Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Načini samozadovoljevanja

34 odgovorov v tej temi

#1 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2004 - 21:26

... torej načini samozadovoljevanja :P

Levičarji, desničarji :?: , obrezani, neobrezani :?: z lubrikantom, slino, brez .... :?:

Lp :slayer:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#2 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2004 - 03:24

V bistvu sploh ne vem, kaj pričakuješ v tej temi. Najbolje, da te povabim na obisk (beri: prezentacijo) in prepustim tebi, da potem kaj napišeš poročilo o tem. Velja? :oops:

Drugače pa sem desničar, velikokrat »na suho«, včasih si pomagam pa z vodo ... najboljše od vsega pa mi je v banji, leže na trebuhu, z gibi in posledično orgazmom kot pri fu**! 1A, vam povem! Drugače pa večinoma doma, včasih pa tudi v naravi. Prijeten in vznemirljiv je občutek sonca in vetra na goli koži celega telesa. 8)
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#3 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2004 - 08:26

Khm jah sm hotu :?:

Jah da vem za polet, več tehnik :mrgreen:

Lp
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#4 Music

Music

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 22 maj 2004 - 12:08

Se dobi na netu posnetke od tipov ki drkajo, pa to serijo Sean Cody. Pa tam se lepo vidi razlicne stile drkanja. Tudi sam imam rad sonce na kozo!

:lol:
Poskusaj razumeti tudi najbolj odstekane misli!

#5 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 22 maj 2004 - 12:17

Ja sj vem, da obstaja sam osebna tehnika je najbolj cool :mrgreen:

Kaj si mislu stistim, ... "sonce na kožo" .... :?:

Lp :wink:

#6 Music

Music

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 22 maj 2004 - 12:19

Da si nekje v naravi gol... pa se drkas na soncu... izi.

#7 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2004 - 09:21

Vojer :evil:

Khm no men pa čist odvisno tud od dneva. Učas si ga na "modern" način :idea:

Lp

#8 Anchyka

Anchyka

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 06 junij 2004 - 22:48

Res da ni to moj kotiček, ampak....kak pa je 'modern' način? :shock:

#9 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 07 junij 2004 - 00:47

Mislil si reči ekshibicionist, mar ne? :wink:

Ja, pa tudi mene zanima, kakšen je to "modern" način... :mrgreen: Pa ja nimaš v mislih kakšne "robot" roke, ki to počne namesto tebe kot v filmu Tečnoba v hlačah 2? :)

#10 Music

Music

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2004 - 13:20

Niti ne... prej obratno. Na samem! Ce bi vedu, da je kdo kje zraven, ne bi blo drka in niti golote!

#11 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 08 junij 2004 - 23:42

Niti ne... prej obratno. Na samem! Ce bi vedu, da je kdo kje zraven, ne bi blo drka in niti golote!

Nisem mislil, da si ti ekshibicionist, ampak je šlo preprosto za mnenje, da je Glorious imel ob tvoji izjavi v mislih izraz ekshibicionist in ne voajer.

Drugače pa sem že napisal, da rad počnem podobno kot ti. Golota na samem, sonce, nežen veter, narava ... in masturbiranje. :)

#12 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 17 junij 2004 - 14:21

Eto odgovor na "modern način" :mrgreen: :evil:

Stem nism mislu nč spešl al pa res kj novga, tko da "modern način" še useen ostaja drkanje z roko :P

Sam ponavad oz., k sm bil 15 sm drku sam z desno (kožca gor/dol).
Pol pa pogruntal več načinov, kako si ga dobr zmetat :idea:
Zato sm tko reku, da je definitivno bolj moderno, kot obično desna rokca in hopsa up&down :mrgreen:

Glorchy :pepper: (ne grem drkat :D)

#13 groff

groff

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 18 junij 2004 - 11:19

Zato sm tko reku, da je definitivno bolj moderno, kot obično desna rokca in hopsa up&down :mrgreen:

Hmm me pa res zanima kako je to? Vem da nekateri uporabljajo neke pumpice, pa slisal sem tud, da si sopajo elektriko v rit pa take... samo ne vem, ce to ze laufa v Sloveniji... hehe...

Jaz kar lepo desnica, pa nujno bozanje zraven - bradavice, jajcka, telo... vcasih tud kej v rito, samo zelo zelo zelo redko. Recmo 1 na 50. 8)
WIN OR DIE!

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 18 junij 2004 - 11:52

Ma no pumpic in usega kar si naštel nism probu in tud ne hvala. Gre se za tehniko, kako lahko drkaš kurac, dražš glavco (to sm mislu) ;) :P

Glorchy :pepper:

#15 _QuTy_18

_QuTy_18

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2004 - 13:01

hm hm.. :( drkanje na 100 in 1 nacin .. bi blo kr ql, ce bi bla ksna taka knjiga na razpolago ja.. :lol: sam jst mislm tkole.. zvecer, k se ga fuknes u pojstlo in se spomns, da bi si ga mogoce zdrku--ej faak da mi ne pade na misu,da bi si ga kuko drgac k pa uno standardno varianto. :evil: o.k.
sound very pathetic, but .. ce mas pa cajt! kar ga eni kr mamo --> pol pa party people. enkrat sm probu, s kondomom-gor na kurac si das kondom in pol drkas. ce me uprasate kuko je blo-nc posebnga-k da bi ksnga nabiju u rit-very plastic feeling. :?: Drgac pa kr prisegam jst na standard drkarijo in to je to.. aja se en nasvet: ful sede, da povleces s prsti mesicke od jajck rahlo dol,tik predn ti pride, oz. jih kr dol lepo vleces.. orgazm bo bolsi in predvsem daljjjsiiiiii --> :mrgreen: do it babe!!oo
ohhh yyeeaaahh :mrgreen:
mmm

o.k. padu cist notr C C C :change:

ajdy folksssss
"say N0 to drugs children" said my mother many years ago .. She is on heroin now :D

#16 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 20 december 2004 - 17:23

Sam sem desničar, drkam pa po navadi z levo iz naslednjega razloga: večinoma si pomagam s filmčki ali pa kakimi slikicami in ko človek pač vrti filmček naprej/nazaj :mrgreen: ali pa brska za slikicami, potrebuje desno roko. :mrgreen:
Včasih si pomagam tudi z lubrikantom. To je zelo poredko, ko sem sam doma. Poskusil sem tudi v banji, ampak sem potreboval dolgo časa, da mi je prišlo. :?:
Kar se pa tehnik tiče ... Jih je veliko, večino je težko opisati, mislim pa, da jih večina izmed nas dobro obvlada, saj možgani pomnijo z večkratnim ponavljanjem. :oops:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#17 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 21 december 2004 - 00:47

Poskusil sem tudi v banji, ampak sem potreboval dolgo časa, da mi je prišlo. :?:

Jaz v tem sploh ne vidim problema, če ti pride po daljšem času. Je užitek pač daljši, a ne?

Jaz osebno v banji doživim ene najlepših orgazmov. Ampak o tem sem v tej temi že pisal.

#18 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 26 december 2004 - 10:10

Jaz v tem sploh ne vidim problema, če ti pride po daljšem času. Je užitek pač daljši, a ne?

Jaz osebno v banji doživim ene najlepših orgazmov. Ampak o tem sem v tej temi že pisal.

Ja no, po daljšem času že, ne pa ko na to čakaš celo večnost. :D
Mislim, da vroča voda slabo vpliva name in na razvoj mojih semenčic :idea: , poleg tega pa moram biti sam doma, ker ni lih fajn drkati v kopalnici z občutkom, da je še kdo v hiši. :mrgreen:
Tako da raje ostajam na suhem. :mrgreen:

Bojči Slika objavljena
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#19 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 27 december 2004 - 00:59

Ja, Bojči, vsak pač najde način, ki mu najbolj ustreza. Če ti v banji ne paše, ti pač ne paše. Jaz sem našel način, ki mi zelo paše. Ampak ne bi o receptu, ker ti mogoče ni bi ustrezal. Ali pa. Kaj pa vem.

Se pa strinjam, da moram tudi jaz takrat biti sam doma. Če nisem, drkam pač v sobi

#20 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2005 - 17:08

Tehnik je ogromno, vsak pa najbolj pozna svojo zmagovito :yahoo:

Jst vedno z desno ... redko kdaj izmenjujem z levo. Na suho mi nikakor ne gre, moram si pomagat s slino. Tko sm se navadu in ce je kakrkol druga, me vrze iz tira in ne gre vec :)

#21 Mali

Mali

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 08 april 2005 - 13:10

Meni pa je najboljše drkat z desno (tako kot tebi dumpling :) ), z levo roko si pa pomagam pri jajcih. Z desno drkam, z levo pa si masiram jajca, pa mogoče kdaj kakšen prst na levi roki malo rit. :D pol pa ko mi pride, si spermo razmažem po trebuhu in oprsju :P pa ponavadi doma na svoji postelji, včaaasih v banji.... drugje pa ponavadi ne. Pa dober način je tudi, da si ga najprej standardno drkaš, pol pa tik preden ti pride, si z drugo roko primeš glavico in jo nežno stisneš. SUPER orgazem.... OOOOH :pepper: :pepper:

#22 Nathos

Nathos

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 23:47

js dožvim fuuul močnejš in bolj "izpopolnjujoč" orgazem, če ga med orgazmom full stisnem. Ampak res full! Skorj tolk kt morm.
Če pa zravn še jajca dol vlečem, je pa še bolš.

Aja, pa probajte, ko čutite, da vam že prihaja ne napenjat mišic medeničnega dna - lepo se sprostite in ne spodbujajte orgazma ampak ga probajte zatret - ne z roko, ampak s tem, da ne napnete kurca. Poj je skos močnej in na konc full hud!

Pozdravcke
Jure

#23 Ps_87

Ps_87

piščan'c

• Člani
  • 56 prispevkov

Objavljeno 16 november 2005 - 00:11

Ok. Jest obozujem drkanje in sm u svojem casu pogruntu ze kr neki trikov da si popestris drkanje. No za zacetek, men osebno ful pase ce mam na jajcih kej mrzlega (loh tut hladna dlan) . Potem, ce jajca masiras oz se igras z njimi je obcutek tut fajn in ti prej pride. Potem pa nekej kar noben ni omenu....
jest sm odkriu da ful uzivam ce si ga pocas drkam in ne na standard, ampak ce samo (velja za tipe ki imajo neobrezanega) kozico tik pri glavici z dvema prstoma drkas gor in dol. Tocka je tik pri luknjici glavice in udom dol do jajc. Tm mi tok pase in ce to delam skoz mi pride lepo pocas in z uzitkom. Drgac pa ja, drkam ponavad z levo roko ker mam desno na miski od racunalnika (sej veste kaj pol pocnem takrt). Ucasih grem tut s prsti u rtiko in si masiram prostato ( sm ugotovu da ti ne more prit ce sam masiras prostato) :mrgreen:
Aja pa to....lahko ojacas orgazem s tem da klece drkas in tik pred oz med orgazmom uslocis glavo in hrbtenico nazaj in napnes obrazne misice (kot da se smejis). Ne vem, baje pomaga. :mrgreen:
Ne počni tega drugim, česar sam nočeš doživeti.

#24 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 16 november 2005 - 02:29

Aja pa to....lahko ojacas orgazem s tem da klece drkas in tik pred oz med orgazmom uslocis glavo in hrbtenico nazaj in napnes obrazne misice (kot da se smejis). Ne vem, baje pomaga. :mrgreen:

ufff, tole je pa zahteven podvig! In ce dobr pomislm, kako bi tole use skup zgledal, je kot ena poza za skrito kamero, se ti ne zdi? :D
Usločiš hrbtenico in se nasmeješ - kot pingvin na suhem! ;)
Uglavnm: se pa strinjam s tem, da velikokrat noro sede drkat počas, ker je takrat orgazem fenomenalen! :sreca:
Sm pa desničar in nimam nobene miške v levi roki: kam pa pridemo brez domišljija? :?: :mrgreen: :oops:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#25 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 16 november 2005 - 15:50

jest sm odkriu da ful uzivam ce si ga pocas drkam in ne na standard, ampak ce samo (velja za tipe ki imajo neobrezanega) kozico tik pri glavici z dvema prstoma drkas gor in dol. Tocka je tik pri luknjici glavice in udom dol do jajc. Tm mi tok pase in ce to delam skoz mi pride lepo pocas in z uzitkom. Ucasih grem tut s prsti u rtiko in si masiram prostato ( sm ugotovu da ti ne more prit ce sam masiras prostato) :mrgreen:

ja , naletela na človeka, ki mu je to zelo pasal...me res zanima to s prostato, če je možno, da ti pride sam od tega, se mi je prakrat zdel, da bo že skor skor....
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov