Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Medvedje

80 odgovorov v tej temi

#76 kolega

kolega

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2010 - 00:11

men je pa bolj al manj vseeno, sam da ni preveč, pa da ne zgleda zanemarjeno

#77 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2010 - 19:47

mene pa dlaka sploh ne moti...razen na obrazu ne sme biti kaj takega... (tudi desetina te dolžine NI kul :) )

veliko dlake po telesu me ne moti, le mogoče mi kdaj odvrne pozornost in me spravi v smeh :roll: Tako da me ne bi motilo, če bi imel zelo poraščenega partnerja. Motilo pa bi me, če bi bil debel.

i tried

#78 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 12 marec 2012 - 01:16

Ok, ker smatram za ''medveda'' nekoga, ki je poleg poraščenosti tudi močnejše postave moram odgovoriti glede obojega. Mene močnejši tipi enostavno ne privlačijo, pa nimam nič proti debelim ljudem nasploh. Ne maram, ko se kdo norčuje iz takšnih ljudi. Meni samo vizualno pač ne ustrezajo. Pa s tem niti ne mislim vsakega, ki ima kakšno kilco preveč, nekateri rahlo nabiti, čokati tipi, so lahko ful sexi.
Poraščenost na tipih pa mi je čisto privlačna, samo da ni res pretirana in da ni po hrbtu. Poraščen hrbet me odbija. Zmerna poraščenost povsod drugje se mi zdi kul, brada pa mi je ok največ do dolžine kake pol, ali pa enega centimetra.
So mi pa vse bolj privlačni tudi precej pobriti tipi. Včasih so me kakšni preveč depilirani osebki bolj kot ne odvračali, v zadnjem času pa so mi lahko zelo hot. Edino kar pa res ne maram preveč, so povsem depilirane noge. Tip po mojem okusu mora imeti noge vsaj malo poraščene. To je sexy. :P
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#79 frick24

frick24

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2012 - 00:53

Medvedje mi nikoli niso bli kej preveč privlačni... mi je pa ful ušeč če ma tip kak kratko brado :D

poraščenost telesa me pa ne moti, sam da je urejen.

#80 rookie

rookie

redni gost

• Člani
  • 366 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2012 - 22:15

Tudi mene debeli ne privlacijo. Porascenost me pa sploh ne moti (ce ni ravno ekstremno hairy... ali pa recimo lasje na hrbtu in vratu mi tudi niso vsec :)).

#81 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2012 - 19:07

No ja, desc more bit mal kosmat. Tiste pobrite punčke mi glih niso. Pa lepo je, če me kosamte noge. Čeprav mi včasih kosmati niso bili všeč, pa se tudi mnenje zgleda da z leti spreminja. pa da ma model še itsy-bitsy bradice (mislim ne brade kot božiček, ampak stare po britju nekje dva dni), pa je še tolk lepše. Da pa je model kosmat kot neandertalc, mi pa glih tud ni. Nekje v mejah normale.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov