Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Serije in nadaljevanke

707 odgovorov v tej temi

#26 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2009 - 01:32

Že dolgo se nisem ob nobeni seriji tako zabaval in nasmejal kot pri novem ameriškem reality šovu True Beauty. Deset tekmovalcev živi skupaj v hiši; vsi so prepričani, da so najlepši, vsi so tako samovšečni in to tudi kar naprej kažejo, zato se moraš nasmejati že temu. Ne vedo pa, da jih sodniki ocenjujejo predvsem po notranji lepoti, zato jim pripravljajo razne teste in skrite kamere in tako vidijo kakšne osebe so v notranjosti. Vsak teden gre domov tisti, ki v notranjosti le ni tako lep, kot se kaže navzven in definitivno je najbolj zabavno, ko na izločanju izvedo, da se na tem šovu dejansko meri notranja lepota in da so jih spremljali tudi v trenutkih, ko so mislili, da kamere ni nikjer.

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#27 moonboy

moonboy

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2009 - 15:05

True beauty se meni sprva ni zdela slaba ideja, ko sem pogledal par delov, pa sem bil kar razočaran. Še posebej nadležni so se mi zdeli voditelji, ki ves čas nastavljajo pasti in se zgražajo nad dejanji tekmovalcev, sploh pa ne pomislijo, da so sami še najbolj nesramni...

Dobri seriji se mi zdita The Big Bang Theory in How I Met Your Mother.

Resnično sem užival v seriji The Big Bang Theory in se prav na glas smejal zraven, kar sicer redko počnem.

Ko smo bili mali smo s sestro in bratom bili obsedeni s SeaQuest.

SeaQuest, ja! :) Serijo sem zmeraj gledal z mamo in spomnim se, da sem pri zadnji epizodi pobegnil v svojo sobo pred drugo televijo, da me ne bi videla jokat zraven. :solzice:
Najmočnejši vtis do zdaj pa je name naredila serija Skins (Mularija). Sitacije, ki jih prikazuje, so res tako ekstremne, da se ob gledanju čisto odklopiš in tudi močno navežeš na junake.

#28 MicKY

MicKY

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2009 - 10:23

Ja, prvi dve sezoni Skins sta mi bili zelo všeč...
Žal so za tretjo sezono menjali igralce - ampak je tudi za pogledat. Čeprav bi raje videl igralce s prvih dveh sezon.. (Maxxie? :ljubezen: ) :P

#29 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2009 - 10:33

MacGyver se vrača - tokrat na velikih zaslonih. Ne znam si sicer predstavljati, kako bi bil film lahko boljši od povprečne akcije, ampak si ga pa bom šla pogledat. Ker sem tudi jaz v letih razbitih kolen iz mleka in čistila za WC delala bombe.

#30 Fusion

Fusion

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2009 - 15:52

Meni je bila najboljsa nadaljevanka La Mujer de Judas ali po slovensko Judezinja. Fantasticen triler ki je pred ekrane potegnil miljone ljudi. Kaj se pa poleg gospodinj pa Bega iz zapora na televizji dogaja danes pa vec ne vem :)

#31 bloud

bloud

nov na sceni

• Člani
  • 258 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2009 - 12:21

No, tukaj je moj seznam:
-Grey's Anatomy
-ER
-House MD
-Fringe
-Stargate SG1
-Smallville
-Supernatural
-Gossip Girl
-Dexter
-How I Met Your Mother
-Eureka
-Heroes
-ReGenesis
-Prison Break
-... In mnoge druge :) ...Verjetno mi ni potrebno povedati, da sem mal obsedena z serijami in nanizankami (še posebej bolj sci-fi)

Prispevek uredil/a: bloud, 22 marec 2009 - 12:22.

Meh.

#32 Luigi

Luigi

nov na sceni

• Člani
  • 253 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2009 - 17:27

Blackadder, predvsem 3. in 4. sezona :plosk:
Stargate SG-1
X-Files
The Simpsons
Family Guy
South Park
Just Shoot Me
Seinfeld
House
Boston Legal

#33 lenanat

lenanat

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2009 - 10:29

House M.D.
Nip/Tuck
The L Word
Desperate Housewives
Ellen
Better Off Ted
The Nanny
Lipstick Jungle
Jebentiš.

#34 matjaz

matjaz

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2009 - 01:01

House M. D. (itak :D )
Skins
90210
Beverly Hills 90210
Desperate Housewives
Boston Legal
Queer as Folk
Britannia High (igra tudi "Maxxie" iz Skins)
The Big Bang Theory
Little Britain
Brothers and Sisters

--zagotovo sem še kaj pozabil

Prispevek uredil/a: matjaz, 08 julij 2009 - 01:02.

#35 Ice

Ice

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2009 - 01:43

do pred kratkim sem trdila da jaz in nadaljevanke ne gremo skupaj, ko pa se lotiš gledat nekako "padeš noter" xD
torej gledam:
ženske in moške zadeve, charmed in trueblood :)

Prispevek uredil/a: Ice, 08 julij 2009 - 01:43.

#36 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2009 - 08:44

Nadaljevanka Rim, ki jo predvajajo ob sobotah na drugem programu TV Slovenija. Ob uvodni špici sem rekla "ah, spet ena zatežena bedarija", a nisem uspela prestaviti pred prvim kadrom. In potem sploh nisem prestavila, ker me je potegnila noter. Ne vem, zgodovino predstavlja na svoj način- ravno tisto, kar sem pogrešala pri zgodovini. Torej ne gre le za datume in vojne, ampak ob tem prikažejo tudi vsakdanje življenje (po njihovih predstavah, seveda), nekatere že skoraj absurdne, do konca razvratne načine zabave tistih, ki so mislili, da so nesmrtni, itd. Jaz jo ful rada gledam in po dolgem času nanizanka, ki jo imam v glavi in komaj čakam čas ob sobotah, tam okrog pol enajste zvečer.

Ah, zdaj sem dojela, da je bil včeraj zadnji del :(
Če koga zanima: imdb.

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

#37 zeno

zeno

redni gost

• Člani
  • 315 prispevkov

Objavljeno 31 julij 2009 - 01:40

Balerina, tudi jaz sem pogledal Rim lansko leto in nisem mogel nehat. Sicer so pa govorice o filmu... :?:

Trenutno gledam/čakam na:
House MD
30 Rock
Skins
Desperate housewives
Smallville
Supernatural
Damages
Brothers & Sisters
Lost
Cash in the attic (voditelj, Alistair Appleton :P )
To Buy or Not to Buy (glej zgoraj, tokrat Kristian Digby) - Če bi živel v VB, bi bil stalker. Fact. :D
Big Brother UK
+večina britanskih pogovornih oddaj: Ross, Carr, Norton, Church (zadnjih dveh je konec)

Najljubši: Carnivale, Arrested development, cel Whedonverse
Guilty pleasure: JDMA, Project Runway in karkoli s Tyro :nerodno:
Professional cynics, damn them to hell.

#38 justin1985

justin1985

piščan'c

• Člani
  • 157 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2009 - 09:44

Najboljše so:

- Smallville

- Frasier

- NCIS
Danes je lep dan!

#39 simple

simple

zasvojen

• Člani
  • 694 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2009 - 17:05

My favorites:

- Lost
- Six Feet Under
- Prison Break
- Heroes
- One Tree Hill
tu vois, je suis pas un homme, je suis le roi de l'illusion.

#40 zeno

zeno

redni gost

• Člani
  • 315 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2009 - 17:16

Res ne morem verjet, da sem izpustil Six feet under, Pushing daisies in Wonderfalls kot svoje najljubše serije EVER. :neumen:

#41 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2009 - 21:30

serije, ki jih trenutno spremljam na tv:
- the simpsons
- scrubs
- ER

čakam na nove sezone:
- dexter
- kyle xy (kljub temu, da so jo ukinli upam na 4. sezono)
- desperate housewives

#42 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2009 - 09:26

Zadnje čase spremljam Alo Alo in sem jezna sama nase, da že prej nisem gledala te nadaljevanke. :D

#43 simple

simple

zasvojen

• Člani
  • 694 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2009 - 19:24

Jaz bom danes začel z gledanjem prve sezone Dexterja. Sm gledal že dve epizodi druge sezone pa mi je bilo ful kul. :)
tu vois, je suis pas un homme, je suis le roi de l'illusion.

#44 strelka

strelka

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2009 - 19:20

trenutno so mi najbolj pri srcu:

- NCIS
-amerški sen
-the l word
-zločinski um
-zlata plaža

pa še kakšna bi se našla...
I'd do anything just to see you smile...

#45 Lilian

Lilian

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2009 - 09:11

Hm, najraje imam britansko produkcijo. Ni ga čez Alo Alo, Black Adderja, Wire in the Blood. In sem mnenja, da so BBC- jeve miniserije velikokrat boljše od marsikaterega filma. Npr. Tipping the Velvet, portret Byrona, Pride and Prejudice...

Od ameriške produkcije pa My Name Is Earl, Cold Case, Oz, Law & Order: Special Victims Unit, Nip / Tuck, Dexter - ampak le prva sezona.

Prisegam pa na M*A*S*H. Najboljša serija vseh časov! Prava mešanica drame in črnega humorja! :gogo:
Life, Liberty and the pursuit of Happy Hour.

#46 inxs

inxs

redni gost

• Člani
  • 325 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2009 - 11:44

Tako kot Lilian, tudi jaz obožujem BBC-jeve miniserije! Čeprav Tipping the Velvet me je ob drugem gledanju zelo razočarala, ampak prvič je bilo pa prav luštno. Drugače pa najraje gledam humoristične serije in je čisto vseeno ali so ameriške ali britanske. Gledam lahko vse, samo zanimivo, Seinfeld mi pa nikoli ni bil všeč.

Sicer pa sem nazadnje na televiziji gledala Arrested Development, Law & Order: SVU, Spooks. Zame ena najboljših serij je bila Fortysomething, v kateri je imel glavno vlogo bodoči Dr. House Hugh Laurie, ampak je serija dočakala vsega skupaj samo 6 delov. Imam tudi računalniške maratone, kjer pogledam več delov kakšne nadaljevanke ali serije skupaj (odvisno od časa). Tako sem na horuk pogledala vseh pet sezon Grey's Anatomy (nikoli nisem gledala na TV), zdaj pa gledam X Files.

Everything happens to everybody sooner or later if there is enough time.

#47 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2009 - 19:53

Imam še 2 tedna dopusta in ker sem pohajkovanje že zaključil, sem bolj ali manj doma in gledam tv. Danes sem gledal serijo The Starter Wife in moram priznati, da mi je všečna. Igralko Debro poznam že iz serije Will&Grace. Dobri karakterji, zanimivi zapleti, klasični komični vložki in precej lepih ljudi ;)
Užitki ... in odkrivam dalje ...
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#48 partizan

partizan

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 22 avgust 2009 - 12:12

Začela se je nova sezona Project Runway. Jeej. :strik:
If you board the wrong train, it is no use running along the corridor in the other direction.

#49 zeno

zeno

redni gost

• Člani
  • 315 prispevkov

Objavljeno 23 avgust 2009 - 20:33

No, moje navdušenje je bilo preuranjeno. Sem pogledal prvi del in nimam besed za to travestijo.

Šestnajst samovšečnih, diletantskih snobov in njihove porazne kreacije.

In seveda obvezna tekmovalka, ki dela sramoto regiji. Gordana pravi, da se je preselila iz bivše juge, ker tu baje pobiramo krompir in pasemo živino. Upam, da kmalu izpade. :roll:

In Michael Korrs s svojim ledrom namesto kože. In Heidi Klum, ki vsako sezono bolj škili. Včasih sploh ne vem, kam gleda. (Ne vem, zakaj si ne porihta tega.) :?:

Kot višek nesramnosti pa Lindsay Lohan kot gostujoča sodnica. Ne morem je gledati tri minute skupaj!

Pozitivna stran: Nina Garcia. :sreca:

We are not amused! :briga me:

#50 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 07 september 2009 - 22:28

Ali kdo gleda serijo Harper's island?
V bistvu je to nova in že kar popularna serija žanra thriller/horror. Po zgodbi bi jo lahko primerjali z kombinacijo Scream-a in knjige "And then there were none".

Kratek opis: 7 let pred začetkom zgodbe, je John Wakefield umoril 6 ljudi na Harperjevem otoku, med njimi tudi mamo glavne junakinje (Abby Mills). Po 7 letih se ta vrne na otok, ker njen najboljši prijatelj iz otroštva (Henry Dunn) praznuje svojo poroko s Trish Wellington. Hitro po njenem prihodu ljudje začnejo izginjat in vse kaže na to, da je Abby s vsem tem nekak povezana.
Glavna zgodba je sicer kar preprosta ampak ima kar nekaj stranskih zgodb in zanimivih preobratov. Večina likov je zelo zanimivih in zabavnih vendar pa ni pametno vzljubit kakšnega preveč, ker seveda večina izmed njih itak umre. Glasba v seriji je tudi kar dobra ter so smrti večinoma kar originalne in krute.

Tudi igralci, ki zasedajo glavne vloge so bolj ali manj že poznani.
Elaine Cassidy - The others...
Christopher Gorham - Medical Investigation...
Katie Cassidy - Supernatural, Black Christmas...
Jim Beaver - Supernatural...
Adam Campbell - Date movie, Epic movie...
itd.

Osebno bi dal seriji 8.5 od 10 točk (zaradi razlogov, ki se jih zgoraj že omenil) in ocenil kot "Najboljša thriller serija 2009" sami pa presodite, če se strinjate z mano ali ne.

Vprašanje: Kateri liki so vam najbolj pri srcu?
Meni so se najbolj dopadli Trish, Danny, Abby, Cal in Chloe, najbolj hot and beautiful pa je seveda Trish (vsaj po mojem mnenju no).

Prispevek uredil/a: ženska, 07 september 2009 - 23:02.
Pridružila obstoječi temi.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov