Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Irc = realnost?

52 odgovorov v tej temi

#1 Gost_muky1980_*

Gost_muky1980_*
  • Gostje

Objavljeno 01 januar 2004 - 17:13

Večina folka je na ircu, realni lajf v gejevskih lokalih in diskačih pa je prazen oz. namenjen za žuranje s frendi in ne za pecanje folka. Kje je fora? Zakaj se samo še pecamo na ircu s tem, da je zadeva totalno iluzorna in vsak te lohka, čist tko po domače, nategne. Lahko pošilaš sliko od koga drugega, nihče ne vid prek računalnika kolk dejansko tehtas in kako zgledas, vendar pa zunanjost na stran, tud največki kreteni izpadejo velke face prek irca.

Zakaj je temu tako?

#2 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 01 januar 2004 - 20:14

OK, sicer nisem tip, samo saj je tudi pri puncah podobno, če ne še slabše. Str8-ti se pecajo po lokalih, klubih itd. - no, saj tudi na IRC-u, samo večina tistega pecanja je obupano fukfehtarjenje ljudi, ki v RL ne morejo nobenega dobit. Če grem pa jaz v kao lezbični lokal ala Monokel ali pa v nedeljo v K4, pecanja praktično ni, ker nobena ni za to dojemljiva in vsaka tiči v svojem kotu s svojo družbo, pa konec. Večina punc se spozna na IRC-u (klasika) ali pa popolnoma neodvisno od od lezbo scene.

Zakaj? Ne vem točno, razlogi znajo biti to, da si na nekem takem kraju hitro opažen, da je folk prebran, da vlada veliko nezaupanje do vsega, kar ni poznano že vsaj nekaj let in tako naprej.

#3 Sandi

Sandi

gay friendly

• Ban
  • 11 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2004 - 12:15

Po mojem mnenju smo prišl u fazo, k vsi zahtevajo od tebe, da se kažeš navzven kao kul in to, češ dons pač gej (al pa lezba) ne sme met težav. In vsacga ki bi malo kej dvomu vase, se nahitr obsodi. Pol pa izpadeš kao nek zafrustriranc, če nimaš tipa - pa se zato na takih tipično gejevskih placih kao ne sme pecat, ker ne smeš kazat svojih slabosti, čeprou se men zdi to totalno brezveze :o zato kr ti placi, k b naj bli namenjeni nam v korist, totalno izgublajo svoj pomen in funkcijo. Mislim, da smo potrebni vsi skupi ene temeljite prevetritve!

#4 Gost_FirstTimer_*

Gost_FirstTimer_*
  • Gostje

Objavljeno 03 januar 2004 - 11:24

Zivjo!

Pomoje je odgovor na tole tvoje vprašanje v tem, da imamo v Ljubljani na primer le dva lokala, k jih lahka označiš kot gay-lokala. In pa pogojno ena diskoteka > ob nedeljah.

Torej smo omejeni na tri prostore, od katerih mi prav noben ni posebno pri srcu. Tiffany je luknja, un lokal ob Ljubljanci me spominja na akvarij, medtem ko je K4 ob nemogočem terminu > v nedeljo zvečer.

Torej je pametna alternativa temu irc. Sicer pa nategnes? > ma niti ne, sej samo spoznavas nov folk. Kot frende. Če pa vama slučajno s kom se potegne na kaj več, toliko bolje.

Lep pozdrav FTT

#5 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2004 - 09:21

očitno so/smo vsi preveč nesamozavestni, poslati svojo sliko nekomu preko irca je veliko lažje kot pa nekoga pripraviti do tega da se začne zanimat zate, pa še če si nista všeč ostane pri izmenjanih slikah, brez odvečnih besed, brez zadrege, kot da se nikoli ne bi nič zgodilo, venda pa tega ne podpiram, veliko bolje je nekoga spoznati v živo ne pa prek irca, razen če se ti gre samo za fuk, pol je pa itak vseeno

lp

#6 Gost_muky1980_*

Gost_muky1980_*
  • Gostje

Objavljeno 05 januar 2004 - 21:18

Ja ampak a smo se res zreducirali samo še na merske enote in sliko? Je to vse kar pričakujemo od tipa in smo s tem avtomatično zadovoljni, če ima pravo razmerje med višino in težo?

Je to vse kar pričakujemo?

Meni osebno se to zdi totalno brezveze! V končni fazi me boli k..... če ima tip kilogram ali dva preveč ali če ni izdelan po mojih vizualnih kriterijih, le dokler ima srce na pravem mestu in zna deliti čustva. Nas je res tako malo takih, ki grepenimo po ljudeh in ne lutkah, da so nas ljudje s plehkim pogleodm na svet povozili?!

Se sploh še da kaj narediti, da temu nebi bilo več tako?!

#7 ViBoR

ViBoR

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2004 - 20:38

Zdravo! :)

Z vsemi vašimi trditvami tu gor se strinjam!

Sicer moram rečt,da ste filk,ki živite v Ljubljani frajerji! Imate kao 3 gay klube/diskače al kar koli že drugega!

Full pa me zanima,kje v Mariboru imamo kakšen gay lokal al pa diskač? :idea: :idea: :idea: :idea:

Kaj drugega pa nam pol ostane,kot da se pecamo po mircu,če se nimamo kam za dat, da bi se lahko spoznavali in navezovali nova spoznanstva ter mogoče celo srečali osebo svojega življenja! :?

Lep pozdrav!
Moje glavno vodilo živjenja je Carpe Diem!

#8 noone19

noone19

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2004 - 21:05

Cist res .. tista dva lokalcka v Ljubljani pa disco ob nedeljah ... nc kej velik izbire.

Ko bom lohka u navadnmu lokalu tipa za rit prjeu ... takrat lahko govorimo o enakopravnosti :) prej sigurno ne.

In potem se irc zdi kar dobra alternativa. Jest mam osebno dobre izkusnje, nikoli nisem iskal tipa za resno zvezo po ircu, sem pa spoznal nekaj cool gay folka, ka ga drugace ne bi.

Sicer pa upam, da se bo tale forum vecal in vecal in vecal :)

#9 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 11 januar 2004 - 20:31

no ja kaj se bunite ampak ste pa frajerji (predvcem ljubljancani) kaj pa je tukej na bledu kao nek turisticni kraj pa niti enga gay kafia oz. diskaca ni ampak oky recmo da je premalo mesto za to mlck vecje mesto so jesenice oz. đesenajs kaj je tm se slabs kot tukej ce bi na bledu odpru gay kafic bi propadu ker noben nebi notr hodu cez celo leto na jesenicah bi ga pa total stolkl pa folk k bi bil notr pretepl ker teli čefurski homofobi c c c k jih vidm bi najrajs :wc: tko da nam ostane sam lj. da se res sprostimo ker tle ni kafica k nebi blo notr 3/4 homofobov (beri cefurjov) tko da kaj nm ostane :?: irc :)
Lp PaLcHy :gay: :gay:

#10 Gost_muky1980_*

Gost_muky1980_*
  • Gostje

Objavljeno 11 januar 2004 - 22:18

Saj men je popolnoma jasno da tisti periferci pač ne morete biti vsak dan v Ljubljani ipd. ampak a je pol treba res na kanalu fehtat fuk? Pa vsakega vprašat kolk ma dolzga?

Če pozorno pogledate kanal boste opazil da večina išče avanture (iz takega ali drugačnega razloga), drugi pa samo reducirajo glede cm, kg, in let. Pa je to v redu?

Saj smo konec koncev ljudje in se radi zaljubljamo in radi gremo ven na sprehod. Je za to potrebno imeti manekensko postavo? 8)

#11 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2004 - 09:46

kot zmedena in zakomplexana 15-letnica sem dobila internet...si spedenala irc...in odkrila lezbicen kanal :mrgreen: ...to so bli eni mojih prvih stikov z to "sceno"...mislm da mi je dost pomagu...

...scene sem se cez par let navelicala irca ze dosti prej...
...nikol (razen na zacetku ko sem bla pateticno ubupana)si nisem iskala prek irca osebe...sploh pa sem ugotovila da mi "scenske lezbe" niso obicajno vsec :?:

i law my darkischravegrl 8)

lp,nina
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

#12 swr_si

swr_si

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2004 - 18:52

Ceprov se kdo ne bo strinju z mano, je po moje tud IRC scena. Tko kot Tivoli, oglasi, K4, Tifla, kafeterije in podobno. Ker osnovna znacilnost teh "prostorov" je ta, da tam spoznavas nove ljudi, ki imajo enako znacilnost kot ti: so istospolno usmerjeni.

Vecini nescenskih gejev pa IRC predstavlja tisto edino normalno (oz. druzbeno sprejemljivo obliko "sceniranja"). Ker se ta predstava tko ukoreninja med folkom, sta se dejansko oblikovale dve vrsti IRC-arjev. Prvi so tako fini, da se moras z njimi pogovarjat vsaj 6 mescev, preden se zmenjo za pijaco (*bom se ene par krogov laufala, da ne bom kurba izpadla* :wink:). Drugi pa niso nic boljsi. Ob pomanjkanju druzabnih gejev iscejo samo se cyber, gsm-drk, cam-drk ipd. (vecina niti ne isce avantur v zivo!). No, morm se popravt, so tud izjeme. Te izjeme pa so na zalost redke.

No, ampak kaj hocem sploh povedat? To, da je IRC od vseh scen najbolj preplavljen s psihopati. Pa da me ne bi kdo narobe razumel. Zame je closetiranje (oz. biti v omari al kako se rece po nase) popolnoma legitimna drza. Tud s tem, da je previdnost mati modrosti, se strinjam.

Res pa ne razumem, kako lahko nekateri prezivijo ure (kaj ure, dneve) za tistim monitorjem, tipkajo, posiljajo (po moznosti tuje) slike in veselo drkajo. Sicer pa, vsakomur svoje. /me si je IRC-a odinstaliru ze lani.

..:: May the Force be with you! ::..

#13 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2004 - 19:31

swr_si se strinjam.
Toda ne vse metat v isti koš. Sam sm na ircu, da chatam z frendi pa kdaj pa kdaj pogledam kaj kj dugaja. Nikol pa nism gor zarad tega da bom drku pa fotke okol pošilu.
To blo k smo bli 15 :lol:
Čeprav je pa velik psajhičov gor, vred z mladimi - vsaj kokr vidm so 15,16 sam za avanture in drkanje :bruh:

Sam sj če jim cool bit na sceni, se jim cool fukart naokol, sedet pred PC-jem in se samozadovoljevat, potem pač nj to počnejo :evil:
Pr men pov folka na ignore :mrgreen:

LP
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#14 flyby

flyby

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2004 - 15:01

cemu je na splosno namenjen IRC..temu da si das duska kar si drugace ne upas. Totalno nerealna stvar in mimo. Pac vecinoma na lesbo.slo pridejo zenskice samo cvekat o bedarijah in v realnosti sploh ne funcionirajo. Na gay.si je pa zadeva taka da se iscejo med sabo in se mogoce najdejo za kako enonocnico al pa polnocnico. :lol:

lp,
fly

#15 BunnyBite

BunnyBite

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2004 - 16:26

Čeprav je pa velik psajhičov gor, vred z mladimi - vsaj kokr vidm so 15,16 sam za avanture in drkanje :bruh:

Sam to je res. Sam nevem kaj jim je :idea:
Zakaj mene to ne poprime :idea:
Zdj se že sam počutm d je neki narobe z mano :cry: :lol:
I´ve been walking in the rain just to get wet on purpose...

#16 Gost_muky1980_*

Gost_muky1980_*
  • Gostje

Objavljeno 18 januar 2004 - 22:47

OK, sedaj ste končno počasi prilezli do točke, kjer sem vas hotel imeti. :P

Kaj narediti da temu nebi bilo tako? Da se folk nebi zapiral med štiri stene, bil prisiljen uporabljati lastno prestavno ročico za zadovoljevanje trenutnih potreb in iskati nekih čustev v avanturah? Smo res tako ranljivi ali pa morda nezaupljivi, da ne zaupamo nikomur več? Sploh še znamo reči LJUBIM TE in to misliti RESNO?!

#17 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2004 - 19:33

Sam to je res. Sam nevem kaj jim je :idea:

hm no ja to ravn ni najbl res :x k sm str 15 pa mislm da se ne fukarm okol ampak rad ljubim in sm ljubljen pa pomojm nism izjema vsaj enega poznam k je isti :| tkoa da ne vseh 15 pa 16 letnikov in mal več metat vi isti koš

#18 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2004 - 22:09

Palcek kokr sm na ircu, vem da večina 15, 16 letnikov je sam za avanture.

Pa rečmo drugač...večina jh je za veze, sam se useen kr grejo s tipi srat če jim je kjut......kle se jasno vid, kok se folk in kolk je homoseksualcem važn sex in še 1x sex.
Pa ne vem zakaj se razburjaš...čudno.

LP
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#19 BunnyBite

BunnyBite

biskvitek

• Člani
  • 49 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2004 - 20:26

jst sm 16 pa še nikol nism biu za avanture, tko da :pst: :sush: :zipit:
pa sj so taki! sam so pa tut kkšni res sramotni primerki
jst pa tut nevem kva delam na ircu, k itq nč ne iščm - ker mi ni do tega, zravn pa pizdim čez use k mi tm neki bluzijo s sexom pa temi scenami
bo treba nehat hodt...
I´ve been walking in the rain just to get wet on purpose...

#20 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 27 april 2004 - 00:00

IRc moras v 90% casa vzet z rezervo...to je dejstvo. Na IRCu vecinom folk isce nevem kaj..zame je navada da kliknem ignore ko se zacne vprasanje Kaj mas oblecen...kera obupna fraza. 10%ljudi je dokaj uredu..ponavadi tistih 10% ki jih poznas vsaj do neke mere ali osebno..IRC defenitivno ni realnost..vendar ce si doma 60km stran od Lj in nimas priloznosti da si vsak dan v Lj opziroma v kaksnem drugem vecjem mestu..potme irc ostane nase okno v lesbo&gay svet... sej tud Lj pride enkrat :D

#21 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 27 april 2004 - 11:09

vendar ce si doma 60km stran od Lj in nimas priloznosti da si vsak dan v Lj opziroma v kaksnem drugem vecjem mestu..potme irc ostane nase okno v lesbo&gay svet...

Pa ti mi misli bereš! :respect:
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#22 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 27 april 2004 - 12:09

Ja no kaj smo bogi ne :) :o

#23 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 27 april 2004 - 16:00

Ja no, v bistvu ne, ker glede na to, kar sm do zdej čul o t.i. gej lokalih v lj, me sploh ne vleče it pogledat.
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#24 palcek

palcek

piščan'c

• Ban
  • 75 prispevkov

Objavljeno 27 april 2004 - 17:43

ma ne sej je gut k te noben stalno ne cekira pa nch ne sam oky mi je cist uredu kjer sm pa se lj ni tok bliz ce ravn hocem it pecat okol :lol:

#25 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 27 april 2004 - 18:27

Irc je tok bedn, full!

Sami potrebni gor, če pa slučajn kdo ni je pa zakompleksan tip. Sicr so izjeme, sam vseen za moje pojme - škoda časa.

Lp :wink:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov