Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kateri se ne bi mogle upreti?

1911 odgovorov v tej temi

#1 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2006 - 20:01

Vprasanje je jasno, ciljam pa bolj na kaksne znane osebnosti, ceprav zaradi mene lahko tudi sosedovo Jozico omenite, ce zelite ;)
Izvolite prednost drage dame :kavalir:
Lp, Nina :evil:
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

#2 pehta

pehta

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2006 - 20:37

Uau!!

Ce pustim domisljiji prosto pot, jih je ker nekaj........... :P :P :P

Recimo Monica Belluci, Kate Winslet, Drew Barrymore, Isabelle Adjani, te so zame na vrhu in se mi zasibijo kolena vsakic ko jih kje zasledim....

Aja, pa se oproscam ce sem mogoce katero ime napisala narobe!
Lp

#3 leisha

leisha

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2006 - 22:30

Ajssssss......:kaj:
"sanja svinja o kukuruz"... pa vseeno sanjati ni prepovedano.... :sleep:
Jennifer Beals, Sofia Milos, Angelina Jolie,Katherine Moennig
....bejbe, da dol padeš...vsaj zame :respect:

LP ;)

#4 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2006 - 22:36

Definitivno fuk*cica stoletja, Katherine Moennig

"moski" sicer pa taka punckica,20th century nancy boy Brian Molko

Catwoman Michelle Pfeifer http://www.egs-avata...feifer/fond.jpg

Ze malce zdelana toda norosexy Courtney Love
http://www.spacesurf...y_Love:040p.jpg

Gwen Steffani (pred leti ko je bla se alter, in ko je skupina no doubt furala ska mjuzik)

To je moj TOP 5, nemogoce se jim upreti, kaj nemogoce, prepovedano! :drool:

#5 FDM

FDM

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2006 - 23:16

Na 1. mestu definitivno Piper Perabo --> #1, #2 Slika objavljena Najlepši nasmeh kar sem jih kdaj vidla.

Od ne-znanih osebnosti se pa ne bi/se nisem/se ne bom mogla upret eni italjanki slikca mogoče čez 2 tedna :oops:
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it;)

#6 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 00:06

klik

#7 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 08:25

sem 100% za sosedovo jožico. take ženske, ki jih vsak dan srečam na cesti...nekatere tudi poznam. čisto drugačna, mnogo bolj telesna in dišeča so taka srečanja kot pa zgolj fotke in filmčki, ki me ne ganejo.
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#8 crazy_daisy

crazy_daisy

Častna članica

• Člani
  • 464 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 10:25

take ženske, ki jih vsak dan srečam na cesti...nekatere tudi poznam. čisto drugačna, mnogo bolj telesna in dišeča so taka srečanja kot pa zgolj fotke in filmčki

Odlično povedano. :)

#9 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 11:16

Se strinjam z vama, Ana in nora Marjeta; slikice name nikoli niso naredile pravega vtisa in se jim z lahkoto "uprem" ... Saj se pravzaprav nimaš čemu upirati (na žalost :D )

This is the real me. 

#10 kr_ena

kr_ena

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 11:39

Vsekakor Natalie Portman (pobrita v filmu V for Vendetta). Uf...:P
Pa ena s tega foruma. :nerodno:
Pa ena sosedova Jožica tudi.

#11 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 14:14

Na 1. mestu definitivno Piper Perabo --> #1, #2 Slika objavljena Najlepši nasmeh kar sem jih kdaj vidla.

se strinjam...ona je pa tak :drool:

Pa Brittany Daniel...njej se tudi ne bi mogla upret... :mrgreen:

Pol pa še ena punca iz realnega sveta :evil:
...Sometimes I Just Like To Dream...

#12 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 16:14

Pol pa še ena punca iz realnega sveta :evil:

Te so tako ali tko samoumnevne. :?:

#13 Zoja

Zoja

Častna članica

• Člani
  • 739 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 18:10

Jaz mislim isto kot Chiara. V 'klik' postu in v zgornjem. :D :P

#14 smesko

smesko

piščan'c

• Člani
  • 98 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 18:31

Meni je tudi vsec sosedova Jozica, ceprav ji ni tako ime, pa iz sosednjega kraja je doma ;) . Se pravi veliko raje imam punce iz realnega sveta.
Nekaterih reči ne moreš narediti, dokler se jih ne naučiš, drugih se ne naučiš, dokler jih ne narediš.

#15 leisha

leisha

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 21:17

Punce ("ki ste za sosedovo Jožico") se 100% strinjam z vami, zato sm tud v prvem prispevku napisala 'sanja svinja o kukuruz', saj mi je popolnoma jasno,da mi bejbe s TV ekranov niso dosegljive...
...ravno danes sm videla eno dobro bejbo,ki me je spomnila na pregovor: Bodi to kar si in ne to kar drugi želijo!.

LP ;)

#16 FDM

FDM

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 21:34

Mislim da bi si moral nekateri še 1x prebrat naslov teme. Tukaj se ne gre za primerjavo ideala z vašo ljubeznijo. :|
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it;)

#17 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 21:43

Mislim da bi si moral nekateri še 1x prebrat naslov teme. Tukaj se ne gre za primerjavo ideala z vašo ljubeznijo. :|

Se strinjam. Zakaj za vraga se to dogaja v tem kotičku. Naslov je jasen: Kateri se ne bi mogle upreti. In ja, če bi Scarlett Johansson v živo zakorakala mimo mene bi mi čeljust padla na tla. Pa če bi bla pol manj lepa kot v filmih ali slikah.

Vedno se pojavi trop moralizirajočih : "Meni je sam, druo v žvo všeč..bla bla bla... Moje dekle je najlepše na svetu...." Dej nehite no. Sej nobena izmed nas ni rekla, da ne ljubimo sbojih partnerk ali da so neki "ideali" bolj privlačni. Eno so fantazije in spolna privlačnost, drugo je realno življenje n spolna privlačnost in ljubezen.

#18 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2006 - 02:43

hehe.. da pride ena sexy (pa tud ce ni slavna) do mene in rece: "prid, grema." mi ni treba dvakrat rect ;)
ona shannon nesto, pa angelinca itaq, demi moore pred plasticno (okej, zajle je tud zlo uredu, kdo koga slepi?), janet jackson (pierced nipples yay!), ena moja bivsa pobrita, itd.
eh. hi, my name is ana and im a slut.
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#19 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2006 - 07:47

Mislim da bi si moral nekateri še 1x prebrat naslov teme. Tukaj se ne gre za primerjavo ideala z vašo ljubeznijo.

Se strinjam. Zakaj za vraga se to dogaja v tem kotičku. Naslov je jasen: Kateri se ne bi mogle upreti. In ja, če bi Scarlett Johansson v živo zakorakala mimo mene bi mi čeljust padla na tla. Pa če bi bla pol manj lepa kot v filmih ali slikah.

Vedno se pojavi trop moralizirajočih : "Meni je sam, druo v žvo všeč..bla bla bla... Moje dekle je najlepše na svetu...." Dej nehite no. Sej nobena izmed nas ni rekla, da ne ljubimo sbojih partnerk ali da so neki "ideali" bolj privlačni. Eno so fantazije in spolna privlačnost, drugo je realno življenje n spolna privlačnost in ljubezen.

zgleda, da je težko verjet, da mi ženskulje, ki jih vidimo na platnih itd, ne pomenijo nikakršnega ideala. enostavno mi niso lepe in cela množica jih v mojih očeh ni niti povprečnih, temveč hudo pod črto. če se komu zdi da pretiravam, če kdo misli, da gotovo obstaja kakšna, ki mi je všeč, potem lahko rečem samo to, da sodi druge po sebi.

kar mi da misliti...težko bi rekla, da zame obstaja idealna ženska, obstaja le delitev jaz-druge. na nek način sem ideal v resnici jaz, saj konec koncev mislim, da se ravnam po nekem....načelu, ki ga imam za korektnega..?to, da te druge delno spoznam, je velikega pomena za njihovo privlačnost, ker postanejo zanimive, celostne...ker nimajo konca.

o zgoraj omenjenih slavnih ženskuljah ne fantaziram in me spolno neprivlačijo, ker tudi njihova telesa niso ravno tisto, za čemer bi se na cesti obrnila, pač pa maska negovanosti, ki je mnogokrat bolj strašljiva in odbijujoča kot ne.

vprašanje te teme je, komu se ne bi mogla upreti, pa sem po resnici odgovorila. mi po glavi pač skačejo razne darje in maje..saj v bistvu idealiziram njih, fantaziram o njih, za realnost pa niso uporabne, tako kot niso uporabne tudi tiste ta slavne.
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#20 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2006 - 09:30

no, ker ste tako zakmplicirale situacijo ( :D ), bom odgovorila na vprašanje, "kateri mislite, da se nebi mogle upret"? v prvi vrsti seveda monici bellucci :drool: pa še nekaterim prelestnim slovenkam :P

aja, pa ker nikjer ne piše, da govorimo striktno o tem, s katero od teh bi se dale dol.. vključim še whoopi goldberg, pri njej se nebi mogla upret njenemu karakterju :mrgreen:

#21 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2006 - 12:04

Kate Winslet.
In seveda Angelini, če bi se oblekla v Laro Croft zame.
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#22 kid

kid

piščan'c

• Člani
  • 185 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2006 - 15:19

Mene pa filmske igralke ne ganejo. So mi pa zato toliko bolj všeč športnice. Norveške rokometašice so mi prav hude (Katya Nyberg npr.)!

#23 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2006 - 10:22

Zenske na ekranih so pravzaprov tud realne zenske (seveda ko jih zapustijo njihovi vizazisti,stilisti in retuscherji) :P

Mislim da delno vsak podleze tem "lepotnim idealom" s katerimi nas filajo mediji... ceprav vem, da ubistvu vsak zenska z tapravimi "dodatki" in fotografom lahko zgleda tako kot le-te damice na slikah.

Torej!!! Kdo je se sexy??

#24 ruska

ruska

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2006 - 13:56

pink, angelina jolie, rokometašica anja frešer......
BORN TO BE WILD

#25 dandy

dandy

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2006 - 20:41

... preprosto Sade Adu ...

http://www.homdrum.n...devideo_1b.html
Smrt fašizmu! Sloboda narodu!

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov