Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Je hetero ali ni?

83 odgovorov v tej temi

#1 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2005 - 20:41

Dejte mi mal pomagat!

Že 4 leta mam best frenda, luškanga za popizdit. On pravi da je str8 - ok, ma punco že 4 leta, nj mu bo. Sam ZAKVA, res, ZAKVA pol ŽVALIVA skor vsak dan??! :?:
Sj ne da nebi rad, itak... Sam kej več pa noče, kr pravi da je str8 - ve da sm gay, ga ne mot, objema me, poljublja, celo pustu mi je da ga božam, khm, tam, na lepšem.. Kadar pr men prespi se zvečer v postli objemava... Jst pa v oblake čist zalublen! :love:

Pa pravi da je str8! :?:
Pa lih ko si naju že predstavlam skp... :cry:

No kokrkol, kva mislte, kva ta tip hoče? Jst vem kva jst hočm... :roll:
Ma kdo kakšne podobne izkušnje?

Folk, (s)mejte se! ***

#2 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2005 - 21:18

Zadeva se mi zdi vsaj na prvi pogled zapletena in razlogov je lahko zelo veliko, zato bi bilo najbolje, da ga direkt vprašaš, zakaj se v vse to spušča.

Lahko da je bi ali pa gej in si ne more ali želi priznati, pa na tak način vsaj delno zadovolji svojo željo po bližini moškega, v kaj več pa se boji spustiti, ker bi ga intima z moškim "naredila" geja. Morda želi ostati samo pri objemih, ker ima predsodek, da bi se pri čem resnejšem pokazalo, kaj v resnici je, česar pa se morda boji. Ampak po drugi strani tudi to, da ima že štiri leta punco, nekaj pove.

Iz tega, kar si povedal, se mi zdi bolj verjetno, da ti dela uslugo. Morda vidi, da si vanj zaljubljen in te kot najboljši prijatelj ne želi prizadeti. Čeprav roko na srce, če je temu tako, ti v tem primeru dela več škode, ker ti vsaj dolgoročno ne bo prineslo posebnega zadovoljstva in te bo le zadrževalo na točki, ko zaradi lažnih upov in predstav verjetno ne boš hotel drugega, njega pa ne boš mogel imeti in razviti globljega odnosa in uresničiti sanj.

Razlog je lahko karšen koli, zato je najbolje, da se z njim odkrito pogovoriš. Če sta res najboljša prijatelja, potem v komunikaciji ne bi smelo biti ovir, zato kar pogumno.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#3 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2005 - 22:43

Ja, "lepa" reč. Po eni strani ti dovoli veliko intimo, ki je na zgornji meji res enega intimnega prijateljstva ... oziroma že kar malo čez to mejo, po drugi strani pa od njega ne dobiš to, kar si želiš. Bojim se, da tega niti ne boš dobil. Tako kot mharc ti tudi jaz priporočam pogovor z njim, pa boš videl kje si. Čeprav bi ti vendarle vseeno odsvetoval, da ga postavljaš pred dejstvo, naj se odloči, če je str8, bi ali gej. Marsikaj lahko izveš tudi manj direkto, ko se bosta pogobvrjala o tebi, o njemu, vama, kaj čutita...

Prejšnji teden sem s kolegoma, en je gej, drugi str8 sedel v mestni slaščičarni, pri mizi poleg pa dober tip... Povem jima, da mi je neznansko privlačen, ampak da ima punco. Pa izstreli eden. JA, IN?! Kot da je to dokaz...

Ja, marsikdo se res skriva za vezami z ženskami. Ampak po mojih izkušnjah ti to ne pomaga to kaj dosti. Četudi je morda tisti fant iz slaščičarne ... ali pa ta tvoj prijatelj res gej, dvomim, da ti lahko da to, kar si želiš. Njemu je tako, kot je, verjetno prav in siliti ga v nekaj drugega, ti žal verjetno ne bo prineslo tega, kar si želiš. Enostavno ni na isti valovni dolžini in vprašanja, kaj bi bilo, če bi bilo ... ne vodijo nikamor.

Ne vem, kaj naj ti še rečem. Morda le to, da vem, kaj pomeni biti zaljubljen v tipčka, za katerega veš, da nikoli ne bo tvoj...
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#4 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2005 - 23:06

:cry: Hmmm... Pa če je tko težko ko si zaljubljen...
Ubistvu sva mela že pogovore o tem. Kr jst vem, da ga ljubim in to ve tudi on in zarad tega je težko bit "normaln" prjatu.
Mam cajte ko zberm pogum in mu povem, da tko pač ne more it več naprej, da ne morem. Pa mi reče da me noče izgubit ker sem zasedel prevelik prostor v njegovem srcu. To so njegove besede... In zarad teh besed sm jst čist puff :love:
In pol smo spet na začetku...
Vem da ne morva več tko, kr jst rabm da me nekdo ljubi tko k jst njega.
On pa me nikoli ne bo ljubil... Pozabt ga pa tud ne morm. Nimam moči da bi mu reku KONC- ker ga ne morm gledat kako mi joka...

Skratka začaran krog... Kako se iz njega potegnt??!!
Papa* :adijo:

#5 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 00:46

Lynx, vprašanje ni, ali je tvoj frend str8 ali ne, ampak, ali je zaljubljen vate ali ni.

Bojim se, da boš na koncu najkrajšo potegnil ti.

Če je zaljubljen vate, je očitno vpliv okolja v njem tako močan, da tem čustvom ne pusti na plan in jih maskira s "prijateljstvom" in "neobveznim poljubljanjem". V prid temu mi zlasti govori dejstvo, da noče spati s tabo, ker bi ga to dokočno naredilo biseksualca oz. geja - pred sabo in pred okoljem.

Če pa ni zaljubljen vate, si se pa znašel v nezavidljivem položaju, kjer si intimen z nekom, ki od tebe želi samo seks (oz. seksualnost, saj ne spita skupaj), tvoja ljubezenska čustva pa zavrača. OK, nekaj časa bo šlo, nekaj časa se boš kljub vsemu počutil izpopoljenega in srečnega (navsezadnje tudi seksualnost zbližuje), končalo se bo pa s svinjskim heartbreakom. Tukaj mi lahko mirno verjameš.

Vse, kar ostane, je preprosto vprašanje: Si zaljubljen vame ali ne?

Mislim, da ti frend ta odgovor 100% dolguje. Ne v smislu izmikanj, mi ful pomeniš, nočem te izgubit in blablabla, ker to samo podaljšuje vajino agonijo - še zmeraj ti s takimi odgovori namreč daje upanje, da čuti do tebe več, kot pokaže in govori.

In če sta ali bosta razčistila, da so ljubezenska čustva samo na tvoji strani, prenehajta z intimnostmi. Če bi bila oba neobremenjena s čustvi, bi šlo, tako pa ne bo. Na kratki rok bo tebi zlomilo srce, na dolgi rok pa uničilo tudi vajino prijateljstvo, saj, poglejmo resnici v oči, seksualnost z nekom, ki te ljubi, ti pa njega ne, se hitro sprevrže v manipulacijo in izkoriščanje. On zmeraj dobi, kar hoče, ti pa samo delno. In to BO načelo vajin odnos in ga posledično tudi pokopalo.

Kaj naj rečem - čimveč sreče ...
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#6 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 02:05

kaj bi ti jaz svetoval? cimprej stran. bil sem v podobni situaciji (brez muckanja sicer), in sedaj, ko sva se odtujila, je zagotovo boljse obema, kot pa prej. tako ali drugace tako prijateljstvo ne more funkcionirat...

me je pa zadnjic ena kolegica prav grobo dotolkla na kolena. da razlozim: pac padam na str8-e. in slo se je za nekoga, ki je zame vedel, oddajal dolocene pozitivne vibracije, ampak to je bilo vse. dotolkla me je pa z eno svojo teorijo, da seveda pase, da nekomu ugajas, in da je to prakticno hrana za ego (ego-trip ali kakor ze hoces), in da je ubistvu vseeno, od koga prihaja (po spolu mislim), samo da ve, da je pristno. in tako si izboljsa lastno samopodobo, in tako nezavedno tak odnos ohranja naprej.

verjamem, da sta res dobra prijatelja, vendar v tistem mojem prvem primeru so se stvari zacele obracati na res hudo stanje, in tako noben od naju ni zmogel vec funkcionirat normalno. seveda mi je bilo grozno, vendar zdaj razumem, da je bilo tako se najbolje. ce bos zacel opazat pri sebi razne psihicne tezave, ki ze mejijo na nekaj potrebnega zdravljenja, takrat bos vedel. problem je bil, da sem jaz to vedel, pa iz tega odnosa sam nisem mogel. koncalo se je precej slabse, kot bi se lahko. sem pa zadovoljen, da se vsaj je (koncalo).

se ena moznost je, da si pac najdes fanta, kateri ti bo vracal ljubezen, in tako lahko ohranis prijateljstvo - seveda brez take intime.

upam, da se ti (vama) bo dobro izteklo, in da bos nas forum se vedno obiskoval.
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#7 JustMe

JustMe

nov na sceni

• Člani
  • 267 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 02:43

tud js sem mel podobno situacijo pred nekaj časa. tip mi je pustil ravno toliko, da je bilo dovolj :roll: da me je zmešal. seveda sem si ga potem želel in ga hotu imet, čeprav sem vedu, da ni pravi, da ne bo nikoli moj, sam sem kljub temu vztrajal. mogoče me je privlačil ravno zaradi tega :?: imel je tudi punce, sam se mi je zdelo, da ni neki resnega in sem še vedno potihem upal na svojo priložnost :D ful sem si ga želel, ker sva si bila ful blizu in me je res dobro poznal in obratno. sčasoma sem seveda hotel več, on pa si tega ni želel. takrat me je tudi postavil na realna tla, ker js nisem glih najbolj trezno razmišljal in sem mu zato danes hvaležen, da sva se pogovorila. kot je rekla Nara Yulia, se takšne situacije končajo z res svinjskim heartbrakeom, manipuliranjem ipd. zato se danes ne bi podal v kaj podobnega, če bi vedel, da bo tako bolelo.
mislim, da si zaslužiš osebo, ki ti bo vračala ljubezen in pri tem ti tudi js želim čimveč sreče ;)

#8 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 12:43

zagotovo smo vsi, če pa že ne vsi, pa vsaj večina forumašev imeli tako izkušnjo. In ta zadeva se je zgodila tudi meni :(
Če gledaš v tem momentu ta vajin friendship: on je tebi oh-in-sploh, ti si njemu nabijanje ego energije - prou vse (zaenkrat) štima! :P
ampak daljnoročno se to ne bo obnesl: z njegove strani že, s tvoje pa.. :? vse bolj boš trpel, vse bolj te bo matrala želja po njem, njegovem telesu, itd... :oops: pri takih razmerjih vedno ena polovica trpi in v tem primeru si to TI :cry: predlagam, da se čim bolj oddaljita in malo zadihata drug brez drugega?? 8) pa četudi bi se dala dol, vajin pristni friendship ne bi bil več tak, kot je bil pred sexom! Samo da ne pride do tega! :shock:
Skratka: vem, da si slepo zaljubljen v njega, a ne se mu pustiti manipulirati in predvsem naj on ne živi na račun tvoje energije, ki mu jo daješ v nenormalnih količinah, on pa tebi le malo.. :?
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#9 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 14:09

Tvoj frend defenitivno ni str8. Njegov problem je samozanikanje. Js bi mu na tvojem mestu direkt povedala, da se str8 tipi pač ne žvalijo s tipi in ne muckajo in ne itd.... Niti tega ne počnejo prijatelji med seboj. Tko, da nj neha sračkat in nej si prizna alpa se pač začne obnašat kot prijatelj ne pa mucko-frend.

#10 gregor

gregor

piščan'c

• Člani
  • 95 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 19:31

ma pošlji ga u kurac :D

#11 domensky

domensky

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 19:34

Js mislm da bi se blo dober pogovorit z njim...

#12 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 19:53

Bolj pomembno je vprašanje kolk se imaš rad ti..ne pa kolk ima on tebe. Se imaš rad? Si zaslužiš to? Nebi raje nekoga boljšega? Nehaj že verjeti v eno ljubezen, ki se je oklepaš do konc lajfa...se moraš naučiti kdaj je treba spismit.

Sam pomoje veš da je bolše da spi*diš(deep down)...prekinita kontakte... Ne skrbi on si bo itak drugega "muca" našel..ti pa tudi.

Pa mi reče da me noče izgubit ker sem zasedel prevelik prostor v njegovem srcu.

bullshit! to je njegova fora, ker ve da padaš na to..tako te ima lepo na vrvici..ne preblizu pa ne predaleč. Fantaziraš o ljubezni ki je ni. Wake up! LP
I belive in God, only i spell it Nature.

#13 Krog

Krog

piščan'c

• Člani
  • 180 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 20:48

Tale tvoj frend definitivno ni čist str8 ...

Po eni strani te razumem, da vztrajaš v takem odnosu z njim, po drugi pa so verjetno predhodniki svetovali v pravo smer, da prekini ... Mogoče bo presenečenje njegova reakcija, če mu boš odkrito povedal, da te ne privlači, oz. da je na svetu nekdo, ki te še bolj ... Hujšega udarca za njegov ego si ni za zamislit ...

Jaz mam o prijateljstvu neko čudno mnenje, da naj bi bila partnerja v njem enakopravna, kar pa v tvojem primeru definitivno nista ... Tako da bi jaz na tvojem mestu prekinil, čeprav je zaljubljenost huda bolezen, ampak, verjemi, z oddaljenostjo sčasoma zbledi ...

Postavi se zase, imej še ti kaj od življenja, ne pa da ga posvečaš nekomu, ki si tega očitno ne zasluži. V vsakem primeru veliko sreče in poguma!
Sem okrogel, a kljub temu dobre volje! :)

#14 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 22:22

Hello,

Tvoj frend defenitivno ni str8. Njegov problem je samozanikanje. Js bi mu na tvojem mestu direkt povedala, da se str8 tipi pač ne žvalijo s tipi in ne muckajo in ne itd.... Niti tega ne počnejo prijatelji med seboj. Tko, da nj neha sračkat in nej si prizna alpa se pač začne obnašat kot prijatelj ne pa mucko-frend.

Nimam kaj dosti dodati, popolnoma se strinjam! :clap: :clap: :clap:

Si ga kdaj vprašal, zakaj se mečka s tabo, če je kao str8? :?: Skratka, dober si mu samo zato, da se lahko na skrivaj mečka s tabo, na javno pa hodi s punco. Nezrel, zmeden tip v hudem samozanikanju.

Čimprej se boš odtrgal od njega, tem bolje bo zate. Edino, če si mazohist in uživaš v trpljenju in neki vrsti poniževanja? :?: To ni niti intima oz. ljubezen, še manj pa prijateljstvo. Če želiš sam sebi dobro, si boš poiskal novo ljubezen, pa tudi nove prijatelje. Sprva ti bo težko, toda s časom se bodo rane zacelile, še vsakemu od nas so se.

Lp in veliko sreče! 8)
Ljubezen je večna, dokler traja.

#15 blueee

blueee

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2005 - 22:33

stvari so lahk simpl. a je vazn, da na glas rece: gejsm? ga to nardi kj bolsga?

ne vem kaj ti kot frend in malo vec :?: nudi. to ves samo ti. tud sam ti ves kok ti to pomeni.

sej nis prvi, ki je zalublen u svojga najbolsga frenda. se dogaja skori usem.

glede na to, da on ve da si ti gej, potem bo ze naredu tisti korak cez, ce bo prpravlen za kej tacga. sj tud ce nekdo zivi v zanikanju , ker lahk sam tk hendla s svojim lajfom... a je to narobe? pa kdo smo usi drugi, da bi odlocal, da to ni pravi nacin zanj.

odkrit pogovor pa tk na dolgi rok se nobenmu ni skodu. ceprov zna na kratek rok izpast katastofalno. sam dobri frendi ostajajo tud po odkritih pogovorih. se bol te cenjo. ce pa ne, no ze niso bli tist za kar so se prodajal.

sam odlocitev je pa zmer tvoja, tud posledice bos mogu nosit ti in noben izmed nas, ki tuki pisemo. pa velik srece :) :)
pameten clovek ne naredi vseh napak sam, moznost da tudi drugim :)))

#16 dečva

dečva

redni gost

• Člani
  • 319 prispevkov

Objavljeno 20 oktober 2005 - 00:07

been there, done that. kurila sem se z eno bejbo, ki je vstrajno trdila, da je str8, ko smo šli pa ven je pa vedno prišla do mene me rajcat.
težave so se začele, ko sem ji pokazala, da mi mogoče ni vseeno zanjo...in potem smo se šli ta bedni ping pong.
da skrajšam - končalo se je tako, da je rekla, da je str8, ampak da z mano bi pa bila. v tisti točki je bilo meni že tako vseeno in tako sem bila jezna nanjo, da sem jo kratko malo odpikala. še danes se ne pogovarjava.

moj point: probaj iti stran od njega, ker se ne bo spremenil. na koncu boš ostal s strtim srcem. one way or the other.

Nič zanimivega. Move on. 

#17 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 20 oktober 2005 - 12:49

Jz bi sam dodala, da je to ena super tema in da glede na to, da se je takisto dogajalo in fantom in puncam, da se jo da na Zdravje, spolnost in ljubezen. ;)

Hvalabogu, nisem mela take izkusnje. Ze tko se mi zdi najslabse pri vsem tem, da si z nekom, ki ne ve, kja/kdo je (mislim na splosno, ne samo na LGBT populacijo), ki se ne pozna dovolj, ki zivi v samozanikanju (predhodniki bravo), ... ki si ne dovoli cutit nekaj, kar mu pase, samo zato, da ne bo izpadel slab (v druzbi, med prijatelji ...) al, da se mu predstave o lastnem samem sebi ne bi podrle.

Avtorju te teme pa res toplo svetujem, da se proba umaknit iz tega kroga, za zacetek, da se ne vidita prav vsak dan. :idea: In seveda sam pri sebi moras met pred ocmi, da bo ZATE BOLS, ce se ne druzita toliko, tako bos tudi lazje razmisljal in domislil, kako se bos stvari lotil in ga takrat, ko se bota videla, bil sposoben vprasat ali je zaljubljen vate, kak cuti do tebe? Tako kot je rekla Nara Yulia (in vecina) - ni pomembno zdaj v tem trenutku, ali se ima za strejta, ker tudi ce se ima, ocitno uziva v moski pozornosti (in ce mu ne gre samo in zgolj za ego trip, morda dobiva od tebe to, kar pri punci pogresa :?: ), morda je samo zaljubljen v idejo biti z moskim? 8) To pa nikakor ni to, kar si od best frenda zelis, kajne? Saj je cisto clovesko, da si zelis ljubezni in da ti prija, ampak, ali je prijateljstvo (in psoledicno zveza) res to, da poleg tega trpis ali da en vtakem odnosu trpi, drugi pa ne (oz. uziva)?

Prav iz vsakega posta lahko potegnes kortistne informacije, premisli, cesa si resnicno zelis (ali je to trenutni uzitek, ki vlaci za sabo celo gmoto slabih stvari ali je to en resnicen odnos s clovekom, s katerim si vzajemno dajata in prejemata tisto, kar si OBA zelita).?!?
A hug is the shortest distance between Friends.

#18 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 20 oktober 2005 - 15:48

Pa sej res niso vredni te trenutki, ko si čist v nebesih... :sreca:
Kr pol sam padeš na trdna tla in je pristanek še tok težji...
Vem, da bo treba nehat. Sam mislm, da usi tle vemo da je težko nehat ljubit nekoga ki ti predstavla sve (ter ga v istmu trenutku ruši)...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ok, dost jokanja! Ju3 se vidiva in mislim, da vsi vemo kakšna bo tema pogovora. Sej je že cajt. Ker vem, da če se ga nam rešu ne bom nikol najdu nekoga s katerim se bom res počutu ljubljenga!

Držte pesti da me naujo spet začaral tisti njegovi zeleni solzni očki in da bom našel moč, da ga pozabim in grem naprej! In nenazadnje on tudi... :adijo:

papa*

#19 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 20 oktober 2005 - 16:46

Saj niti ni tolko vprašanje če je str8 ali ne.
Karkoli že je, pri tebi se nič ne spremeni, ali? Četudi ni str8 očitno še ni tako daleč da bi živel v skladu s svojimi željami. Dokler pa mu ti daješ tako potuho pa zaviraš njegov razvoj poleg, seveda, hude škode sebi. Razumel bi, če bi bila privlačnost brez močnejših čustev - bi mogoče ustrezalo obema, če odmislimo nemirno vest zarad punce :P
Zdaj pa kar lepo odskakljaj stran, pa če pribeži za tabo in spregovori odkrito, tolko bolje, čeprav jaz na tvojem mestu ne bi dal veliko na tovrstna sanjarjenja.
Kakorkoli že, držim pesti da se vredi konča, jutri pa rabiš sam dovolj samozavesti in odločnosti, da stvar spelješ do konca ;)

#20 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 31 oktober 2005 - 19:51

In kako se je izteklo, lynx? :?:
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#21 powwwer

powwwer

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 02 november 2005 - 13:47

Ammm,ok _lynx_*,tvoj case je res neki special,sam če pogledam naslov str8 or not?-je to fprašanje k si ga jst osebno za določeno osebo zastavljam vsak dan,...tko d je že mau bedno o tem jokat k mamo itaq vsi non stop ta problem al je al ni,ti pa vseen želim d bi se čim bolj dobr izteklo, k mam tud sam recimo podoben primer... :?: :?
To je pač moj komentar ;)
iščem in iščem....

#22 stelth

stelth

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 10 september 2006 - 23:18

Najprej hvala vsem tistim, ki ste mi že odpisali, vendar sem v prvo svoje probleme malo nerodno skril med mm4mm-ov prispevek, tako da zdaj vse skupaj še enkrat objavljam v novi temi.

No sedaj pa k mojem problemu. V bistvu je zelo podoben tistemu od "mm4mm", samo da je še malo bolj zakompliciran.

Pred dvemi leti sem preko studenta delal v neki firmi, ko je nekage dne v to firmo prisel nek novi student in od takrat naprej, ko sem ga prvic zagledal ge ne morem pozabiti. Se danes imam pred ocmi tisti trenutek, ki ga vidim kot sliko. Na zacetku s tem fantom nisva imela nobenih posebnih stikov, mogoce kaksno pivo po službi to je bilo pa tudi vse. Potem sem jaz dobil redno sluzbo in zapustil staro delavno mesto. Od takrat naprej se s tem fantom zelo dobro razumeva. Ce povem drugace vidiva se praktično vsak drugi dan, ce se slucajno ne vidiva potem se obvezno pokliceva. Skupaj sva bila na praznovanju novega leta, itd.
No sedaj se vrjetno sprasujete v cem je sploh problem??
Problem je to, da jaz ne vem ali je on gay ali ni. Drugace povedano moj gayradar ne dela tako dobro kot bi moral Ta fant je v teh dveh letih imel eno punco in sicer za tri mesece potem pa jo je pustil. Sedaj je brez partnerja-ice ze 10 mesecev in vsaj zdi se mi da punce ne isce.
Včasih pomislim na vse stvari, ki sem jih z njim doživel in si rečem pa on je 100% gay, potem pa naslednji dan sediva na kavi in govori kako je včeraj srečal eno hudo punco, ... itd. Te njegove besede me potem, ko se posloviva spravijo v jok in slabo voljo za naslednje tri dni.

No sedaj pa vam bom naštel nekaj stvari, ki vsaj po mojem potrjujejo njegovo usmerjenost. Prosil pa bi, da mi poveste kaj vi mislite.

1. za rojstni dan mi je hotel kupiti gate (vendar mu je takrat se njegova "punca" to odsvetovala
2. ko sva bila skupaj na praznovanju novega leta, se je zvečer, ko sem bil v postelji pred mano prav počasi slekel, stopil do postelje v gatah in mi na koncu pokazal se njegovo božansko ritko (vendar takrat je imel v krvi vsaj 1.5 posta alkiča)
3. ko mu podam mobitel ali kaj podobnega ga vzame tako, da mi poboža celo roko
4. ko se posloviva po kavici ali kaj podobnega ta proces traja vsaj 5min (stiskanje rok, nasmehi, globoki pogledi v oči, itd...). Opazil sem tudi da se tako ne poslovi od nobenega drugega prijatelja.
5. enkrat mi je rekel, da mora premisliti nekaj o sebi
6. ko mi je govori o svojih izkusnjah s puncami (ki jih ni malo) mi je poved da se v nobeno ni bil tako zaljubljen, da bi zanjo naredil vse
7. da ne omenjam nasmeškov ki si jih izmenjava vsakič kadar sva skupaj sama ali v družbi
8. in podobno dalje

Sedaj ko to pisem si pulim lase in sam sebi pravim pa saj je vse jasno. Ampak na žalost ni tako. Najbolj me je strah, da bi mu povedal kaj čutim on bi me pa prav debelo pogledal in rekel "peder spizdi".
Čutim pa tudi, da se je njegov odnos do mene po praznovanju novega leta malo "ohladil". Čeprav se slisiva in vidiva skoraj vsak dan se mi zdi da ni več tako kot je bilo. Po drugi strani pa sem tako zaljubljen vanj, da v vsaki stvari ki jo naredi vidim da mi hoče povedati da je gay. Ampak mislim, da si jaz po tako razlagam samo zato, da sam sebe tolažim in v vsaki še tako banalni stvari vidim njegovo ljubezen do mene.

Tako zaenkrat bo dovolj. Že sedaj se bolje počutim, ko se tole napisal in si spral glavo. Odgovorite mi v čim večjem številu

LP
stelth

Temo sem iz kotička Zdravje, spolnost in ljubezen prenesel v Moški kotiček, kjer je pridružena temi Je hetero ali ni?
LP, Shaman

#23 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 10 september 2006 - 23:51

A on zate ve? Povej mu, kaj čutiš do njega. Edino to je pomembno. Ali je gej ali ne je vseeno.
I'm not gay! I'm hetrosexualy challenged.

#24 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 10 september 2006 - 23:57

Ne, to ni pametno. Če ga maš ful rad in ga želiš vsaj kot prijatelja, je to ful tvegano... sam najbolje veš, ker ga poznaš, ampak bi te ful bolelo, če bi te on odjebal zaradi tvojih čustev, k so tako čudovita in iskrena.

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#25 Gost_Someone_*

Gost_Someone_*
  • Gostje

Objavljeno 11 september 2006 - 00:00

Ne, to ni pametno. Če ga maš ful rad in ga želiš vsaj kot prijatelja, je to ful tvegano... sam najbolje veš, ker ga poznaš, ampak bi te ful bolelo, če bi te on odjebal zaradi tvojih čustev, k so tako čudovita in iskrena.

Vendar ko si v fazi zaljubljenosti ti je vse na njem všeč. Ko te ta faza mine, šele odkriješ kaj je bilo to, kar te je povezovalo z njim - je res tako dober prijatelj ali je to le zaljubljenost ?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov