Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Serije in nadaljevanke

707 odgovorov v tej temi

#701 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 529 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2019 - 12:15

Mindhunter sezona 2 dosegla pricakovanja.

Izjemno. Izvrstno. Nadpovrecno. Classic Fincher.

S tem, da je Wendy Carr trenutno moj najljubsi tv lik ever. I am utterly besotted. Ce se ta love story ne bi koncal kot se je v tej sezoni, I would be soooo mad. It was perfect. Everything was perfect.

#702 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 529 prispevkov

Objavljeno 17 september 2019 - 00:48

Too Old To Die Young

:sreca:

#703 Mer

Mer

nov na sceni

• Člani
  • 224 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2019 - 12:56

It's happening. Netflixov Witcher se približuje in kot totalna fangirl se tega malo bojim in hkrati veselim. Prosim prosim naj ne uničijo zadeve.

Malo sem pregledala igralsko zasedbo in zgleda kar obetavno. Naj grem kar po vrsti:

- Geralt fo Rivia: Henry Cavill. Prvi vtis je bil, da je igralec malo preveč pretty boy za Geraltovo vlogo. Geralt ni ravno znan po svoji lepoti. Tudi njegov figure ni bil tok napihnjeno nabildan. Sam so ga vseeno uspeli kar dobro ponazorit. Všeč mi je, da so mu dali viper armor, ki je bil v igri meni deleč najlepši in najboljši. iiiii

- Ciri: Freya Allan. Pretty cool vendar malo sissy. Ciri je imela bolj divji izgled in samosvoj karakter.

- Yennefer: Anya Chalotra. Yennefer je totalna fatalka s klasičnim izgledom. Tale igralka je poleg Triss (ki je zdaj v filmu črnka :) ) največji odmik od charov v igri. Sem upala, da bojo uspeli najt kakšno copy cosplayerko za nadaljevanje awkward crushov na animirane like; npr  :spostovanje:

- Triss: Anna Shaffer. No, ne zlgeda več nič kaj preveč irsko :D

Skratka, ful se veselim in bom to z veseljem gledla s sogeeky.

#704 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 654 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2019 - 14:46

The Politician

zelo všečno ;)

i tried

#705 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 328 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2019 - 18:49

It's happening. Netflixov Witcher se približuje in kot totalna fangirl se tega malo bojim in hkrati veselim. Prosim prosim naj ne uničijo zadeve.

Malo sem pregledala igralsko zasedbo in zgleda kar obetavno. Naj grem kar po vrsti:

- Geralt fo Rivia: Henry Cavill. Prvi vtis je bil, da je igralec malo preveč pretty boy za Geraltovo vlogo. Geralt ni ravno znan po svoji lepoti. Tudi njegov figure ni bil tok napihnjeno nabildan. Sam so ga vseeno uspeli kar dobro ponazorit. Všeč mi je, da so mu dali viper armor, ki je bil v igri meni deleč najlepši in najboljši. iiiii

- Ciri: Freya Allan. Pretty cool vendar malo sissy. Ciri je imela bolj divji izgled in samosvoj karakter.

- Yennefer: Anya Chalotra. Yennefer je totalna fatalka s klasičnim izgledom. Tale igralka je poleg Triss (ki je zdaj v filmu črnka :) ) največji odmik od charov v igri. Sem upala, da bojo uspeli najt kakšno copy cosplayerko za nadaljevanje awkward crushov na animirane like; npr  :spostovanje:

- Triss: Anna Shaffer. No, ne zlgeda več nič kaj preveč irsko :D

Skratka, ful se veselim in bom to z veseljem gledla s sogeeky.

Jaaaaa OMG dejmo se nekje dobit pa gledat skup! :D Spremljam novice že od koncepta dalje in me jako veseli, da bo končni izdelek ugledal luč sveta. Mogoče lahko na dan D odpremo svojo temo in nabijamo do onemoglosti. :P

Also, Ursine Armor >>> Viper Armor :P

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#706 Mer

Mer

nov na sceni

• Člani
  • 224 prispevkov

Objavljeno 06 oktober 2019 - 18:23

^

Najboljši ideji tega leta! Najbolje, da najamemo kino dvorano! :D 

Šalo na stran, dejansko bi donirala svoj flet za ta časten dogodek, ampak bi se verjetno pritoževali nad velikostjo mojega ekrana. Provide!

Ursine mi je po izgledu drugi najljubši in verjetno najboljši, sploh, če igraš defence char. :) Jaz vedno nekako zaidem v bol agility (rogue, archer v drugih rpgjih) razvoj lika in mi je zato najbolj ustrezal cat, samo mi žal ni bil tok všeč. Tako, da viper je kar druga izbira za to, ker res zgleda totalno neat in badass.

#707 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 328 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2019 - 19:56

https://www.youtube....h?v=ndl1W4ltcmg

20 december! My body is ready!

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#708 Vixen82

Vixen82

biskvitek

• Člani
  • 45 prispevkov

Objavljeno 08 november 2019 - 18:02

Mrs Fletcher

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov