Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Serije in nadaljevanke

725 odgovorov v tej temi

#701 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 533 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2019 - 12:15

Mindhunter sezona 2 dosegla pricakovanja.

Izjemno. Izvrstno. Nadpovrecno. Classic Fincher.

S tem, da je Wendy Carr trenutno moj najljubsi tv lik ever. I am utterly besotted. Ce se ta love story ne bi koncal kot se je v tej sezoni, I would be soooo mad. It was perfect. Everything was perfect.

#702 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 533 prispevkov

Objavljeno 17 september 2019 - 00:48

Too Old To Die Young

:sreca:

#703 Mer

Mer

nov na sceni

• Člani
  • 245 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2019 - 12:56

It's happening. Netflixov Witcher se približuje in kot totalna fangirl se tega malo bojim in hkrati veselim. Prosim prosim naj ne uničijo zadeve.

Malo sem pregledala igralsko zasedbo in zgleda kar obetavno. Naj grem kar po vrsti:

- Geralt fo Rivia: Henry Cavill. Prvi vtis je bil, da je igralec malo preveč pretty boy za Geraltovo vlogo. Geralt ni ravno znan po svoji lepoti. Tudi njegov figure ni bil tok napihnjeno nabildan. Sam so ga vseeno uspeli kar dobro ponazorit. Všeč mi je, da so mu dali viper armor, ki je bil v igri meni deleč najlepši in najboljši. iiiii

- Ciri: Freya Allan. Pretty cool vendar malo sissy. Ciri je imela bolj divji izgled in samosvoj karakter.

- Yennefer: Anya Chalotra. Yennefer je totalna fatalka s klasičnim izgledom. Tale igralka je poleg Triss (ki je zdaj v filmu črnka :) ) največji odmik od charov v igri. Sem upala, da bojo uspeli najt kakšno copy cosplayerko za nadaljevanje awkward crushov na animirane like; npr  :spostovanje:

- Triss: Anna Shaffer. No, ne zlgeda več nič kaj preveč irsko :D

Skratka, ful se veselim in bom to z veseljem gledla s sogeeky.

#704 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 679 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2019 - 14:46

The Politician

zelo všečno ;)

i tried

#705 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 338 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2019 - 18:49

It's happening. Netflixov Witcher se približuje in kot totalna fangirl se tega malo bojim in hkrati veselim. Prosim prosim naj ne uničijo zadeve.

Malo sem pregledala igralsko zasedbo in zgleda kar obetavno. Naj grem kar po vrsti:

- Geralt fo Rivia: Henry Cavill. Prvi vtis je bil, da je igralec malo preveč pretty boy za Geraltovo vlogo. Geralt ni ravno znan po svoji lepoti. Tudi njegov figure ni bil tok napihnjeno nabildan. Sam so ga vseeno uspeli kar dobro ponazorit. Všeč mi je, da so mu dali viper armor, ki je bil v igri meni deleč najlepši in najboljši. iiiii

- Ciri: Freya Allan. Pretty cool vendar malo sissy. Ciri je imela bolj divji izgled in samosvoj karakter.

- Yennefer: Anya Chalotra. Yennefer je totalna fatalka s klasičnim izgledom. Tale igralka je poleg Triss (ki je zdaj v filmu črnka :) ) največji odmik od charov v igri. Sem upala, da bojo uspeli najt kakšno copy cosplayerko za nadaljevanje awkward crushov na animirane like; npr  :spostovanje:

- Triss: Anna Shaffer. No, ne zlgeda več nič kaj preveč irsko :D

Skratka, ful se veselim in bom to z veseljem gledla s sogeeky.

Jaaaaa OMG dejmo se nekje dobit pa gledat skup! :D Spremljam novice že od koncepta dalje in me jako veseli, da bo končni izdelek ugledal luč sveta. Mogoče lahko na dan D odpremo svojo temo in nabijamo do onemoglosti. :P

Also, Ursine Armor >>> Viper Armor :P

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#706 Mer

Mer

nov na sceni

• Člani
  • 245 prispevkov

Objavljeno 06 oktober 2019 - 18:23

^

Najboljši ideji tega leta! Najbolje, da najamemo kino dvorano! :D 

Šalo na stran, dejansko bi donirala svoj flet za ta časten dogodek, ampak bi se verjetno pritoževali nad velikostjo mojega ekrana. Provide!

Ursine mi je po izgledu drugi najljubši in verjetno najboljši, sploh, če igraš defence char. :) Jaz vedno nekako zaidem v bol agility (rogue, archer v drugih rpgjih) razvoj lika in mi je zato najbolj ustrezal cat, samo mi žal ni bil tok všeč. Tako, da viper je kar druga izbira za to, ker res zgleda totalno neat in badass.

#707 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 338 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2019 - 19:56

https://www.youtube....h?v=ndl1W4ltcmg

20 december! My body is ready!

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#708 Vixen82

Vixen82

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 08 november 2019 - 18:02

Mrs Fletcher

#709 Mer

Mer

nov na sceni

• Člani
  • 245 prispevkov

Objavljeno 19 november 2019 - 17:16

https://www.youtube....h?v=ndl1W4ltcmg

20 december! My body is ready!

Oh yes. Tok sem že miselno v tem, da sem dejansko sanjala, da sem prišla na forum in prebrala tvoj post, da te je serija razočarala. :D Upam, da se to ne zgodi tudi v resničnosti.

Drugače pa trenutno gledam serijo Bron/Broen. Gre za res odlično švedsko/dansko kriminalko. Neverjetno kako jim uspe obdržat zgodbo ves čas zanimivo. Priporočam

#710 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 130 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2020 - 23:35

Inhalirala sem drugo sezono Sex Education kolikor hitro se je dalo. It is PERFECT.  :akcija:

Zdaj se trudi gledat His Dark Materials ampak ji nekaj manjka. Pa ni to, da bi jo primerjala s knjigo, ker sem le to že toliko časa nazaj prebrala, da se komaj kaj spomnim. Skratka razočarana in še iščem vzrok zakaj.  :S

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#711 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 679 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2020 - 23:24

Zdaj se trudi gledat His Dark Materials ampak ji nekaj manjka. Pa ni to, da bi jo primerjala s knjigo, ker sem le to že toliko časa nazaj prebrala, da se komaj kaj spomnim. Skratka razočarana in še iščem vzrok zakaj.  :S

Se strinjam. Nekaj ne štima. Ta mala igralka je kul, McAvoy se mi zdi slab. Nekje sem prebral, da je najbolj draga BBC produkcija vseh časov. Pač vidi se, da so preveč denarja notri vlili, ampak to ne pomeni, da je uspeh zagotovljen.

i tried

#712 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 130 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2020 - 21:23

Se strinjam. Nekaj ne štima. Ta mala igralka je kul, McAvoy se mi zdi slab. Nekje sem prebral, da je najbolj draga BBC produkcija vseh časov. Pač vidi se, da so preveč denarja notri vlili, ampak to ne pomeni, da je uspeh zagotovljen.

Ok, pogledala do konca prvo sezono. Bingewatching is my superpower.

Bi rekla da že pri scenariju problem. Ker vsake toliko časa se mi zdi, da se kar en folk pojavi in tamali pove, kar rabi vedet, da lahko naredi naslednjo stvar + info, ki ga gledalci rabimo vedet, da naj bi se kao emocionalno navezali na like. Kar je popolnoma napačen način.

Plus kadri so šhit. Tu sploh ne vem kje začet. Ampak recimo vse scene, kjer se Lyra pogovarja s svojim 'kompasom' bi mogle bit intimne in magične. Vsi odrasli so ji celo življenje lagali, ker vedo nekaj več od nje in jo hočejo kao obvarovat. In potem dobi napravico, ki ji bo po pravici povedala vse kar jo bo vprašala. Plus, deluje na magijo. Tukaj bi bili potrebni res detajlni kadri na njen dotik s kompasom, njene oči ki se premikajo s kazalci in premikanje koleščkov s 'iskricami'. Ala občutek, ko ga daje opening od GOT. Kaj smo dobili. Tamalo, ki ji je tok mar za to kaj bo rekel kompas, kot da bi iskala sever na izletu na šmarno goro pri tabornikih. 

Denar ni vse.  :?

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#713 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 990 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2020 - 11:16

Netlflix atm: Locke & Key, ARES, Van Helsing

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#714 Lo5t_s0uL

Lo5t_s0uL

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 24 februar 2020 - 22:04

Locked up.

#715 K_444

K_444

piščan'c

• Člani
  • 179 prispevkov

Objavljeno 02 marec 2020 - 20:30

Trenutno, po mojem mnenju, vredno ogleda:
- You,
- Mindhunter. :)
...

#716 fantek_4_u

fantek_4_u

zasvojen'c

• Člani
  • 401 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2020 - 13:27

The Mandalorian (ima božanske soundtracke) in Altered Carbon <3

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#717 fantek_4_u

fantek_4_u

zasvojen'c

• Člani
  • 401 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2020 - 13:31

in pa Crown S 03 je tudi zelo fajn

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#718 Aurora_

Aurora_

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2020 - 20:39

V imenu ljudstva in Jezero

#719 K_444

K_444

piščan'c

• Člani
  • 179 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2020 - 12:46

Unbelievable (was really unbelieavable! :D)
...

#720 albertine

albertine

nov na sceni

• Člani
  • 207 prispevkov

Objavljeno 06 april 2020 - 09:13

Designated Survivor  - gledljiva,  vendar prikazuje preveč ameriških zastav,  nekaj hudih teorij zarote, ena predvsem zanima  :S 

#721 Vixen82

Vixen82

biskvitek

• Člani
  • 47 prispevkov

Objavljeno 26 april 2020 - 20:13

Defending Jacob in Killing Eve

#722 K_444

K_444

piščan'c

• Člani
  • 179 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2020 - 15:27

HTGAWM, absolutno!
(Res, "kapo dol" za tole domislico; celotno serijo, s poudarkom na 13. delu zadnje sezone :) )
...

#723 albertine

albertine

nov na sceni

• Člani
  • 207 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2020 - 11:59

Miniserija Gospa Amerika (Mrs. America) miniserija o zagovornicah in nasprotnicah ratifikacije amandmaja o enakih pravicah in (z)možnostih v ZDA (Equal Rights Amendment) v 70/80 letih prejšnjega stoletja t.i. era "ERA".

Že vnaprej povem, da pojma nimam ali so osebe resnične  in zgodba verodostojna/resnična, gledam jo le, da si spočijem oči in da preženem dolgcajt!

#724 Some1lost

Some1lost

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2020 - 18:00

Chambers (2019)
Černobil (2019)
11.22.63 (2016)

#725 LuanFabek16

LuanFabek16

gay friendly