Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kje imate prve stike s tipi?

spoznaj zmenek

66 odgovorov v tej temi

#26 cyrusII

cyrusII

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2010 - 16:48

kaj pa na obali se nič kaj takega ne dogaja?

#27 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2010 - 16:56

Vsi zbežijo iz obale v ljubljano očitno enkrat ko začnejo z kariero, tako da ni kaj dosti razen kar je na GR.

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#28 Rene69

Rene69

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 18 junij 2010 - 12:10

Pozdravljeni :plosk:
Torej mene zanima, kje v Ljubljani bi se dalo najti kakšne lušne geje.
Sam še nikdar nisem bil s tipom, vendar bi že zdavnaj probal, če bi našel kakšnega ki bi bil za.. :nerodno:
V Lj vem le za K4, ve kdo še za kaj drugega? Kakšna gejevska srečanja, kaj takega?

Prispevek uredil/a: Shaman, 18 junij 2010 - 19:25.
Združeno z že obstoječo temo.

#29 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 18 junij 2010 - 12:40

Pozdrav!

Spremljaj celoten kotiček LGBT Info (klik), prečekiraj LGBT povezave (klik), na forumu pa obstaja tudi skupina za spoznavanje in druženje - SiD (klik). Obiščeš lahko tudi Cafe Open (klik), kjer je vsak prvi petek v mesecu družabni večer za fante, trenutno pa se spremlja nogometno svetovno prvenstvo. Za žuranje je poleg K4 roza primeren tudi Kulturni center Q (klik), kjer so LGBT žuri vsak petek, imajo pa tudi drug program.

Bodi dovolj za začetek :P

Dobrodošel na forumu in v novem poglavju svojega življenja. Ne pozabi pregledati tudi nasvetov o zdravju in varnem seksu (klik). Odgovorna spolnost je dobra zate in za druge, kondome in lubrikante lahko dobiš na vseh LGBT prostorih!
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#30 KGB98x

KGB98x

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 20 junij 2010 - 19:03

Ok, sm ze neki časa na terenu in moram rečt da sm razočaran nad slovensko sceno in moznostjo spoznat normalnga tipa. Razn Romea in 4ke je kaj, nič. Mislim škoda, in se strinjam z enim od tuki, ki ma podobn problem, kje spoznat ok tipa. Nism sanjač in nevem kaj vse še ne. Ampak a lahko slovenija, beri slovenska gej scena, ponudi nekoga normalnega, ki mu po prvi pijači nestoji pokonc oz ga srbi rit?? Vrjamem da se da nadet tud normaln folk, in sm jih tud spoznal a kaj ko so ze zasedani.... V glavnem čist po prosto, a je kje v slovenij kak normaln lokal/spletna stran kjer so normalni osebki?? Po možnosti podobni ljubljanskemu jazz klubu Gajo....

#31 Jeujeu

Jeujeu

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 20 junij 2010 - 22:44

Živjo vsem, prvi post :) priznam, da delno motiviran tud s tem, da je treba nardit 30 postov, da prideš do klepetalnice. :) Do pred kratkim niti nisem iskal tipov, tko da še težko rečem, a je res težko, je pa velik odvisn po moje od lastne energije in truda, ki ga vložiš v iskanje. Če si prepričan, da ni nikogar kul, potem ga najbrž tud ne bo.
Jaz sem pred leti pozno začel spoznavat, ampak se spomnm, kok sem biu takrat optimističen in sigurn v to, da bom nekoga posebnga spoznou in sem ga res v 1 mescu, prek irca (čeprou sem naletu najprej na same frike). Tud zdej največ upov polagam v net, ker bi se v realnem svetu zlo težko zanesu na svoje sposobnosti flirtanja :D

#32 bach

bach

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 21 junij 2010 - 10:51

Prebral sem nekaj odgovorov članov in jih zelo dobro razumem.

Tudi sam sem pred kratkim zbral pogum in začel spet iskati srečo. Ker nisem pristaš stresa, dopisovanja ter upanja preko neta, je zame to dokaj velik korak. Ne vem če outirani fantje razumejo tole, vendar nekateri, vsaj jaz, želimo spoznati samo "tisto" osebo in se nato spet umakniti nazaj v svoje življenje; v krog prijteljev, skupnega živlenja s partnerjem in hobijev. Jaz ne iščem in ne pogrešam petkovih ali sobotnih večerov, še najmanj "Lost in tivoli" nights, vendar drugega načina ne poznam kot portal Romeo in kako klepetalnico. In verjemite, da ni lušno viset na netu po ure in čakati...

Če ima že ebelin probleme, ki je po lastnem opisu "hot packet", a je pol brezupno za average guys, kot smo ostali, upati?! Razmišljati o normalnih tipih je izguba časa po mojem mnenju, saj pod to rubriko spadamo vsi ali skoraj nobeden. Opazil sem, da jih veliko hoče resne veze, po drugi strani pa želijo ohraniti prosto pot do svežega mesa, kar je eden izmed glavnih razlogov da pride do kolapsa. Na stara leta pa jokajo in iščejo mašila za prazno in depresivno živlenje in to že pri 40-tih....haloooo pred njimi je še pol življenja a ne! (uštete so vse variacije in odstopanja).

Eden od moderatorjev je omenil skupino SID. A mi lahko kdo pove kaj več o tem, razen tega kar piše na strani.
Strinjam se, da je spoznavanje v živo v zdravem okolju dober korak naprej pri rušenju stereotipov. No da vidimo :misli:

#33 simple

simple

zasvojen

• Člani
  • 694 prispevkov

Objavljeno 21 junij 2010 - 13:51

SID oz. "Srečanja in druženja" je sekcija/rubrika na dnu foruma, kjer se člani vsak teden zmenimo za kako pijačko v Openu. Gremo tudi skupaj žurat v 4ko ali v Tiffany ali pa se zmenimo za kake družabne igre. Pogoje za članstvo imaš zapisane v pravilniku MF. Kot je pa že bilo omenjeno, pa vsak prvi petek v mesecu qty organizira v Openu (spoznavni) večer za fante.

Srečno!
tu vois, je suis pas un homme, je suis le roi de l'illusion.

#34 Tejko

Tejko

piščan'c

• Člani
  • 78 prispevkov

Objavljeno 21 junij 2010 - 16:37

Pri meni je vedno prvi stik na internetu na kakšnem forumu (recimo na tem ali sgs) potem sledi izmenjava msn naslova (dolga klepetanja po msn, večina na žalost se jih ni obnesla al pa je bil samo naslov, pa nikoli dosegljiv :() nekajkrat je bla pa "sreča" pa sva se dobila u živo na slepo in pol pač ugotoviva kako in kaj.

Ja, traja pa veliko veliko zelooooo veliko časa :( ampak tudi meni je uspelo (potem ko sem to počel celo srednjo šolo) najdet kakega, s katerim se potem ni obneslo, ali pa je pač blo bol kr neki in je razpadlo, nazadnje pa sem našel tudi sedanjega fanta, ki je moj oh in sploh use =D tako da je težko, ampak ne sme se obupat :)

poskusi in poskusi in če ne uspe poskusi znova, samo upanja ne izgubit :)

#35 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2010 - 22:35

Imam zelo zanimivo izkušnjo. Navadno sem resda tipe srečeval na podlagi predhodnega virtualnega dogovora, se pravi, da sem jih na netu našel. Nikoli se mi ni obneslo in tudi sreče neke nisem občutil pri tovrstnih srečanjih, razen enkrat, ko sem imel zmenek z zares krasnim fantom, ampak žal jaz njemu nisem bil všeč.

Je pa ena anekdota še posebej zanimiva. Delal sem v službi, kjer sem srečeval ogromno ljudi in sem imel tudi neposreden kontakt z njimi... Sodelavka me opozori, da me en tip neprestano opazuje in je najbrž gej. Pa mi je kar vroče postalo, saj je bil tip lep kot bog in sem ga že ob vstopu v prostor opazoval. Nakar sem sodelavko zavrnil, češ, da potrebuje pomoč in navezal kontakt. Ob koncu moje službe sva se srečala, a sem s svojo tremo vse uničil. Fant me je želel poljubit, pa sem sedel v avto, se hitro poslovil in odšel. Nato sva se še srečala dvakrat, enkrat sem bil celo pri njem doma. Moram reči, da mi je strašno žal, ker sem se takrat tako bremzal, saj mi je tip res všeč. Prav mi je. Celo življenje so mi govorili, da se priložnost zamujena ne vrne nobena. Jaz sem dolgo upal, da se motijo, a imeli so prav.

Odtlej sem postal pogumen fant! :) Vsaka šola nekaj stane. Mene je stala boga v človeški podobi! :(

#36 habibi

habibi

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2010 - 21:13

Vcasih preko oglasa, vcasih preko prijateljev, predvsem, pa se trudimimeti odprte oci in vcasih preskocijo kake iskrice, potem pa previdno naprej. Ne razumem zakaj se nekateri delate fine in pravite, da ne hodite v gej klube zaradi spoznavanja novih fantov, jaz ce grem tja seveda tudi pogledak kaj je dobrega na "jedilniku",pa tega ne tajim

#37 unknown

unknown

gay friendly

• Ban
  • 5 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2010 - 14:25

Najbolj pogoste stike preko interneta, ampak se je v preteklosti že izkazalo, da ni najboljši način za spoznanje koga novega :)

#38 pasiven1234

pasiven1234

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2012 - 19:57

Pozdravljeni!

Naletel sem na ta forum in ugotovil, da je to edina tocka kjer se lahko osebno razpisem in morda najdem pomoc.

Stvar je taksna. Svojega imena ne zelim izdati, meseca marca pa sem dopolnil 18 let.

Za sabo imam iskreno nekje 5 zensk, s katerimi sem seksal, z dvema od njiju pa celo resno razmerje.. zdaj vec ne vem kako, ker sem po stevilcnih izkusnjah z moskimi ugotovil, da sem gay. Tega se nisem zaupal niti 1 cloveku iz mojega *real* lajfa.. niti best frendu in frendici, kaj sele komu iz druzine.. Saj me ne bi tako skrbelo glede druzine, ce se sicer nebi tako dobro razumeli.

AMPAK!
moj oce in mama sta oba stara okoli 50 in oba sta odrascala na kmetijah, kjer so jih vzgajali, da je homoseksualnost nekaj nenormalnega.. in to je nemogoce da to izvesta, ker se zelooo dobro razumemo.. zal pa ce to izvejo, lahko pozabim na stike z njimi, kar pa nocem, ker jih mam zelo rad...

nasplosno se ne morem zaupat nikomur, ki ni gay.. pisem pa zato, ker bi rad kak nasvet, kako spoznati kako gay druzbo, da bi imel tam prijatelje, kaksno zabavo, ampak da bi moja usmerjenost tam tudi ostala.. kako je vam to bilo v takem obdobju, ce ste ga sploh imeli? ker me pa to, da se nikomur ne morem v zivo zaupat in govorit o tem, dobesedno razzira od znotraj.. prosim vas, razpisite se.

L.p.

#39 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2012 - 15:23

pasiven:

prav nekega gaya poiskat sploh ni tak težko. tudi v mb je marsikateri outiran in prej ali slej boš nekoga srečal (tudi če se to zdaj sliši butasto). drugače pa tudi tu na forumu obstaja "srečanja in druženja" podforum. sicer moraš malo počakat in redno pisat prispevke, da lahko prosiš za vstop...

kar se pa tiče staršev pa imamo/smo imeli vsi podobne skrbi. kolega mi je enkrat rekel "če te ne sprejmejo, niso družina". s konzervativnimi starši je vedno tak... če/ko bosta zate zvedla, bosta te ali sprejeli, ali pa bosta še bolj proti lgbt skupnosti.

#40 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 615 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2012 - 23:32

pisem pa zato, ker bi rad kak nasvet, kako spoznati kako gay druzbo, da bi imel tam prijatelje, kaksno zabavo, ampak da bi moja usmerjenost tam tudi ostala.. kako je vam to bilo v takem obdobju, ce ste ga sploh imeli?

Ali misliš, da bi lahko "ločil" te dve življenji? Mislim, da je za vsako stvar treba kaj žrtvovati, predvsem, ko si želiš vstopiti v neko novo družbo. No, vseeno pa naj te ne skrbi, da bi tvoja spolna usmerjenost postala javna stvar samo zato, ker bi spoznal nekaj gay prijateljev! ;) Tvoje življenje se za zunanjega opazovalca niti ne bo spremenilo.
Ampak ja, za boljšo kvaliteto življenja je fino spoznati še druge plati, ne samo seksualno.
Ko sem bil jaz pred leti v situaciji, ko nisem nikogar poznal, sem se počutil kot redka ogrožena vrsta,... pomagalo pa mi je že to, da sem vsaj spoznal nekaj gay ljudi, četudi nismo postali ful frendi. Me je navdalo z optimizmom in "mavričnostjo" :)

Prispevek uredil/a: Crane, 20 maj 2012 - 23:35.

be a slut, do what ever you want

#41 pasiven1234

pasiven1234

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2012 - 09:56

Otaku, kam poteem če letiš iz doma ko izvejo? (pri mojem očetu povsem možno..)

Crane.. najraje bi jih prvo imel ločene ja, da bi videl kako se počutim v ta novem, ker ga ne poznam.. potem bi verjetno čez čas to dvoje združil, če bi našel v novem kake dobre prijatelje, zaveznike..

#42 Otaku

Otaku

nov na sceni

• Člani
  • 233 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2012 - 17:08

pasiven, če ne gre drugače pa počakaj da se prvo odseliš in se potem outiraj.

#43 Alien

Alien

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2012 - 12:20

Jaz sem v zelo podobni situaciji kot pasiven, s tem da moja mama zame ve ampak si se vedno zatiska oci.
Nazalost pa hoces, noces slej ko prej bi se razvedelo.
Tako da bom nazalost mogel se malo pocakati (verjetno do faksa).
Pa tako si zelim imeti nekoga :-(

#44 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2012 - 12:44

Ne vem zakaj bi se moral človek outirati, da bi imel LGBT prijatelje/partnerja? Veliko portalov za iskanje ljudi obstaja, na forumu imate možnost spoznati preko SID ali teme Spoznaj me, K4 klub, Cafe Open, gay savna, LGBT organizacije v Sloveniji itd. Če pa je problem pri vas, da niste sprijazneni s svojo spolno usmerjenostjo, potem pa bo tudi prijateljstvo težko funkcioniralo (kaj šele kaj več); razen če spoznate istomislečega, ki se (tudi) boji samega sebe. Veliko ljudi je takih, ki si želijo prijatelje/partnerja potem pa imajo problem s strahom, naprimer, če koga vidijo v javnosti.
Glorč :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#45 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2012 - 14:31

Tale forum se je zame izkazal kot super zadevica. Dolgo nisem vedel, da obstaja, no - pa tudi dolgo nisem prilezel iz omare, ampak se je pokazalo, da so tudi resni in fajn ljudje tle gor, tko da ni nekega problema najti koga za kavico. :mezik: Za kaj več, pa mora seveda biti oseben stik in tista iskrica iz filmov. :sonce:
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#46 gupy

gupy

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2012 - 09:01

Se popolnoma strinjam, da je tale forum idealen za spoznati koga za pijačko al pa kakšen čvek...
Sploh če ne želiš letati z mavrično zastavo naokoli :ponos: in iskati nekoga, da se lahko pogovarjaš o podobnih stvareh, ki nas ponavadi mučijo.
Ostali forumi in portali so bolj ali manj namenjeni iskanju ene same aktivnosti :cenzurirano:

#47 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 15 avgust 2012 - 21:09

V glavnem Gayromeo. Tam sem tudi spoznal fanta :) še danes se temu čudim.
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#48 Tai79

Tai79

piščan'c

• Člani
  • 52 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2012 - 11:26

Je zanimivo prebrat te objave. Sploh tiste še iz časa IRc-a :kava: Drugače pa moram priznat, da se je ve tem času precej spremenilo. Recimo sam spoznavam tipe preko družbe, drugih prijateljev. No seveda še vedno precej preko spleta kot je planetromeo in seveda ne pozabimo na facebook ...
When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm better. :tralala:

#49 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2012 - 14:15

Ena stvar, ki me še vedno muči: kako lahko na facebooku spoznaš nekoga? :?: Dodaš naključne (luštne) moške in upaš, da je kateri od teh gej IN da te bo sprejel?
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#50 Tai79

Tai79

piščan'c

• Člani
  • 52 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2012 - 16:11

Ena stvar, ki me še vedno muči: kako lahko na facebooku spoznaš nekoga? :?: Dodaš naključne (luštne) moške in upaš, da je kateri od teh gej IN da te bo sprejel?

Možno tudi to ja :P . Načeloma je pa tako, da dodaš nekoga, ki imata precej skupnih (gej) prijateljev ... potem si pač pričneš dopisovat. Na tak način sem ravno pred kratkim spoznal nekoga, s katerim se zdaj družim. :gejljubezen:
When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm better. :tralala:

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov