Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Načini samozadovoljevanja

34 odgovorov v tej temi

#26 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 16 november 2005 - 16:15

Ps_87, ja, tisto točko sem jaz tud našel, pa res paše. Ampak jaz si to bolj rezerviram za sproščujoča drkanja :D Ker dejansko se mi zdi da je feeling ko ti pride precej drugačen.
Pri standardnem drkanju je pač silovito, pri tem pa me čist skup potegne pa sprosti ^__^

#27 Ps_87

Ps_87

piščan'c

• Člani
  • 56 prispevkov

Objavljeno 16 november 2005 - 20:54

Mislim da samo z masažo prostate ti ne more pridit. Vsaj jest tko mislem, razn ce mas pouhn cajta pa volje pol mogoce. Ampak men se ni ratal. Npr. u filmu Roadtrip kao modelu nakonc pomaga ena zdravnica na kliniki za spermodajalce, da mu zmasira prostato in mu kao pride.
Dvomim da tok hitr in da sploh pride.....
But, what do I know.... :?:
:adijooo:
Ne počni tega drugim, česar sam nočeš doživeti.

#28 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 19 november 2005 - 11:28

Lahko ti pride ;) Meni je to prišlo sicer samo 1x.
Sicer med fukanjem, samo vseeno se je prostata "rajcala" drkal pa si ga nisem nič :P

Da si testise vmes masiraš je itak zakon. Paše tud, če jih malo "nategneš" :oops: Še najboljši orgazem pa doživiš če se nadrkavaš (pred orgazmi nehaš in potem to tako ponavljaš) veliko časa. Potem ti full velik pride in lahko doživiš 2 orgazma zaporedoma.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#29 joe

joe

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2012 - 05:47

...zanimivo mi je, ko k svojemu "prijatlu" prisloniš, stisneš in vklopiš vibrator....full dobr, dobr šprica...hmm...

#30 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 11 marec 2012 - 11:03

Tehnika start in stop oz nadrkavanja mi je zelo ljuba, 80 % drkam z levo roko, je pa tudi filing ko zamenjam in to počnem z desno.
všeč mi je tudi, da si z drugo roko božam ali rahlo vlečem jajčka in masiram predel na presredku med testisi in zadnjikom.
Tako doživim veliko bolj silovit orgazam.
I.C.C.

#31 cyrusII

cyrusII

piščan'c

• Člani
  • 100 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2012 - 00:52

Glede masturbacije nič posebnega, le tu pa tam rad s prstom raziskujem luknjico. :-D itak da potem full bolj pride. Nisem še probal vibratorja, sem pa probal "egg", torej tak en silikonski jajček, oz. umetna vagina ali nekaj takega in je zelo fajn. :D

#32 Joyofboys

Joyofboys

piščan'c

• Člani
  • 79 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2012 - 13:13

Ko si lahko vzamem čas pol se čisto slečem, s postelje dam vse in se vležem. Pljunem v roke in potegnem dol kožico in božam od korena do vrha. Včasih nežno včasih močno...kak pač paše =) ko sem blizu vrhunca pa neham in potegnem kožico gor in dalje "old school". Ampak tik preden mi pride popustim in to ponovim čimvečkrat. Težko je zadržat ampak je vredno =) orgazem je po vsem tem na čist drugem nivoju =) samo slaba stran tega pa je da pol te partner težko zadovolji hahaha =P
Šala! Nič ne preseže partnerja in prave zadeve hehe

I know it's cheesy, but I feel GRATE!

#33 janezkranjsk

janezkranjsk

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 03 maj 2012 - 15:07

zadnje čase ne morem več brez tega, da si v anus ne vtaknem vibratorja, pol pa fantaziji prepustim prosto pot. Če imam čas lahko traja kar nekaj časa......., ponavadi na postelji, na tleh. pomaga slina, gel. Včasih mi pride v usta....njami
če pa je zraven še kakšen film je pa tolko boljše.

Prispevek uredil/a: janezkranjsk, 03 maj 2012 - 15:07.

#34 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2012 - 14:37

Mah, ne kompliciram preveč :)
Paše mi pod tušem, s tem, da se škropim po "občutljivejših" delih, ali pa za računalnikom ob filmu za odrasle, seveda :D Ponavadi kar klasično, z desnico :D
Je pa nabolje to početi s tujo roko, hahaha :D
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#35 gupy

gupy

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 08 julij 2012 - 09:13

Ko ni nikogar, si je potrebno pač pomagat. Takrat sta zraven najboljši prijateljici: Desanka Šakić in Levanka Rukić :juhej:
Je pa res, da ga ni čez pomoč drugega :objemfanta:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov