Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Je hetero ali ni?

83 odgovorov v tej temi

#26 stelth

stelth

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 11 september 2006 - 00:13

Ne on za mene ne ve. Oziroma ve toliko kot jaz za njega (kar pa je NIC).

Hvala za odgovore

LP
stelth

#27 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 11 september 2006 - 00:45

Prej nisem odgovoril na vprašanje: nič od tega, kar si napisal, ne dokazuje, da je gej.

Jaz sem pristaš aktivnosti. Če človek nič ne naredi, mine življenje v nekih sanjarjenjih in pričakovanjih. Seveda bo bolelo, če te po tem ne bo hotel videti, kar je sicer malo verjetno, vendar boš vsaj vedel pri čem si. Lahko se boš premaknil naprej v življenju.
I'm not gay! I'm hetrosexualy challenged.

#28 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 11 september 2006 - 16:33

1. za rojstni dan mi je hotel kupiti gate (vendar mu je takrat se njegova "punca" to odsvetovala
2. ko sva bila skupaj na praznovanju novega leta, se je zvečer, ko sem bil v postelji pred mano prav počasi slekel, stopil do postelje v gatah in mi na koncu pokazal se njegovo božansko ritko (vendar takrat je imel v krvi vsaj 1.5 posta alkiča)
3. ko mu podam mobitel ali kaj podobnega ga vzame tako, da mi poboža celo roko
4. ko se posloviva po kavici ali kaj podobnega ta proces traja vsaj 5min (stiskanje rok, nasmehi, globoki pogledi v oči, itd...). Opazil sem tudi da se tako ne poslovi od nobenega drugega prijatelja.
5. enkrat mi je rekel, da mora premisliti nekaj o sebi
6. ko mi je govori o svojih izkusnjah s puncami (ki jih ni malo) mi je poved da se v nobeno ni bil tako zaljubljen, da bi zanjo naredil vse
7. da ne omenjam nasmeškov ki si jih izmenjava vsakič kadar sva skupaj sama ali v družbi
8. in podobno dalje

vse te stvari ne potrjujejo prav ničesar ker za njih obstaja prav dobra logična razlaga in mislim da je vse to bolj spletka v tvoji glavi ker nekako iščeš stvari ki bi potrjevale tvoje upe..neboš vedel dokler ga ne uprašaš

#29 cobiss

cobiss

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 11 september 2006 - 16:36

jaz bi mu na tvojem mestu povedal, da sem gay, ker če te ima res za prijatelja, te tudi potem ko bo vedel zate ne bo odjebal. Konec koncev si ti TI, ne glede na tvojo spolno usmerjenost. Če pa te odjebe, pol boš vsaj vedel, da ni prijatelj, temveč nekdo, ki ne vidi dalje od svoje riti.
Srečno

#30 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 11 september 2006 - 16:53

ja malo ga še tak speljuj na glbt teme pa to in boš videl kakšen bo odziv, čeprav ne verjamem da je lahko kaki homofobist, če je res kaj si vse napisal, kr npr. sodelvcem te tut nena smejimo, ker nam je pač, al pa je samo ono "frend....."

vso srečo, upam da je tudi on "naš" in da bosta dosegla nekakšen sporazum, da bo volk sit in koza cela.
lp

#31 Skuliran

Skuliran

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 11 september 2006 - 17:14

Stelth, dragi Stelth;

jaz sem bil eno leto v podobni situaciji kot ti, le da je šlo za tipa moje sestrične.
Kako je izgledalo pri nama - na vsakem žuru sva konc koncev pristala nekje skupaj in ga žurala samo midva, sestrična je bla nekje okoli. Potem so bili poljubi na lica in v opoju alkohola celo neka blazna šlatarjenja, ki so mene vedno bolj begala.
Potem je izvedel da sem jaz gay in je svoja dejanja na nekem brucovanju stopnjeval do te faze, da sva plesala midva skupaj in potem v stilu Playboyevih zajčkov skakljala drug za drugim, ob pridružitvi še dveh fantov. Ko sem cel zmeden in obupan rekel da grem, se je tipo dobesedno zalizal z mojo roko, kar je men zamajalo temelje!

Sedaj sledi odgovor zate: ker mi ni bilo več jasno kaj je med nama, sem ga enkrat enostavno poklical in mu rekel da imam krizo in bi se rad pogovoril z njim. Na sprehodu sem mu povedal celotno situacijo. Sam mi je priznal da je mogoče šel predaleč vendar samo zato, ker me ima ful rad kot frenda in je mislu da men ne bo dogajalo tako kot mi je. (je pa fuuuuuul hud tipo, še zmeri :nerodno:).
Skratka jst sem mu priznal da mi je ful dobr in da me je totalno zmedu. To mu je bil blazen kompliment vendar mi je zagotovil, da je čist strejt. Tako sem vedel pri čem sem, žurava sedaj ne več tako pogosto skupaj (smo se že malo postarali :mrgreen: ), vendar če bi sedaj prišlo do kakšne takšne akcije, bi jo jemal zgolj kot zabavo.

Nauk romana: direkt z besedo na dan in ti bo marsikaj prihranjeno!

LP
"Life is like a Box of Chocolates - you never know, what you gonna get...."

#32 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 13 september 2006 - 10:10

ja no....hmm. jaz mislim da z njim ni nekaj čisto vredu, ve da si gej, te objema, vsak dan se žvalita in zraven tega je pravi da je str8. moje mnenje o tem je, da je gay, ki si tega noče priznati in ima nekako punco samo za krinko pred starši, javnostjo itd...
pa veliko sreče......
lp
Od tega prispevka naprej se prispevki spet nanašajo na prvotni lynx-ov prispevek. LP, Glorious

#33 FastFwd

FastFwd

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 13 september 2006 - 13:02

Kaj pa če je pri temu tvojemu kolegu ovira njegova punca, da si ne prizna da je gay in da ni s tabo. :?:
Why are we going so fast? D000h ...It's FastForward

#34 pehta

pehta

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 13 september 2006 - 15:52

ne vem kaj je z ljudmi...

Recimo: spim z bejbo, sexava celo jutro itd., ampak verjeli ali ne,-punca prav da je str8!!!! :x

#35 cobiss

cobiss

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 13 september 2006 - 16:47

jah, veš....je pač gay pod krinko, se še ni sprijaznu s tem, ampak bo prej ko slej, pogovarjaj se z njim in najbolje da prenehaš s tem čim prej, ker mogoče ti bo pozneje težje in veliko bolj boš prizadet.
Res pa tud ni lepo od njega...ker prvič vara svojo punco, drugič zavaja tebe, tretjič je pa tisto najhujše....laže samega sebe....

#36 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 13 september 2006 - 23:27

V vsakem človeku počiva vsesplošna ljubezen. Ni nujno, da je orientirana na spol. Odrazi se glede na zakoličene družbene norme, ki včasih dopušča več, drugič manj osebne svoooobode glede opredelitve na spol.

Tvoj prijatelj ni gej. Tvoj prijatelj tudi ni hetero, ni biseksualen in v spolnem smislu ni nič. Ne ve, kam bi se dal. Zato, ker je zbegan, in ne ve, kam bi se smel dati.

V resnici pa spolno osvobojem človek ne misli o tem (ali je njegovo nagnjenje družbeno sprejemljivo ali ne). Odziva se po naravi. In če bi se tvoj prijatelj iskreno odzval, po svoji naravi, bi bilo to najbolj "naravno". Zdaj pa ne veš, katero umetno pozo vzdržuje. Ker se boji. Ker se bojimo mi vsi.
Moj nasvet se glasi. Preprosto, človeško povej, da ga maš rad. Še papeža so naučili, kako naj gane ljudsko srce.( Papež ma vas rad). Ti pa imaš miljonkrat pomanjšano breme. Samo enemu reci: Zelo si mi všeč. Rad sem s teboj, s telesom in dušo. Pogrešam te, kadar te ni. Bodi z menoj.
Če te zavrne, potem bog s teboj. Vsi smo šli skozi to. In smo preživeli. Še ti daj, saj nisi šleva.

#37 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 13 september 2006 - 23:45

Nekega dne mu reci, naj se popolnoma sleče pred tabo.
Dejal bo, ali si nor?
Ne, mu boš rekel.
Gledal bi te v resnici, ne samo v sanjah.

#38 morskimedo

morskimedo

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 00:07

Pusti ga.

#39 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 07:38

Nekega dne mu reci, naj se popolnoma sleče pred tabo.
Dejal bo, ali si nor?
Ne, mu boš rekel.
Gledal bi te v resnici, ne samo v sanjah.

zdrauc: Dobra ideja, ker tako se bo lahko najbolje prepričal na čem je in ugotovil ali se tip samo igra z njim ali pa misli resno.

#40 cobiss

cobiss

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 10:43

jaz sem se dopisoval z enim tipom, ki je očitno boljan, pravi da je bil 8 let v vezi z najboljšim prijateljem, ki ni gay, ni bisex aampak str8!!! Pravi, da je njuno prijateljstvo seglo tako daleč da sta spala skupaj, sexala, nato skupaj živela....
zdj ne vem, a jst tega nemorem razumet, al se on mal slepi in žeble v luft zabija....

#41 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 10:46

Zakaj pa bi bil zaradi tega bolan. :?:
Pač si noče priznati in če mu tako paše, naj bo tako. Če je njemu cool živeti tako - potem je vse super. :)
Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#42 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 15:56

spim z bejbo, sexava celo jutro itd., ampak verjeli ali ne,-punca prav da je str8!!!! :x

Saj te sex ne definira za homoseksualca. Ji pač paše malo ženske pozornosti in drugačnih dotikov/doživljanj pri seksu. Zajeban, če si ti od nje pričakovala kaj drugega (kaj več), pa se je zdaj izcimilo, da si ji bila le popestritev. :?
A hug is the shortest distance between Friends.

#43 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 701 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 16:39

Hello,

čakajte malo... a potem je čisto OK, če tip ali bejba živita v zanikanju? :?: OK, če živita v zanikanju pred samim seboj, ampak da gre nekdo, ki se s tipi liže in ena, ki z žensko sexa, prepričevat druge (oz. ravno kakšnega geja ali lezbijko), da je čisto popolnoma str8, ta je pa že malo huda! :o

Mislim... kaj pa opredeljuje geja ali lezbijko? Pa ja ne samo to, če SAM izjaviš, da si gej oz. lezbijka! :D Se še kaj drugega najde. Po mojem mnenju se strejti ne žvalijo, božajo, sexajo z istim spolom - dvomim tudi, da gre za neke vrste "izzivanje". Jaz npr. ne bi mogla "izzivat" nekega moškega, se lizat z njim, ga božat in rajcat in kaj vem, kaj še vse, ker bi imela odpor!!! Tako da dvomim tudi v t.i. samooklicane "strejte", ki rajcajo ali celo sexajo s pripadniki istega spola!

Lp vsem. 8)
Ljubezen je večna, dokler traja.

#44 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 15 september 2006 - 01:14

spim z bejbo, sexava celo jutro itd., ampak verjeli ali ne,-punca prav da je str8!!!! :x

Ji pač paše malo ženske pozornosti in drugačnih dotikov/doživljanj pri seksu ... :?

Torej si lahko danes privoščimo te "pač"-e in rečemo: "Ahh, dokler je trajalo je bilo cool, zdej je pa spet str8" ? 8)
Ne vem, če lahko človeka, ki ima (o.k. zdej se zgledujemo po sexualnih izkušnjah) vsaj en spolni odnos z enakim spolom, označimo za str8 :?:
Sploh se sprašujem, ali se je zabrisala meja ali pa se je meja (med: biti str8 in biti gay) umaknila?
Bomo res, za dva fuul dobra moška kolega, ki skupaj živita, se ljubita, rekli da sta pač poglobila str8 odnos? :?
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#45 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 15 september 2006 - 02:31

PuckO kaj sploh hočeš povedat? :idea:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#46 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 15 september 2006 - 06:30

Puck je napisal:
Bomo res, za dva fuul dobra moška kolega, ki skupaj živita, se ljubita, rekli da sta pač poglobila str8 odnos?
Nekateri pač živijo v zanikanju samih sebe ali pa si enostavno ne priznajo, da so, kar so in jim paše malo sprostitve za krinko pa se imajo za strejte in v primeru, če bi jih kdo odkril imajo dobr izgovor kot češ "sej sem strejt"

#47 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 15 september 2006 - 21:34

blazek, hvala! ;)

Torej: leta 2006, si preprosto ne moremo privoščiti teh "pač" (oz. saj veste, ko brezvoljno skomignemo z rameni) in se preprosto sprijaznimo z določenimi dejstvi.. :?:
Recimo z dejstvom, da imaš spolni odnos z osebo istega spola, ta pa vztraja na tem, da je str8! :|
No-go, folkss 8)
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#48 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 16 september 2006 - 00:41

Lej, recimo, da poznam strejtke, ki seksajo z žensko samo zaradi dotikov, ker so trenutno ali že dolgo brez moškega in ker jim paše malo "crklanja" - pa zaradi tega še niso biseksice. Še sploh, če si niti predstavljajo ne biti v zvezi ali vsaj romanci z žensko ali imeti karkoli "več". In jih nenazadnje ženske niti ne privlačijo ... in si na nek absurden način filajo ego Zapeljala sem žensko, oh, ja, kok fejst :roll:

Homoseksualnost ni samo sex, ampak tudi sex. Homoseksualnost ali pač biseksualnost je veliko veliko več kot zgolj drgnjenje genitalij eno ob drugo.

Se pa strinjam s tem, da taka oseba ni 100% strejt, je pač 97% ali manj, ampak v "kategorijah" strejt, bi, gay, definitivno ne spada pod bi ali gay.

Po drugi strani pa bi vsi, ki ste veselo ali pa malo manj veselo seksali z nasprotnim spolom, pač biseksualnih in ste do zdaj živeli v samozanikanju. Kak gej, kaka lezbijka, bisex! Priznaj si že!

8)
A hug is the shortest distance between Friends.

#49 stelth

stelth

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 19 september 2006 - 14:56

Vidim da se stvari lahko še bolj zakomplicirajo kot pri meni :shock: . Tako kot ostali ti tudi jaz svetujem, da mu poveš kaj in koko nato pa naj se on odloči. Vrjemi da je bolje, da gresta narazen kot da ustrajaš v taki situaciji.
No drugače sem jaz v podobni situaciji, ampak mu tudi še nisem povedal, tako da vem da je to težko. Vsi mi ki imamo take izkušnje se bojimo, da bomo izgubili še to kar mamo, zato raje vztrajamo v takih razmerah in si uničujemo živce.

LP
cleared for takeoff

#50 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 20 september 2006 - 22:47

blazek, hvala! ;)

Torej: leta 2006, si preprosto ne moremo privoščiti teh "pač" (oz. saj veste, ko brezvoljno skomignemo z rameni) in se preprosto sprijaznimo z določenimi dejstvi.. :?:
Recimo z dejstvom, da imaš spolni odnos z osebo istega spola, ta pa vztraja na tem, da je str8! :|
No-go, folkss 8)

Mislim, da moramo prav v letu 2006 sprejeti to kot življenska dejstva.
Oznake gej, lezbijka, homoseksualen so iznajdba zahodno evropske (judovsko-krščanske) družbe. Te oznake so diskriminatorne: enkrat imaš nekaj z osebo istega spola in že te označijo za homoseksualca. Nisi več "prava" ženska ali "pravi" moški.
Ljudje imajo lahko spolne odnose z osebami istega spola, pa zato še niso homoseksualni. Nekateri se ne želijo čustveno vpletati in jim ustreza homoseksualni seks, drugi nimajo možnosti za hetero seks itd.
I'm not gay! I'm hetrosexualy challenged.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov