Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Medvedje

80 odgovorov v tej temi

#51 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 14 april 2007 - 09:11

Ja pač po nogah, kaka črtica po trebuhu in morda malo prsi, that`s it. ;)
Podpis ni potreben.

#52 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 15 april 2007 - 00:13

Ja, po nogah, pa kakšna črtica gor do trebuha, drgač pa poraziran oziroma naravno gol povsod, edino krog spolnega organa mora met pragozdiček, pod nosom pa puh in golobrad, pa štreno na čelo, se pravi, kosmat mora biti po glavi, tolk bi meu jest za povedat.

#53 Dragonium

Dragonium

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2007 - 13:54

Hei. No, da še jaz dodam svoje mnenje:

Ma valda mora biti tipček vsaj malce kosmat ... ultra sexy je, če je poraščen po prsih, tud trebuščku, fuul sexy je kakšna bradica, roke pa noge itaq, na hrbtu pa ne; BLJAK. In kot je že nekdo rekel: morajo biti dlake, ker če ne, je isto, kot če bi punco mel, haha. Sploh pa mi niso všeč feminizirani depilirani nališpani tipčki, BRUH. :navijacica:

Prispevek uredil/a: Dragonium, 21 maj 2007 - 13:55.

Tisto, v kar verjameš ... se tudi uresniči!

#54 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2007 - 11:18

"Kooončnooo!!! Zimskega spanja je za vselej konec in čas je, da medvedi prilezejo iz svojih brlogov! Tudi v Sloveniji."

http://medoti.blogspot.com/
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#55 Las Meninas

Las Meninas

Častni član

• Člani
  • 1 004 prispevkov

Objavljeno 14 avgust 2007 - 18:00

Meni so bolj všeč nekosmati in obriti. Je pa tudi odvisno od barve kože, npr. nekdo, ki je svetle polti mu sigurno ne pašejo dlake, pa tudi blondincu ponavadi ne pašejo dlake. Če sem videl kakšnega moškega, ki je bil kosmat pa mi je bil všeč pa sem samo videl na netu, drugje pa ne. Pa še ta je bil temnejše polti.
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral. Evangeličanski pastor Martin Niemőller

#56 simple_lj

simple_lj

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2007 - 09:00

....Je pa tudi odvisno od barve kože, npr. nekdo, ki je svetle polti mu sigurno ne pašejo dlake, pa tudi blondincu ponavadi ne pašejo dlake. Če sem videl kakšnega moškega, ki je bil kosmat pa mi je bil všeč pa sem samo videl na netu, drugje pa ne. Pa še ta je bil temnejše polti.

Mislim, da blondincem in svetlopoltim tudi pašejo dlačice. Jst sem nor na poraščene blondince :respect: Zdi se mi zelo sexy :mrgreen:
Glej s srcem, kajti bistvo je očem nevidno

#57 MuCiBuCi

MuCiBuCi

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2007 - 13:39

Vse povsod po telesu (razn faci) more bit čist brez dlak, sam po ritki pa ful porašen :D mediiiiiii :poreden:

#58 monet

monet

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2007 - 23:36

dlake... nekak nam dajo vedt da smo še vedno živali.

ne maram ljudi, ki si brijejo celo telo. to mi je umetno. uredu razumem, briješ se po hrbtu in vratu. še dobr! briješ se pod pazduho! uredu... da ne švicaš al karkol si že prebral v men's health al vidu na plakatu. samo da se pa briješ povsod po telesu še tm kjer dlake nikol ne bi zrasle mi je pa absurdno in fuj fuj.

men osebno je všeč če je tip primeno poraščen. da mu dlake rastejo tam kjer ponavad rastejo :šok: lepo je če je kje urejeno. to je pa to. če tip nima dlak mi deluje umetno. in takoj pomislm na oprane možgane. :?:
bučka

#59 erujjure

erujjure

Izključen uporabnik

• Ban
  • 210 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2008 - 10:21

MMMM medvedki. Nič nimam proti dlakam, morda sem bolj proti prekomernemu britju. Telo je lepo, če je malce kosmato :) ko pobožaš fanta, ki ima kosmat trebuh, kosmate noge, veš, da nimaš zraven dekleta ali morda še kaj drugega :)
Rad imam dlake :) tudi kosmate roke so kjut, da ne rečem prsa :) sploh če je lepo, enakomerno, ravno prav. Bi prilepil kako fotko zraven, kar se mi zdi lepo, samo še ne znam.
انا لن تكون وحدها مرة اخرى!

#60 iCARus

iCARus

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 15 september 2008 - 23:08

a je znano komu, kje se kej tile medvedje skrivajo (kakšna gostilna al pa kakšna združenja) ? :P

Pridružiš se lahko na novo odprti strani http://www.gaybear.si .

#61 iwantsanta

iwantsanta

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2009 - 19:27

Nasprotja se privlacijo..in vedno sem za Medvede..ne ´´medvedke´´...Torej desc mora bit res desc ne pa oskubljen, anoreksicen, piscanc. :evil:
Torej medved : Visok najmanj 175-.... tezak najmanj 90kg-140kg kosmat pa da se da vsaj en pulover narest,seveda nesmejo manjkat niti dlake po hrbtu in padzduho..obraz je lahko obrit. Aja pa taprav medved je res medved v zrelih letih...45+

Dolgo sem odklanjal medvedke, toda sedaj pa ne gledam toliko na to, saj se je vse preselilo v glavo, zgornjo da ne bo pomote in me privlači človek ter ne njegove dlake ali pobritost. BTW, moj EX je kr simpatičen medvedek.

Mah zmajko kajnej recem ce kar kol recem..bo nekdo lagal..ampak nima veze pikica ..jest te poznam pa ti mene tud..LP od Julke pa Mr. B

'nuff said! :nerodno:

Men so pa večinoma res samo medoti všeč. :P Nevem zakaj... Na začetku sem se bal da ne bom našu tipa, ki mi bo všeč... Kaj bom pa vedu, 11 let star mulc, ko sem se začel zavedat, da sem gej, da obstajajo tut gej medoti na svetu :ljubezen: ...takrat ko sem pomislil na geja...se mi je v mislih naslikal vitek, pobrit fant, ki mi pa sploh ni bil všeč. Seveda pa ne rečem.... sem pa tja, mi je tudi všeč kakšen res luštkan tip, ki pa sploh ni niti malo podoben medotom. :nerodno:

Ampak res je škoda, da je naša Slovenija res tako majhna in še manjša gay skupnost.....kaj šele t.i. gay bear skupnost. Ali se pa men to samo zdi ker sem še mal zelen. :mrgreen:
WOOF!

#62 sickie

sickie

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 01 april 2009 - 19:45

Hola!
Še en medvedkast fant tukaj! :)
Sem močno poraščen po nogah, riti, trebuhu in prsih. Brado pa brijem. In tudi kakšna odvečna kila se pri meni najde :P
Vendar, idealen tip pa zame pa je neporaščen vitek in kakšno leto mlajši od mene. Ampak, telo pa mi ni tako odločilen faktor, bi se zadovolil tudi z nevitkim, poraščenim tipom.

#63 Deathd

Deathd

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 07 april 2009 - 17:43

em definitivno seo mi všeč pobriti moški, poznam pa eno osebo ko je fajn kosmata po naogah ... to sem jas :buu: in to mi gre zelo na živce v kratkem bom to urediu pa se bom pobriu :juhej:
D€aTh

#64 faf25

faf25

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 31 julij 2009 - 21:06

ful me rajcajo poraščeni tipi ful hot

#65 roki_28

roki_28

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2009 - 10:49

Tudi meni so všeč zmerno poraščeni tipi. Najbolj me palijo lepo poraščene mišičaste noge in prsa, tudi bradica mi je ok. Na hrbtu in po jajčkih jih pa res ne maram dlak :poljubpunce:

#66 Emotional

Emotional

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2009 - 22:53

Meni osebno je pravzaprav vseeno al je tip neporaščen ali pa poraščen (pri čemer ne sme biti preveč!)
Na vprašanje, če poznam kakega dobrega medvedka pa lahko odgovorim kratko in jedrnato: Sebe! ;)

#67 justin1985

justin1985

piščan'c

• Člani
  • 157 prispevkov

Objavljeno 27 avgust 2009 - 12:26

Meni pa niso všeč poraščeni tipi. Raje imam pobrite.
Danes je lep dan!

#68 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2009 - 19:10

Medvedki so uredu, ponavadi so malo debelejši simpatični, oz se bolj trudijo bit,
ker sem sam suh se nasprotja privlačijo.
Raje imam svetlo poraščene, kot temnejše
I.C.C.

#69 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2010 - 16:51

Uf, medvedje :ljubezen: :ljubezen: :ljubezen: (moram še kaj povedat? :D)

#70 misterGaGa

misterGaGa

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2010 - 23:10

poznam ja. Mojega sošolca. Človek je še po hrbtnu kosmat in star 17 let, da bi jaz bil tak bi si takoj dal lasersko odstranit VSE dlake na telesu.
i lost my teady bear =(.... would YOU sleep with me? =P

#71 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2010 - 00:34

:S Dobro, sicer po hrbtu je tudi meni malo antipatično ampak kosmati tipi so pa ja zakon :poreden:

#72 simple

simple

zasvojen

• Člani
  • 694 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2010 - 00:58

Samo, a niso medvedje kosmati po celem telesu, torej tudi po hrbtu? :misli: (sprašujem, ker ne vem)
tu vois, je suis pas un homme, je suis le roi de l'illusion.

#73 TheNewGay

TheNewGay

piščan'c

• Člani
  • 112 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2010 - 01:12

Hm, kolikor sem sam poučen o teh stvareh so medvedje samo na splošno res zelo kosmati, potem pa ne vem če je res važno, če je tudi hrbet kosmat, ali ne :misli:

Prispevek uredil/a: TheNewGay, 09 februar 2010 - 01:12.

#74 bobitoi

bobitoi

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2010 - 21:16

Medvedje tudi sami debatirajo to, kdo je pravi medved. Kje, koliko je poraščen. Če je, ni debel. Koliko sem bral ma vsak definicijo malo po svoje in se ljudje celo prepirajo kdo je in kdo ni medved. Nesmisel. In pol se celo katagorizirajo Cub, bear, daddy, chubby, chub, otter....
Meni je vseeno. Važno da je malo kosmat in kak kilogram več me tudi ne moti pa če je še cute je potem zadetek v polno. -_-

#75 misterGaGa

misterGaGa

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2010 - 21:02

jaz mam pa rajši "gladke" tipe xD nvm ampak dlaka me spravlja ob živce XD
i lost my teady bear =(.... would YOU sleep with me? =P

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov