Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Depilacija - lasersko odstranjevanje dlak

16 odgovorov v tej temi

#1 PeterSlo

PeterSlo

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2006 - 22:02

Oj, a ma kdo izkušnje z laserskim odstranjevanjem dlak?

#2 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 22 avgust 2006 - 11:57

Osebno nimam teh izkušenj, poznam eno punco, ki si je dala odstranit dlake na trebuhu. Šla je k strokovnjaku in odštela mastne denarce. Pravi, da ne bi nikoli ponovila, prevečkrat je morala pod laser, plus tega jo je zelo bolelo. Aja, pa omenit je treba, da se ji dlake spet pojavljajo :(
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#3 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 22 avgust 2006 - 17:25

Ja, jst imam izkušnje z laserjem...
Kaj te zanima? Bolelo me ravno ni (čeprav je po pol ure malce neprijetno, ko te skos špika v impulzi, sam to je pa tut vse).... Po posegu maš mal rdečo kožo, ponekod res majhne hraste, ki odpadejo v roku enega tedna.

Moraš vedeti, da je poseg potrebno ponovit (od 4-6x), odvisno kako močne dlake imaš... Pa tut kako gosto so naseljene. :mrgreen: Zato zna cenovno kar nanest... Jst sm plačal 350.000sit za vse skupaj.

Svetujem ti, da se pred posegom dobro pozanimaš, da izbereš res strokovno osebje in kvaliteten laser. Namreč posege tako rekoč opravljajo že v vsakem kozmetičnem salonu. Učinki so pol pa tut temu primerni.

Če te še kaj zanima, kar vprašaj... Lahko tut pod ZS, ker ne vem kako hitro bom utegnil tu prebrat in odpisat.

Vsakomur, ki se hoče trajno znebit dlak, toplo priporočam. Za moje pojme vredno vsakega tolarja.
Srečno!

#4 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 22 avgust 2006 - 17:27

Pa pred lasersko se je treba čisto pobriti ali ne. :?:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#5 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 22 avgust 2006 - 17:31

Lej, jst lahko govorim za svoj primer, ker pol vsaka kozmetičarka dela svoje...

Jst sm bil pri zdravnici, ki me je pred posegom pobrila... Učinek je bil že po prvem posegu.
Poznam pa primere, ki so denar šparal, šli h kozmetičarki in potem ni bilo učinka.

#6 maja8

maja8

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 10 september 2006 - 22:40

Kje si si pa dal odstranit?

#7 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 11 september 2006 - 08:33

Jao te dlake res so bedne. Kaj bi dal da bi mi jih kdo odstranu tut 400 k. To je malo v primerjavi z dolžino življenja in številom britij, ki me še čakajo. Kolk časa je pa trajal vse skupaj?

#8 morskimedo

morskimedo

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 00:42

Mene če bi morali zdepilirati bi bila katastrofa. Ne ker sem kosmat, ampak ker imam rad kosmata telesa! :D

#9 cobiss

cobiss

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 14 september 2006 - 10:48

ne, bog ne daj, dlake po bradi in telesu so nekaj najlepšega kar krasi moškega, rad imam kosmate noge in trebuh tako kot imam to rad na svojem partnerju...bodočem partnerju:=)
nimam pa nobenih predsodkov glede depiliranja, konc koncev....vsak dela kaj mu paše

#10 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 15 september 2006 - 07:07

jurist:
Če ni skrivnost in če si res tako zadovoljen povej kje si bil na depilaciji? Mene tudi to zanima, ker se mi res ne da vsak drug dan brit, pa bi že enkrat rad imel mir s tem. Sicer vem, da ni poceni in ravno iz tega razloga bi rad da mi dlake odstranijo strokovno in kvalitetno. Hvala za info.

#11 samuel

samuel

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 20 september 2007 - 00:49

Redno se depiliram pod pazduhami ker se tako manj potim. Motijo me tudi dlake na prsih in sem jih že nekajkrat odstranil, toda hitro zrastejo nazaj. Ima kdo mogoče informacijo če se da dlake na prsih odstraniti trajno, kje je to mogoče storiti in kakšna je cena. Če ni mogoče trajno pa vsaj za kakšen mesec ali dva.

#12 erujjure

erujjure

Izključen uporabnik

• Ban
  • 210 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2008 - 16:17

Depilacija po telesu ne hvala. Sem kosmat in mam rad kosmate fante/moške. Če pa kdo to prakticira, pa srečno:)
انا لن تكون وحدها مرة اخرى!

#13 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 06 januar 2008 - 18:31

se ne depiliram, sem pa že probu, pa mi ni najbolj všeč, sem raje takšen, kakršnega me je narava ustvarila.
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#14 tip_100

tip_100

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 06 marec 2010 - 16:43

jas se po celem telesu depiliramm

#15 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2012 - 14:20

Jaz zdaj razmisljam o odstranitvi nekaj dlak z laserjem. Samo nimam izkusenj, ce je to smiselno, ce jih je tudi zelo malo; s pinceto pulit tistih 10 dlak na hrbtu pod vratom vsake 14 dni mi je zamudno. :aja:

Glorchy :lepa:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#16 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2012 - 09:58

Laserska depilacija 10-ih dlak na hrbtu? Je vseeno, če ti jih tip med seksom populi.

#17 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2012 - 10:02

Nisem ravno "bdsm" tip, da bi mi pasalo cukanje med seksom. ;) Tistih 10 dlak je pač vidnih, čez nekaj časa zna biti še kaka več in zato bi si dal trajno odstranit dlake / dlačice celga hrbta. Izkušnje, bi bilo dobrodošle (z cenami in priporočili salonov). :deda:

Glorč :paprika:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov