo in tko kot je Glorchy reku: lahko vsega boga fašeš! :x
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#5 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 01:06

Neb su notr za noben dnar! Nimam kaj iskat. Tud pogledat ne.
Mi je en kolega reku da bi su sam pogledat notr. Kaj pa hudica bos gledal tam, ce je pa tema? Halo?
Ne ves kdo te slata, ne ves al sploh ma zobe al ne, ne ves ce ima sirkota okol glavce ... :bruh:
NE HVALA

#6 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 12:23

No dumpling zdaj pa posplošuješ. Dark room je res stvar, kjer ne vidiš s kom. Pa saj to je tudi namen.
Samo to, da so tam notri tipi, ki si ne umivajo genitalij itd. je pa nesmisel. Mogoče se kje to kdaj zgodi, toda v osnovi pomojem vsak skrbi za higieno.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#7 PeterSlo

PeterSlo

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 08 maj 2005 - 20:02

Hja, svet je različen in hvalabogu da je tako.
Mnoge privlači sex z neznanci, ampak tako, da so si res čist anonimusi, ko ni nič razen tiča.
Ta zadeva je v večini gej klubov, in nekega silnega zgražanja pač ni, komur leže ta gre tja, komur ne ne gre. Je pa že za to, da človek sploh ve kako in kaj (temu se reče po slovensko firbec) vredno zbrat pogum in pokukat not. Sej, če nočeš se ti itak nič ne zgodi. Meni je bilo "zanimivo", hehe kar se zdravja tiče je pa tko, da lahko kako zadevo pridobiš še v tako nobel postelji z nobel tipom. Pač, malo pameti.

#8 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 10 maj 2005 - 16:18

ma ja, sej vem, no. Vse se lahko dobi tud z zlo urejenim fantom, al pa v nekem "zanikrnem" wcju sploh ne.
Sam vseeno. Rajs izbiram komu ga potegnem :) :) :)
better blow job, than no job :oops:

#9 legolas

legolas

biskvitek

• Člani
  • 45 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 00:04

Z mojim fantom sva šla iz radovednosti enkrat v Bangu.Že pred vrati so stali sami čudni starejši tipi.Notri so me začeli grabit povsot in sem hotel čimprej ven,zato sem se v temi tako močno vdaril da sem imel krvavo buško,fant se je pa skregal z avstrijcem ki me ni hotel spustit.V glavnem cela burleska ko se zdaj spomnim nazaj :D Ne bi šel več noter.

Lp
Človek je istočasno sramota in ponos narave!

#10 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 12 maj 2005 - 07:31

Vsaka izkusnja ima svoje pozitivne in negativne lastnosti.
No ravno zaradi taksnih zadev, ki sem slisal od drugih, da se dogajajo po taksnih roomih, me nic ne mika da bi sel notr.

Moj bivsi mi je reku da je sel enkrat sam obrnt notr (za 5 minut .. ne vem kaj se je obracal 5 minut notr :lool: ), pa je ven prsu ves posperman po majcki.

#11 goro

goro

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2005 - 08:19

Hja, svet je različen in hvalabogu da je tako.
Mnoge privlači sex z neznanci, ampak tako, da so si res čist anonimusi, ko ni nič razen tiča.
Ta zadeva je v večini gej klubov, in nekega silnega zgražanja pač ni, komur leže ta gre tja, komur ne ne gre. Je pa že za to, da človek sploh ve kako in kaj (temu se reče po slovensko firbec) vredno zbrat pogum in pokukat not. Sej, če nočeš se ti itak nič ne zgodi. Meni je bilo "zanimivo", hehe kar se zdravja tiče je pa tko, da lahko kako zadevo pridobiš še v tako nobel postelji z nobel tipom. Pač, malo pameti.

Pod to se podpišem. Končno nekdo, ki zrelo razmišlja.

#12 deniss

deniss

redni gost

• Člani
  • 350 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2005 - 22:18

Sem imel prilko, pa sem se raje umaknil. Mi ni takole nekaj u povsem neznano rinit! So še dnevi pred mano, ko bo treba kaj bolj smiselnega naredit. Eno je radovednost in drugo spomin za radovednim. Danes ne, mogoče jutri, če bo temna noč! :idea:

#13 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 11:54

Ja v Sloveniji darkrooma najbrž nikol ne bo, dokler bomo tko zaostali, tko da tole z dakroomom v k4 je pa prav vic stoletja, pa kje žvite no :lool:

Bi šel v darkroom če bi blo tko k je v moških zadevah k so sami lepi pa nabildani not. ne pa da naletiš na kakega dedka, bljek, da bi me pa to kej posebi vzburjal pa ne, raje se zmenm z enim tipčkom pa se greva dol dat nekam v eno zapuščeno bajto :pepper:

lp

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 12:08

Pomoje pa ni vse na tem - da bi mogu bit folk open minded.
Kako pa bo - če nimamo pravega darkrooma :?: Če bi bil, bi marsikateri šel pogledat in tako bi se folk vračal - s tem pa bi se odprtost folka večala. Upam, da v prihodnosti dobimo tudi take stvari, ki so v Evropi in po svetu standard :)

#15 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 12:20

dej no sam pomisli... dark room v k4. kdo bi pa bil not kake flešerke-pedroljublke k bi čakale da napadejo kakega. :lool:

lp

#16 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 12:21

Pa kdo govori za K4 :?:
Jaz sem rekel nasplošno za darkroom v Sloveniji če bi bil. Nisem mislim na K4 - ker K4 je klub ne fuk plac.

#17 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 12:24

Ja sam dark roomi so ponavad al v sklopu kakega kluba, bara, savne...mislim da kr sami zase ne obstajajo, zato sem dal banalen primer 8)

lp

#18 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2005 - 12:25

K4 v osnovi ni gay klub ;) Zato mislit, da bi bil tam darkroom je zgrešeno :P
Itak pa kluba za GLBT v Sloveniji sploh nimamo. Omembe vrednega - seveda 8)

#19 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2005 - 15:48

in dokler se bo o tem samo govorilo, ga tud se lep cajt ne bo. Ker ko je tema o gay klubu, vsak pomisl samo na fuk in fuk in fuk ... Tud ko so odprl gay savno so zravn nardil se fuk plac (vem da smo o tem ze govoril) ... enostavno ne vem, ce smo slovenci sposobni nardit en kulturn gay klub (bar, kafic ....) pa da neb v kratkem notr hodil sam fukfehtarji ... :?:
zalostno

#20 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2005 - 20:59

Dumpling saj tukaj je govora o darkroomu - logično, da bi se sexalo (saj čemu je pa namenjen darkroom) :D Je pa tudi čista logika, da je darkroom v sklopu lokala oz. gay kluba. Ko nekdo pride v gay klub - gre (če mu zapaše) še tja notri. Dve muhi na en mah.

#21 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2005 - 12:36

Ja, Glorius, logicno da se v darkroomu sexa (na kaksnrsen koli nacin), vendar nisem na to mislu.
Pravim da ne vem ce smo slovenci sposobni nardit en lokal, klub ... kjer bi bil kulturno urejen in neb notr hodil sami fuk fehtarji. Taki naj gredo v darkroome, ne pa po kulturnih kaficih slatat in nadlegovat obiskovalce, ki pridejo tam z namenom kaksno spregovorit, kaj popit in podobno. Tist ki zeli fuk, bo ze sel v dark room.
Na to sem mislu. ...

#22 traveler

traveler

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2005 - 01:50

Prvic, ko sem videl darkroom je bilo v Madridu. Bil je takoj zraven stranišča. Tipi so cakali zunaj. Bili so malo cudni in tihi in vsak zase. Tako da kar tako sam nebi sel tam notri. Samo je bil en prav top model, ki bi se človek samo stopil poleg in je tudi sam čakal. :drool: No da povzamem, v glavnem po moje so dark roomi super, če nimaš kam drugam iti s tipom, da se daš dol in če hočeš po koncu še kaj spit in zaplesat. :pepper: Vsekakor ob pogoju da poskrbiš za lastno zdravje (kondomi) in higijeno. Kar se pa tiče druzga folka notri. Ko si enkrat sredi akcije in ti adrenalin in alkohol nabijata po žilah, ti je pa čisto vseeno kaj se dogaja okoli tebe in tvojega tipa, samo da te pustijo pri miru da lahko delaš to kar hočeta. :evil:

ups, nekaj sem še pozabil :oops:
Glede lokal v Sloveniji, pa mislim tako:
Ja, obvezno bi bilo treba narediti en dober lokal, ker to kar imamo zdaj je žalostno (sicer boljše kot nič, pa vendar). :cry: Samo če ga sami ne bomo naredili, ne vem, kdo bo to naredil namesto nas. Treba je zbrati ljudi dobre volje, najti dober prostor, dovolj denarja, dobrega DJa in idejo za originalen notranji dezajn. Jaz mislim, da bi stvar lahko ful uspela. :party:
In sem pripravljen pri tem pomagati, če se spravimo v to. Vem da smo Slovenci bolj zadrt narod, samo danes lahko že računamo tudi na folk iz tujine - turiste, ki prihaja vse pogosteje v Lj. Tako da strank - tipčkov bi bilo dovolj. :pepper: Pa še en "spodoben" dark room bi imeli zraven. :evil:

#23 JayD

JayD

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 02 september 2005 - 17:49

Bil parkrat v dark-roomu v tujini, se enkrat dal dol z res čudovitim Italijanom, nekim drugoligaškim fuzbalerjem. Bilo je v Pragi za novo leto in moram reči, da je bil krasen fuk. Škoda, ker se nama ni pridružil še njegov prijatelj, no pa kaj bi bil zdej zbirčen... Na splošno pa lahko rečem, da so eni tipi tam res super izgleda. Stari fotri sicer so, vendar te nihče ne sili v nič. Tko da ne zgrešite dosti, če obiščete kako savno ali diskoteko z dark-roomom na Dunaju, Pragi, Budimpešti, kjerkoli v Nemčiji... Enjoy!

#24 eriq

eriq

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 07 september 2005 - 11:43

jz sm pa prav vesel, da v sloveniji nimamo darkičev .. dejansko niti ne bi mel nič proti, če bi jih prepovedali. pa ne zarad nekih moralnih zadržkov, ampak predvsem zdravstvenih ...

dejansko, samo enkrat sm bil v enem. ki je bil del enega zelo "uglednega" gej diskača v franciji. niti nism hotu it not, pa me je moj dečko prepriču. njega so te stvari dobesedno fascinirale - sicer bolj z vojerskega vidika.

no, zadeva je bila organizirana kot en mali labirint. vmes pa si mel tud tko okrogle sobice, s kavčki okrog in okrog. in niti ni bila popolna tema: neonske luči so fajn svetile, pol pa še odtenek rdeče kao za rajc, al kaj vem.

pa tud so meli na vsakih par metrov brisačke kot v wc-jih, prav tako povsod zastonj kondome in lubrikante ... pa tud tipi tm so se mi zdeli na splošno dokaj dobri, vse neki nabildano ipd. z drugimi besedami --> dost podobno kot v QAF-u.

oki, ampak ... uni tipi - stojijo in čakajo ... patetično do konca, vam pravim! tist darkroom je bil poln neke negativne energije in zakompleksanih, zafrustriranih tipov, ki vsi po vrsti čakajo na svojga princa na belem konju ... hkrati pa zgolj zarad nezmožnosti, da bi si dobili tipa zuni v baru, spregovorili par besed z njim, se mal nasmejali, zamenjali telefonsko in se zmenli za drink naslednji dan <-- pač težja varianta. ampak ne --> raje gredo tja, kjer se samo postaviš in čakaš. kjer dejansko ni treba nič naredit! in upaš, da bo pršu mimo en, k bo šel s tabo še domov.

no, jz nism bil dost časa not. pa tud tipu nism pustu, da bi se kaj preveč brez mene okol razgledoval. ampak točno tak filing sm mel - ni mi blo zanimivo, ni me blo strah, niti se nism počutu ogrožen, vse skupi mi je blo predvsem žalostno.

in zakaj sm pa proti? to pa tud zarad ene stvari, k sm jo vidu takrat not... dejansko ni bilo neke hude akcije tm not. vsi so se mi zdeli, kot da v glavnem bolj čakajo, kot da se predajajo neki hudi akciji. razen v eni od sobic.. kjer se je enih pet tipov spravljalo na enga zelo mladga mulčka. za katerga je blo takoj jasno, da je preveč nalit al zadrogiran, da bi sploh vedu, kaj dela. on na pol pr zavesti, ostali pa ga - kot hijene - fukajo!

a so uporavbljali zaščito al ne, to pač nism uspel videt. pa tud že tko nism mogu preveč časa gledat te predstave ... k me je spomnla na neki. na mene! v štirki, ko sm dejansko šele začel ven hodit. ko sm skori seksal sred plesišča z enim tipom, vse to samo zato k sm bil preveč nalit (nalil sm se ga pa še preden sm sploh not stopu, da bi premagu tremo), prav tako sm bil tm sam (brez frendov, k bi malo popazli na to, kaj delam). in me je zaflešalo ... enmu sm padu v roke ... niti se ne vsega spomnim - ampak če bi štirka res mela darkroom bi po vsej verjetnosti tm pristal tko kot uni mulček!

v razmislek vsem...
razvajaj se in drugi te bodo razvajali ;)

#25 mišmiš

mišmiš

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 02 november 2005 - 22:42

Darkroom - gadno al pa ne, kakor za koga!

zadeva sama po sebi res mal bljak zgleda, sam ljudje včasih sebe presenetimo! in zdaj sem mnenja da so prav praktični, če je sila (beri: hormoni popizdijo :evil: )

sam je pa fajn, da veš vsaj približn s kom greš not in da si izboriš svoj košček teme in mal zasebnosti... tema zna bit prav rajcig ;)

no pa lepo se imejte v temi al pa na svetlem

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov