Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Irc = realnost?

52 odgovorov v tej temi

#51 Ice

Ice

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2009 - 22:43

preizkusla mIRC in chat 386, in je prav obupno kolko folka išče samo nekaj na hitro, da ne omenjam da je na lezbičnem kanalu 3/4 tipow... :S msn, pa forum sta pa itak fajn :D po je pa odvisno s kom govoriš, če je taprav človek se kar razvije debata...

#52 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 17 september 2012 - 12:13

Uporabljal sem mIRC - gay kanal. Mi je pa zanimivo kako je stvar totalno zamrla, takrat je bil to eden najbolj oblegan kanal v Sloveniji, na stotine tipov. :offtopic: Zdaj ni govora o njemu že več let, človek sploh ne ve ali še obstaja ali ne. :D Vsi nadomestki, naprimer chat386 pa me niso nikoli pritegnili, niti niso bili dober nadomestek.
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#53 sickie

sickie

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2012 - 13:35

V dobrih starih časih (cca. 1998) mi je bilo prav fajn na #gay.si in veliko normalnega ter zabavnega folka je bilo gor. Kasneje skozi leta pa je postajalo vse obupneje (malo folka in še tisti, ki so bili, so bili sami sitneži ali pa seks manjaki :)) Kar toži se mi po dobrih starih časih. Bi pa bilo lepo, če bi obstajal kakšen chat na tem forumu, za uporabnike (wink wink, glorious)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov